HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Uráldur
pm||profil
Viridiel
Viridiel
pm||profil
Várjuk megkereséseteket, probléma esetén.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Sötét Vastelep
Today at 9:19 pm by Lysardriira Sheeriir

» Szörny, Nyű és az Élet
Today at 7:31 pm by Shuga

» Calipso, a kék elfek központja
Today at 6:36 pm by Uráldur

» Fehér kocsi
Today at 4:14 pm by Alia Caroline Azurre

» Az Életen Túl
Today at 8:49 am by Lashrael Laralytha

» Határmenti falvak-A Béke Követe
Szomb. Dec. 09, 2017 4:18 pm by Viridiel

» Robertünk érkezése
Szomb. Dec. 09, 2017 3:37 pm by Uráldur

» Szinek és árnyalatai
Szomb. Dec. 09, 2017 3:26 pm by Viridiel

» Empire of Fantasy
Pént. Dec. 08, 2017 5:56 pm by Vendég

» A kutya ismét ugat, a karaván meg halad
Pént. Dec. 08, 2017 5:51 pm by Viridiel

» Választás rossz és rosszabb közül.
Hétf. Dec. 04, 2017 12:32 am by Dreyndra

» A szívatás elkezdése
Vas. Dec. 03, 2017 2:26 pm by Viridiel

Statistics
Összesen 101 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lysardriira Sheeriir

Jelenleg összesen 15515 hozzászólás olvasható. in 483 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég

Alia Caroline Azurre, Dreyndra, Lashrael Laralytha

A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Nov. 30, 2017 6:39 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Nava Jade Aiglieri

Admin

Helléna Silvermoon

Angel Natalie Moonlight

Lashrael Laralytha

Fáwen

Share | 

Dante-Zevadar bányája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
SzerzőÜzenet
Viridiel
Hozzászólások száma :

2383
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 5:54 pm

Vagy feladták, vagy nem értek rá velem foglalkozni, de egy utolsó erőfeszítés után szinte felvetődöm a sziklák tetejére, egy fennsíkfélére és azonnal arrébb gördülök, hogy végleg elveszítsenek a szemük elől. Aztán a mászástól erősen zihálva féltérdre emelkedem és körbenézek.
Lehangolóan sivár a kép, tele, fekete hatalmas sziklákkal, amik között nem nehéz eltévedni.
Az égre pillantok, ahol száz ágra süt a nap. Minden bizonnyal el tudok majd igazodni a nap állásából, ha már látom, hogy merre tart, de egyelőre csak annyit tehetek, hogy meghúzom magam valahol addig.
Kinézek magamnak egy nagyobb sziklatömböt, ami alatt elrejtőzhetek és gyorsan megindulok arrafelé, de hirtelen egy másik alól fekete alak emelkedik fel és egyáltalán nem tűnik barátságosnak, ahogy felém kapnak méretes karmai és lópofájában meredező fogai.
Egy Éjelifalánk!
És nálam a puszta öklömön kívül nincs semmi. Így egyet tehetek, elkerülöm a karmait és fogait, miközben kihasználva, hogy ez egy éjjeli lény, aki biztos rosszul lát nappal, na meg vékony termetét fürgén a háta mögé próbálok kerülni és a földre teperve leszorítani, amig ki nem fogy belőle a szusz.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 6:31 pm

/Yuban/

A bestia támadása elől könnyedén ki tudsz térni, de nagy, izmos termeted inkább a lassú és kitartó tímár munkára izmosodott, mint a szélsebes akciókra. Hozzá képest egészen biztosan nem vagy az, amit megtapasztalsz akkor, amikor a megkerülős csel után ismét szembe találod magad. És már újabb karmolást is indított feléd.
Döntened kell, hogy a sebesülést bevállalva is ledöntöd a lábáról vagy inkább visszakozol és ismét kitérsz előle.

A karakter dala:

https://www.youtube.com/watch?v=lyejohCId7A

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2383
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 7:25 pm

Hát akkor baromian nagyot nézek, amikor azt hívén, hogy a dög nappal nem nagyon lát és mivel éjjeli lény, le is lassul, de alaposan tévedtem és ennek meg lesz a következménye, hiszen egy pillanat múlva farkas szemet nézek azzal az ocsmány pofájával.
Hát nem kellemes, az meg főleg nem, hogy már igen csak lendületben vagyok, így nem tudok időben megállni. Ezt azonnal felmérem, hogy a karmait nem kerülhetem el, viszont akkor már a lendületem sem fogom vissza. Teljes erőből belerohanok és belefejelek a mellkasába, aztán ütöm ahol tudom, vagy megpróbálom kiszorítani belőle a lelket.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 8:04 pm

/Yuban/

A szörnyet hamar lebirkózod, noha nem véletlenül adott neki jobb fegyvereket a természet. Hiszen egy ork úgy is gyárt magának. Erősen összekarmolt, vérző testtel emelkedsz fel győzedelmesen. Több helyen mély harapásnyomokból is ömlik rólad a friss véred. És egy dögkeselyű kezd el körözni feletted.
Ám pár óra múlva a Nap haladását megfigyelve már meg tudod mondani merre fog lenyugodni. Addig van egy kis időd, majd útra kelsz és egyenes irányban haladsz hazafelé. De hamarosan kezd nyomasztani a gondolat, hogy talán követnek a bánya selfjei...

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 8:29 pm

Dühösen ütök-rúgok-harapok, nem érzek szinte semmilyen fájdalmat, egészen addig, míg a dög már nem mozdul és én tántorogva felállok. Még utoljára belerúgok egyet, aztán fél térdre zuhanok és kapkodom a levegőt. Kis idő múlva megnyugszom annyira, hogy számba vegyem a sérüléseimet és sajnos van belőlük jó pár.
A jobb vállamon és a csípőmön egy-egy jókora harapásnyom, és vagy tíz mély karmolás testszerte.
Hát ez …….FÁJ!
Leroskadok a hulla mellé és csíkokat tépkedek a már amúgy is rongyos ruhámból, majd amennyire tudom bekötözöm magam.
Miközben harcoltam és kicsit pihentem, a nap is lejjebb ment az égbolton és így már be tudtam tájolni magam, hogy merre van dél, így talán előbb-utóbb elérek olyan helyre, ami már ismerős lesz.
Egyelőre azonban legalább a sötétedésig haladnom kell. Minden bizonnyal nem fogják a selfek annyiban hagyni, hogy egy foglyok megszökjön, már csak azért is, nehogy rossz példát mutassanak.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 9:00 pm

/Yuban/

A bestia támadása nagyon rosszkor jött tímárunknak. Bár nem biztos, hogy bármikor is jöhet jól egy élet-halál harc egy ragadozóval. Ám nem sokat törődve a balsejtelemmel, hogy vére elárulhatja. Amit tudott azt megtette. Bekötötte, ám továbbra is felette köröz a dögkeselyű.
Éjfél körül kénytelen megállni és hamar mély álomba szenderül. A sötétedés már egy jó ideje gátolta haladását... nem úgy üldözőiét. És csak remélni tudja, hogy kipiheni magát és időben meghallja a közeledők hangjait. Ha így történik, akkor öt éjtündét vesz észre pár száz méterre hátra felé a kövek között. Ha nincs ekkora szerencséje, akkor a katonák beérték és ők ébresztik álmukból, nyakán egy ezüstösen csillogó pengével a Hold fényét visszaverve az acél.

/Kockadobás: Hatos
1-4-ig -Feltűnnek a közeledők, 4-es esetén száz méteren belül.
5 és 6 -Kellemetlen ébredés./

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Admin
Hozzászólások száma :

473
2014. Sep. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Hétf. Május 01, 2017 9:00 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat

'Hatos' : 2

Felhasználó profiljának megtekintése http://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Hozzászólások száma :

2383
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Kedd Május 02, 2017 5:40 pm

Nem átkozom a szellemeket, hogy a legrosszabbkor sodorták az utamba ezt a dögöt, hiszen biztos megvolt az okuk, talán így büntetnek, amiért cserbenhagytam a társaimat, amiért túl büszke és fennhéjázó voltam, amikor úgy hittem sikerre tudom vinni a csapatomat, hogy egyáltalán el tudok vezetni egy csapatot.
Tudtam, hogy ha követnek, akkor a vér könnyen elárulhat, de megpróbáltam mindent megtenni, hogy ne adjak több támpontot nekik, mint ami már volt.
Igyekeztem tovább menni, amennyire képes voltam, de azzal is tisztában voltam, hogy muszáj legalább egy kicsit pihennem, ha másnap tovább akarok menni. Kimerített a menekülés az élethalál harc, így végül leroskadtam egy szikla tövébe és álomtalan álomba merültem., nem törődve azzal a dögmadárral, ami végig követett. Talán holnap elkapom és ebédet csinálok belőle.
Valami felébresztett……valami ösztönös. Beljebb húzódom és meresztgetem a szemem és…….meg is látom a követőimet, majd egy fél tucat selfet, akik a földet fürkészik, biztos a nyomaimat követik. Még nem láttak meg, de nem soká megláthatnak, így óvatosan a kő mögé húzódom, hogy aztán onnan egy másikhoz szaladjak és így tovább, fedezékről-fedezékre. Ennyi felfegyverzett éjtünde ellen nincs esélyem.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Kedd Május 02, 2017 11:57 pm

/Yuban/

/Userrel Skypon egyeztetve/

Észrevétlenül osonsz a nyomaidat kutatók orra előtt. Bár nincs könnyű dolgod hosszútávon, de már nem vérzel. És hamarosan látod, hogy elhaladnak melletted, ahogy a földön új lábnyomot vagy vércseppet keresnek abban az irányba, amerre eddig haladtál.

Oldalra kerül hősünk, mivel nagyjából ki tudja számítani merre haladnak......arra,amerre ő tartott. Gondolta eddig nem volt nehéz követni a nyomait és most, hogy nem találták, egyenes vonalban mentek tovább. Ám nem kizárt, hogy kutatóláncot alkotnak majd és akkor nehéz lesz elosonnia mellettük, de talán egyenként levadászhatja őket, gondolta az ork tímár.

Viszont félelme nem következett be. A selfek túl kevesen voltak széles keresőlánchoz. Pár méteresnek meg nem sok értelme lett volna. Ahogy a hegycsúcsok között elveszett alakjuk, Yuban először oldal felé haladt inkább, hogy a nyomát vesztett üldözők ne vele szembe forduljanak vissza, mikor a bányába vissza akarnak menni.
Így köszöntött rá a reggel, amikor is el kellett döntenie, hogy az éhségét csillapítja-e vagy korgó gyomorral, legyengülve folytatja útját hazafelé. Előbbi esetén még azt is ki kell fundálnia, honnan akar kaját szerezni.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2383
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Szer. Május 03, 2017 5:52 pm

Egy idő után elveszítem szem elől az éjelfeket, így nem tudom, hogy vajon bejött-e a számításom, de míg nincsenek a nyakamon, addig nekem bőven jó.
Egy darabig tartom az oldalirány, aztán mikor már úgy érzem, hogy jól eltávolodtam visszatérek az eredeti déli irányba, de még mindig csak a sziklák sorakoznak előttem.
Ez viszont annyira nem szokatlan nekem, hiszen magam is hegyek között nőttem fel, de persze ez sokkal kopárabb és élettelenebb, mint a saját otthonom.
Már gyalogoltam egy ideje és tisztában voltam vele, hogy valami ételt kell találnom, különben le fogok gyengülni és sosem jutok haza.
Aztán arra gondoltam, hogy miért is akarok ennyire hazafelé igyekezni, mert mi is vár ott? Egy asszony, aki az éjelfek szajhája lett? A többi harcos gúnyolódása, a féloldalas pillantások a többi asszonyszemélytől?
De ……legalább otthon akarok meghalni.
Megpróbálok a sziklák alatt gyíkokat vagy bogarakat keresni, ha mást nem találok. Ha undorítók is, de életben tartanak.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Szer. Május 03, 2017 7:08 pm

/Yuban/

Hősünknek már a Mesélő következő nagy fordulata jár a fejében, mikor megáll kicsit vadászni. Vajon milyen lesz a hazatérése?
Miközben ezen elmélkedik, sovány vacsorát fogyaszt el tűz nélkül hamarjában tálalt gyíkokkal és egy maréknyi bogárral. Pedig ezekre is két órán keresztül lesett. Valóban kopár pusztaság ez a vidék, ahová növények hiányában még az ilyen apró lények is csak elvétve tévednek. Ám elég energiaforrás, hogy hazaérj.

/Történet folytatása itt:
http://neminra.hungarianforum.com/t146p625-yrch-pici-ork-falu#13364
/

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Csüt. Jún. 15, 2017 6:06 am

/Exailed Tyalon,
Az út, ahol nem lehet visszafordulni/

Hősnőnkkel sok minden történt, amióta nem láttuk, amiről nem mesél a fáma. Gyorsan összefoglalva visszakerült Dante bányájába, ahol az őrök gyakran sugalmazták neki, hogy a táncosnők karában kevésbé megterhelő lenne a munkája, de minden bizonnyal ellenállt a kísértésnek ezeddig. És csak homályos híreket hallott távoli vájatok lázadásairól, melyeket néha vérbe fojtottak, máskor pedig sikerről beszéltek. Alapvetően két lehetőség volt számára eddig. Ha betört és elkezdett dolgozni, akkor egy brigádban zúzta a követ, majd élvezte a pihenőidőt amíg fel nem ismerték a lehetőséget benne, hogy elemi mágiájával nem csak pusztítani tud, de akár kis, irányított földrengésekkel segíteni a nagyobb tömbök megrepesztését és akár a "Solum" varázslattal mozgatni is tudja a csillébe az aprólékot. Így lekerülhet róla a mágiabénító karperece egy idő múlva. Ha pedig makacs maradt és főként kerülte a munkát, akkor ilyen helyzetbe biztosan nem került. A hasznavehetetlen rabokkal együtt a Rongyszedőbe dobták, ahol a démonok kínozták ébrenlétében és álmában annyi féle módon, hogy azt le sem lehet írni.

Yuban vezette támadás után a bánya ellen fel sem tűnt senkinek a változás. Az őrök ugyan úgy keresték az okot, hogy alaposan megverhessék a foglyokat. A különböző faj tagjai pedig eltérő mértékben, de mind kivetkőztek magukból, agresszívek voltak, mint előtte. A bezártságot, a napfény és a természet hiányát legrosszabbul az erdei elfek bírták továbbra is.
Ám valaki jól tudta, hogy változni fognak az idők. És elődje kedves szavai és finom rávezetései véget fognak hamarosan érni. Más rend lesz ennél a tetves cégnél! És más fogja diktálni nektek ezt az új rendet.

Ha jó voltál a rendszerhez, ő is jó volt hozzád és a fizikai munkától sokkal kevésbé fárasztó varázslataiddal vagy elfoglalva a csapattársaiddal együtt, mikor két őr megáll melletted és szó nélkül visszarakják rád az ismert karperecet. És két karodnál fogva megragadva egy szó nélkül visznek téged a szobába, ahol már régen jártál. De nem Néró Mester volt most ott, ahol a gyilkosságod után egy törpének levágták mind a két kezét. Egy másik self néz szigorú, vörös szemekkel téged.
-Nos, a társaidnak hála megfogyatkozott a tánckar és ezért minden lent dolgozó nőt berakunk oda mostantól. A katonák szórakozóhelyének vezetőjét utasítottam, hogy emeljék fel a napi négy órás munkaidőt tízre, hiszen még így sem fair a lentiekkel szemben, akik tizenkét órában sokkal nehezebb munkát végeznek. Önöknek csak táncolgatni kell továbbra is.
Ne próbálja megtagadni a parancsot, különben olyan szörnyű büntetésben lesz része, amire nem számít! Nem kívánságműsor, hogy mit szeretne dolgozni.

Ha viszont nem engedett a kényszernek és igyekezett minél kevesebbet dolgozni, gondok voltak vele, akkor talán megváltás lehet, hogy a pokoli teremtmények kis birodalmából felviszi őt két fekete mágus a kis beszélgetésre. És hasonlóan ellentmondást nem tűrően adja elő az új beosztását, de kevésbé domborítja ki az igazságos oldalát. Pusztán tényként közli, hogy a kínzásoktól megszabadult egy időre... És persze azt, hogy mi lett az ára.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Exailed Tyalon
Hozzászólások száma :

100
2014. Nov. 08.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Csüt. Jún. 15, 2017 6:41 am

Sok idő telt el mióta azzal az ork nővel sikeresen meg szöktünk, bár csak nem sétált volna bele egy teljes őrjáratba talán akkor már rég saját földemen lennék, de hát a sors fintora hogy míg őt egy kiméra elé engem a bányába vetetek vissza. Dolgozni nem akartam de muszáj volt, nem igaz adtak választást talán az is elmondható hogy feladtam az utolsó reményt is arra hogy szökni próbáljak. Teltek múltak a napok, hetek, talán már hónapok ide lent elveszíti az ember az időérzékét egy idő után. Reggel ugyan úgy mint mindig követ törtünk, bár már eljátszadoztam a gondolattal hogy a nálam lévő kőtörőt másként használjam sajt életem meg rövidítésére, de hát az sem olyan egyszerű idelent, hiába határozza el magát az ember. Majd körülbelül két óra múlva a mai műszak kezdéskor két fegyveres érkezik, bár a föld mágia ismeretlensége miatt nem sikerült ki törnöm az eredeti karperec fogságából, meg próbálkoztam vele.
Majd mikor az ismerős helységbe vezetek meglepetést okozott a két új vörös szempár, de ezen hatása gyorsan elmosódik elvégre a gyűlölet érzése lép fel. Elmondja új beosztásomat, amire könnyedén válaszolok ellenállóan.
-Akkor inkább a kín halál, legalább gyorsabban vége szakad mindennek, sokat már úgyse veszíthet az aki itt raboskodik. Bár vállaimat meg vontam tudtam jól hogy ennyi nem lesz elég ahhoz hogy végezzenek velem itt és helyben, szóval a megfelelő pillanatban próbálom le fejelni az egyik őrt, s elvenni övéről a tört ha ez van nála s azzal ellen állni a másiknak ki provokálva azt hogy fegyvert használva állítsanak meg.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   Csüt. Jún. 15, 2017 3:44 pm

Exailed a reménytelen harcot vállalta, csak hogy elkerülje a szégyent, hogy részeg éjtündék előtt keljen táncolnia. Már akkor sem vonzotta a munka ilyen jellegű kiváltása, mikor jóval kevesebb időben és jelentősen több előnnyel kecsegtette az előző igazgató a könnyebb vérű rabszolganőket. Ám most parancsra persze, hogy nincs kedve végképp.
Hamarosan csak egy nagy vörös tócsa emlékeztetett Al-Nuszra bizalmasának irodájában, hogy ott hevertél holtan. Testedet elvitték már az emberei húsbábként használni a kőfejtésben. A kellemetlen perceket sikeresen elkerülted.

/A userrel előzetesen egyeztetve ezennel megírtuk a karakter halálának történetét. Drukkolok az új JK-dhoz./

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Dante-Zevadar bányája   

Dante-Zevadar bányája