KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Zöld apó és Dala'Tuk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Winndomm Dala'Tuk
Winndomm Dala'Tuk
Hozzászólások száma :

21
Join date :

2015. Jan. 11.


Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld apó és Dala'Tuk   Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 22, 2015 11:30 am

A medve erős mágia hatás alatt lehetett, mert nem bénult le, csak lelassult. Az egyik törpnek alaposan felszagatta a húsát. A benne lakozó démon ennek a legkevésbé sem örült, hisz jól mutatott a test. Ám nem ijedt meg a kihívástól s felhasználva saját mágikus erejét azonnal elkezdett regenerálódni, viszont a sérülés elég nagynak tűnt, így ez időbe fog telni.
Most már biztos voltam benne, hogy aki üldöz minket az nem tréfál. A medve volt a tökéletes bizonyíték rá.
Kezdett nagyon elegem lenni ebből az egészből. Most már úgyis lelepleződtem üldözőm előtt, így teljesen mindegy mit teszek. Ha valamit megtanultam kalandozásaim alatt az az, hogy egy párharcnál nagyon fontos a támadás erőssége. Hát azon ne múljék.
Összeszedve minden erőmet, keményen a medvére koncentráltam és erős halál varázslatot szórtam rá. Aztán ugyanazzal a lendülettel életszívás átkot küldtem valamennyi ránk támadó fára, bokorra és állatra.
Így most már csak sikerül elmenekülnünk, hogy nyugodtan folytassuk utunkat.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld apó és Dala'Tuk   Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 22, 2015 6:19 pm

/Uráldur nincs a helyszínen, kicsit átveszem a mesélést, amíg Viri máshová ír/

Dala'Tuk igen kemény harcot mutatott menekülése során, hiszen sok energiát elhasznált a bénító varázslatokra és a sötét lepel is az egyik legfárasztóbbak, melyek után nem tud még egy mester mágus sem pihenés nélkül újabb varázslásba kezdeni.
Ezért is történhetett, hogy a medve kibújt a bénítás alól, bár a nimfa is igen csak liheg és inkább csak tántorodik a követésük között, hiszen neki az egész erdő megmozgatásával az ő ereje is a végéhez jár.
Így esett, hogy mielőtt a sötét elf elindíthatta volna a halálos átkát, az egyik démon kísérője a harci kalapácsával csapott oda a felágaskodó bundás bordáira, hogy az hörögve forduljon a hátára. Ha el akarnak továbbra is futni, hát megtehetik.
Ám váratlan dolog zavarja meg őket. Egy gyönyörű lány, kinek hegyesek a fülei tör át a bokrokon és rogy le a földre. Minden igyekezetével el akarja őket kapni még mindig, bár már a természet, amely segítségében bízhat a határainál jár. Valami nincs rendben az erdővel, a madarak fának csapódva esnek le a földre röptükben és mintha minden megbolydult volna.
Vajon elfut-e a hét diplomata vagy új tervet készítenek?

Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 1787308
Vissza az elejére Go down
Winndomm Dala'Tuk
Winndomm Dala'Tuk
Hozzászólások száma :

21
Join date :

2015. Jan. 11.


Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld apó és Dala'Tuk   Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 22, 2015 8:03 pm

Nagyon legyengítettek a varázslatok. Hiába küldtem mágiát a medvére az nem használt.
Ám az egyik démon szerencsére idejében kapcsolt és fegyverével leterítette a medvét.
Hirtelen egy fura női alak tűnt elő a sűrűből. Kifáradt akárcsak én. Az a tekintet ahogyan ránk nézett. Bizonyára ő küldött ránk minden csapást. Külleme alapján nimfa lehetett.
Az erdő is megkergült. Minden állat össze vissza rohangált, a növények is érthetetlenül mozogtak ide-oda.
Eszemben sincs itt maradni. El kell tűnnünk amíg csak alkalmunk van rá. A démonokkal együtt vettük a nyúlcipőt és rohantunk ki az erdőből, ahogy csak az erőnk bírta.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld apó és Dala'Tuk   Zöld apó és Dala'Tuk - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zöld apó és Dala'Tuk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Zöld erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Érintetlen vadon - A Nysiy :: Melessae szurdok-