HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Uráldur
pm||profil
Viridiel
Viridiel
pm||profil
Várjuk megkereséseteket, probléma esetén.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Rombánya
Today at 8:22 pm by Lashrael Laralytha

» Nekromanta csapdája
Today at 6:27 pm by Viridiel

» Sötét Vastelep
Today at 2:57 pm by Uráldur

» A tengeren
Yesterday at 11:38 pm by Aesma Daeva

» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa
Yesterday at 8:03 pm by Viridiel

» Orkok és gondok
Yesterday at 5:55 pm by Lashrael Laralytha

» Robert Halála
Szomb. Jún. 16, 2018 4:43 pm by Uráldur

» Nem jó egyedül
Szomb. Jún. 16, 2018 3:43 pm by Lashrael Laralytha

» Észak Bivaly Végvár
Vas. Jún. 10, 2018 9:43 pm by Uráldur

» Király a királynőhöz
Csüt. Jún. 07, 2018 4:30 pm by Uráldur

» Urb, a kalandosztó városa
Szer. Jún. 06, 2018 3:22 pm by Uráldur

» A tünde, a gyilkos kurva, és a hős (már ha léteznek hősök)
Vas. Jún. 03, 2018 6:26 pm by Shuga

Statistics
Összesen 107 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Zelgadis Melion

Jelenleg összesen 17194 hozzászólás olvasható. in 513 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Lashrael Laralytha, Pokoljáró Rexxan, Shuga

A legtöbb felhasználó (24 fő) Vas. Jún. 10, 2018 8:31 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Nava Jade Aiglieri

Admin

Lashrael Laralytha

Shuga

Helléna Silvermoon

Angel Natalie Moonlight

Share | 

Yrch-pici ork falu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 09, 2017 7:44 pm

/Lisbeth/

/A hozzászólás 18+ elemet is tartalmaz!/

Ioron valóban olyannak tűnik, aki nem ellenséges veled. És Mambij után van egy újabb ismerősöd, aki esetleg segítségedre lehet. Már csak rá kellene jönnünk, hogyan...
Jól látod nagyon, hogy egy embernő itt nem sok jogokkal rendelkezik. És okosabb is tovább szolgálnod Marukot egyelőre. Napközben csak párszor kerül elő, hogy kívánalmaival zaklasson. Étel és egyéb ház körüli teendők. Amiket gyorsan elvégezve hamar újra szabadidőd tengerében úszol.
Aligátornak nem engedik meg viszont, hogy vigyél ételt és vizet. Ám könyörgésednek hála elveszik tőled és ők adják a szájába. (Hiszen a kezét sem tudja mozgatni, hisz a csuklójánál van a fához kötve.)
Éjszaka pedig szúrós tekintete kísér, midőn újabb kötelességed elvégzésére mész a kunyhóba.

És meglepetésedre most nem az előző éjszaka ismétlődik meg.
-Vetkőzz le!
* A gazdád is megereszti nadrágszíját. Ám megvárja a pucérságodat, mielőtt hozzád érne. És egy különös kéréssel fordul hozzád. Az ágyra térdepelve combodnak negyvenöt fokosnak kell lennie, kezeddel a hajadat kontyba felfogni és enyhén előre hajolni. Ha teljesíted, kéjes örömmel simogat hátulról, és onnan érkezik majd az élvezete is. Ha eddig nem érezted magad tárgynak -amire csak annyi okod lehetett, hogy tegnap még kimondottan elvárta, hogy belemenj a játékba és inkább hasonlított szerelmeskedésre- most mozdulatlan kőszoborként kell elviselned mindent.
Ám egy sokkal rémisztőbb sejtés is a szívedbe költözik álboszorka megérzéseidnek hála. Visszaemlékezel az aktus közben, mennyire másként ért hozzád Braslovban. Akkor még az első napokban szinte izzott csak attól, hogy megkötözött testedet simogathatta. Majd egyre többre vágyott. Ám egy-két alkalom után roham tempóban hűlt ki érdeklődése, hogy újabb dolgot találjon ki a felhevítésere.
Mielőtt eladott volna Vogonnak, szokatlanul erőszakosan parancsolt rád az nap este, hogy ne is merj ellenkezni. És most úgy érzed, visszatekintve, hogy kihűlt irántad minden érzelme, mikor a vörös hajú kalmár felkereste.
De mi vihette rá őt arra, hogy újra rád gondoljon? És itteni sorsodat jobban meghatározza majd, hogy vajon hová fognak vezetni hamarosan az újabb perverz vágyai? Lelked mélyén érzed, hogy nincs olyan férfi a világon, aki örömét lelné a ma esti műsorban. Valamit a lelke mélyén mégis el akar érni. És holnap újabb dolgot akar majd.
Ez jár a fejedben, mikor végül lefekszik melletted és egyik combodat az ágyéka felett áthúzva, másik kezével mellkasára szorítja fejed. Nincs abban a kegyben szerencséd, hogy egyszerűen mellette heverhetsz. El kell aludnod.

Az elalvás és a pihenés két külön téma. Hamarosan álmod lesz, melyben egy zsúfolt piactéren találod magad. Ahogy meg akarsz mozdulni, érzed a karod hátra van kötve. És hamar felismered, hogy egy fa oszlophoz, talpad alatt pedig tűzifát raktak. Emberek vesznek körbe, kik ordibálása az összefolyó káoszból egyre jobban kivehető.
-Égessétek meg őket! Boszorkányok!
* Hirtelen rádöbbensz, hogy álmodsz és ez nem a valóság. Ám megsejted, hogy valami fontos üzenete lesz. Elkezded keresni, ki az akit még meg akarnak égetni, miközben talpadtól pár arasznyira már egy fáklya el is kezdte a kivégzést.
Hubert inkvizítor van bal oldalt tőled kötözve egy hasonló helyzetben. És gyáván kiabál, hogy ő nem boszorkány és ez egy félreértés. És hamarosan hozzád fordul.
-Lis! Gyorsan a kulcsokat!
* Ekkor veszed észre, hogy nem kötéllel vagytok rögzítve, hanem lánccal, melyen lakat van.
-Siess! Oda adtam a kulcsot! És a zárat is megkaptad még előttem, Ferenc idejében. Ne tökölj már annyit!

Hirtelen narancssárgává válik minden és olyan perzselő hőség szalad fel a fekete koromként szétoszló ruhádból, hogy ki kell nyitnod a szemed. És egy -nem kell megnevezni- férfi egyenletes légzését hallod. A hátadat pedig álmában nyugtatóan simogatja tudattalan mozdulattal.

/Majd kérlek dobj!
Kockadobás: Hatos
1-3-ig -sikeresen elkerülöd a legrosszabb következményt
4-6-ig -Lisbeth teherbe esik/

A karakter dala:

https://www.youtube.com/watch?v=lyejohCId7A

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 10, 2017 3:07 pm

Hányingerem volt, ahogy Maruk perverz kérései eljutottak hozzám, és nem tudtam, hogy képes leszek-e eleget tenni neki, de aztán győzött a rettegés lányom és Aligátor miatt, így végül elmenekültem saját elmém legmélyebb rejtekébe. Kikapcsoltam az agyam és az testem, Maruk-nak úgy is ez kellett.
Fogalmam sem volt, hogy mennyi ideig tartott az egész, csak jóval később tért vissza a tudatom és tűnődtem el, mint valami kívülálló azon, hogy mennyire megváltozott minden a törzsfőnök velem való viselkedésében. De gyorsan elvetettem ezen gondolataimat, miközben szinte halálos ölelésébe fog, mert csak újabb gyomorforgatás érte a jutalmam. Az álmaimba menekültem! De bár csak ne tettem volna, mert rémálom után rémálom lett a jutalmam!
Tisztán láttam, hogy egy máglyán állok és azt is, hogy a másik alak mellettem Hubert inkvizítor, aki rettegve ordít velem láncait rángatva.
A szavak lassan állnak össze a fejemben. Kulcsok…..Miféle kulcsok? Talán a minket fogva tartó záré…….?
És ekkor felrobban körülöttem a világ, még érzem a perzselő hőhullámot, a levegő elfogytát, de aztán……..
Az ágyban ébredek zihálva, miközben Maruk elégedetten hortyog mellettem.
Ha lenne nálam egy kés………de nincs.
Az álmomban átéltek ismét élénken belém szúrnak. Megint az a kulcs! Biztos, hogy van jelentősége, csak rá kéne jönnöm mit akar velem közölni ez az álom.
MÁR NEM BÍROM SOKÁIG!
Megpróbálok lemászni a fekvőhelyről.
Admin
Hozzászólások száma :

551
2014. Sep. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 10, 2017 3:07 pm

The member 'Isis Do’Odrun' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat

'Hatos' : 1
Felhasználó profiljának megtekintése http://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 10, 2017 8:18 pm

/Lisbeth/

Ahogy kicsúszol kígyóként hamarosan a holdfényes főtéren vagy. Két őr épp úgy Álomvilágban teszi jobbá azt a világot -vagy épp rosszabbá-, mint bent a felettesük. Csak egyetlen férfinak tűnik fel érkezésed, aki dühös és sértődött tekintetet igyekszik azonnal magára erőltetni. Ám túl fáradt már ő is hozzá és hamarosan feladja a harcot érzelmeivel.
-Hogy vagy Lis? -kérdezi elkeseredetten- Ki tudod innen szabadítani a lányunkat? Engem hagyj itt, úgy is megöl, hogy bosszút álljon rajtad. De csak a te boldogságod fontos és a gyerek.
Gondolkodtam sokat, amióta itt vagyok és hülye voltam. Nem érdemelted meg, hogy így bánjak veled. És hülye voltam, hogy engedtem a Féltékenység Zöld Szemű Szörnyetegének. Ha tehetném, az egészet visszacsinálnám. Akár azon az áron is, hogy meghalok Braslovban és bárhogyan de kimentelek titeket ezeknek a szörnyetegeknek a karmaiból.
Amikor az ork nőt magához hívja reggel és te ügyelsz a gyerekekre, FUSS INNEN és ne nézz vissza!

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 10, 2017 8:31 pm

Maruk szerencsére nem ébred fel, így sikerül kiosonnom a kunyhóból és az őrök sem állítanak meg, hogy oda menjek, ahová szeretnék, mivel legalább olyan mélyen alszanak, mint a vezérük.
Tudom, hogy Aligátor mélyen megvet azért, amit teszek, de már rég túl vagyok azon, hogy ez hatással legyen a következő tetteimre. Azt akarom, hogy kijussanak innen, aztán boldogan halok meg.
Nem sejthettem, hogy ő legalább ilyen borús és halálos gondolatokat forgat a fejében.
Őszintén megleptek a szavai, azt hittem, hogy csak vádakat és ostorozást kapok tőle, nem mentegetőzést. Ez rosszabb volt, mintha leköpött volna. Még mindig szeretett, a történtek után is és értem és a lányunkért aggódott. Megborzongtam és ismét hányingerem lett. Kivertem a fejemből a nemrég történteket és megerősítettem magam.
- Nem! – mondtam fojtottan és ráztam meg a fejem határozottan. – Nekem……- kissé elcsuklotta a hangom, de aztán ismét keményebb lett. – nekem már nincs jövőm Aligátor, de nektek még lehet. Holnap éjjel ki foglak szabadítani és TE mész el Izuldával. Te is tudod, hogy így lesz a legjobb, én már elvesztem.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 10, 2017 11:00 pm

/Lisbeth/

-Ne...ne..nem, Szilem! Ez így nagyon nem lesz jó.
* Hevesen rázza a fejét Aligátor, még ha hangjára vigyázott még most is. De gyorsan hadar és ideges.
-Ezek nem olyan semmirekellőek, mint amilyennek tűnnek. Hazai terepen vannak és tökéletes nyomolvasók, fejvadászok. Ha én eltűnnék innen a lányunkkal, pár nap alatt megtalálnának a hegyekben. Nem versenyezhetünk velük, ezt te is tudod.
Okosabbnak kell lennünk! Gondolkodj! Ha van akit megöl, akkor lenyugszik és a másikunkat nem fogja üldözni. De téged nem gyilkol meg, mert szeret. Ezért utánam küldi a harcosait és megöl a lányunkkal együtt. És téged bezár egy kalibába, hogy szenvedj és ott szolgálj neki életed végéig a kedvére.
Bízz bennem! Ő nem tudja, hogy beszéltünk. Azt hiszi, örökre kínozni fog a lelkiismereted. De te tudod, hogy közben mosolygok majd odafentről. És gyönyörű nő vagy és fiatal. Olyan tudással, amit sokan öreg korukra sem szednek össze. Sebápolás, betegségek, megérzések, láttál ork falvat és self bányát. Az inkvizítor börtönét.
Azt szeretném, ha te élnél. Én csak egy katona vagyok a könnyűlovasságtól. És nem is olyan jó benne. Nem tudtalak megvédeni az ostrom idején. És amikor elraboltak, akkor sem. Nem voltam ott, ahogy akkor sem, amikor az agyarasok megtámadtak Össznépinél és nagyon féltél.
Szeretném helyre hozni a hibáimat. Az összeset.

* A férjed ismeri elég jól a neme rejtett érzelmeit. És tegnap még hihető lett volna, hogy Maruk úgy sem bántana téged. Tegnap este a lelkedet akarta... de csak azért, hogy unottan eldobja. Ma pedig már csak a testedet. Holnap pedig ki tudja...
Lassan virrad.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Csüt. Május 11, 2017 5:34 pm

Persze sejtettem, hogy a mondandóm egyáltalán nem fog tetszeni neki, de úgy sem tehetett semmit és én már az első perctől kezdve, mikor Maruk mocskos keze hozzám ért és megláttam Aligátor szemében, mit gondol rólam, eldöntöttem a kérdést. Nem tántoríthatott el!
Egy terv is körvonalazódott bennem, így megráztam a fejem, amikor sorolni kezdte, miért is lenne rossz ötlet, ha ő szökne el a lányunkkal.
- Senki nem fog üldözni egy jó darabig, erről majd én gondoskodom.
Amikor azt kezdte el emlegetni, hogy az az ocsmány ork szeret engem, majdnem elvesztettem a fejem és hangosan rá kiabáltam, de még időben vissza fogtam a hangom.
- Elég Aligátor! Ez a nyomorult agyaras senkit nem szeret magán kívül és nekem minden egyes alkalommal magamon is erőszakot kell tennem, hogy ne hányjam el magam, vagy ne essek neki a tíz körmömmel, mert akkor rajtatok állna bosszút! És egy perccel sem fogom tovább „szolgálni”, mint amennyi arra kell, hogy nektek egérutat biztosítsak. Én azt szeretném, ha ti élnétek és tudod, hogy meg van a képességem, hogy itt tartsam őket pár napra. Viszont nem akarom megmérgezni az egész falut, mert rájöttem, hogy vannak itt olyanok is szép számmal, akik nem értenek egyet Maruk-kal és nem gyűlölik az embereket. Szóval ne vitázz velem, csak készült és szedd össze minden erődet. – zártam rövidre a dolgot, majd el akartam indulni, de végül egy gyors mozdulattal odaugrottam hozzá és forrón megcsókoltam, majd elrohantam Mambij kunyhója felé.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Pént. Május 12, 2017 12:59 am

/Lisbeth-újra Maruk fogságában/

Nem túl sokat tehetsz a trükkjeid és szereid nélkül. Ezt te is érzed. Eddig úgy tűnt legalább időd bőven van, amíg jó lány leszel és megadod zsarnok gazdádnak azt, amit akar. Ám megérezted az éjszaka, hogy ez nem sokáig lesz így. És áldozatot vagy kész hozni, akár életedet is oda dobva, hogy a családod megmeneküljön.
Az erdőbe sietsz és elkészítitek most is Maruk reggelijét. És nincs olyan szerencséd, mint akarnád. Még magához húz még egyszer jóllakottan, mielőtt megszabadulsz délelőttre a kötelességeidtől. És kihasználod ezt arra, hogy az erdőbe menj és füveket gyűjts. Első sorban altató hatásút, ha jól sejtem.
Ám nem szólsz senkinek, hiszen akkor oda lenne a meglepetés. És Mambijjal töltött órái után urad dühösen ordít a kunyhók között, és szökésedet vélve utánad küldi orkjait. Ott vannak az élen a halászok, kik hálóval és kötéllel ellátott szigonyokkal felszerelkezve gyorsan haladnak a jól ismert ösvényeken. Ám egy tapasztalt vadász is lelkesebb az átlagnál, egyedül indul utánad egy recés élű karddal és tőrrel felszerelkezve.

/Kockadobás: Hatos
1 és 2- Egy félig ismerős arc bukkan fel fegyvereivel a kézben. Ha úgy döntesz, el tudsz szaladni, de ha nem teszed, bármit mondasz egy fához kötöz.
3 és 4 -A halászok találnak rád legelőször és esélyed sincsen kibújni a hálójuk elől. Szorosan belecsomagolva a vállukon visznek a patakpart felé.
5 - A halászok találnak rád, de nem vesződnek a hálóval. A csákányt dobják feléd és ha nem menekülsz el, testedbe hatolva bent ragad. A kötelet fogva pedig húz a szerencsés maga felé. Ha ellenben megkísérled a kitérést és az elfutást, dobnod kell kockával, ahol 2/3 esélyük van a találatra.
6- Időben rájössz mi történik és még az órákkal korábbi nyomaidat követve elhaladnak melletted üldözőid, mikor szabadon eldöntheted, mihez kezdesz. Könnyen megtalálod akár Marukot is és feladhatod magad, megmagyarázva a tévedést./

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Admin
Hozzászólások száma :

551
2014. Sep. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Pént. Május 12, 2017 12:59 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat

'Hatos' : 6

Felhasználó profiljának megtekintése http://neminra.hungarianforum.com
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 1:55 pm

Ha egyedül lennék fogságban, minden bizonnyal kivárnám a sokkal megfelelőbb pillanatot, egyrészt a bosszúmhoz, másrészt a szökéshez, de tudom most, hogy nincs több időm. Maruk éjszakai viselkedése egyértelművé tette, hogy egy perccel tovább sem maradhatnak a kezei között szeretteim, mint amennyit már így is szenvedtek.
Nem vitatkozom tovább Aligátorral a tervem már kész, így reggel azonnal véghez is akarom vinni, de a nyomorult ivadék telhetetlen és így még utoljára szenvednem kell.
Mikor elenged már majdnem dél és ezért sietnem kell, hiszen nem tudom hol és mennyi bódító-altató hatású növényt találok.
Eszembe sem jut, hogy ezek után még mindig van ereje és ideje utánam kujtorogni, ez csak akkor tudatosul bennem, mikor az ingem elejét már megtömve a növényekkel tartok visszafelé és meghallom a csörtetést, mert egy cseppet sem rejtik véka alá egyesek, hogy keresnek, még szólongatnak is.
Megtehetném, hogy most elszököm, de soha nem hagynám magára a férjem és a lányom, így a növényeket a falu szélén elrejtve, csak azokat viszem magammal, amik frissességet adnak egy férfinak, remélve, hogy ezzel elterelem Maruk dühét és azt gondolja, hogy kezdek beletörődni a dolgokba.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 2:20 pm

A nagy darab ork meg sem várja, hogy kimagyarázd magad, azonnal egy hatalmas pofonnal küld a földre. És ami nem rá vall, még csak meg sem próbál fenyegetni, hogy megöleti valamelyik szerettedet, ha nem törsz meg azonnal. Inkább újabb ütésre emeli a kezét és szemében gyilkos tűz ég.
De most még visszafogja magát, mikor előadod történetedet hamarjában, hogy csak kedvesedni akartál neki. Két arasznyira lehajol a fejével hozzád.
-Meg akarsz mérgezni, sámánasszony?
* Hangjában semmi kéjvágy. Talán túl sokat kapott az este és a délelőtt tőled. Ám megszimatolva az illatos növényeket, a végén úgy dönt, hogy elhiszi a mondottakat. És elküld Mambij házába, hogy megcsináld neki a felét.
-A másik felét pedig félre rakod, hogy amikor harcra kerül a sor, hátha jobb formában leszek tőle!
* Szívedben valami apró szúrás nyilallik, majd egy gyors, hideg hullám söpör végig, ahogy megismered az igazi énjét. Az ő szerelme a háború. És az ellenség elpusztítása valahogy hasonló élvezetet ad, mint a szex. Különösen amit tőled kap. Akit a csata idején hatékonynak ismert meg, mégis maga alá tud gyűrni és élvezettel szorít sarokba, míg végül a játékotok végén diadalmasan gyilkol meg.
És minden mást, amire nincs szüksége utána.

Ahogy főzöd neki a teát, érzékeid kiélesednek és rád is serkentőleg hat valamelyest a gőz. És lelki szemeid előtt ébren is borús gondolatok képei kavarodnak. Kívülről látod, ahogy Maruk dühösen szorítja a bal karodat fél kézzel és hatalmas kínokat élsz át. Ám arca csak akkor enyhül meg némileg, amikor a csont elreccsen és kitör a bőrön keresztül hirtelen. Jobb lábával egy pillanat csak, hogy olyat lendítsen, amitől tehetetlenül fenékre esel és fájdalom gyötörten görnyedsz az immár béna lábodra.
-Küldjetek felderítőket a határra! A többiek pedig kutassák a nyomaikat. Nem nyugszom, amíg holtan nem látom őket.
* Egyszerűen ott hagy a faluban vérezni.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 5:34 pm

Számítottam a durva fogadtatásra, de ettől nem lett kevésbé fájdalmas, hiszen az előző bántalmazástól még meg sem gyógyultam és nem voltam benne biztos, hogy nem törte el a járomcsontomat. Egyáltalán nem volt tisztában az erejével és nem fogta vissza magát.
Az újabb ütés elől önkéntelenül húztam összébb magam, de végül megértette, hogy mit mondtam neki, bár először azt gondoltam ez sem érdekli.
- Ha gondolod magam iszom belőle előtted, de te tudod. – válaszoltam a vádjára.
Most már nincs kétségem, hogy egyáltalán nem fűzi hozzám érzelem, csak az erőszaknak él ez az ördögi agyaras, és én is csak azért kellettem neki, hogy bebizonyítsa, vele senki sem packázhat, főleg nem egy asszony. Csak azért tart, hogy nap, mint nap megalázzon és ezért vannak itt a szeretteim is.
Utasítására bólintok és feltápászkodom, hogy Mambij kunyhójában megfőzzem a szert és eloszlassam a gyanakvását. este majd megfőzöm az altató növényeket is.

Azonban meglepő módon a serkentő teától nekem is látomásom lesz, még sosem éltem át hasonlót és nem voltam benne biztos, hogy nem-e volt túl nagy Maruk ütése és képzelődöm.
Látomásomban sikerült megszöktetnem Aligátort és Izuldát és persze a büntetésem sem maradt el.
Akármennyire is nagy volt a fájdalom, egy hangot sem adtam ki, arra koncentráltam, hogy örüljek annak, hogy elmentek. Biztos voltam benne, hogy elég időt adtam nekik.
A csont elpattanására csak egy nyögés szakadt ki belőlem, de aztán leköptem a gyűlölt arcot és véres mosolyt küldtem felé a földről, ahogy elterültem.
- Nem jársz sikerrel! Gondoskodtam róla és most boldogan halok meg.
Lehet, hogy a jövőbe néztem? De ha így van, akkor tényleg boldogan fogom fogadni ezt a sorsot.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 8:40 pm

Ha Lisbeth napközben nem csinál mást, este vacsorára várja a gazdája őt és Mambijt. Miközben a gyerekek már alszanak a másik kunyhóban, megmérgezheti mind a kettejüket. És elkerülheti azt, hogy ezen az éjszakán újra kiszolgáltatottá váljon az embereket megvető törzsfőnöknek. Ám a napközbeni kiugró teljesítménye, melyet az ork nő segített ágyékába terelgetni, nem oszlatta el teljesen gyanakvó természetét. Minden jele nélkül, hogy megérezte volna készülődésedet, saját természetéből fakadóan eszik és iszik veled főztödből. És ha ki akarnál térni, akkor gondoskodik róla, hogy nehogy éhez az ő otthonában.
Mielőtt végleg hatalmába kerítene az álmosság, a megmaradt tömérdek kaját még szétosztogathatod a falu azon lakói között, akit szeretnél elaltatni.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 9:10 pm

Mivel éltem a gyanúperrel, hogy a történtek után mindent meg fog kóstoltatni velem Maruk, mert nem bízik bennem, így főztem magamnak egy kis ellenszert is az altató növény hatása ellen.
Nem is csalódtam a vezérben, a vacsora alkalmával minden fogást rám tukmált és persze Mambij-nak is ennie kellett.
Az altató nem volt hirtelen hatású, de ezen gyengeségét ellensúlyozva viszont jó sokáig tartott, azonban az volt a szándékom, hogy még a hatás kiürülése előtt újból megitatom vele legalább Maruk-ot, így késleltetve az üldözést. Így nyerhetek akár több napot is, vagy ha sikerül alkalmat keríteni, még akár el is vághatom a torkát.
A növény hatása azért minimum kábasággal jutalmazott, azonban volt még erőm a legtöbb törzsbéli férfit megkínálni és már csak azt kellett kivárnom, hogy mindenki álomba merüljön és mehettem Izuldáért, meg kiszabadítani Aligátort.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 13, 2017 10:00 pm

Hősnőnk felkészült, nem is kevéssé. És ezen az éjszaka nem Maruk irányított. A férfiak végre mosolyogtak rád, ahogy finomnak ígérkező ennivalót kaptak tőled. Hatodik érzékedet nem csalhatták meg, azonnal kivillantották volna agyaruk sárgáját rád, ha nem fűződött volna érdekük és hasuk kényeztetése a dologhoz.
Ahogy mindenki nyugovóra tér jó időre, zavartalanul tudod kiszabadítani férjuradat és kezébe adni Izuldát.
-Nem, Lis! -rázza meg a fejét- Neked kell elvinned. Vagy szökjünk el akkor együtt! Nem akarlak itt hagyni.
- Nekem itt kell maradnom, az altató nem hatna elég sokáig, még be kell adnom holnap is egy adagot. Ha idő előtt felébred ez a szemét, akkor nem lesz elég időtök, hogy biztonságba érjetek. Menj Aligátor, vidd el innen a lányunkat és mentsd meg. Nekem már úgy sincs ......jövőm. -válaszolta az egykori álboszorkány.
* Nem sejthette, hogy a sámánoknak nagyobb erejük van, mint amit megismert Braslovban, a rabigába esését követően. Bár emlékezett jól, hogy vannak olyan képességeik, amik meggyorsítják -emberi mércével mérve természetfölötti sebességre növelik- a gyógyulást. De ne szaladjunk ennyire elébe!

Az éjszaka pár órára lehunyja két szemét, de ismét csak rémálmok gyötrik. Hubert szelleme újfent kísérti. Ám ezúttal megint nem élve látja. Lángoló aurával, fájdalmas vonásokkal az arcán üvölt tőle két méterre.
-Miért tetted ezt, szerelmem? Meg akartalak menteni titeket! Megvolt a kulcs és a zár, amivel kinyithattad volna mindhármótok rabláncát. És ahogy visszatértél volna Össznépibe, bebörtönzöm férjedet és mi boldogan élhettünk volna hárman.
* Akár milyen eszelős beszéd, most valahogy mégis hihetőnek tűnik visszaemlékezve rá, hogy hazudott neked. Nem csak abban, hogy pár nap múlva elengedi Aligátort, ahogy azon az éjszakán mondta. De most már hirtelen nem sok kétely marad benned, hogy tudatosan próbálta ő a fővárosba küldetni és az ottani feletteseinek átadni az ügyet, hogy miközben téged jóindulattal hiteget, a keze tiszta maradt volna, más kollegái elvégzik a véres munkát ahhoz, hogy megkérje a kezedet.
Ám eme jelenés nem tarthat örökké. Zajra riadsz és a falu asszonyai kétségbe esve rohangálnak már ragyogó napsütésben, és téged keresnek. Az inkvizítortól kapott gyűrű még mindig ott van az ujjadon. Dühösek rád, amiért nem ébred fel párjuk a furcsa esti látogatásod után. És erővel fogságban tartanak, amíg...

Egy sámán érkezik a szomszéd faluból egy óra múlva és hamar semlegesíti a szeredet. Ennyi idő nem elég ahhoz, hogy szeretteid elmeneküljenek és emberek lakta területre érjenek. Márpedig tegnapi látomásod valóra válik.
Sokkal gyorsabban történik minden, mint az álomban. Még fel sem éred ésszel, hogy amikor hozzád nyúl de'javu érzés, már a lábadat rúgta használhatatlanná. És ekkor tudatosul benned utólag, hogy a kettő között a markában széttört a kezed.

-Küldjetek felderítőket a határra! A többiek pedig kutassák a nyomaikat. Nem nyugszom, amíg holtan nem látom őket.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 14, 2017 4:03 pm

A növényekkel táplált álmom nyugtalan, talán már előre érzem, hogy mi vár rám és persze ideges vagyok Aligátorék miatt is. Az álom pedig mindig vissza-visszatér a zárhoz, a kulcshoz és Hubert inkvizítorhoz és még mindig nem értem mit akar mondani vele, pedig biztos fontos, ha ennyire belém mászott.
Azt is tudom, hogy a bukott férfi, aki már halott valamit szervezett beteg képzelgésében, amiben szerelmes volt belém.
Mikor fejfájósan felébredek, tudom, hogy hibát követtem el, amikor az asszonyokat kihagytam a kínálgatásból, de már nem változtathatok rajta.
Aztán megérkezik a sámán és én máris az iszonyúan dühös Maruk kezében vergődöm. A látomásom, hogy mit tesz velem, semmit nem tévedett, szósról-szóra megvalósult és én számat összeszorítva az ájulás határán fekszem a földön, egyik kezem bénán lóg és a lábam is használhatatlan.
Nem kell a gyűrűt használnom ahhoz, hogy tudjam mit gondol Maruk és én nem tudom, hogy akadályozzam meg, hogy megtalálják szeretteimet, csak abban reménykedek, hogy Aligátor okos és megtalálja a menekülés útját.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 14, 2017 4:38 pm

Tehetetlenül szemléled, ahogy az események irányítása újból kicsúszik a kezedből. És rossz előérzet gyötör, miközben sem menekülni, sem védekezni nem tudsz az eljövendővel szemben.

Eközben messze-messze, egy távoli hegy barlangjában Aligátor vérzik. Nem ismered még -a rabszolgaságod ellenére sem- ezt az ork társadalmat és nem számítottál arra, hogy akiket te elaltattál, azok csak a környező hegyeket vigyázzák. Ahogy minden törzsnek megvan a maga területe. Egy fegyvertelen katona épp oly sebezhető ott, mint egy gyönge nő Maruk karjaiban.
Szeretett hitvesedet összegörnyedve rángatják ki a sziklaodúból. Az éjszaka során megölt egy őr párost, aki hirtelen útjukat állta. Most egyik kezével Izuldát szorongatja magához, másikkal a hasán éktelenkedő mély szúrást fogja. Csak csökkenteni tudja a piros nedve folyását, ahogy belőled is szivárog igen bőségesen.

Magatehetetlenül kell eldöntened, egyáltalán csökkented-e a saját veszteségedet kötözéssel. Akár így, akár úgy döntesz, agyadban a múlt kattog. A látomások.
Az inkvizítor azt mondta, Össznépibe kell visszatérned, hogy a szorult helyzetedből a kiutat megtaláld. Egy másik alkalommal pedig azt, hogy a kulcsot már átadta. Ám a zárat hozzá nem tőle kaptad, hanem Ferenc idejében még. Ha ezt megtalálod, megmenekülsz.
Mivel sosem használt bilincset az itteni gazdád, nyilván képletesen értette. Ám mit jelenthetett ez?

Miközben gyenge vagy és elméd befelé fordul, ork nő nagy hada vesz körbe. Nem ápolni akarnak. Trágár szavakkal illetnek férjük miatt és rúgni kezdenek, ahogy ott heversz. Ha magzatpózba húzódol ösztönösen, egyikük belemarkol a hajadba és hátra feszíti a fejed. Egy másik még az arcodat is karmolni kezdi hosszú körmű kezeivel.

Nincs akkora szerencséd, hogy magukra vállalják a kivégzést. Még (esetleg már) eszméletednél vagy amikor ott hagynak csontod környékén még mindig szivárgó vérrel és rengeteg zúzódással.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 14, 2017 6:10 pm

Mikor Maruk magamra hagy a kunyhóban egy darabig az ájulás határán billegek, de a félelem, hogy a férjemnek és lányomnak baja esik elég nagy, hogy végül magamhoz térítsen.
A nyílt törés borzasztóan fáj és tudom, hogy ha nem teszem helyre és kötöm be, egyrészt elvérzek, másrészt a fertőződés is megölhet. A lábamra még mindig nem tudok ráállni, de az remélem nem tört el, csak nagyon bedagadt, de ha találnék valami mankónak valót, azzal még elboldogulnék.
Először is elvonszolom magam a férfi tegezéig és két vastagabb, valószínűleg nagyvadra való nyílvesszőt veszek ki, majd a takaróból tépek le egy csíkot és aztán nagy levegőt veszek majd meghúzom a sérült kezem, hogy a csont visszailleszkedjen.
Halk sikítás tör elő a számból és kis híja, hogy elveszítsem az eszméletem. Verítékben úszom.
A vesszőkből sínt teszek a karomhoz és a csíkkal átkötöm.
~ Aligátor tarts ki és vigyázz magadra! ~ zokogom hangtalanul.
Nem tudom mit jelentenek a rémálmaim, de ilyen állapotban esélyem sincs, hogy rájöjjek.
Aztán berontanak az asszonyok és agyba-főbe vernek, a végén már védekezni sincs már erőm.
Mikor otthagynak úgy érzem meg fogok halni, de pár perc múlva leszidom magam, mert nem adhatom olyan könnyen fel.
Elkezdem vonszolni magam, hogy legalább az erdő széléig elérjek, ott talán találok valami botot, amire ránehezedhetek és elinduljak, bár tudom, nincs értelme, de nem fogok annak a szemétnek a kunyhójában meghalni!
Ha találok növényeket, amik csökkentik a fájdalmat, csak úgy nyersen elrágom közben.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 14, 2017 8:00 pm

/Lis/

/a hozzászólás 16+ elemet is tartalmaz/

Gyötör a megérzés, de nem azért sikerült túlélned számos életveszélyt, mert olyan egykönnyen feladod. A tested már egy rom. Megkarmolva, megrugdosva, pár helyen eltörve. Ám nem maradsz itt. És az erdőig kikúszva a sebeid csak egyre romlanak. Végig kel húznod béna karodat és lábodat az épekkel a földön. És a falu közelében csak pár nagyon enyhe gyógyhatású növényt találsz. Meg egy botot, amit mankónak próbálsz használni.
Hatalmasat esel, és a lábad megint kimozdult a helyéről, ahogy reccsent a felállás után néhány pillanattal. A száraz gally nem bírta meg a súlyod, de jobbat nem találtál a közeledben. Ha csak hozzá érsz a térdedhez, már felerősödik a fájdalom. Akár mennyire is szeretnéd esetleg, egyből nem tudod helyre hozni.
És ki vagy merülve. Hamar elnyom az álom, miközben pihenteted, hogy később újra megpróbáld. Ám ezúttal sem békés, amikor lehunyva tartod a szemed. Lelki szemeid előtt az első nap ismétlődik meg, ahogy Maruk fogadott és Valora eltávozott a fogságból cserébe. Halálra ítélte szeretteidet és csak az mentette meg őket, hogy te feláldoztad magad és engedelmességet ígértél az életükért cserébe.
Lassan pereg a film, ám idő kérdése volt csak, mikor elértek az ágyig újra és ő megvárja, amíg levetkőzöl. És lassan elkezdődik, de arcod előtt megáll.
-Hiszen te nem ellenség vagy! -mondja meglepődve- Lis az én barátom.
* Ahogy behunyod álmodban a szemed és újra kinyitod már nem ő hajol feléd, hanem Hawrok. És a három méteres ork két felkarodnál megragad és felránt a levegőbe, úgy pörög körbe.
-De hiszen Lisnek nincs semmi baja! Ő az én barátom.
* Agyarai egyre hegyesebbek és hangja mélyebb, eltorzult, mire felfogod, hogy az állati hang, amit hallasz, az kintről jön, nem a fejedből. Noha jóval halkabb.
Egy éjmostoha korgó gyomra kelti melletted.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Hétf. Május 15, 2017 5:34 pm

Félig sem vagyok eszméletemnél, mikor újabb esés után már csak vonszolni tudom magam a fájdalomtól és ez a hely gyógynövényekkel sincs úgy ellátva, mint amihez én szokva vagyok. Szóval marad a fogcsikorgatós vonszolódás.
Egy fa tövében keresek menedéket, de tudom, hogy sokkal messzebb kéne mennem. Azonban már az is csoda, hogy idáig eljutottam.
Muszáj megpihennem, mert erőm elhagyott és mély, szinte ájulásszerű álomba zuhantam, nem tudva, hogy vajon hol ébredek fel, vagy felébredek-e egyáltalán.
Legrosszabb pillanataimat élem át Maruk-kal újra, de mikor felkészülök az újabb szégyenre, most változik a kép.
Tudom, hogy álmodom, nem lehet igaz, de még sem tudok kiszakadni belőle. Aztán a annak a totál flúgos orknak az arca jelenik meg Maruk-é helyett, akivel élethalál harcot vívtam a város mellett és aki most, mintha lakodalomban lennénk megpörget.
Némán nézek rá, hogy mi történik, de most megint mosódik a kép és nekem az agyam küzd azzal, amit látok.
Fel kell ébrednem! MUSZÁJ!
Nagyot rándulok, amikor végre magamhoz térek és ösztönösen a lény szeme felé kapok méretes körmeimmel.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Hétf. Május 15, 2017 8:51 pm

/Lis/

Hősnőnk érzi, hogy fel kell ébrednie ebből a sehová nem vezető álmodozásból. Abból még nem élt meg senki. És nem élt túl sem...
Egy ijesztő szörnnyel találja szembe magát. És első reakciója a körmei bevetése. Ám viszonzásul ő is kap a másik éles karmaiból valahová. Utána azért kicsit visszahúzódik a bestia. Kicsit körbenézve megpróbálja elkapni a béna lábadat és kis rántásokkal húzni elfelé. És miközben épp a törött boton keresztül haladsz, mely törni kezdi a hátadat, ő éhesen nyalogatja használhatatlan végtagodat.
Talán ha hagyod, hogy azt egye meg, jól lakik és békén hagy utána.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 16, 2017 6:21 pm

Talán ösztönös mozdulatom megmentette egyelőre az életemet, de cserébe én is kaptam egy vágást a vállamra, ami úgy égetett, mint a tűz és ami most már teljesen felébresztett.
Ám ez az ébredés keserű volt, hiszen egy éjmostohával néztem szembe, ami jelen állapotomban nem volt túl jó és nagy valószínűséggel a végemet jelentette.
Azonban nem voltam hajlandó, hogy egy ilyen szörny gyomrában végezzem, mikor annyi mindenen mentem már keresztül.
De törött karral, szinte béna lábbal, elgyengülve, mit tehettem volna. Próbáltam rugdosni, de magatehetetlen lábamnál fogva folyamatosan ráncigát magával, gondolom a vackára, hogy nyugodt körülmények között, több napig csócsálva legyek az élelme.
Kezdett minden reményem elszállni, mikor megéreztem magam alatt a törött ágat….
Az egyik hegyes csonkot megragadtam és a teremtmény mellkasába döftem, minden erőmet beleadva. Aztán erőtlenül hanyatlottam a földre, ha életben marad, akkor nekem végem.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 16, 2017 8:35 pm

/Lis/

/a userrel Skypon egyeztetve/

Az éjmostoha csak addig volt bátor, amíg védtelennek érezte áldozatát. A főként gyermekekkel táplálkozó szörny az igen csak felnőtt álboszorkányunk döfésére inkább visszahátrált és körbe nézett. Nem talált új fogást a nőn, ezért inkább elment.
Pár dolog talán eszébe jutott az álombeli orkról hősnőnknek és ezért felszedelőzködve elindul megkeresni a Kőzabálók törzsét. Ám azok messze vannak és ő nem is tudja a pontos irányt. Így nem csoda, ha egy másik territóriumán bukkan három agyaras járőrbe, akik gonosz vigyorral közelednek felé, fegyverrel a kezükben.
Egyiküknél egy bunkó van, a másikuknál egy görbe kard, a harmadikuknál pedig egy kőbalta jól megmunkálva. Még csak orkul beszélgetnek egymással, hogy nehogy a közös nyelvből kiderüljön a szándékuk.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 17, 2017 2:57 pm

Nem tudom, hogy mennyire sebesítettem meg a lényt, de láthatóan sikerült elijesztenem attól, hogy tovább kóstolgasson, mert némi tétovázás után megfordult és elment, magamra hagyva.
Kimerülten feküdtem egy darabig, de tudván tudtam, hogy minél messzebb kell kerülnöm, mert bár minden valószínűség szerint Maruk dühének kényszere, minden férfit szeretteim után hajtott, de ha észreveszi, hogy nem vagyok a faluban, akkor nem sok időbe telik félig béna testemet megtalálni.
Erre az esetre persze megtartottam a hegyes bot másik végét, amit magam ellen fordíthattam volna.
Csak reménykedni tudtam benne, hogy ha elég messze érek, talán a Kőzabálók népébe botlom, de persze biztos nem lehettem benne.
Nem is telt bele túl sok időbe, mikor máris három agyaras pillantott meg és zsákmányszerzés reményében máris vidáman közeledtek felém, aminek vicsorgásuk adta meg a hangsúlyt.
- Hawrok barátja vagyok, a Kőzabálók nem az ellenségeim! – kiáltottam feléjük, a botot magam elé tartva, hiszen nem tudhattam, hogy melyik törzs fiai.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 17, 2017 3:53 pm

/Lis/

Balszerencsédre nem a Kőzabáló törzsbe botlottál. Ez hamar kiderül.
-Hogy lenne ez a Kőzabálók barátja. Utálják az embereket. Nem is ismerek orkot, aki emberrel barátkozik.
-Miért ne lehetne ritka kivétel? Lehet meghágta és most nála akarja megszülni a korcsot.
-Nem hiszem, hogy egy törzsfőnök örülne egy félvér fattyúnak.
* Sokáig mehetne még a beszélgetésük immáron közös nyelven, de valószínűleg beleszólsz. És ha véletlenül kiejted azt a szót, hogy a barátod meghívott magához és a vendége vagy, akkor -ahogy búcsúzóul mondta neked, minden törzs köteles ezt tiszteletbe tartani. Vagy vállalni a haragját.
-Miért hívna meg vendégbarátnak egy emberasszonyt?
-Mit tudhatod te, hogy egy törzsfőnök kivel és mit akar diplomáciai tárgyalást folytatni? De ha az ő vendége, akkor jobb lesz elkísérni és utána járni.
* Így történt az, hogy miközben a harc után bedagadt ujjadon szorít a gyűrű, mellyel üzenetet küldhetsz bárkinek, és amivel eddig is bármikor segítséget kérhettél volna bárkitől, akár elrablásod után még az emberek területén is, most útban vagy Rombánya felé, hogy a három méteres orkot újra lásd.

És estére már el is értek hozzá, megpillantva őt a falu szélén.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   

Yrch-pici ork falu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
28 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Similar topics

-
» Yrch-pici ork falu
» Falu temetője
» Fürdő- és kereskedelmi falu
» Kamakura hegyi falu
» Elhagyatott bánya