KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Alaptalan alapok Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Alaptalan alapok Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Alaptalan alapok Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Alaptalan alapok Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Alaptalan alapok Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Alaptalan alapok Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Alaptalan alapok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Alaptalan alapok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Alaptalan alapok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Alaptalan alapok Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Alaptalan alapok Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Alaptalan alapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Stylet
Stylet
Hozzászólások száma :

131
Join date :

2015. Jan. 01.


Alaptalan alapok Empty
TémanyitásTárgy: Alaptalan alapok   Alaptalan alapok Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 7:11 pm

Utamat járva én sem tudom, hogy mikor merre szándékozok kitérni, bár ez engem nem valami nagyon szokott zavarni. Csk megyek amerre éppen kedvem tartja. És most úgy tartotta kedvem, hogy egyszerűen csak gyüjtögetni akartwm, hiszen ki tudja mikor szerezhetek éppen új és értékes alapanyagokat, amikkel kísérletezgethetek, hátha valami használhatót sikerül aklotnom végül, ha meg nem... Hát valami balfácánra úgy is rá tudom sózni,  mint  legutóbbi éde sót, amikor véletlen össze öntöttem a cukorral. Azóta is bízom benne, hogy piszok rosszul lett az a szerencsétlen aki megvette tőlem, méghozzá nem is olcsón. Hiszen az egy nagyon ritka ásvány amit a királyok szoktak használni, mert mások nem engedhetik meg maguknak. Én meg kénytelen voltam eldni, hogy ne haljak éhen. Ebben volt is valami... vennem kellett ismét sót a húshoz. Na, de mindegy... Magam sem tudom, hogy hogyan, de azt hiszem sikeresen betévedtem a törpök földjére, egész kellemes végül is. Ha találkozok egyel legalább óriásnak érezhetem majd magam. Céltalan kóborlásom közepette sikerült egy elsőre ígéretes barlangba botlanom, ami hát...  Maradjunk az ígéretesnél. Elsőre mint minden másik barlang, szokványosnak tűnik a számomra, természetesen fáklya az elmaradhatatlan fényforrás még csak eszembe sem jut ahogy elkezdek egyre beljebb lépdelni. Szemem így csak hamar hozzá szokik a sötéthez, macska mivoltomból hála pedig, még jobban is látok, mint egy ember tenné. Azért így is majdnem bele sikerül eleinte ütköznöm. falba, de semmi sem tántoríthat el célomtól, amit legbelül egyre jobban érzek, ahogy a falak elkezdik átvenni a szivárvány színeit. Meg kell mentenem a piknik kosarat, amit elrabolt egy sárga mellényt hordó Cézár nevű mókus. Minden lépésemet egy másik követi, migözben szaglászok  a levegőben, hátha megérzem a sültcsirke szagát. Ám alig haladok pár métert hirtelen egy piros köpenyes pisztráng fejű kobold szólít meg. Azonnal hátra is ugrok egyet, közben feltartva ökleimet, és csak két egyszerű kérdést teszek fel neki, mielőtt elmondhatná, hogy mit is akar.
- Heeeeeeeeéééély. Mmiiii a f*sssssz vagy te? És miért van akkora bajszod nagymama?
- Én a kupola cipó védője vagyok. És tudom, hogy miért vagy itt. Nem... Nem a kekszekért. A piknik kosarat csak akkor tudod vissza szerezni, ha elég különleges követ, és földből növő kiflit gyűjtesz.
Amikor szóba hozza a kekszeket, egyből le is engedem a kinyújtott mutató ujjamat, és becsukom a számat, és mégsem mondom ki.
~ Ez ki tudja gondolni az olvasásaimat...
Suhan át az agyamon, miközben hallgatom amit mond, majd amint befejezte közelebb lépek, megpaskolom a fejét, és teljes erőből bele rúgok.
- Kössz Pikachu. És most menj szállj szabadon, mint egy nyúl, ki a hátán viszi a sastatot.
Kiáltom utána, majd önelégülten mosoly gyanánt vicsorogva mrgfogdom a tanácsát, és a legközelebbi kifli telepre vetem magam, és elkezdem táskámba pakolni őket.
- Mi a t*kkköm az a Pikachu?
Teszem fel magamnak a kérdést, aztán dörmögve felnevetek, és elindulok tovább megkeresni a kovácsoltva arany székelő helyet ami fából készült.
Vissza az elejére Go down
Stylet
Stylet
Hozzászólások száma :

131
Join date :

2015. Jan. 01.


Alaptalan alapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alaptalan alapok   Alaptalan alapok Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 5:10 pm

És az eszement esztelenségekkelmteli optikai vizualizációknsorozatába épített agyhalál folytatódik...

Alig botorkálok beljebb pár tíz-húsz métert, mikőzben összegyűjtöttem minden sütőipari pékterméket, és ragyogó, láthatatlan, szikrázó, és csillámló kavicsot, követ amiben csak átestem, vagy amit csak ki bírtam szabadítani a falból, plafonból, vagy talajból. Fél úton egy hatalmas nálam nagyobb sajtot is vonszoltam magammal, de amikor megéheztem, és bele akartam harapni, rájöttem, hogy túl kemény ezért ott is hagytam, miután könnyítettem magamon, és illatos kölnivel locsoltam meg oldalát, hátha valaki majd megkívánja. Már azt sem tudom, hogy merre megyek, hiszen olykor a padlón, olykor a plafonon sétálok, és több helyen is csákót hordó rusnya törp-ork korcs keverékekbe botlottam már, akik sértegetni kezdtek. Piszkosul kemény volt a fejük, és nem akartak össze esni, de gondolom elég volt nekik, hogy lyukat ütöttem az orruk helyére.
- Azzzzz meg mi a hatlábú hörcsögpocok?
Kiáltok fel, amikor meglátok valami sárga ruhába bújtatott rágcsáló félét.
- Én egy mókus vagyok te vak lepényhal.
- Kusssssollsz... Itt most én kérdezek, nem te válaszolsz...
Morgok rá szegény kosárkáját szorongató vizilóra.
- Csak rajta, de a kosár az enyém!
Amint elhagyja száját az utolsó mondat, és megrázza felém szárnyait, azonnal rámérek fejére egy védhetetlen ütést jobb talpammal, majd felkapva a földről fejjel lefelé lábánál fogva egyszerűen elkezdem rázni a kis malacperselyt, ameddig csak potyognak belőle a finom falatok, és a nyalókák.
-Mondtam, hoogggy én kérdezek Gibling.
Kezdek el őrült röhögésbe váltó kacajt hallatni, majd őt is táskámba tömöm, majd azt is amit kiráztam belőle, egy zsömlét leszámítva, mit kezemben szorongatva rohanok visszafelé faltól falig csapódva a nagy színkavlkádban ameddig ki nem jutok a szabad legőre végre. Alig hogy számba tömöm a zsemlét,és lenyelhetném, megérzem, hogy valami oldalamnajk csapódik, és hrahosan megragadv döbbenek rá, hogy egy kígyó az, ami a hátam mögött van. Meg is rántom amilyen erösen csak tudom, de hirteln padlót fogok, ahonnan négykézlábra tápázkodva kezdem el kergeni a szorosan mögöttem repülő kígyót. Abban a pillanatban, hogy lenyelem a zsömle faltot, sikerül ismét megragadnom a kígyót, és ismét a földön heverve kezdtem el püfölni a fejét, mikor elkezdt változtatni zöld pikkelyeit narancs sárgára, új módszehez folymodtam, és bele haraptam a fejébe.
- B*ssza meg!
Kiáltom el magam a fájdalom hatására, majd kitárom szemeimet, és nyugtázom, hogy saját farkamat folytogatom. Elengedve azt feltápázkodok a földről, és leporolom magam, miközben körbe nézek, de nem látok senkit.
- Na, ide sem jövök többször...
Felveszem a földről a nagy gomba fejet amiben egy harapás nyom van, és előbb még zsömle volt.
- Erős méregelenítő hatás. Ritka gombafajta ez.
Gyorsan átnézem táskáim tartalmát, és kidobok pár hasztalan dolot amit a barlngban szedtem, viszont örömmel látom, hogy rengeteg hasznos, és értékes ércet, kőzetet, kristályt, gombát, mohát, és némi nedvesség, és sötétség kedvelő növényt is szereztem.
Azt hiszem el kell látogatnom egy kovács mühelybe.
Vicsorgok elégedetten, és elindulok minél messzebb a barlangtól.

És még vége is ennek az agyzsibbasztó rövid kis gyüjtögetésnek.
Vissza az elejére Go down
 

Alaptalan alapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Faedrith barlangja-