KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Én Kicsi Szörnyeim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 11:35 am

Ide azok a "neves" NJK karik kerülnek, amiket több alkalommal is szeretnétek használni és önállóan is játszanátok vele. Ha valakinek megtetszenek, ki is lehet őket hívni egy játékra JK-knak vagy más NJK-knak.

Használati Útmutató:

-Az első reag tetején jelezzétek, hogy a karitok nincs a helyszínen, ha csak ezzel a karakterrel játszotok ott.

-Linkeljétek be minden hsz-e elején az avatarját, hogy ezzel is virtualizáljátok, hogyan néz ki, kiről van szó.

Nem kötelező minden NJK-t ide felsorolni, de azért nem is ártalmas. Az NJK-knak szintén a világ rendszerén belül kell maradniuk, így pl. Neminrán ismeretlen fajok nem lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:04 pm

Én Kicsi Szörnyeim 2ah8v93

AGLARNIS DO'ODRUN

Faj: sötét elf
Kinézet: karakterképnek megfelelő, de a haja sötétbarna.

Uráldur és Isis lánya. 17 éves. Korából fakadóan makacs, önfejű és nem kevésszer meggondolatlanul hebrencs. Katonának képezték, de a védelme érdekében kémnek adták, ahol az első feladatát csúfosan elbukta, ezért dezertálással vádolták. Mindenki úgy tudja, hogy megszökött a büntetés elől, de az igazság, hogy új feladattal bízták meg és továbbra is a hírszerzés sorait "erősíti".
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:12 pm

Én Kicsi Szörnyeim Kepatm22
RATHAL ZWERTAN

Faj: sötét elf
Kinézet: karakterkép szerint

A Do"Odrun ház katonája. Isis személyi testőre, a testőrség vezetője. Harcedzett veterán, hűsége megkérdőjelezhetetlen, aki az életét is feláldozná a család védelmében. Kiváló kardforgató és közelharcos.
Egy küldetés során megölték, de a sötét elfeknél még a halál sem végleges.........


A hozzászólást Isis Do’Odrun összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 17, 2016 8:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:25 pm

Én Kicsi Szörnyeim Hraman10

HRAMAN DRWOWN

Faj: ork
Kinézet: karakterkép szerint

Fiatal ork vadász, a yrch-i mészárlás túlélője, aki hősiességével elnyerte a falu vezetésének lehetőségét, már annak a pár szerencsésnek, akik életben maradtak. Később Wirtschaftswund, egy másik törzsből származó oughwari kihívta és tisztességes küzdelemben legyőzte. Ismét visszatért régi életéhez a vadászathoz, amit könnyű szívvel fogadott, hiszen sosem akart vezető lenni.

Uráldur: Hraman életét vesztette egy csatában
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:27 pm

Én Kicsi Szörnyeim Xm7cx5

Galileo Galilei

Az én első jelöltem igazi szörnyeteg. Még csak nem is Neminrán született. Hompánia, egy távoli kontinens fia ő, ki tengerre szált, hogy kereskedőként használja ki a különböző országok árainak különbségét.
Ezen a vidéken kedveli Délos kikötőjét, ám mivel agyafúrt, nem csak itt fordul meg. Bármely népet meglátogat és a haszon reményében egyiktől sem zárkózik el. Néha még a folyókon is felhajózik. Ha egy kis pénzre vágysz, bármit eladhatsz, ha a piaci ár alatt kínálod jócskán. Míg a kínálatban az van, ami éppen horogra akadt.
Az újdonságok iránt igen nyitott és szívesen ismer meg másokat vagy hallgat történeteket idegen vidékekről.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 9:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 3:53 pm

Én Kicsi Szörnyeim 2cnjhpj

LISBETH ZORAN

Faj: ember
Kor: 27
Kinézet: Karakterkép szerint

Szegény családban született és sokáig tolvajlásból tartotta fenn magát, míg apjának le nem vágták a kezét egy zsák krumpli elemelése miatt. Akkor elhatározta, hogy nem jut hasonló sorsra. Megismert egy vén banyát, aki megtanította pár látványos trükkre, meg mindenféle növények ismeretére, amivel hallucinációkat tud okozni, vagy akár halált is, persze gyógyíthat is, ha akar. Hagyta, hogy elterjedjen a híre, milyen hatalma is van és, hogy azt gondolják róla, sötét hatalma van, mint boszorkány. Ravasz és nem sok mindenin esik meg a szíve.

Roberttől kapott egy csontkarkötőt, mely tőrt varázsol a kezébe. (wrote by Uráldur)

Uráldur szerk.:
Új kép-

Én Kicsi Szörnyeim 2w7omr5
Vissza az elejére Go down
Revan
Revan
Hozzászólások száma :

163
Join date :

2015. Jan. 07.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 10:07 am

Én Kicsi Szörnyeim Ib9qgl

Juhanni Theleon

Faj:Oawa
Kor:24
Kinézet: A karakter kép szerint.

Revan alig 3-4 éves korábban találtrá a fiatal Oawára, akit személyesen nevelt fel, s ki is képezte minden fajta fegyver használatára amit az ezredes ismert, két kezes fegyverektől a távolsági számszeríjjakig, s egy fogságban élő gyógyító Oawa minden tudását át adta a fiatal lánynak, szabadság reményében. A Fiatal Oawa szüleivel nem tudni mi történt, csak annyit tudni amennyit Revan elmondott, hogy a lányt az úton hagyva találta. Az Oawa ezen kedvességet haláláig tartó hűséggel jutalmazta, azóta is legjobb barátjának tartja az ezredest. Az Ezredes legjobb orgyilkosa, kimondottan azokra a feladatokat végzi el amit mások nem tudnának, így gyakran küldik őt a határokon túlra gyilkolni, vagy csak egy üzenetet kézbesíteni a kémek között.
Vissza az elejére Go down
Revan
Revan
Hozzászólások száma :

163
Join date :

2015. Jan. 07.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 10:36 am

Én Kicsi Szörnyeim 2lafti8

Rekthar Deidron

Faj:Sötét elf
Kor: 120
Kinézet: A karakter képe alapján.
Mágia szintje: Mester

Rekthar egy fattyú, házasságon kívüli gyermek volt. Anyja egy veteránnak számító tábornok felesége volt, bár a tábornok tudta hogy felesége hűtlenségének eredménye a nem kívánt gyermek, még is sajátja ként nevelte. Rekthar fiatal korábban a királyi elit kommandósainak kiképzését kapta, orvosi tudással, s mágiát is tanult, s méreg keverési tudását egy oawától tanulta egy küldetése alatt. A fiatal elf gyorsan végig rohant a parancsnoki láncolaton, míg végül parancsnoki rangba nem került. Két hét sem telt el míg a fiatal parancsnokot felmentették a szolgálatai alól amikor teljes csapatát képes volt feláldozni a győzelemért, ezt meg halván Uráldur ezredese lépet oda ki saját ezredébe toborozta a katonákat. Rekthar tapasztalatait, tudását, figyelembe véve Revan felvette őt az ezredbe s azonnal meg is tette őt helyettesévé. Azóta Rekthar csak is Revanért harcol, s haláláig lojális hozzá. Rekthar az újoncok kiképzésében is aktívan részt vesz, s mindig hangsúlyozza azon mondatát hogy "Revan úrnőért harcolni és meghalni érte remek és dicsőséges halál egy igazi harcosa számára!" Rekthar Revan legjobb emberei közé tartozik, s a legrégebbi harcosa is, s ezt sokan tisztelik benne.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2015 11:43 am

Én Kicsi Szörnyeim 2nbytzq

Hogy mit mondanék magamról, ha nagyon faggatnál?
A legkönnyebben arra jönnél rá, hogy a férfiak tekintetében már bőven van tapasztalatom. BUNKÓK! Csak használnia akarják a nőket és bárkivel kikezdenek, ha enged nekik. Utána meg tovább lépnek egy új kaland reményében. Ha meg nem enged, akkor az erőszakoskodástól sem riadnak meg. Köszönöm, nem kérek belőlük.
Ám az sem féltett titok, hogy éles a nyelvem és szeretem megmondani másoknak, amit gondolok róluk. És kénytelen vagyok néha erősebbnek feltüntetni magam, mint amilyen valójában vagyok. Ám gyenge női alkatomat nagy fokú érdeklődéssel és az eszemmel kompenzálom.
Csak nagyon ritkán beszélek a családról. Nyilván még nincs saját, hiszen akkor nem így vélekednék a hímekről. Ám szüleimmel kapcsolatban csak annyit válaszolok, hogy az erdőtől elszakadt elfek, akik nem követik a népük hagyományait. Igyekszenek beilleszkedni az emberek és más népek világába.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 9:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeVas. Ápr. 26, 2015 8:41 pm

Én Kicsi Szörnyeim I41yyw

Háfez el-Aszad


Egy ősi, nagy múltú család sarja. Nemes származása gyors előmenetelt tett lehetővé. Ám már igen fiatalon érdeklődni kezdett a boszorkánymesterek szakmája iránt. Mágia területén tanulékonyabb volt, mint a fegyverek használatában, így Fáwen, a varázskonyha mestere vette szárnyai alá.
Hadseregben a rangját megtartott a fekete köpeny mellett, így amikor a királyt, akit egész életében szolgált, megölte az utóda, ő máris összeesküvés-elméleteket szövögetett. De nem csak tervezgetett, de olyan mohón vetette bele magát a konspirációk világába, hogy még Demertornak is szemet szúrt.
Az ifjú király halála előtt terveket szőtt, hogy élőhalottakkal rohanja le az egyik titkos gyűlést a mocsárban. Ám idő közben saját bűbája fordult ellene. De a gép kerekei már forogtak. ISIS -Uráldur felesége- értesíteni próbálta a család barátját a készülő mészárlásról, de csak az utolsó pillanatban érkezett. A támadás már megkezdődött és ők alig tudtak nagy szerencsével kijutni közösen a szörnyek csapdájából.
Háfez tanulmányai alatt a démonok felé fordult inkább, bár ismer minden fontosabb igét a szellemekkel kapcsolatban is, de magabiztosan uralja a Pokol teremtményeivel kötött szerződéseket. Rajta tartja a szemét a dolgokon. Néha olyat is tud, amit már nem is gondolt. Karizmatikus vezetőként hívja az újabb és újabb csatlósokat és harctéren veszélyes ellenfél.
Az uralkodó ágynak dőlése után nyíltan királlyá kiáltotta ki magát, ám az Első Lord üldözötté nyilvánította. Ez után a lápvidéken vette be magát, ám nem mondott le még a trónról. És akár saját faja ellen vívott háborúval is kész bebizonyítani, hogy jó stratéga és első osztályú vezető.


Én Kicsi Szörnyeim 30szs00

Fiskal Waterboarding

Hafezhez hasonlóan ő is ősi nemesi családból származik. Ám nem csatlakozott a lázadáshoz Demertor ellen, amikor pedig rossz állapota nem tette lehetővé a további uralkodást, nyíltan hencegett, hogy kézre keríti a trónkövetelőt.
Ám nem a hűség beszélt a szájából. Titokban ő maga is hasonló babérokra tört és az első hadvezér félreállításával képzelte ezt el. Ám terve nem vált be és hamarosan védekezni kényszerült.
A számító hadúr igen türelmes. Szereti kivárni, mikor egyértelműen neki kedvez az állás és olyankor a biztos védelméből kirohanva jól szervezett támadásra képes. Embereit hosszú ideig képezte ki, így sok speciális képességet is elsajátítottak.
Harctéren hajlamos a nyílt sisakos rohamokra. Ezek könnyen fulladnak katasztrófába, ha nem volt elég ideje átgondolni és részleteket kidolgozni. Ám ennek ellenére végletekig bízik katonái felkészültségében.

(szerk.: halott- Revan ezredes bérgyilkosa megölte, wrote by Uráldur)


A hozzászólást Uráldur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 9:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 10:52 am

Én Kicsi Szörnyeim 15hzlt

FLINT (másik neve ismeretlen)
Faj: ismeretlen, emberként tekint magára
Kor: kb. 12-13 év (tudomása szerint)
Kinézet: avatárkép szerint

Flint Délos kikötőjében ténykedő kis tolvaj. Származása ismeretlen, nem tudja kik voltak a szülei, egy koldus nevelte fel, aztán, ahogy nőtt és ügyesedett, már a tolvaj banda is számított rá, így dolgozhatott a Fekete Lidérceknek és jó eséllyel haladt a tagfelvétel felé, mikor is a bandát szétverte és legyilkolta a rivális Testvériség. Ráadásul a lombtünde bandaként ismert, de a valóságban sötét elfek vezetőjének kihallgatott- egy démonnal folytatott - beszélgetése az életét is minden valószínűség szerint veszélybe sodorta, így menekülni kényszerült. Sovány, de szálkás izomzatú kölyök, meg van a magához való esze, bár ezt szereti a maga hasznára fordítani.

új avatar:

Én Kicsi Szörnyeim 1sjm2e
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 4:39 pm

Én Kicsi Szörnyeim 33e3gj4

Név: Thea
Nem: nő
Faj: sötét elf

Thea élete az addigi elnyomás után jobbra fordult, mikor egy ifjú katonával egymásba szerettek. Előtte igen kemény szülői házban nőtt fel, ahol nagy volt a szegénység.
Awernondyas így könnyen megértette, hiszen maga is önerőből küzdötte magát előre és mivel a férj igen jó képességekkel volt megáldva, két gyermekük mellett a hadvezéri kinevezésének is örülhettek.
Ám a jóléttel jött a még nagyobbra vágyás és ez Thea számára a szerelme első hadvezéri pozícióba juttatása volt. Bár a lila-fekete hadtest vezetője tisztában volt vele, hogy a hadseregben Saraven hadúrnő nagyobb támogatottsággal bír ez ügyben, ám távol létében a nő veszélyes lépésre szánta el magát.
Amikor ISIS-t, Uráldur feleségét megpróbálta rávenni, hogy az Első Lordot halottnak nyilvánítsa és feleségül menjen az ő fiához, biztosítva ezzel a két család szövetségét Aw új kinevezéséhez, akkor olyan ellenállásba ütközött a palota életében még járatlan lány, amire nem számított.
A pókok visszatérő vezetője ez után gyanakvással, sőt, ellenségesen viszonyult az ifjú feltörekvők felé, amit tetézett az is, hogy Awernondyasban bízó Demertor idő közben ágynak esett. A feszültséget az zárta le, hogy a két hadúr közösen indult csatába, amiből csak az egyikük tért vissza.
Az özveggyé váló Thea bele ment abba, hogy a gyász évének lezárulta után hozzá megy Al-Nuszrához, hogy ezzel megkímélje gyermekei életét. Bár az eljegyzés éjszakáján az őrült centurió még így is megölte a fiát, ám ez után a leánya életéért mindenre hajlandó volt a nő.
Felröppent ugyan a hír, hogy mindezzel Uráldurnak a célja, hogy Aw egykori hadteste ne saját soraiból válasszon új vezetőt, hanem egy hozzá hű embert, ám úgy tűnik, igen sokáig várat a derék katonák sorsának rendezése.
Addig is a hű asszony igyekszik úgy alakítani a dolgokat, hogy az a pókoknak kedvezzen.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 9:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Május 25, 2015 11:10 pm

Én Kicsi Szörnyeim 123bps5

Név: Skandar Graun
Nem: férfi
Faj: ork/ember félvér

Skandar Graunnak mindig azt mondták, hogy egy ork portya alatt megerőszakolt ember anyától született. Vér szerinti őse még kihordta, de az emlékét is elfelejteni akarván egy templomnak adományozta örökbe, hogy a szerzetesek felneveljék.
A korcs mind a két szülőjétől csak a rossz tulajdonságaikat örökölte. Apja nem adta át a vadász tudását és a büszkeségét, sem pedig hajlékony termetét. Az anyja pedig az emberek pénzsóvárságát, önzőségét és hatalomvágyát.
Így lett a törvénytelen gyermekből a káosz isten, Yvorl templomőre. Ám gazdái hamar rájöttek arra, hogy vérében csordogáló erőszakosság és pusztítási vágy nem teszi lehetővé, hogy fegyelmezett maradjon. Képtelenek ostoba agyát és testi erejét a maguk szolgálatába állítani. Több kárt tesz, mint hasznot hajt.
Ám elcsapása után is kitart a szekta hite mellett és különböző munkákkal tartja el magát. Közben egyre több élőt áldoz fel istenének, kitől azt reméli, hogy egyszer megkapja a leghűségesebb papok jutalmát, az első varázsszót.
Kedvelt fegyverei a láncos buzogánya, tőrök, szívesen használ láncinget vagy lemezpáncélt, de ha megszorul anyagilag, ezeket könnyen eladja. Annak ellenére, hogy nem tiszta vérű, más népekkel mégis könnyen megérteti magát.

Meghalt Rexxannal vívott párbajban.


A hozzászólást Uráldur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 11, 2018 3:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Jún. 01, 2015 9:21 pm

Én Kicsi Szörnyeim 11aycmt

Név: Raffael Romulus Razur
Becenevek: Rafi, Raz, farkasszelídítő
Gúnyneve: Maugli

Faj: Erdei elf
Nem: Férfi
Kor: 30

Kinézet: karakterkép szerint

Raffael Romulus Razur leginkább az állatok szelídítésében jártas, a gyógyítás mesterségét nem igazán tanulta ki, bár kezdetleges szinten ahhoz is ért. Awyris erdejében nevelkedett, és bár az elfek köztudottan nagyon közel állnak a természethez, de még így is szokatlannak mondható gyermekkora, hiszen ötéves koráig farkasok nevelték, ezért is kapta a második keresztnevét. Ezután pedig örökbe fogadta őt az egyik elf család, kiknek akkor már két gyermekük is volt. Fogadott testvéreit azonban húsz éves kora körül elvesztette, ami eléggé megrázta őt, hiszen úgy szerette őket, mintha a vér szerinti testvérei lettek volna. Ez után a tragédia után sokáig ki se mozdult a biztonságot rejtő erdőből, hiszen testvérei egy veszélyes küldetésen vesztették életüket, távol az otthonuktól.
Úgy öt éve merészkedett ki az erdőből először e szörnyűséges veszteség után, és azóta rendszeres kalandozásokra megy, és fő céljává a világ megismerése vált.
A kardforgatásban kimondottan jeleskedik, de jobban szereti a mágiáját használni. Valamint érdeklődik az oawák mágiája és természete iránt, s tiszteli és becsüli az oawák népét. Nem igazán szeret harcolni, inkább csak önvédelmet használ, és csak akkor küzd, ha az elkerülhetetlen.
Otthonában csak farkasszelídítőként emlegetik, hiszen társa egy nőstény szürke farkas minduntalan ott menetel a nyomában, egy percre se hagyva őt magára. Amikor pedig otthon van, rendszerint egy egész falka farkas társaságában lehet őt megtalálni.
Kissé visszahúzódó és gyanakvó, ámde barátságos természete van, és jó érzéke van ahhoz, hogy valakiről első  látásra megmondja, hogy bízhat-e benne. Aki átmegy a tesztjén, azzal viszont kimondottan nyílt és őszinte tud lenni.
A természettel szinte szimbiózisban él, a természet a mindene, és nagy szeretettel van minden élőlény iránt. Az állatokat sokkal jobban szereti az embereknél.
Vissza az elejére Go down
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 7:52 pm

Én Kicsi Szörnyeim 6td07a Én Kicsi Szörnyeim 22f3fk

Név: Jamie Cassidy és Rebeca Brown (nem ez az eredeti nevük, valódi nevük ismeretlen)
Becenevek: Jam és Beca
Faj: Mindkettő ember
Nem: Férfi és nő
Kor: 15-15 évesek
Kinézetük: karakterképük szerint

Egy árvaházban ismerkedtek meg és együtt is szöktek meg onnan. Emiatt álnevet vettek fel, eredeti nevük pedig ismeretlen. Árvák lévén mindennapos küzdelem volt az életük, a napi betevőt lopásokkal szerezték meg, és azóta is tolvajlásból élnek. Akit csak lehet becsapnak, de nem csak a lopásban és a csalásban kitűnőek, hanem a gyilkolásban is, így bérgyilkosként is dolgoznak, persze csak jó pénzért cserébe. Bárkit és bármit eltesznek láb alól, csak kellő motivációt kell nekik biztosítani. Mindig együtt dolgoznak, mindenhova együtt mennek, s szinte lehetetlen elválasztani őket egymástól.
Jelenleg az Argent család szolgálatába szegődtek, akik elég szépen megfizetik őket egy-egy piszkos munka elvégzéséért. Fő feladatuk azonban Angel elkapása és élve és épségben visszajuttatása a családhoz, persze csak addig, amíg más utasítást nem kapnak...

(Szerk.: szellemként Uráldur szolgálatába álltak, wrote by Uráldur)
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeCsüt. Jún. 04, 2015 9:24 am

Én Kicsi Szörnyeim 2z4yfi8

Név: Néró
Becenév: Néró Mester
Faj: sötét elf
Nem: férfi
Kaszt: bánya igazgató

Kinézett: avatar alapján
Arcát sok fiatalkori verekedésből és keménykedésből származó seb tarkítja, melyet később a munkák során égési sebekkel bővített.

Néró nem vágyott a harcra, mint sok korabeli srác. Egyszerű szolgák családjából származott és a fém forgatása helyett a fém megmunkálása kezdte érdekelni. Mindent tudni akart a kardok, nyílhegyek és más halálos eszközök elkészítéséről egészen a kezdetekig visszamenőleg.
Szülei hagyták, hogy a király kovácsműhelyei körül töltse a napot, reménykedve benne, hogy szárnyai alá veszi valaki és mester embert farag belőle. És többre viheti, mint szülei lóti-futi munkái, ki tud vívni az üllő és kalapács között félúton társadalmi tiszteletet.
Ám a népszerű szakma művelői közé nehéz bekerülni és őt nem elégítette ki a nézés, de még a műhely összeseprésének lehetősége sem. Csüggedt a lelke, mikor rájött, hogy akár évekig is csak a seprű nyél lehet az, amit megfoghat és az állandóan az elhasználódott felszerelést pótló és javító felnőttek nem sokat fognak mesélni a csillogó anyag eredetéről. Pedig őt az acél csillogása kötötte le leginkább...
Bármennyire is rosszallották oda haza, fél év múlva, hogy először rábízták a kovácsok az összesöprést, már a korona tulajdonában lévő kohók környékén bukkant fel gyakrabban, míg a vasmegmunkálókhoz azon kapta magát, hogy szinte rá kell magát erőltetni, hogy visszamenjen. Hol azért, hogy őseit kielégítse, máskor azért, hogy ne felejtsék el az arcát és ne veszítse el az ott kivívott presztízsét, mint gyakran felbukkanó kis kópé.
Ám az olvasztárok egész másként bántak vele. A nehéz fizikai munkából kivehette a részét és mivel az itt dolgozók többsége egykor szintén fegyverré akarta volna ütni az öntött vasat, így jobban át tudta érezni a problémáikat. Mindent megtanult, amit csak lehet a szakmáról és munkatársai már alig várták, hogy felnőtté nőve már hivatalosan is együtt dolgozzanak vele. Ekkor kezdett el nőni az izma, mely fajtársainál nem fejlődik ki ennyire.
Jól érezte magát, így meglepő, hogy miért nem vezetett így az útja. Egy napon viszont bejelentette, hogy a holnapi napot kihagyja. Egy kis szünetre van szüksége. És sok évig nem látták utána. Nem tétlenkedett, csak kíváncsi volt egy hiányzó láncszemre. Valamire, ami számára fontos volt a tudásához. Amit már a kovácsoktól is meg akart tudni. Honnan ered? Hogyan jön létre?
Igen. Ő látni és tapasztalni akarta, ahogy az egyes lépések úgy kapcsolódnak egymáshoz, mint a lábadat béklyóba kötő lánc szemei. Még véget sem ér teljesen az egyik, de már formálódik az új szakasz. Ahogyan hasznavehetetlen földet találnak és kopácsolnak és a kontinenst rettegésben tartó kardot formálnak belőle. Egy rongyszedőt bírt rá, hogy vigye magával, ahogy az őrök leengedik Dante-bányájába. Tőle tanult nagyon sok mindent, ami különlegessé teszi Néró mestert. A kidobott anyagok újrahasznosítását, az alkuk művészetét, ahogy finoman egyensúlyozunk a korrupció és a lefejezés között. Az elfek titkos vágyainak feltárását. Amitől mozog egy hús.
Nem volt nehéz még egy kamaszodó fiúnak sem rávenni a lentieket, hogy csákányt foghasson. Lenézett, kemény és lélekőrlő munka volt. De a profi olvasztár közel egy évszázad alatt nem vesztette el a lelkesedését ezért a megalázó munkakörülményért. Fordítva gondolkodott, mint mindenki más körülötte. Nem a kovácsot dicsőítette, aki szakértelmével eldönti a jó vagy a silány penge közötti különbséget. Szorgos hangyák voltak a szemében ők is, akik csak nagyobbra nőttek fajtársainál. Ám átlátta a folyamatot, mely ércből vasat, vasból halált csinál minden nap. És a tömeg termeléssel nem veheti fel a versenyt egyetlen briliáns, nehezen megalkotott pallos sem. És itt maradt, mert látta az elfecsérelt lehetőségeket, rossz szervezést.
Talán az is elég lett volna az igazgatósághoz, hogy töretlen lelkesedését megőrizze. Ám nem lett volna képes Dantét a többi bánya fölé emelni, Zevadar legfontosabbikává tenni, ha nem alakítja át a munkamenetet. Az itt szenvedők, kik felveszik naponta a műszakot -legyenek bár éjtündék vagy hadifoglyok- mind átlátják az első pár nap után az itteni viszonyok végtelen korruptságát. És a melósból brigádvezetővé és szép lassan Főnökké előléptetett egykori kölyök busás hasznot húz. Ám egy személyben őrködik a felett, hogy senkinek ne legyen olyan rossz, mintha szabályosan mennének a dolgok.
Capitalban, a fővárosban jó híre van. Az alapján értékelik, hogy megbízhatóan és elvárások felett termeli ki a vörös színű nyersanyagot, a vasércet. Igényeit, kérelmeit megértéssel fogadják és esetleges botlásait is elnézik. Maga Uráldur is szívesen választja kivégzési formának, hogy a foglyait a mélyben dolgoztassák halálra, noha nem ez az egyetlen ötlete, hogyan tehetné el láb alól ellenségeit. A diszkréció, amivel akár magas rangú személyek is eltűnnek egyik napról a másikra megkérdőjelezhetetlen. Míg maga az Első Lord gondoskodik kicsit később a pletykákról, mely szerint az illetőt valami homályos és senki által nem tudott bűn miatt rövid időre bányamunkára ítélték. A szóbeszéd, mely körbejár és lelki terrort alkalmazó részletek vannak elcsöpögtetve benne, része annak az imázsnak, ahol az első hadvezérről úgy tartják, nem olyan látványosan kegyetlen megtorlásokat alkalmaz, mint a statuálás szerelmesei. Mégis... valahogy annyi marad meg csak fél év múlva, mikor kisöpri az idő a szóbeszédet a palotából, hogy nem jó vele újat húzni, mert már senki nem emlékszik rá, hogyan, de megbosszulta.


(Szerk.: Néró Mester, Dante-bánya igazgatója meghalt Yuban fejszéje által a bánya bejárata előtt. wrote by Uráldur)


A hozzászólást Uráldur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 04, 2017 7:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzer. Jún. 17, 2015 4:55 pm

Én Kicsi Szörnyeim 1054evt

Név: John Garroway
Becenév: Johny
Faj: Ember
Rang: Pap és állovag
Mágia szint: Középszintű mágiahasználó
Nem: Férfi
Kor: 25
Kinézet: Kimondottan jóképű, rövidre nyírt, kissé kócos fekete haja van, és átható kék szeme, amivel könnyűszerrel megigéz minden nőt. Kinézetére kimondottan ügyel, és mindig a képen látható lovagi páncélt viseli.

Johnt tinkét éves korában, nagyjából tíz másik hasonló korú társával együtt kiválasztották a királyi udvar legidősebb papjai arra, hogy papnövendékké válhasson, amit nagy megtiszteltetésnek érzett. Családja hihetetlenül büszke volt rá, és évekig nagyon szorgalmasan tanulta a mágiát, de aztán mikor 16 éves lett, megelégelte ezt a szürke, árnyékéletet, hiszen onnan soha nem engedték ki, nem ismerkedhetett meg más emberekkel, és mindig a papok fekete maskarájában kellett járnia, ő meg kalandokra vágyott, világot akart látni, élni akart, így hát mikor 17 éves lett megszökött onnét.
Azóta folyamatosan vándorol, és fiatal nőket szédít el. Páncélját és kardját egy nemes lovagtól lopta el, miután egy fogadóban megismerkedett és összehaverkodott vele, majd italába altatót csempészett, és megfosztotta őt mindenétől. Mióta lovagnak adja ki magát, a nőknél még sikeresebb, és mindenféle nagy tettekkel henceg, amiket innen-onnan hallott utazásai során.
Ő maga csak alapszintű kardforgató, és bátorsága sem túl legendás; ha teheti inkább elfut a harc elől, bár néha hajlamos meggondolatlanul egy-egy küzdelembe belekeveredni. Előszeretettel hecceli az embereket és mindenkit, aki csak egy kicsit is jobbnak bizonyul nála valamiben. Nagyon önfejű és önző, mindig mindent magának akar, és senkinek sem segít, ha abból neki nem származik valami haszon.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Jún. 23, 2015 10:27 pm

Én Kicsi Szörnyeim Kepatm10

Hirion Druzan

Faj: sötét elf
Kinézet: karakter kép szerint

Awarnondyas hadvezér balkézről jött fia, akit magához vett ugyan, de Tea soha nem bocsátotta ezt meg neki és ezt a fiún vezette le. Elég mostoha élete volt, ezért szinte egy áldás volt neki, mikor Demertor a király fia kiszemelte magának és magához vette, mint olyan apródfélét, de tulajdonképpen túsz volt, még ha nem is tudott róla.
Éjtünde létére nem volt túl ügyes a fegyverekkel, bár hosszas küzdelem után valamelyest megtanulta kezelni a kardot és az íjat, azonban egészen jó volt a késsel. Bátorság sem szorult benne sok, de lehet inkább csak önbizalom hiányban szenvedett, hiszen sem az Awarnondyas házban, sem Demertor mellett nem igazán rúghatott labdába.
Ha teheti inkább meghúzza magát.


A hozzászólást Viridiel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 10, 2018 10:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2015 7:53 pm

Én Kicsi Szörnyeim 243q3hu

Onileos Valid De'Odin

Faj: oawa
kinézet: (kép) erős hótigris fiatalember

Onileos-nak jó darabig az volt a természetes, hogy kettesben éldegéltek Zendral-lal, mert csak ezt ismerte. A férfi egyszerre volt az anyja és az apja is, aki szigorúan fegyelmezte, de egyben törődött vele, gondját viselte és sokat mesélt i. Így tanulta meg az oawak történelmét, népük szokásait, de néha nem is hitte, hogy ez létezik, míg elég nagy nem lett, hogy együtt vadásszanak. Ekkor látott először orkot is. Lenyűgözte a természet és innentől kezdve lelkes kísérője volt a férfinek.
Őt nem zavarták a tigrisember időnkénti dührohamai, mert mindig sikerült aggódó kérdéseivel lecsillapítania és tudta, hogy a férfi mindig hallgat rá.
Természetesen mikor eljött az ideje, Zendral felfedte előtte az igazságot, hogy miként talált rá halott anyja mellett és, hogy azóta neveli őt. Persze valamit már sejtett a fiú, hiszen látta a különbséget maguk között, de szomorúan hallotta, hogy nevelő apja nem tudta kideríteni honnan származhatott, kik lehettek a szülei.
Zendral még a lapos kis sírhoz s elvitte, ahová anyja testét temette és amit megjelölt, hogy egyszer a fiú leróhassa ott tiszteletét.
Bár Onileos sosem látta és sosem ismerhette meg szülőanyját, megfogadta ott magának, hogy ki fogja deríteni az igazságot, meg fogja tudni ki is ő, de sosem fogja elfelejteni, hogy Zendral mit tett érte.
Ezek után azonban már nyughatatlanná vált, úgy érezte tennivalója van, de nem tudta, hogyan mondhatná ezt el. Mire elszánta magát egy másik oawa csapódott hozzájuk és nevelő apja is kezdett engedni a magányos farkas szerepéből.
Mire feleszmélt már egy ötösfogat része volt, egy zsoldos csapaté, akik előtt kalandok sora állt. Onileos-nak már nem is volt annyira sürgős elmennie, hiszen a világ kinyílt előtte.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 5:21 pm

Én Kicsi Szörnyeim Ina8ic


Név: Jelena Szergejevné Katyina
Faj: Ember
Nem: Nő
Kaszt: özvegy (nemes)
Mágia szint: nincs

Ez vagyok én!

A harmincas éveben járó hölgy külseje igen megkapó, ám nem sok mindenkit enged közel magához. A harchoz alig ért, tőrrel tud néhány szúrást, de egy frissen kiképzett katona is könnyen kicsavarja a kezeiből, ha szemtől szembe kell kiállnia ellene.
Ám ő igyekszik nem nyílt sisakkal rontani ellenlábasaira. A mindenkivel kedves felszín és finom nemes viselkedés alatt egy függetlenségéhez és elképzeléseihez ragaszkodó, határozott személy lapul. Csak kivételes esetben szánja el magát cselszövésre, nem egy megrögzött orvgyilkos. Ám ha úgy érzi, hogy valakinek tartozik, igyekszik vissza adni a kölcsönt.


Múlt:

A grófnő házassága korán megromlott, így csak két kis gyerek született nászukból, mikor megmérgezte férjét. Bár azóta is jó partinak számít, és hódolók állnak sorban kapujánál, ám még egyszer ugyan abba a folyóba nem akar lépni.
Gyermekeit oda adóan neveli, fia már kezdi átvenni a birtok irányítását gyámjától, noha a törvényes öröklés még évekkel odébb lesz. Ám szerencsére nagybátyjával nincs konfliktusa ebből és Jelena szavát sem kérdőjelezik meg, ha ő valamit a fejébe vesz. Lánya a múlt év nyarán a királyi varázslók (papnők) közzé lépett, noha nagyon nehezen halad a tanulással. Inkább anyja azon törekvései vannak a háttérben, hogy független nővé varázsolja, a főpap figyelmeztette, hogy a mágiához szükséges dolog csak részben van meg benne és ez örökre bekorlátozza a képességeit


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 9:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 6:33 pm

Én Kicsi Szörnyeim 2h5u2s8

Név: Ulrik Argent
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kaszt: Démonvadász
Mágia szint: Nincs
Kor: 50
Kinézet: Karakterkép szerint, annyi különbséggel, hogy testét tetoválások borítják.

Ez vagyok én!


Egy elhivatott vadászcsalád feje vagyok, és én vagyok a legjobb a szakmában. Egész életemet a démonok vadászására szenteltem, és mindaddig vadászni is foguk rájuk, amíg akár egy természetfeletti lény is létezni fog. Számomra és a vadászok számára egyaránt lényegtelen, hogy a mágiával bíró teremtmény sötét elf, erdei elf, ork, valódi démon, vérfarkas, vagy pusztán magukat "boszorkánynak" valló, egyszerű sarlatánok. Mindez nekünk mit sem számít, elpusztítunk mindent és mindenkit, akiben akár csak egy csepp mágia lapul.
Nem félünk semmitől és senkitől, mind erős, bátor, képzett harcosok vagyunk. Aki nem való közénk, az hamar kihullik a csapatból. Családunknak nagyon szigorú kódexe, szabályrendszere van, amit minden körülmények között betartunk. Szabályrendszerünk évszázadokra nyúlik vissza. Három fő pontunk van.
Az első és legfontosabb, hogy csak akkor ölhetünk meg bármit is, ha bizonyítottan mágiahasználó, és/vagy másokra veszélyt jelent. Második számú szabályunk, hogy ha egy vadász valamilyen démoni teremtménnyé változik, azon nyomban végeznie kell önmagával. Ha ezt nem teszi meg, akkor a család felkutatja és könyörtelenül levadássza. Hármas számú pontunk pedig, hogy az árulókra kínkeserves halál vár.
Jómagam, mint a vadászok feje, úgyszólván bármit megtehetek, s ezt jócskán ki is használom. Társaim tetteimet sosem kérdőjelezik meg, szavam pedig szent, bármit megtesznek, amit csak mondok nekik, és ezért még csak a kisujjamat sem kell megmozdítanom. Okos és ravasz embernek tartom magam, a támadásokat mindig jó alaposan eltervezem, és ritka, hogy valamilyen hibát vétsek. Így nem is tűröm el, ha valaki hibázik, vagy kudarcot vall. Az én szótáramban a kudarc szó nem létezik.
Jó harcos vagyok, tőrrel, karddal és az íjjal is remekül bánok, ám én magam ritkán harcolok. Ez az embereim feladata, én leginkább csak a stratégiai dolgokért felelek, s nem szeretem, ha saját kezűleg kell elvégeznem a piszkos munkát. Az ugyanis azt jelentené, hogy csapatom kudarcot vallott. Jómagam csak a háttérből irányítom a szálakat, ellátom a harcosokat, illetve utasításokat osztok ki, valamint büntetek, ha arra kerül a sor, hogy valaki üres kézzel tér vissza.
Vissza az elejére Go down
Zendral Al'Sarab
Zendral Al'Sarab
Hozzászólások száma :

103
Join date :

2015. May. 27.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Júl. 17, 2015 11:51 am

Én Kicsi Szörnyeim 14dfudi

Név: Frank Harlow
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kaszt: Orvos
Mágia szint: Nincs
Kor: 37
Kinézet: Karakterkép szerint, de nincs kötés a fején, és rövidre nyírt, fekete haja van.

Ez vagyok én!

Egy egyszerű, kisbirtokos családban születtem. Szüleim azt szerették volna, ha katona leszek, akárcsak az apám, aki egy tiszteletben álló tábornok volt. Így hát én is a katonai pálya felé vettem az irányt, de mivel a gyógyítás jobban érdekelt, így még mielőtt katonának álltam volna valamennyit sikerült elsajátítanom az orvosi szakmából is. Számos harcban részt vettem fiatalként, és bizony hamar beigazolódott, hogy jobb vagyok a gyógyításban, mint a harcban, habár katonának sem voltam utolsó, hiszen jó pár kisebb háborút megvívtam. A háborúk idején viszont sokszor mentem segédkezni a kirendelt orvoshoz, aki sok mindent megtanított nekem.
A hadseregben apám alatt szolgáltam, és vele számos háborút megvívtam. Legtöbbször a fosztogató orkok ellen, de egy ízben a sötét elfekhez is volt szerencsém. Aztán egy csata során apám csúnyán megsérült. Orvos nem volt a közelben, így én próbáltam meg ellátni sérülését gyógynövények segítségével, de sajnos már nem tudtam megmenteni. Túl sok vért vesztett, amibe belehalt. Ezután kiléptem a seregből és elkezdtem foglalkozni azzal, ami érdekelt. Hamarosan képzett orvossá váltam, de ez sem volt elég nekem. Ugyan számos életet megmentettem praxisom alatt, de a kísérletezgetés jobban felcsigázott. Így végül egy elhagyatott helyen létrehoztam saját kis laboratóriumomat, ahol a mai napig különböző kísérleteket folytatok, s remélem, hogy egy napon olyan felfedezést teszek, mellyel megváltoztathatom az emberek életét.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2015 10:28 pm

Én Kicsi Szörnyeim M8d9if

Név: Morgana von Marwden
Faj: Sötét elf
Nem: Nő
Kora: 100 éves
Kaszt: Mágus /Segéd/
Mágia szint:Beavatott
Kinézet: Karakter kép szerint



Morgana egy elszigetelt és nagyon titkos Zárdában nevelkedett.
Szülei az egyik "alacsonyabb" Ház tagjai.
Lányukat nem igazán tudták elfogadni,mert erős akaratú és makacs természete nem éppen "szalonképes"az Udvarnál,és így inkább gyermekkorában egy szigorúan nevelő intézménybe küldték,ahol több társával egyetemben tanították a "jó modorra".
Bár nem sok sikerrel.
Felnőtté válása elég viharosra sikeredett,mert megszökött a zárt falakkal és mágiával őrzött Intézményből,és élőhalottak "szerzésével" lemészárolt egy Falut.
.de gyermekeket nem öl!Hanem egy "Kolostorba"viszi őket,és tanítja a Fájdalom  művészetére,hogy Kémeket neveljen belőlük.
Fáwen egy  "Mágus Versenyen" figyelt fel rá.
Morgana nagyon Tiszteli és Alázattal szolgálja a Nagymestert.
Bármit megtesz,amire csak" kéri "a Fekete Mágusok Mestere. Morgana a Szenátorasszony "segítségére"van,és Kémei is elég "hatékonyan"teszik a dolgukat a Birodalom érdekében.
De főleg azért,mert bizonyítani szeretne,hogy méltó a figyelmére..és nem akar csalódást okozni semmi kép.
Mert tudja,hogy csak egyszer hibázhat...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimePént. Aug. 07, 2015 12:17 pm

Én Kicsi Szörnyeim W1eoic

Név:  Whuppli Ariyor I.
Faj:  Törp
Nem: Férfi
Kora: 162 év
Kaszt: Bányamérnök,Ékszerész./néha Kereskedő is/
Mágia szint: Nincs.
Kinézet: Karakter kép szerint.

A Raydani hegyek bányáiban éli életét a családjával és a többi törptársával.
A bányákban született 4 Fivérével együtt.
Általában a bányában,vagy a környékén lehet megtalálni/ha nem a törpsert issza éppen az ivóba/ de van,mikor a "felszínre"jön a Vásárra,amikor is eladhatja vagy elcserélheti portékáját,amit drágakövekből,vagy éppen különleges díszítéseikkel tarkított fegyverekhez és egyéb felszerelésekhez készített.
Nős.Két apró "törpje"van..és az asszony "hordja a nadrágot"náluk.
Inkább keveset van otthon..csak az asszony ne "ugráltassa".
Bár nagyon szereti családját,de inkább a bányába "dolgozik"és irányítja a többieket,na meg a Fúrót,hogy merre érdemes kutatni..mert elég nagy tapasztalata van a rétegek és a föld szerkezetéről...és imádja a nyers és ritka drágaköveket..amikért hajlandó napokat is "kutatni".
Tisztelik Őt,már csak azért is,mert régen nagyon sokfelé vitte áruikat,és sokféle-fajta szerzettel sodorta össze az útja.Tapasztalatokat gyűjtve a környező falvakból,városokból.
Elég sok kereskedőt és Kofát ismer már a hosszú évek alatt.Ahogyan Őt is ismerik az Árusok,és Tisztelik is Whuppli-t.
Többek még nem voltak kint  a Hegyeken túl,de még a bányából sem tették ki a lábuk..így,ha valahol hallanak Vásárról ..akkor nagy valószínűséggel Whuppli is ott lesz a Piactéren...hacsak nem kap valamiféle különleges "ajánlatot"...mert szereti a "kihívásokat"..
..De nem szívleli azt ki lenézi Őt!..mert,hát..nem éppen a magassága az erénye..de a "jóból nem adnak sokat"!...
Vissza az elejére Go down
Zendral Al'Sarab
Zendral Al'Sarab
Hozzászólások száma :

103
Join date :

2015. May. 27.


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitimeHétf. Aug. 10, 2015 6:24 pm

Én Kicsi Szörnyeim 2akd6xc

Név: Skerlon VooDoo
Faj: Ork
Nem: Férfi
Kor: 66
Kaszt: Sámán
Mágia szint: Mester
Kinézet: Avatar alapján

Skerlon már gyerekkorában is fogékony volt a mágiára, sokat járt a faluja öreg, sokat megélt sámánjához, és mindig arról álmodozott, hogy egy nap ő is sámán lesz majd. Szerencséjére tényleg meg volt benne a tehetség ehhez, és tizenhárom éves korában mutatkozni kezdtek ennek jelei is. Túlvilági hangokat hallott, és azt állította, hogy a túlvilági szellemek suttognak esténként a fülébe, melyek nem hagyják aludni. A bölcs sámán sokat segített neki a kezdetek-kezdetén, de fél évre rá, hogy jelentkeztek Skerlonnál a "tünetek", egy furcsa baleset folytán elhalálozott. Sokan úgy gondolják, hogy a sámánt meggyilkolták. Holttestére ugyanis majdhogynem lehetetlen szögben találtak rá, csontjai pedig szinte mind eltörtek. Senki sem tudja, miképpen történhetett, de a legtöbben az éjelfekre gyanakodtak.
Ezután Skerlonnak egyedül kellett felfedeznie képességeit. Már-már úgy tűnt, hogy bele fog őrülni ezekbe, mert már nem volt ki utat mutasson neki, ám egy éjjel a halott sámán szelleme felkereste őt, és néhány útmutatást adott az ifjú sámánnak. Azóta is meglátogatja őt, ha Skerlonnak nagy segítségre van szüksége, és ellátja őt bölcs tanácsokkal, de csakis nagy vész idején látogat el hozzá álmában, ha úgy tűnik, Skerlon nem bír egyedül megküzdeni a problémával.

Skerlon VooDoo végül a faluja megbecsült sámánjává vált, aki szükség esetén a harcokba is bekapcsolódott. Skerlon jó harcos, meg tudja védeni magát, ha kell, de a legtöbb fajtársával ellentétben ő kinézete ellenére nem túl harcos természetű. Eléggé szótlan és jobban szereti, ha békén hagyják, de az ork harcosokat ennek ellenére mindig elkíséri a csatákba és segíti őket, ahogy tudja; jóslásokkal, a sérültek gyógyításával, a halottak szellemeinek megidézésével, és egyéb praktikákkal. Sőt, ha kell ő maga is becsatlakozik a harcba, ha nincsen más választása. Ilyenkor rendszerint egy hatalmas farkas hátán vág bele a csatába, amit megidéz, és a többi harcos élén megy a csatába.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Én Kicsi Szörnyeim Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Én Kicsi Szörnyeim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: NJK-