KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Én Kicsi Szörnyeim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 21, 2015 3:23 pm

x


A hozzászólást Fáwen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 09, 2017 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Angel Natalie Moonlight
Angel Natalie Moonlight
Hozzászólások száma :

312
Join date :

2015. Apr. 27.
Age :

28


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 25, 2015 1:20 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 2mrbhh2

Név: Ezra Collins
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kor: 32
Kaszt: Démonvadász
Mágia szint: Nincs
Kinézet: Avatarkép alapján

Ez vagyok én!


Ulrik leghűségesebb harcosa vagyok. Amióta csatlakoztam csapatához, soha, egyetlen egyszer sem okoztam neki csalódást. Már legalábbis ami a felderítést illeti, mivel a harc terén eleinte annyira nem jeleskedtem. Mára-már arra sem lehet panasza, bár tény és való, hogy a kardforgatás továbbra sem az erősségem. Legalábbis a többi veterán vadászhoz képest középszintűnek számítok. Ám felderítésben kiváló vagyok. Éles szemem olyanokat is meglát, melyet másé nem, és emiatt elég hasznos tagja vagyok közösségünknek. Az utóbbi időben pedig Ulrik jobbkezévé váltam, és szinte mindenhová elkísérem vezetőnket.
Ugyan sokszor nem értek egyet Ulrik döntéseivel, de sosem kérdőjelezem azt meg, és vakon követem minden utasítását. Tisztelem és becsülöm őt mindazért, amit értem és a többi vadászért tett, illetve tesz még mindig. Én pedig örömmel szolgálom őt.
Egyedüli gyengeségem - a kardforgatást leszámítva -, hogy túlságosan jó szívű vagyok. Én magam sose lennék képes megkínozni másokat, még akkor sem, ha ez szükséges rossz. Valamint mindig mindenkinek adnék egy második esélyt, meg harmadikat is, ha ez rajtam múlna. Nem szívesen ölök, főleg nem fiatalokat. Sőt, a fiatalokkal szinte képtelen vagyok végezni, mert úgy gondolom, nekik joguk van az élethez, és még van esélyük megváltozni és kijavítani mindazon hibáikat, amiket eddig elkövettek, tartozzon az illető bármelyik fajba. Ulrikot ez a gyengeségem eléggé bosszantja, de végül csak beletörődött a dologba, hiszen nem tudott mit tenni ellene. Persze ha egy fiatal tör az én, vagy bármelyik másik emberünk életére, akkor egy percig sem habozok, de ha tehetem inkább megkímélem az életét.
Célom a védtelen emberek életének megmentése, és a szervezet újbóli felvirágoztatása. Hiszek egy szebb jövőben, és abban, hogy egyszer béke lesz itt a Földön a különböző fajok között, a selfek kipusztítása után. Addig pedig harcolok ezért a jobb jövőért, és reménykedek abban, hogy az álmom egyszer valóra válhat.
Vissza az elejére Go down
Erelar Bearhelm
Erelar Bearhelm
Hozzászólások száma :

24
Join date :

2015. Oct. 14.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 16, 2015 7:11 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Bolcs_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Feyrith
Faj: erdei elf
Nem: férfi
Kor: 194
Kaszt: állatidomító
Mágiaszint: mester

Kinézett: karakteren látható (általában hosszú, zöld palástot hord, és lábbelit egyáltalán nem vesz fel (a fején a köríves ábra világos kék tetoválás))

Története:
Feyrith mindig is egy kalandvágyó ifjonc volt, akiben mindig túltengett a buzgósak. Ifjonc korában nem volt nála gyorsabb a saját korabeliek között, még is, ahogy kezdett felnőni egyre inkább kezdett elmaradni, a fajtársai mellett. Mindig udvarias, barátságos gyermek volt, azonban egy szörnyű tragédia örökre megváltoztatta. Feynir örökké a világot járta, és egyik alkalommal egy embercsapat támadt rá, és bár sikerült elmenekülnie, a banditák között volt egy mágus is, aki egy szerencsés találattal örökre megátkozta a fiú életét. Ugyanis Feynir a rajtaütés után, már soha többé nemlátott. Az élete ezentúl sokkal nehezebbé vált szemének elvesztése nyomán, de elfogadta vakságát, és ahelyett, hogy valamiféle gyógymódot talált volna rá, elfogadta, mint büntetést az óvatlanságáért, és egy idő után kezdett hozzászokni ehhez a vak élethez. Szeme elvesztése után a kapcsolata a természettel sokkal inkább elmélyült, és sok olyan dologra is felfigyelt már, amire ifjonc korában nem. Évről-évről egyre több állatbarátot szerzett, míg egyik kalandos útján (hisz továbbra sem hagyott fel a vándorlással) egy sérült tigris kölyökkel hozta össze a sors. Természetesen a jószívű elf megsajnálta szegény teremtést, és ellátta, majd felnevelte. Az tigris pedig furcsa kötődést érzett az elf iránt, így mikor az elválás jött volna el, ő az elf mellett maradt. Végül azonban az öregkor szakította meg a kalandozásait. Lábai, már nem bírták a hosszú utakat, és nagyon hamar kifáradt egy-egy megterhelőbb területen. Így hát letelepedve az elf városba békés életet él az óta is, és bár jócskán meghaladta, már a fajtájára jellemző átlagéletkort, továbbra is életvidám, bolondos apókának tűnik. Hallása továbbra is élesebb, mint bármelyik elfnél, és azelőtt felfedezi az érkezőket, mint ahogy drága barátja Iris értesíthetné. Akiket ismer mindig képes meglepni, hisz már azelőtt névről köszönti őket, mielőtt megszólalnának, de persze eme lenyűgöző tulajdonságait leszámítva is barátai tudják... sajnos nem sok éve maradt hátra Feyrithnek.

Társai:
Iris (cifrasas) - Nyugodt természetű, aki imádja, ha simogatják és ha tollazatát dícsérik. Ő Feyrith szeme, ha veszélyt lát, vagy csak valami érdekességet mindig értesíti barátját róla.
Growler (tigris) - Kissé ingerlékeny, könnyen rámorog minden ismeretlen személyre, és könnyen rátámad akárkire, de ha Feynit a közelben van szinte kezesbáránnyá változik, persze továbbra sem hagyja közelébe jutni senkit sem. Kifejezetten gyűlöli az Orkokat.
Vissza az elejére Go down
Mechil
Mechil
Hozzászólások száma :

5
Join date :

2015. Oct. 29.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2015 1:52 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 B9d9i1

Név: Shirak
Faj: Oawa
Nem: Férfi
Kor: 68
Kaszt: Ontore vezető

Az idő rohamosan telik az emlékek múlandó képével. Mikor az oroszlánok békés falvának főtere egyszeriben vált véres csatatérré. Az ösztön elemi erőként dúlt mindkét fél testében a túlélésért, a győzelemért. Egyikük azonban veszíteni fog és száműzik, vagy a győztes fél által, kegyelmes halált hal, nevét pedig örökké zengik kitartása miatt.
Shirak Amseth leszármazottjaként, atyja halálával most ő a jogosult népének vezetésére.
Természete azonban merőben eltér elődjeinél, akik a bajban legfőbb fegyverükként mentalitásukkal küzdöttek. Shirak megértette, hogy a gyógyító füvek nem támasztják fel halottaikat mikor az orkok ellen küzdenek. Nem elég reménykedni és fohászkodni Isteneikhez.
Regarr csak egy valaki, akiben van elég bátorság kiállni ellene.
A bátorság nem elég.
Ennek megmondhatója a fogai közt öblösen morgó hím, akinek duzzadt erekkel szőtt kezei képesek lennének széttépni a másikat. Karmait kiengedi ökle szorításából, hangja eltompul, hátborzongató csendben várja ki ellenfele első mozdulatait.
A két hatalmas test puszta kézzel feszül egymásnak, hasítva és karmolva másikuk testét, szétválaszthatatlan küzdelmük hosszú időn át tart.
Ám a végén, mikor a nap lenyugvó sugaraiban megcsillan az aranyló sörény, győztesen köpi vérét a porba, a térdére rogyott másik ontore elé.  

Nincs se kard se szablya kezeinkben, se mágia amely távol tartana bárkit. Szívünkben azonban nincs se félelem sem pedig harag.
Nem vagyok ember, de állat sem, valahol a kettő közt, harmóniában élek múlandó testem porhüvelyében.
Van népem, van hazám, van lelkem amely képes megbánni és megbocsájtani.
Vezető vagyok, akinek népe minden tagja fontos.
Értük már szegtem meg a létezés fontosságát, mikor életet ontottam, hogy őket ne sújtsa teher.
Területeink egyszerűek, ahogy mi sem húzunk kőfalakat magunk köré. Fából és kőből formáltunk menedéket a mélyen fekvő erdő sűrű területein. A központi részen egy oázis körül vannak a jelentősebb házaink, azon a téren keresztül haladnak el a vének a fűzfa terembe.
Nem ritkák a földalatti kisebb barlangok sem.
Földjeink gyógynövényben és termésben gazdagok, amiken mindig van tennivaló. Pásztoraink a falu ellentétes oldalán legeltetik jószágainkat a pusztaságon, láthatáron belül a másik erdő pereméig.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2015 8:59 am

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 9un6ol


Név: Vinga
Nem: nő
Faj: ember
Becenév: Amazon
Kaszt: zsoldos, harcos
Kor: 31
Mágia: nincs
Különleges képessége: A mérgekkel és a betegségekkel szemben különösen ellenálló.


Ez vagyok én:

Mindennél jobban szereti a függetlenséget és ha maga dönthet a dolgáról. Nem enged beleszólást túl sok mindenkinek. Bár pénzért harcol és öl, nagyon jól ismeri a barátságot és a hűséget. Aki kellő teret hagy neki kibontakozni, az megláthatja benne a pozitívumokat. Ám ha valakivel összeveszik, könnyen megismerteti vele az öklét.
Ha valakinek tartozik, azt sosem felejti el. Legyen az jó vagy rossz.
Ruházatában szereti a bőrt, a vagány, bevállalós öltözködést. Jól illenek lobbanékony természetéhez.


Múltam:

Egy távoli világban nőtt fel, mindig vándorolva hol fegyveres kísérő, hol a hadseregekbe beálló zsoldos volt. Hajón érkezett Neminra kontinensére. Múltja egy részére nem emlékszik.



Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 282dmcl

Név: Emilla
Nem: nő
Faj: ember
Becenév: Szende
Kor: 21
Mágia: nincs
Különleges képessége: nagy mértékben ellenálló a betegségekkel szemben, könnyen tanul gyógyító dolgokat (nem mágikus)


Ez vagyok én:

Emilla nem szereti, ha a saját nevén szólítják. A felvett neve annyira összenőtt vele, hogy már sokkal inkább idegenebbül hat számára az eredeti. Az Életet és a Sorsot könnyen veszi, nagy tervek helyett sokkal többször csak jól akarja érezni magát. Könnyen barátkozik. Bár meg van a magához való esze, sokan mégis felszínesnek látják. Bár alkalmanként könnyen becsapják és ilyenkor össze törik benne valami, hamar feláll és töretlen optimizmussal lát neki újra a dolgoknak.
Ruháit próbálja erotikus vonzerejének növelésére megválogatni.

Múltam:

Keveset árul el a múltjával kapcsolatban, igyekszik elfelejteni azt, amit maga mögött hagyott. Délosban hosszabb ideig megfordult, jól kiismeri magát a városban.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 10:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2016 11:23 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Mwr01y

Név: Sion Glenn Thandyerbourd

Nem: Férfi

Faj: Sötét elf

Kor: 98

Kaszt: Mester Mágus/Vörös Palástos/

Mágia szint: Mester

Kinézet: Karakter kép szerint

A nevem,Sion G.T.
A Nagyasszony egyik Vöröspalástos Mágusa vagyok.A KígyóDémon-Klán Vezetője.
Egy testvérem van,de Ő inkább a háttérben maradt a Klán vezetésétől,így én lettem az Örököse a Családomnak.
Születésem óta a Titkos Rend tanait követve tanítottak,hogy egy nap majd "átvegyem "az Atyánktól a stafétabotot,ami egy szerencsétlen baleset folytán sokkal hamarabb történt meg,mint ahogy elértem volna a 100 esztendőmet.
Így 3 évvel hamarabb Szenteltek fel a Klánunk vezetésére,de minden tőlem telhetőt megtettem,hogy méltó legyek a "fiatal"korom ellenére.
Hamarosan meg is tanultam a Titkos Föld mágiát,ami a Családunk Démonának "eleme".
De ebben a vészterhes korban,mikor a Birodalom érdekei mindennél fontosabbak,tudom,hogy a Szenátornő megmutatja a helyes utat.
Fawent teljes hűségemmel és a Klánom Erejével  Támogatom!
És ez megkérdőjelezhetetlen!
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2016 2:25 am

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS2Bxnhat3v7W8IW_9ylA71xP-vzOXga-drqgudWtqJMg2d7X8UZQ

Név:Fédra Heillannah

Nem:

Kor:102

Faj: Sötét elf

Kaszt:Mester Mágus/Vöröspalástos/

Mágia szint:Mester

Kinézet:Karakter kép szerint.

A nevem Fédra.
A Nagyasszony Vöröspalástos Mágusa vagyok.A Főnix Klán Vezetője .
A Családom a kezdetekkor már a Mágusok Rendjébe tartozott és annak idején ,amikor  új "szelek"fújtak Zevadarban,akkor kerültek elő a Titkos Levegő-tanok tekercsei,amiben a laghatalmasabb légmágia volt leírva..és én azok a szerencsések közé tartoztam,akiknek tanították az öregek a Főnixdémon elfeledett megidézéseit..és amint a tanulást befejeztem,egy próba során nekem sikerült teljes egészében a megidézés.
A többi kuzinom sorra megbukott a feladat során..de valójában a legnagyobb kihívást a végső próba tett,miszerint a be kellett bizonyítanom,hogy méltósággal és minden tudásom a Főnix -nek a szolgálatába teszem,önzetlenül..
..De aztán fordulat következett...mert a Főnix-Madár Ő maga választott ki.
..és ez lett az Életem...ahogy a Mágiám is a levegőt uralja,és lassacskán, Fawen segítségével megtalálhattam az Utam..ami a Birodalmunk felemelkedését segíti elő.
..Ezért örök Hűséget fogadtam az Uralkodónak,és a Feketemágusok Vezérének,Fawennek.


A hozzászólást Fáwen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 07, 2016 3:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2016 3:35 am

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 S2wiu0

Név: Niobé Adelaida Marine

Kor:107

Faj:Sötét elf

Kaszt:Mester Mágus/Vöröspalástos/

Mágia szint:Mester

Kinézet:Karakter kép szerint

Niobé vagyok, Fawen nagyasszony Vöröspalástos Mágusa.A PolipDémon-Klán Vezetője.
9 testvérem közül lettem végül kiválaszva,holott nem a legidősebb voltam a Családban.
De egy jellel születtem testemen,és attól a pillanattól kezdve a neveltetésem arra irányult,hogy minden olyan lehetőséget megkapva tanulhattam a Vizek Mágiáját.
Korán ki is derült,hogy kitartásom sokkal magasabb volt a többi testvéremtől,és  bár nehezebben tanultam,de sohasem adtam fel.
Szüleim visszavonulása után szenteltek fel a vezetői posztra,és evvel együtt megkaptam az örökségem.
Sok év telt el,míg teljesen megismertem ezt a  mágiát,de a mai napig van,hogy újjat tanulok,mert mindig vágyom a Tudásra...ahogy a Kék elfeket is megismertem ezen időszak alatt,amiben a Szenátorasszony sokat segített...
Maga mellé emelt,hogy tagja legyek az "Itélőknek"..és három társammal együtt közösen "alkotjuk" Fawen Vöröspalástos Elit Mágiahasználóit.

/Egy Összecsapásban elhunyt,emlékét szívünkben őrizzük!/


A hozzászólást Fáwen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 03, 2016 11:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2016 3:38 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 F1ibv7

Név:Edgar Malinor

Nem:Férfi

Kor:31

Faj:Ember

Kaszt :Zsoldos katona

Mágia szint: nincs

Kinézet:Karakter kép szerint

A nevem Edgar Malinor.Az emberek Királyságában szolgáltam évekig,de miután a Parancsnokom és a Társaim is  egy téves parancs okán életüket vesztették,így miután felépültem a sérüléseimből,már "nem kellettem" a Seregnek.
Így jó pár züllött és kilátástalan év után a harci tudásomat és tapasztalataimat pénzért "árultam"annak,ki többet fizetett.
Sokszor keveredtem bele kétes helyzetekbe,de az ismerettségem sokszor átlendített a gondokon..vagyis legalább az életemet mentette meg némely megbízatásban ...és nem utolsó sorban azok,akik lekötelezettjeim lettek az évek során.
De igazából nem tudom meddig tart ki a szerencsém..de remélem,hogy erre még nem is kell gondolnom..legalábbis most nem is akarok.Csak annyit,hogy megéljek öreg koromba tisztességgel,de az sem baj,ha dúsgazdaggá leszek,és szórhatom kétkézzel az aranyat a szórakozásra.
De még két szenvedélyem van,aminek nem tudok ellenállni..az a kártya és a kocka,amit mesterszintre fejlesztettem a seregbe,és azóta is amikor csak tudom,és épp nincs megbízásom,az teszi gondtalanná a napjaimat,és bárhol felbukkanok,ahol csak kedvem tartja.
Persze ez nem mindenhol szerencsés.de ez nem nagyon érdekelt eddig sem...
Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

39


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2016 3:19 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 34gkeif

Név: Gallion Shebik

Nem: férfi

Kor: 90 éves

Faj: Erdei elf

Kaszt: katona, nyomkövető

Mágia szint: mester

Awyris erdejében láttam meg a napvilágot. Anyámtól tanultam mágiát. Már egészen kicsi gyerek korom óta együtt jártuk az erdőt. Megmutatta és mesélt szépségeiről. Eleinte a fákban csak a játszóteret láttam, de aztán elkezdtem rájönni mire is gondol Anyám. Attól az éjszakától fogva az erdő szolgálatába álltam. Fakarddal járőröztem, és kővel dobáltam minden arra járót. Dehát mit várhatnak egy 12 évestől? Aztán komolyra fordultak a dolgok. Valóban a szolgálat lett az életem. Katona lettem, és ez mellett jól haladtam a mágia tanulásban is. Jól értettem a fegyver forgatáshoz és íjászathoz, de leginkább a nyomolvasásban és követésben arattam nagy sikereket. Ezen képességem feltűnt bölcs uralkodónknak is, így bevett személyes csapatába, akiknek felderítés volt az elsődleges feladata.
Vissza az elejére Go down
Gorzhak
Gorzhak
Hozzászólások száma :

184
Join date :

2016. Feb. 24.
Age :

36


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2016 6:35 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 1m3s7vspycnl60l6e9sr

Név: Roghaz, becenevén a Vasgyúró

Nem: férfi

Faj: ork

Kor: 36 év

Kaszt: elsősorban kovács, de milyen ork az amelyik nem ért legalább egy picit is a harchoz?


Roghaz kívülről barátságtalan, mogorva, mindazonáltalán egy igazi védelmező, de hogyne lenne, mikor 18 éves korában végig kellett néznie szülei halálát, hiába próbált segíteni?
Kisöccsét (engem Very Happy ) egyedül kellett nevelnie, ráadásul a megélhetésükről is gondoskodna kellett, mert az ork társadalomban nem tudod magad ellátni, senki sem fog neked segíteni. Igazi keményfiú, küzd a szeretteiért és a számára fontos dolgokért. Miután Gorzhak száműzetésbe kényszerült, magába roskadt és sajnos italba fojtotta bánatát.
De mivel kis faluról volt szó, voltak, akik nem hagyták, hogy halálra mérgezze magát. Dushka, a sámán leánya felkarolta, kivakarta önsajnálatából és ketten nagyon jó barátok lettek, nem sokkal később pedig egymásba szerettek és összeházasodtak. Két lányuk született, Rushka és Zarhaz.
Roghaz tartja a kapcsolatot levél formájában öccsével, és tervezi, hogy legközelebbi személyes találkozásukkor bemutatja neki családját.
Vissza az elejére Go down
Gorzhak
Gorzhak
Hozzászólások száma :

184
Join date :

2016. Feb. 24.
Age :

36


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2016 12:22 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 15%2B-%2B1

Név: Indarin Ulen

Nem: férfi

Faj: sötét elf

Kor: 155

Kaszt: fekete mágus

Mágia szint: mester


Indarin mindig is ambicíózus és maximalista volt, kicsi kora óta mindent tökéletesen akart csinálni, folyton a pontosságra törekedve. Szülei nagyban hozzájárultak ehhez, vasmarokkal irányították és taníttatták. Ha valami nem sikerült neki, mindig testi fenyítést kapott. Kialakult benne eggy mániákus kényszer, ahogy egyre cseperedett, egy bizonyítási vágy, de úgy érezte, soha semmi nem volt elég.
Mikor szülei meghaltak egy ork rajtaütésben, Indarin magába fordult annak ellenére, hogy szülei folyton hajtották és bántalmazták. Rögeszméjévé vált a mágia teljes feltárása, úgy döntött, addig nem tágít, míg mindent mesterfokon nem fog űzni, amihez csak hozzáfog.
Elhagyta otthonát és elkezdett újabb és újabb varázslatok után kutatni Neminra szerte, és egyszer eljutott a Jégagyar klán falujába. A klán vezetője alkut ajánlott neki. A falu sámánja átadja neki, amit a mágiájából csak tud, cserébe Ő megoldja a főnök egyik problémáját, név szerint Gorzhakot, aki veszélyt jelentett a pozíciójára.
Indarin a varázslatával elfoglalta a fiatal ork elméjét és lemészároltatta vele Vonyító társait, maj jutalmával odébb állt.
Azután ment tovább az útjára, továbbra is Neminrát járja, hol itt bukkan fel, hol ott, tudásra szomjazva.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2016 7:54 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 5u354

Név: Manuk Dorkhma

Nem:Férfi

Faj:Ork

Kor:40

Kaszt:Sámán és csapdakészítő

Mágia szint:Van

A nevem ,Manuk.Egy hegyi faluban születtem.A Családom nem igazán szeretett másokkal "közösködni"..így elég kevés barátom volt.
Néha leszöktem a völgyben lévő településre,ahol hasonló korú barátokra leltem,de sokszor csak titokban találkozhattam másokkal,mert az apám megtiltotta az ismerkedést más fajombelivel,bár a vadászataira elkisérhettem Ősömet,de többnyire csak arra..
Anyám sokszor tudta,hogy "leszököm"a völgybe..és számtalanszor fedezett is apám előtt,de egyszer rajtakapott a tiltása ellenére és elkergetett hazulról..
Sokáig bolyongtam a hegyek között ,ahol nem találtam magam,és még a "hangok"is megnehezítették a napjaim,mindaddig,míg találkoztam egy hegyi remetével,aki segített átvészelni azokat a nehéz hónapokat,míg végül kiderült,hogy Sámánnak születhettem a képességeim által,de akkoriban azt se tudtam,hogy miben is nyílvánul ez meg..de aztán a remete sokban hozzájárult,hogy tanulhassak és fejlesszem a velem született adottságaim..
Mára már eltelt jó pár év..de mindig úgy érzem,hogy tanulhatok sok mindent..mert a tudás folyamatos..de közben igyekszem élni a fajom "életét"...mert sok mindenre fel kell készülnöm még...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 8:53 am

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 X5wdmp


Harwok a Kőzabáló törzs feje. Az emberekkel vívott harcokban nevelkedett és vált vezetővé, ám ahogy törzse viselkedése, úgy az övé is megváltozott mostanában.
Zevadarral szembeni támadásoknak lett híve és a szövetséges népek közötti eddiginél sokkal erősebb összefogás híve. Ezt a véleményét ha kell, nyíltan hangoztatja is. Ám népe véres hagyományait még mindig folytatja és számíthat rá a vele beszélgető, hogy büszkeségből és harci kedvből szorult belé is bőven.

Meghalt Rexxannal vívott párbajban.


A hozzászólást Uráldur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 11, 2018 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 18, 2016 9:23 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Royce Blackwater
Faj: Ember
Nem: Férfi
Kor: 28
Kaszt: Harcos és tolvaj
Mágia szint: Nincs

Hogy ki vagyok? Egy föld nélküli senki? Egy koszos fattyú? Egy enyveskezű tolvaj? Netán egy harcos, aki pénzért bárkit megöl? Nos igazából négy az egyben. Sokoldalú egy egyén vagyok.
Na de, hogyan is kötöttem ki idáig? A történet elég rövid és unalmas, de ha szeretnéd elmesélem.
Szóval a királyi udvarban nőttem fel. Édesanyám az egyik szolgálólány volt. Szépséges volt, de semmi különös nem volt benne. Mármint attól eltekintve, hogy jó urunk nem csak a bútorokat poroltatta le vele. Höhö... Nos amikor tíz éves koromban kiderült, hogy a király fia vagyok rettenetesen megörültem, elvégre akkoriban még azt hittem, hogy attól a naptól kezdve úgy élhetek mint egy herceg... Hát, nem jött össze a dolog. Tizenöt éves koromig pislákolt bennem a remény, majd végül teljesen kialudt, viszont nem mondtam le az álmomról. Sőt még magasabbra tettem a lécet. A hercegséget egyszerűen elfelejtettem. Én király akartam lenni. A kezembe vettem a sorsomat és meglógtam otthonról, hogy megkezdjem a koronáért vívott harcomat. Nos igen... Hamar rá kellett jönnöm arra, hogy ehhez pénz is kéne, szóval lopni kezdtem. Eleinte csak erszényeket vágtam le övekről, majd húsz éves koromra oda jutottam, hogy komplett házakat rámoltam ki egyetlen tolvajkulcs segítségével. Régi szép idők.
Persze mint minden tolvajt, előbb utóbb engem is tetten értek a törvény hűséges kutyái szóval menekülnöm kellett a városból. Menekülés közben egy a városból éppen távozni készülő zsoldos csapatba botlottam, akik hajlandóak voltak felkarolni. Na meg persze elrejteni engem a városőrség elől. Ezzel a kis csapattal nyolc évet húztam le. Ezalatt elsajátítottam mindent amit egy jó zsoldosnak tudnia kell. A kocsmai verekedés művészetétől kezdve egészen a mesteri szintű italfogyasztásig. Ja és természetesen megtanultam bánni a karddal, de ez gondolom magától értetődő. Persze minden jónak vége van. Miután hullarészegen kicsit átszabtam a nagyfőnök arcát, kidobtak a bandából. És így kerültünk a jelenbe. Most, hogy mindezt tudod, meg kell, hogy öljelek... Ne aggódj gyors leszek...
Á csak vicc volt, nyugodj meg!
Lassú halálod lesz!


A hozzászólást Varian von Averill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2016 1:47 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 148hjjm


Név: Hatijá Zhorul
Faj: ember
Kaszt: inkvizítor
Kor: 44
Mágia: nincs

Hatijá igen kemény nő, olyan szakmában, amit szinte csak férfiak űznek. És nem ritkán nők ellen. Így a kedves, szeretetre méltó inkvizítor szerepet hamar félre kellett tennie. Gyorsan megismertette magát, mint munkája iránt igen lelkes asszony. Egyetlen gyengesége az ékszerek iránti vonzalma, mely némelyikét férjétől kapta, de a legtöbbet állítólag a vizsgálatai során foglalta le. És akit bűnösnek talál, annak vagyonát hajlamos megtartani.
Bár a gyanúsítottakkal szemben talán ő a legkegyetlenebb, munkatársaival sokkal barátságosabb. Már házassága első éveiben kiderült róla, hogy meddő, így gyermekek helyett a haza szolgálatának szentelte életét.


(Hatijá meghalt Valora Moorral folytatott beszélgetés során egy tűzgolyótól Nini-Well városában, wrote by Uráldur)


A hozzászólást Uráldur összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 13, 2016 10:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2016 7:18 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 3585nrp

Név: Cristofer Hernandez

Faj: Ember

Kaszt: Inkvizítor

Kor: 47

Mágia: Nincs

Cristofert inkább lehet jóképünek mondani,mint irgalmasnak.Lelkiismeretesen végzi a rá bízott munkáját,bár sokszor túlon túl szigorral lép fel a munkája során,de ezzel inkább kivívta az elismerést a Társai közt.
Hallgatag,ritkán szól,inkább a tettei "beszélnek"helyette,s nagyon jó megfigyelő.
Kevesen tudnak vele szót érteni.Eddig két társ volt mellette,de sokáig nem bírták a közelében.Most egy újabb Társat kap maga mellé,egy Nőt.Bár ritka ebben a szakmában női inkvizítor,de a kiváló képességei és kitartása kiemelkedett a többiek közül.
Kíváncsian várja,hogy megismerhesse azt,akit "kijelőltek"mellé,és reméli,hogy ugyanolyan elhivatott és igazságérzettel megáldott lesz,ahogy ő maga,aki  küzd a Gonosz ellen.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2016 5:54 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 27yuyl0


Név: Jessica Katyina
Kor: 16-17 év
Nem: Nő
Kaszt: varázslótanonc a király papjai között és emellett a Katyina főnemesi család egyetlen gyermeke, várhatóan örököse
Mágia: Anteeo (haladó)

Ez vagyok Én!


Apám váratlan halála után életem felborult. Egy hat évesnek ez már önmagában is elég lenne, hogy egész életére kiható búskomor élményként élje meg, ám anyám teljesen megváltozott. Előtte gyakran veszekedtek apámmal, akit alacsonyabb származásúnak nevezett sokszor, pedig tudtommal ő is a nagy családok egyikének tagja. És Jelena mostani vagyona is leginkább a házasságából származott, hiszen az ő családjának birtokait legfiatalabb fiú testvére örökölte.
Ám egyik szülőm elhunyt és ő gyengédség helyett folyamatosan a keménységet kérte számon rajtam. Fejébe vette, hogy birtokaink és családunk felett még egyszer férfi nem fog uralkodni. És nekem is azt a sorsot szánta, hogy férfi hivatásoknak sajátítsak el. Kardforgatás, vágtázás, lovagi torna...
Tizenkét évesen talán némileg az ő nyomására a király elemi mágusai maguk közé fogadtak és elkezdték a még keményebb tanításomat. Úgy érzem, anyám azért ragaszkodott a varázslatok tanulásához, mert a fegyverforgatásban nem feleltem meg az elvárásainak és azt szeretné, ha mágiával tudnám pótolni a dicső terveiben betöltött szerepemet.
Lassan nagykorú leszek és még több dolog van, amit nem tudok a jövőmről, mint amiben biztos vagyok. Pedig elvileg bele születtem. Sokan úgy vélik, hogy ne foglalkozzam olyan komolyan az elém tornyosuló kihívásokkal. Ha szerencsém lesz, elkap a szerelem és a férjem majd átvállalja rólam ezeket a szörnyű terheket. És én csak szeretni tanuljak meg.
De vajon tényleg ez a jövőm? A papok közül sokan közülük valónak tartanak. És jobb szeretnék, ha még többet foglalkoznék az elemek irányításával.
Tényleg szeretnék már egy kicsit élni, de akkor nem felelek meg senki kívánságának. Dönteni meg még nem sikerült.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 21, 2016 10:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2016 7:21 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 291kwie

Név: Fatime Alzein-Tion
Kor: 20 év
Nem: Nő
Faj:Ember
Kaszt:Hastáncosnő,Csempész
Mágia szint:nincs

Fatime-t szülei ,kislánykorában eladták egy gazdag,ám de igencsak dúsgazdag kufárnak,abban a reményben,hogy a lányért jó pénzt kapnak.De sajnálatukra a vén Padisah nemhogy nem fizetett,hanem el is intézte,hogy többé a szeme elé ne kerüljenek a pénzsóvár szülők.
A fiatal lány erről mit sem tudva elfogadta sorsát,és próbált túlélni a sah udvarában.A lassan tellő évek alatt minden fortélyt és csábítást kitanult az idősebb "nővéreitől",de valahogy nem érezte ezt magáénak,ahogy azt sem,hogy minden este a "vendéglátójának"a Vendégei előtt kellett táncolnia,és kedvükre tennie,ha a férfiak úgy kívánták..
Sokszor akadt össze a testőrökkel,mert nem engedte magához a kéjsóvár férfiakat,és minden ürügyet kitalált,hogy megussza a büntetéseket,amik ezekért jártak.
A lányok akikkel egy fedél alatt élt,sokadszorra menették ki a bajból,míg egy nap segítettek neki megszökni a palotából.Az őrség üldözte a folyóig,addig a pontig,míg egy nyílvesszőt nem lőttek a vállába,és akkor azt hitték már nem él,így az üldözését is befejezték..
A Folyó habjai közt hánykolódva és a sorsra bízva magát egy kis falucskánál sodródott partra,ahol menedéket kapott,és meggyógyították,de az emlékeit nem kapta vissza,ahogy azt sem tudja,hogy kicsoda valójában.
A házikó lakói befogadták és hosszú hónapokig náluk lakott,míg egy nap rablók fosztogattak és az akkor 18 éves lánykát is magukkal vitték..de arra nem számítottak,hogy többet tud ez a lány annál,ami látszik rajta.A Csempészek vezetőjének megtetszett a vad dacossága és maga mellé vette.
Tanította és kiokosította a leggyorsabb pénzszerzési módokra..főleg az aranyak megduplázására..de a legeldugottabb utak,átjárókat is felfedte előtte..
Aztán,mikor elérte a 20.évét,a vezér egy feladattal bízta meg,hogy juttasson el egy csapat embert a hegyeken túlra..és a nő megcsinálta...innentől kezdve teljes "értékü"tagja lett a csapatnak,és még azt is elfogadták a többiek,hogy távolságtartó és hűvös volt a természete a férfiakkal..de amikor táncolt,akkor szem nem maradt szárazon..és ezt a lány tudja..


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2016 8:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2016 8:54 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 2dughth

Név: Derien Rogers
Kor: 21 év
Nem: Nő
Faj:Ember
Kaszt:Hegyi vezető,Harcos
Mágia szint: nincs

Egy kis Faluban született.Az Édesapja Favágó,az Édesanyját hamar elvesztette.
Egy testvére van,egy bátyja..Az apja sokszor van távol otthonról a testérével,így sokat van egyedül.
Az erdőt járva és szinte az egész napját ott tölti,így az erdőt ismerve,még éjjel is eltalál bárhová,biztonsággal.
Ismeretet szerzett az erdőben élő állatok nyomairól is,ahogy megfigyelte őket.
Amikor viszont az Édesapja hazatér a munkájából-ami néha hetekig is eltarthat-a lányt a kardforgatásra és a fejszedobásra tanítja..
Ami még nem annyira sikerül Deriennek,de naponta gyakorol,és idővel biztosan kiváló Harcos válik belőle.


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2016 10:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Wora
Wora
Hozzászólások száma :

232
Join date :

2016. Apr. 24.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2016 6:37 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 16hqf5e
Valora Moor


Megnevezés: Észak-Bivaly Királynője/ Kántorasszony
Faj: Ember
Nem:
Kor: 45( 28-nak néz ki, mivel a fekete mágiával örök fiatal kinézetet kapott)
Rang: Királynő(önkényesen koronáztatta meg magát),Kántor-Könyörület Istenének Rendje
Mágia szint: Subvenio- de ezt senkinek nem mondja el, mindenkinek azt hazudja, hogy ő egy mezei ember és A Kegyelem Istene ad neki hatalmat.
Előtörténet:
Árvaházban akadtak rá, a mesterek, akik felfigyeltek különleges képességeire. A mágia iskolában a Subvenio vizsgán megbukott és dühösen, dacosan otthagyta az iskolát. A bosszúvágytól vezérelve, arra a lépésre szánta el magát, hogy egy saját vallást hoz létre. Ellátogatott a könyvtárba, ahol aztán egy év kutatómunka után innen-onnan összeszedett tudással létrehozta saját vallását a Könyörület Istenének Rendjét. A dolognak a sors csillagai is kedveztek, mert Valora könnyen be tudott egy naiv és újdonságra vágyó nemesembert hálózni, aki Észak-Bivaly város tanácsának is tagja volt. Innen viszonylag könnyű volt elterjeszteni az új vallást. Valora szemfényvesztésein a gazdagok csak ámultak és bámultak. Észak-Bivaly városáról tudni kell, hogy a lakók nagyon babonásak voltak, keveset tudtak a világról, lassan érkeztek a hírek, sőt azelőtt szinte csak a város negyede volt hívő. Az új vallás könnyen utat tört magának. Fő jellemzője, hogy nagyon erőszakos és látványos volt.
Néhány év múlva Észak-Bivaly város teljes lakossága megtért, aki nem azok mind meghaltak vagy elmenekültek. A város bevétele után Valora szépen lassan felépítette és tökéletesítette a vallást és olyan hierarchiát épített ki, hogy senki nem mert ellenkezni vele. Mire néhányan rájöttek, hogy ez volt a célja túl késő volt. A Végtelenek minden hitszegővel leszámoltak. A nő eztán aljasabb dologra szánta el magát. A kémekkel megfigyeltette az elemi mágus mesterek, milyen fiatalokat gyűjtenek össze, hogy képezzék őket. Ezeket a gyűjtőkaravánokat megtámadtatta és a mestermágusokat megölette. A fiatalokat pedig a maga oldalára állította, így elkezdődött a saját elemi mágusainak is a képzése. A fiatalokat azon mesterek, haladók tanították, akik szintén átálltak a Kegyelem Istenének szolgálatába. A beavatott elemi mágusoknak nem az volt tanítva, hogy képességeik saját magukéi, hanem az, hogy a Kegyelem Istene választotta ki őket és ajándékozta meg őket erővel.
A legnagyobb mérföldkő a háború volt. A háború vége felé(amit eddig még senki sem tudott), amikor úgy tűnt, hogy az elemi istenek nem segítenek, a keleti régió népei és vezetői a kétségbeesésükkor az új vallás istenétől reméltek segítséget és Észak-Bivaly városába mentek. Valora örömmel fogadta az újoncokat. A sötét mágiába kontárkodó nő egy látványos bemutató után meggyőzte a vezetőket, akik nem tudni miért, de fellelkesülve és több önbizalommal újra a csatába mentek. Senki nem tudja miért, de a háború eztán hamar véget ért, ami csöppet sem Moor kisasszony ténykedéseinek volt köszönhető. Ám mégis mindenki úgy gondolta, köztük Valora is, hogy a Kegyelem Istene tényleg létezik és meghallgatta kérésüket. A régióban tömegesen tértek át az új hitre. Majd elkezdett terjedni és Neminra szerte kápolnák épültek. A királyok tehetetlenek voltak, hisz Neminrában eddig nem létezett vallási tilalom, így a Kegyelem Istenének Rendje legálisan működött.
Valora elvakulva saját önhitségétől, Észak-Bivaly város királynőjének koronáztatta magát, és királyi udvartartást vezetett és önmagáról a város közepén egy szélesre tárt karú 40 méter magas szobrot készítetett.
Mi is a célja? Hogy elterjessze a vallását egész Neminrában és perzse, hogy ő legyen a mindenség uralkodónője. Elvakult, képmutató, gonosz teremtmény. A vallását erőszakkal is terjeszteni kívánja. Következő célpontjai közé a törpe király családtagjai tartoznak.
Fekete mágia és Valora
A könyvtárban találta a fekete bőrkötéses könyvecskét, melyben számtalan olyan mágia volt található, melyeket csak a nagyon eltorzult lelkűek alkalmaztak. A könyv segítségével sikerült a vallását elterjesztenie és sok természetfeletti dolgot végrehajtania. Végül arra kérte a könyvet, hogy had maradjon fiatal és végül sikerült is.  Valora nem tudja, de hatalmas árat fizet a kéréseiért…

A Könyörület Istenének Rendje


A Könyörület Istene megbocsájt minden vétket és eltöröl minden bűnt. Tisztára mossa a nevet és elveszi a bűntudatot. Cserébe a hívőknek áldozni kell hozzá, kisebb bűnök bocsánatához elég búzát, kukoricát, árpát rozst az áldozóoltáron elégetni. Nagyobb bűnöknél lónak, macskának, kecskének kell a fejét levágni és beledobni az áldozóüstbe. A megáldott vérükből egy pohárnyit meginni.
Az istenség képes csodákat is tenni, mint vizet fakasztani szárasság idején, szélvihart küldeni hajózáshoz, leégetni ellenség házát, egyszóval sok kérést teljesít. A kérésekhez elég a Nagy Háború kútjába aranypénzt dobni. Van lehetőség arra is, de erre ritkán, hogy nagy kérésekkel is a Könyörület Istenéhez forduljanak. Ilyenkor emberáldozat bemutatására van szükség. Az áldozatnak csecsemőnek, vagy maximum 8 éves gyermeknek kell lennie.
Két „misefajtát” különböztet meg így a vallás: Bűnáldozati és Kegyelmi szertartásokat. Kegyelmi szertartásokat akár Terelők is tarthatnak, de Bűnáldozati szertartást csak Térítő szinttel rendelkező tarthat, persze mindkettőt kijelölt áldozati helyeken, a Kegy Kápolnáiban.

Bűnök Zsoltára-szent könyv
Kisebb történeteket tartalmaz bűnös lelkekről, akik megtértek, illetve le van írva mi sorolható kisebb és nagyobb bűnnek, aki nincs tisztába bűne erejével, az előveszi ezt és megnézi, mikor áldozni kíván.


Kegy Kápolnái
Áldozati Helyek, ahol a szertartások a Terelők vagy a Térítők által lebonyolításra kerül, akik többnyire itt is laknak. Minden kápolnának egy maximum kettő vezetője lehet,Térítő tisztséggel. A Kápolnákban nincs létszámkorlátozás a Terelőket illetően, erről mindig a kápolna vezetője dönt. Minden Kápolnát a Végtelenek őriznek, akiknek a kápolna vezetője nem parancsolhat.

Végtelenek- templomőrség
A Végtelenek, olyan harci tudással rendelkező személyek, akik életüket a Kegyelem Istenének áldozták fel. Ide tartoznak azok az elemi mágusok is, akiket kiskoruktól kezdve neveltek a vallásra.A hívők és a Kegy Kápolnái biztonságát őrzik, évente egyszer megjelennek az Irgalom ünnepélyén. A végtelenek közvetlen felettesei a Miseror-ok. Csakis ők és a Kántor parancsolhatnak nekik.

Irgalom ünnepe
Észak-Bivaly-ban tartott évenkénti ünnepély. Mellyen a részvétel, minden hívő számára kötelező. Három napos rendezvény az első napon vagyis az Elsők napján a  nyitóünnepség után a mulatozásé és a vígasságé a főszerep. Parádék felvonulás, evés ivás dinom dánom köszönti a hívőket. Másnap a Kettők napján, hajnaltól estig Kegyelmi és Bűnbánati szertartások zajlanak. A harmadik napon az Irgalom napja, egy közös imádkozás és szertartás kezdődik a Kántor vezetésével a főtéren, melyen az év áldásaként 2 önként jelentkezőt, egy férfit és egy nőt áldoznak fel a Kegyelem Istenének.

Kegyelmi pénz
Évente fizetett adó, melyből a vallás működését finanszírozzák. Aki nem fizeti, azt megbüntetik.

A vallás szervezeti felépítése
Kántor , a hit legmagasabb és megkérdőjelezhetetlen vezetője.
Miseror, két ember birtokolhatja ezt a tisztséget. A vallás második legnagyobb vezetői, a legtöbb szervezési és irányítási feladat az ő kezükben fut össze.
Jelenleg:
Jeremias J’hal
Atlantia Harlock
Térítők
Azon Terelő kaphatja meg ezt a jelzőt, aki legalább 100 embert megtérített már. Ezután saját kápolnát kap, melynek ő a feje.
Terelő
Olyan személy, aki életét a Könyörület Istenének ajánlja és terjeszti a hitet, akár erőszakkal is. Elsajátítja a hit alapvető értékeit és tanait és szertartásokat tanítva, vezeti a híveket, a Térítő irányítása alatt. Minden Terelő egy Kápolnához tartozik, ám dönthet arról, hogy ott marad és a Térítő utasításait követve tanítja a hitet vagy vándorló életmódot folytat és a maga útját járja.
A legjobb Terelőket kémeknek képzik ki, hogy beépüljenek olyan helyekre, ahol az elemi vallás van elterjedve és próbálják áttéríteni az ott lévőket. Főleg az elemi mágus tanoncokat.

Ahmest-Könyörület Istene
Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 1zbapsz
Ez a jelkép a vallás szimbóluma. Ahmest istenséget úgy írják le, hogy a tűz és a sötétségből született, de fénnyel teli. Azt mondják, hogy szemeivel belelát a lélekbe és előtte nincsenek titkok. Aktív istenként tartják számon, hisz sokszor segít hívein.
Fontos tudni, aki megszegi a vallás törvényeit és engedetlen, azt halálbüntetéssel sújtják.
Aki egyszer belépett, már sohasem léphet ki.


A hozzászólást Wora összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 22, 2016 12:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2016 1:27 pm

xy


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 09, 2017 3:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2016 3:32 pm


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTI2mb3QTT-nsqZHbFqHyhkFzIy6GLumNX-fVmHIKQUoIlEauEX
Név: Madlene Filaurel Azurre
Nem: Nő
Kor: ismeretlen
Faj: Elf
Kaszt:Az Ősök Titkos Tudásának Nagymestere
Mágia szint:Nagymester
Különleges képességek: A Természetmágia és a Self Mágia Tudás Könyvének az írója,és kizárólagos Birtokosa.
Kinézet: Karakter kép szerint
Vissza az elejére Go down
Harlon
Harlon
Hozzászólások száma :

83
Join date :

2016. Aug. 08.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2016 7:30 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 29ckjmq

Név: Pilly
Nem:
Kor: 16
Faj: Tündér
Kaszt: Útitárs, kísérő 
Mágia szint:
Különleges képességek: Faji adottságának köszönhetően, tud repülni. 


Kinézet: Termete igen pici, mindössze 25 cm magas. Nagy arany színű szemei vannak, és vörös haja. Füle hosszú és hegyes. Összességében aranyos kis arca van. Hátán van egy pár átlátszó hártyás, pillangószerű szárny, mely ránézésre törékenynek tűnik, de valójában erősek. Nagyon kevés növényi rostokból készült ruhát hord. 

Jellem: Kedves, aranyos, cuki, kíváncsi és butuska. Néha kishercegnő módjára bevágja a durcit, máskor pedig szeleburdi. Akit viszont megszeret azt örökké a szívébe zárja. Szigorúan vegetáriánus. És bár vékonyka, de szeret enni. 

Előtörténet:
Pilly a Tangeros kontinens erdős vidékéről származik. Ott élte minden napjait a fajtársaival, a fák lombjai között. Ám egy napon egy emberekből álló csoport akik kifejezetten tündérekre vadásznak, elfogta őt. Kereskedni akartak vele, hogy afféle játszótárs legyen az emberek leány gyermekeinek. Hosszú utat tett meg egy hajón, míg Neminra-ra érkezett. A fekete piacon el is kelt Pilly, egy gazdag nemes ember vette meg, a kislányának. Szegény Pillynek egy babaházban kellett laknia. A kislány, pedig öltöztette minden nap többször is, egyfajta élő játékbaba volt. De csak két napot volt abban a gyerekszobában, mert a gyerek dadusa véletlenül nyitva hagyta az ablakot, amin a tündérke kirepült. Végre szabad lehetett. Nagyon hosszú utat tett meg a kontinensen, míg végül találkozott Harlonnal a halásszal, akinek jelenleg is az útitársa.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2016 1:50 pm

Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 B67w4j


Név: Kasszandra főpapnő
Nem: nő
Faj: ember
Kaszt: főpapnő, égi istenek vallása
Mágia: nincs


Ez vagyok Én!


Hogy külsőre mi jellemez? Vékonynak és csinosnak mondanak. Barna hajammal és szememmel jól harmonizáló ruhákban és főként elegánsan szeretek megjelenni még akár olyan helyeken is, ahol nagyon nehéz a terep adottsága. Gyakran hordom kezemen szent állatunkat, a sólymot, akinek a neve Ozirisz.
Mit mondjak a jellememről? Igyekszem határozott vezető lenni és akik jól ismernek tudják, mennyire törekszem vallásunkat a legbölcsebben vezetni. Nagy kihívás egy ennyire kis közösséget irányítani.
Megértőnek és gyengédnek gondolom magam, pedig sokszor hajtanom kell felekezetünk tagjait. És nem vonhatom ki magam az alól, hogy tőlem várják az iránymutatást. És nem dobhatom oda a legtöbb követőnk életét csak azért, hogy egy-két elkeserítő helyzeten elérzékenyüljek. Igyekszem ilyenkor mindenkinek jót találni.
Az istenekben az égben sokszor nagyon nehéz feltétel nélkül hinni. Remélem megbocsátják ingadozásaimat, de nagyon félek attól, hogy ha mindent fanatikusként csinálok, akkor ellenségeket szerzek és a világ maga alá gyűri azokat, akik belém is vetették bizalmukat.


Égi Istenek Vallása:

Vallási vezetőik kizárólag csak papnők lehetnek. Kiemelt fontosságú kultuszukban az Égből Pottyant Kő, melyet a legenda szerint a kovácsok istene vágott egy állandóan káromló szavakkal beszélő hívőhöz. A híveknek lehetőségük van a templomban hétszer körbejárniuk.
Szent madara a sólyom, mely isteni iránymutatásra is szolgál. A papnők, főleg a főpapnő kezéről felszállva a betanított madár köröz a vidéken és ha humanoidokkal vagy településsel találkozik, akkor egyenes vonalban röpül vissza. Így idegen és ritkán lakott területeken is könnyebben megtalálják azokat a lényeket, akiknél megpihenhetnek és esetleg térítő munkát végezhetnek közöttük.
Az isteneik az égben lakoznak és onnan figyelnek. Ritkán avatkoznak be hitük szerint közvetlen módon, inkább csak segítő jeleikre kell figyelni.


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 20, 2016 6:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Én Kicsi Szörnyeim   Én Kicsi Szörnyeim - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Én Kicsi Szörnyeim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: NJK-