KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Királyöböl (Metropolis)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 8:08 am


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Cirkus10
/A képen balra./


Miközben Helly bement, mi ketten néztünk utána a dolgoknak. Ő úgy döntött nem leplezi le Jelena cselfogását nyíltan, így szavaidat nem cáfolatként értelmezték, csupán a törpe királyság puhatolózó taktikájának, hogy ne kerüljön olyan helyzetbe, ahol Mognar javaslatát nyíltan elutasítja az emberek nemesi gyűlése.
A legtöbben szerencsére nem voltak ellene, főként óvatos beleegyező felszólalások voltak az első hangok. Majd egy nagy darab, körszakállas, barna hajú férfi is felállt.
-Én Banning őrvég vagyok, mint a legtöbben már tudjátok, ismertek. És szép dolog a családi tradíciókat ápolni, de nem egy családnak kellene eldönteni az egész királyság sorsát, jövőjét. Támogatom a törpék javaslatát, hogy gyámot nevezzünk kis Olieth mellé, de szerintem ennek a személyéről nekünk kellene dönteni. Nem Raydan uralkodójának és nem egy család belső szokásainak.
* Az általad keresett hölgy férje úgy tűnik nincs elragadtatva teljesen Jelena ötletétől. És ha már időleges dologról van szó, ne a királyi vérvonal jelentse a kizárólagos lehetőséget az új, fiatal királyfi segítőjének személyéről.
Hosszú vita veszi kezdetét ám szünetben a folyosón megtalálod Mrs. Banningot is.


/Eközben az utcákon/

Eközben Leila és Lola hiába fut egyik helyről a másikra, egyelőre senki nem foglalkozik az ő problémáikkal. De még csak azt sem tudják megmondani, hogy hol lenne az, akinek van ideje. Mert azt mindenki tudja, hogy a városházán kellene ilyeneket intézni, de azt jelenleg a nemesek foglalták el hazaküldve az összes hivatalnokot.
-Ki kéne deríteni, hol lakik a polgármester. Ha tudnánk vele személyesen beszélni és írna egy papírt, hogy oda adja nekünk a palotához közeli egyik teret, akkor mindenki rögtön másként állna hozzánk.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 5:51 pm

A Banning úr féle felszólalás után szót kérek és folytatom neki:
- Raydant meghívták a tanácskozásba és eljöttem ezért, Királyom nem fog egyedül dönteni a kérdésben és nem szándékozunk az emberek uralkodóját mi megválasztani vagy annak gyámját, javaslom amennyiben van még esetleg jelöltje a gyám személyére Banning úr ne tartsa magában, másokat is érdekelne. A gyám személye véleményem szerint legyen tisztában azzal mi a feladata és miért, ez legyen a javasolt személyeknek és a későbbi választottnak is az elsődleges szempont, hiszen az ifjú felnő és akkor a gyámjának a jogai megváltoznak.
Meghalgatom a válaszokat és a szünet után azoktól függően szólalok fel. A szünetben felkeresem Banning asszonyt:
-Üdvözlöm! elnézést a zavarásért remélem tud rám pár percet szánni!
majdha négyszemközt vagyunk folytatom:
-az éjjeli szállásomról lenne szó reméltem tud biztosítani itt nekem a városban valami jó helyet és a karavánomnak amivel érkeztem, esetleg a palota közelében, nagyon értékelném a dolgot!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 6:59 pm


/Helly/


A nemesek egyre nagyobb csoportja értett veled egyet és csupán egyetlen apróságot kellett eldönteniük. Hogy melyikük legyen a trónon ülő király gyámja a koronázás után?

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Mrs_ba10


-Ha a palotában szeretne megszállni, csak mondania kell. Gondoskodni fogunk a kényelméről. Látom nagyon megkedvelte a mutatványosokat.
Remélem egyetért azzal is, hogy a férjem jó gyámja lenne a hercegnek. Északi család révén nagy tapasztalattal bírunk az orkok és minden más betörő szörnyetegek ellen. És attól félek Braslov eleste után valóra válik házunk jelmondata: A Tél közeleg.
Mindennél jobban szükségünk van egy erős kezű új királyra és annak harcban tapasztalt segítőjére, akik törpe fegyverekkel erősítené meg a királyi hadsereget. A végvárakban szolgálatot teljesítő vitézek megérdemlik, hogy ne csak kiváló oktatásuk, de felszerelésük révén is a nemesi bandériumok fölé emelkedjenek.
Remélem Mognar királynak nincs ellenére, hogy katonai együtt működésünket gazdasági kapcsolatokkal is kibővítsük.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 7:24 pm

-igazából a karaván az én ösztönzésemre követett, úgyhogyha nekik tudna ott a közelben helyet biztosítani megköszönném.
És az ifjú fiú gyámja amennyiben nagy stratéga és egy olyan nemes emberi család lenne akik nagy tapasztalattal rendelkeznek a vezetés és a hadászat terén, továbbá jó érzéke van a gazdasághoz és miegymás fontos ügyekhez mindenképp támogatni fogjuk. Nem tudom magukban megvane eza erény de ahogy látom a diplomácia mindenképp köztük van. Mognar király pedig mindenképp támogatna egy olyan személyt aki közeli baráti kapcsolatot szeretne ami kereskedelem fellendülésével is kibővül.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2017 8:00 pm

//képen jobbra//

Az idő múltával egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy mindenképpen szükségünk lesz Helly segítségére, ha helyet akarunk magunknak biztosítani, méghozzá jó helyet.
- Ha még sokáig kell várnunk, kiszorulunk a város szélére és akkor sokkal kevesebb bevételre számíthatunk és most nagyon nagyon kellene a plusz pénz, hiszen pótolni kell a királygyilkosság miatt kieső bevételeinket.
Tényleg meggondolandó, amit a húgom mond, mert nem várhatunk ölbe tett kézzel, hogy újdonsült barátnénk elintézze a dolgunkat, mert lehet, hogy meg sem hallgatják e kérését, mit törődnek a nemesek holmi mutatványosokkal.
- Igazad van, biztos ki tudjuk deríteni, hol lakik. Valószínűleg már nagyban készülődik az ünnepségre és talán a nagy sürgés forgásba be tudunk hozzá surranni.
Elég sokan vannak körülöttünk, hogy hamar megtudjuk a város vezetőjének lakhelyét.


Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2017 2:46 am


/Helly és a csajok/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Cirkus10
/A képen balra./


Miközben odabent zajlottak az események, a két testvér akcióba lendült. Nem tesznek fel mindent egy lapra, hogy barátnéjuk el tudja-e intézni az ügyüket, és hamarosan néhány járókelő megkérdezésével el is érkeznek a polgármester házához. És ott a felesége nyit ajtót nekik.
Leilának kivételesen teljesen elállt a szava, mert lélekben arra készült, hogy egy kis kacérsággal egy férfit az orránál fogva tud vezetni.


Eközben a városháza folyosóján Helly is próbál előrelépést elérni. Ám társaságának az arcára fagy a jókedve, mikor közli vele egy ismeretlen törpe, hogy kétségei vannak a Banningok harci tapasztalatában. Nem kell diploma ahhoz, hogy megmondjuk, igen csak ellenségesnek vette ezt a megjegyzést.
-Ha az új király segítői tehetetlenek lesznek, akkor nem csak a nemesek, de Raydan is megláthatja, mennyire vagyunk jártasak a csatatéren. Barátaitok vagyunk. És eddig csak a törpéket nem láttam, amikor a határaink veszélyben voltak.
De minden bizonnyal a néped sem volt tétlen. És lesz lehetőségetek bizonyítani számunkra is, hogy milyen jól forgatjátok a csatabárdot.

* Ha arra játszottál, hogy majd hajbókolva küld csapatokat a vezetőiteknek, hogy felszabadítsátok a bányát, amit tavaly ork és lombtünde segítség ellenére is már másodjára csúnyán elbuktatok, a reményeid hamvába hullottak.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2017 3:01 am

-nézze nem kételkedem a képességeiben csupán nem ismerem őket, ez nem ugyanaz, amennyiben sértésnek vette, elnézést kérek érte. Jelenleg két fél van aki a gyámságot akarja és megvan rá a valós esélyük is, az maga és a férje továbbá az özvegy asszony....
Ami a határokat illeti, erőinket lekötötték a self seregek mely a területünkön jártak és sajnos emiatt nem állt rendelkezésre elegendő csapatunk az Önök határainak megsegítésére.-Sajnos eléggé rossznéven vette és félreértette amit akartam mondani-mégegyszer fogadja bocsánat kérésem a félreértések miatt- majd meghajoltam és igyekeztem elmenni, a szünet után visszaültem a tanácskozásra....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2017 4:42 am


/Helly/


-Rendben. Csak egy félreértés volt. És én is bocsánatot kérek a kirohanásomért. Még nem ismeri az itteni körülményeket és feszültek néhányan, amiért Jelena még sosem vett részt összecsapásban. Az alapító király kissé távolabbi rokona és megboldogult férjét is nagyon kedveltem. Szegény belehalt egy romlott ebéd elfogyasztásába.
A grófnő igen határozott és jó ivású. Ám a saját családja hadseregét is a pletykák szerint másokra szokta bízni.

* Ahogy lassan befelé szállingóznak az emberek, egy fiatal tinédzsert látsz Jelena társaságában. Ha nem mész oda, akkor hamarosan az ölében látod, ahogy a tárgyalóban a trónon ülnek.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2017 2:02 pm

Nézem meglepődve a fiatal srácot és a mellettem ülőtől megkérdem illedelmesen ki is az a serdülő srác.
~ Remélem az ifjú herceg az vagy valaki nagyon fontos ember, mert kicsit nevetségesen fog kinézni, ha nem valami hasonló gyermek az. Banning egyelőre jobb jelöltnek tűnik a többi nemessel is kell majd beszélnem valószínüleg következő szünetben lesz rá lehetőségem, és ebből jobban is megismerem a két szemben álló felet. Nem vártam volna, hogy ekkora kalamajkába keveredek, pedig csak a királyt akartam értesíteni a közelgő veszélyről....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Ápr. 24, 2017 1:28 am


/Helly/


A melletted ülő megerősíti a sejtésedet.
-Ő a király fia. Jelena már ismeri születése óta. Nagyon összetartó család.
* A felszólalások közepette ez a férfi a grófnő mellett tette le a garast, hiszen számára logikus volt egy jól szervezett család kipróbált receptjeiben bízni. És láthatóan a gyerek is nyugodt a nagynéni közelében.
Ám nem mindenkiben ez motoszkált. Mások a Banningok ellen voltak, véreskezű módszerekkel vádolva őket. Ami túl hosszú vitához vezetett, hogy mindent kifejtsek itt. Ám az világos számodra, hogy Mrs. Banning hevesen védi fiait. Egyikük meghalt és nem tűr szóbeszédet arról, hogy a vadászházban rátámadó banditák bármilyen korábbi zűrös üzelmekhez köze lenne. És jobban is tette aki hozakodott elő ezzel, mert alaposan kiosztotta. És a férje sem fogta vissza a hangját utódai becsületéről szólva.
Ám a másik tábor Jelena hadvezetői tudását kérdőjelezte meg. A család seregeinek vezetését fiatal leányára bízta Össznépinél és Braslovnál is. Aki viszont inkább papnőként a varázslatnak és az elméleti tudományoknak szenteli az életét, nem igazán harcos típus. Ám ez a csapat is megkapta a magáét, hiszen az özvegy nem volt rest előhozakodni gyermeke emlékezetes húzásaira mind a két csatában. És a nő nem volt hajlandó vitatkozni arról, hogy elég ügyesen bánik-e leánya a fegyverrel és jól tud-e lovagolni...
A szünetben bőven lesz kitől kérdezősködni. Ám jobban teszed, ha nem hozakodol elő azzal, hogy miért vádolták Jelenát azzal, hogy farkasemberekkel barátkozik!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Ápr. 25, 2017 8:47 pm

-Köszönöm! Akkor ő lenne az új király, érdekes dönteni valaki jövőjéről nemde?
próbáltam oldani a hangulatot és a szünetekben kérdezősködtem vegyültem és beszélgettem, deha ténylegesen a Banningek jobb hadászati vezetők és ráadásnak Raydannal jobb kapcsolatokat akarnak, akkor elég egyértelmű kik mellé kell állnom, hiszen elsősorban Raydan érdekeit kell néznem....
Ha lehetőségem van azért megkeresem az özvegyet is Jelenát is.
-Jó napot Jelena úrnő! Izgalmas a tanácskozás, köszönöm a meghívást!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Ápr. 26, 2017 6:39 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Ina8ic


A tájékozatlanságodat nem rója fel senki és nem is lett volna lehetőséged máshonnan megtudni. Bár ezt ebben a teremben... csak a Mesélő tudja. És bár a következő szünetben is a királyfival turnézik a célpontod, de amikor elmegy kicsit enni a fehér abroszos asztalhoz, el tudod csípni.
-Köszönöm! És remélem számíthat a családunk Raydan támogatására. Mognar királlyal mindig jóban voltunk és Astelath is nagy barátjaként tekintett rá. És remélem tudja jól, hogy én akkor is a népe támogatásán fogok majd dolgozni -a sajátomé mellett természetesen-, amikor már nem leszek gyámja a kis hercegnek.
Hiszen az élet rendje, hogy meg fog nőni. És utána már nem lesznek rangok, de a család megmarad.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 27, 2017 4:30 pm

-Úrnő mindenképp szeretnénk is folytatni a jó kapcsolatok ápolását esetleg egy magasabb szinten is mely mindkét fél számára kölcsönösen előnyös lehet, és remélem az ifjú uralkodó a legjobb oktatókat kapja meg amíg fel nem nő, mindenképp szeretném hogy a megfelelő családi és egyben elméleti és stratégiai háttere is meglegyen, nem tudom önöknél, hogy szokás a királyok taníttatása, hogy miután felnő dicsőséges és igazságos uralkodó lehessen, hiszen mint maga mint én erre vágyunk nem?
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 27, 2017 6:30 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Ina8ic


Jelena kedvesen elmosolyodik.
-A leendő királyt mindig a Birodalom legjobb tudósai tanítják. Jelenleg is olyan kiválóságok pallérozzák elméjét, mint Octavia papnő, aki mágia elmélete mellett még nagyon sok mindennel megismerteti. Fontos persze a varázslás is, bár a hercegben nincs meg erre a képesség. Ám tudnia kell azt, hogy miben támaszkodhat a vallásra és miben nem. Hiszen ez alapján kell majd döntenie később a csatatéren.
Világi tudományokat is elsajátít és nem feledhetjük milyen fontos lesz számára a fegyverforgatás fejlesztése. Egy királynak nagyon széleskörűen kell értenie mindenhez. Hiszen magas mércét állított be dédapja, aki egyszerű kézművesként lett úrrá a káoszon és szervezte egységbe az addig széthúzó emberiséget.

* Arca vonásaiból arra következtetsz, hogy várja a reakciódat, meg vagy-e elégedve a válasszal vagy vitatnád.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimePént. Ápr. 28, 2017 12:19 pm

Elmosolyodom
-Ezt jó tudni és mi a helyzet a stratégákkal, tábornokokkal, mit szólnak mind ehhez?
kérdeztem tőle barátságosan
-Nálunk otthon nekik is nagy beleszólásuk van az oktatásba és pláne az ilyen esetekbe mint most ez
közben erősen gondolkodtam ki mellé is kéne állnom de sajnos bármilyen erősen is gondolkodom mindkét félnek nagy felvonultatni valója van a másikkal szemben, Banning családja erős, de nincs meg aza közkedveltségük és ráadásnak a herceg sem ismeri őket annyira mint Jelenát, aki viszont réges rég a birodalom arca....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 29, 2017 3:52 am


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Ina8ic


Tanácsos asszonyunk igen tanácstalannak tűnik, de amíg beszél és főleg amíg új dolgokat tud meg, addig van idő bőven átgondolni, ki szolgálná legjobban a herceg és a nép érdekeit. És főleg kihez fűződik nagyobb érdeke Raydannak.
-A hadvezetés maradjon csak meg a maga dolgánál! Ahogy Astelathnak, úgy fiának is megbízható tanácsadói vannak. És én pártolni fogom, hogy az elhunyt király főtanácsadója, Ethugan maradjon meg a tisztségben. Főleg, mivel nagyon jó viszonyt ápol a már említett oktatóval, Octaviával.
Szerintem a népnek is előnyére változik, ha a vezetés baráti légkörben beszéli meg a dolgokat és nem ellenségeskedik, mint a Banningok. És főként nem erőszakolnak nőket.
Vagy nem így gondolja?

* Miközben beszélgettek, egy harmincas éveiben járó férfi sétál felétek, de még legalább tíz lépésre jár az utolsó mondatnál is.

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Nqie6hg4p0ve1ultqy6s
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 29, 2017 12:38 pm

-A családias légkör nem mindig van a hadászat javára, de ugyanakkor a másik véglet sem jó, pláne nem ha igaz aza szörnyűség amit az imént mondott, csak kárára lenne az ifjúnak. Én inkább a kettő közti arany középutat keresném meg leginkább. És a tanácsadók személye nálunk is és itt is mind mind olyan személyek akik tudásukban jeleskednek és ezt mindig is becsülni fogom az emberekben is, ugyanis ez nem mindenhol szokás tudtommal.
Majd ránézek a közeledő alakra és mosollyal fogadom őt
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 29, 2017 12:59 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Ina8ic


Úgy tűnik kezdesz kiigazodni az itteni viszonyok között. És ez sokat segít, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek. A legkárosabb az olyan diplomata, akit meg lehet téveszteni.
-Nem én állítom. Egy bíróságon vádolták az ifjabb fiát is Mrs. Banningnak, hogy egy nemes leányát megerőszakolta. Nem tudom mi lett a kimenetele, de nem is az első eset, hogy felröppent a híre, hogy a családjukban férfiak ilyet elkövettek.
De itt jön az emlegetett szamár. Üdv főtanácsos!

* A közeledő férfi mosollyal fogadta az utolsó szavakat. Jól érthetően a Banningokra mondott vádjait nem rá érti, a fentebbi diskurzusotokban emlegettétek.
-Szóval leszamaraz, drága Jelenám? Ez nem vet rám jó fényt a törpék nagykövete előtt.
-Ugyan! Ne vedd szó szerint! -legyintett a levegőbe a grófné.
-Üdvözletem Helléna kisasszony! Remélem tetszik Önnek az országunk.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 29, 2017 1:06 pm

-Üdvözlöm Uram! Örülök a megismerkedésnek! És igen az emberek királysága sok új dolgot tartogat számomra. Nehéz döntés előtt álnak azonban, amiről a maga véleményét is szívesen meghallgatom, amennyiben nincs az Úrnő ellenére, szeretem a dolgokat minnél több szempontból megismerni.
Majd kíváncsian várom az Úrnő reakcióit arra, hogy nem csak az ő véleménye érdekel, meg a Fiú véleményét is arról, hogy mit szól ahhoz, hogy már Jelenával beszéltem, erősen koncentrálok az arcokra és más nem könnyen észrevehető reakcióra.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 30, 2017 9:17 am


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Nqie6hg4p0ve1ultqy6s


Jelena cseppet sem aggódik, amiért az új érkezőt is bevonod a társalgásba. És láthatóan nem is volt közöttük konfliktus. Ebből leszűrheted, hogy még véletlenül sem Banning férfi. Egy nő nem tudna ilyen nyugodt maradni olyan ember társaságában, akiről az a hír járja, hogy nőket erőszakol meg.
-Szerintem Jelena grófnő tökéletes választás gyámnak. A kis herceget nem csak harcra, de a társaságba is be tudja vezetni. Ne feledjük, hogy a leánya az egyetlen papnő, aki a lovagok minden ismeretével rendelkezik. És nem sokkal idősebb Oliethnél.
Ez szerintem arról árulkodik, hogy ahogy a családja uralkodó tagjai, úgy ő is kiválóan tudja, hogy mi kell egy fiatal fejlődéséhez.

* Biccentett elismerően a hölgy felé, jelezve ezzel is elismerését. És bár a férfi bedőlt a városi legendának, hogy egyetlen papnő van csak Neminra szerte, akinek páncélban nem sül be a varázslata, de a köznép a többit nem ismeri. És őket is egy kezemen meg tudom számolni.
Ám arra hamar rájöhetsz, hogy ő nem fog ellenérveket mondani Jelenával szemben.
-A koronázás utáni bálon lehet érdemes lenne megismerkedned Jessicával is. Nagyon tehetséges. -mondta a grófnő.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeVas. Ápr. 30, 2017 1:50 pm

-Igazán értékelem szavait, köszönöm! Ó mindenképp! Örömömre szolgálna!
Bár ezt még egyikük sem tudta bennem már kialakult a győztes fél személye
-és kíváncsi vagyok mit gondolnak Raydanról
elsősorban arra vagyok kíváncsi és erre is figyelek, hogy mit ígérnek nekem, mert Banning konkrét ajánlatot tett egy nagyon komoly kereskedelmi fejlődésre, ők meg nem mondtak semmi még, igaz ezt nekik így szemtől szembe nem mondom meg, de egyértelműen ez lehet a döntő kérdés esetemben az ügyben.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeHétf. Május 01, 2017 4:55 pm


/Helly/

Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Nqie6hg4p0ve1ultqy6s


A férfi elmosolyodik és a grófnőre néz, aki megszólal.
-Mint már említettem, mi vagyunk a biztosíték, hogy Raydan és az Emberek Királysága között az elkövetkezendő évszázadokban is kiválóak lesznek a kapcsolatok. A mi dinasztiánk fog ülni a trónon hosszú évszázadokig. Érdemes belénk fektetni a bizalmat.
* Úgy tűnik Jelena nem ígér nektek többet, csak a jelenlegi fenntartását. De azt az esetleges Banning gyámságnál jóval hosszabb ideig. És eme biztos pozícióban, hogy ha most el is buknának, az idő nekik dolgozik és az ő rokona veszi át az irányítást nagykorúvá válása után, no meg a nő és a gyerek között ápolt jó családi viszony amiért nem kell útszéli kofaként alkudoznia.
De vajon ezzel megkönnyítette a választásodat?
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeKedd Május 02, 2017 8:52 pm

A választásom rég eldőlt, és a szünet végén pedig visszaülök a tanácskozásra és hallgatom az eseményeket fejemben összerakom a képet és bár a Banningek és Jelena álláspontja teljesen más sok más dolgot is számba véve döntöttem el a dolgot. Nehéz döntés igaz és bár nincs szavazatom a két ország jövőjét és kapcsolatát dönti majd el...
Várom az érdekes kommenteket és hallgatom az emberek tanácskozását.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Május 03, 2017 4:13 pm


/Helly/


Úgy tűnik, kellő információt kapták a döntésedhez. És már alig várod, hogy megoszd velünk. Ám még szükség van egy kis türelemre, amíg az előkelő tagjai a tanácskozásnak lassan beszállingóznak. Nem a kezdéssel vannak elfoglalva, mint inkább az egymással beszélgetéssel. Párok és kisebb csapatok folytatnak véleménycserét általában halkan, egymás között beszélve, hogy ne zavarjanak másokat.
Mindennek eljön az ideje, így annak is, hogy felállva Mrs. Banning magához ragadja az első szót.
-Javaslom, hogy mielőtt folytatnánk Birodalmunk Jövőjének megtárgyalását, hallgassuk meg a törpe küldött véleményét is! És kívánom, hogy mindannyiunk okulására váljék a meglátása.


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Mrs_ba10
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitimeSzer. Május 03, 2017 10:24 pm

-Üdvözlök mégegyszer köszönöm a meghívást és ahogy azt valószínüleg már tudják királyom szavait tolmácsolom Önök felé és elsősorban csak javaslatot teszünk az Önök részére. Úgy vélem az ifjú királynak a legjobb gondviselőre van szüksége és egyben a legjobb oktatásra is, mely az Emberek Királyságában megvan és az ifjú királyból, miután felnőtt lesz ugyanolyan jó király lesz mint az már nemzedékek óta jellemző az emberekre. Nagy örömömre szolgál, hogy ennek jómagam is szemtanúja lehetek és remélem ez mind az Emberek Királysága és Raydan számára kedvező és fényűző jövőt hozhat. Raydan véleménye szerint az ifjú számára a felnőtté válásáig a legjobb gyám és oktató az eddig is őt nevelő és már a gyermeket jól ismerő személy lenne a legalkalmasabb aki szerető de egyben innovatív környezetet képes teremteni a részére, jelenleg ezt számára Jelena özvegy Úrnő képes megadni, azonban a Banningeket is bevonnám a király oktatásába, csakúgy mint az eddig megszokott oktatókat. Fontosnak tartom kihangsúlyozni mindkét fél kitűnően alkalmas lenne a gyám szerepére, azonban a gyermek fejlődését megkönnyíti, ha nem kell egy új családot és környezetet megszoknia.
Köszönöm a megtisztelő figyelmüket!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Királyöböl (Metropolis)   Királyöböl  (Metropolis) - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Királyöböl (Metropolis)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

 Similar topics

-
» Királyöböl - Helyszínleírás (részletek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Királyöböl-