KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Fáwen Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Fáwen Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Fáwen Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Fáwen Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Fáwen Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Fáwen Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Fáwen Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Fáwen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Fáwen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Fáwen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Fáwen Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Fáwen Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Fáwen Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Fáwen Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Fáwen Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Fáwen Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Fáwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Fáwen Empty
TémanyitásTárgy: Fáwen   Fáwen Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2015 12:47 pm


Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Fáwen


Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő/

Kor: 130 körül

Becenév: nincs (Egyedül Uráldur utal rá távollétében Szenátorként vagy Fáwen Szenátorként rikán)

Rang: Fekete mágusok vezére, király egyik tanácsadója

Mágia szint: Mester (plusz látó képesség, melyet nem irányít)


Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A király egyik jobb keze. Mágiai tudásban a magasabb szinteken jár, olyannyira, hogy kardforgatásra már egyáltalán nincs is szüksége, nem is űzi már egyáltalán. Az egyik legerősebb mágus a hadseregben, általában ő irányítja az erre alapuló támadásokat is.
Azért is az egyik legfontosabb embere a királynak, mert egy különleges képességgel rendelkezik, amit eddig senki másnál nem.
Néha álmában, néha nappal képek jelennek meg elméjében a jövőről, de előfordult már az is, hogy a jelenből csak egy távoli helyről. Ezt a képességét ugyan nem irányítja, de sokszor nagyon jól jön, főleg háborúk előtt.
Fáwen egyébként az első és az utolsó nő, aki nemet mondott a királynak és ezért nem halállal lakolt. Talán a képességének köszönheti, talán másnak, de még itt van és nagy segítségére van népének.
Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Fáwen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Sok év telt el, míg eme Világunk, melyben élünk, megformálódott, és elnyerte végső „formáját”.
Ahogy a Nagy Öregjeink is munkálkodtak, hogy a Démoni Erőkkel és általuk, minden hatalommal „irányítsák” a Nemzettségeinket... de ügyelve arra, hogy más -kívülálló- szemek ne lássanak bele irányításukba /és csak annyira/ amit láthatni lehet.
Így „kerültem” Én is ebbe a nagy és szövedékes hálókkal szőtt Birodalomba.
Szüleim kilétét „homály”fedi...Talán csak annyit mondhatok,hogy elég magas rangban és tiszteletben állnak a mai napig!De mivel Én, titokban „érkeztem”, nincs senkinek tudomása Édesanyámról, hogy kicsoda is valójában Ő.
Bár jócskán benne van az én „kezem” is ezen döntésében...
Ahogy a Legnagyobb Hatalmasok is így rendelkeztek, már annak idején.
Születésem pillanatát titokban tartották, így pontos dátumot nem tudhatnak Rólam.. ahogy azt sem, hogy mi ”célból” születtem meg. Mert, aki ott volt az Életem első pillanatában, az tudta, hogy nem vagyok „akárki”! S akkor ahogy egy ”Elrendezett” és gondosan „megtervezett” időben születtem, abban az időszakban, mikor a Birodalomnak szüksége volt egy Valakire, aki „átlátja”mindazt, mit eddig nagyon kevesek.
Bár, ahogy teltek az évek,úgy bizonyosodott be, hogy az „Öregek” nagyon is tudták, hogy minden a tervük szerint alakul, ahogy én is..
Gyermekéveimet egy szigorúan őrzött és felügyelt helyen töltöttem, minden percet és napot a mágia tanulásával múlattam, egy „megírt Rend” szerint. Nevelőim sokszor büntettek, mert nagyon jól tudták, hogy nem lehet megtörni Elmém, de valamilyen Rendet akkor is tanulnom kell!
Sok fejtörést okoztam már gyermekként is, de ez csak tovább fokozódott, mikor kamasz éveimet betöltöttem.. és olyan „képességgel” is rendelkeztem akkor, mit előre nem láttak „megalkotóim”.
..Előre "láttam” minden tettüket, és valahányszor szidalmat kaptam kis csínytevéseimért, annál jobban bátorodtam, és többször próbálkoztam a Szabályok kijátszásával, holott tudtam előre, mi fog történni, de ez sem tartott soha vissza! Inkább azon mesterkedtem, hogy hogyan tudok észrevétlenül és láthatatlanul is közlekedni eme Ódon falak között.. ami sikerült is.. és „felfedezéseimet” siker koronázta!..S oly dolgokat tudtam meg, mit előttem soha senki...
Így teltek el Életem nagyon nehéz, de annál izgalmasabb évei,és olyan tudásra is szert tettem, ami eddig szigorú titokként volt „eltemetve” a legszigorúbban őrzött Levéltárainkban.
De mivel különleges vagyok, így ez sem volt titok számomra..és egyre inkább hajtott a tudásvágy, és persze a legnehezebb és veszélyesebb varázslatok,mikkel csak eddig, a Legnagyobbak érintkezhettek..és Én!
Miután elérkezettnek látták az időt Mestereim, hogy bemutassanak az Udvarnak.. akkorra már olyan kifinomult és hatalmas erővel rendelkeztem, hogy amerre jártam a folyosókon, nem volt ,ki „megállítson” vagy éppen eltérítsen „kijelölt”célomtól...
A Királynak való bemutatásom elég szerényen és visszafogottan történt..bár így jobb volt, mint ha fényűzés és pompa közepette vezettek volna elé.. de ahogy akkor láttam Uralkodónk,díszes és agyon cicomázott ruhájában, elég feltűnő „jelenség”volt..de látszott is a magabiztosság és az Uralkodói tekintély, ahogy a Trónusán ült,s tekintetével végigmért engem is..ahogyan mindenkit a Teremben..
Lassan a Ceremóniák végeztével „megismertem” minden Résztvevőt, aki itt számít az Udvarban..és
igyekezvén magam nem éppen előtérbe hozni.. de képességeim révén, nagyon sok olyan dolgot „tudtam” meg Róluk, mit talán eddig senkinek sem mondtak el...és a lelkük mélyén vannak „eltemetve”, nem éppen tiszta tetteik.
Módszeresen és alaposan kezdtem meg „beolvadni” az Udvarba...és nagyon biztosan építettem ki a titkos kémhálózatomat, ami a legnagyobb és minden Házra kiterjedően a leghatékonyabban tudom ”irányítani” minden lépést, már az előtt, mikor ez csak „terv” szintjén áll, vagy csak meg fog valósulni.. Én már akkor tudom, amikor csak a gondolatokban körvonalazódik..
Senki sem tudja milyen hálózattal rendelkezem itt és máshol.. mert ennek így kell lennie! Akaratom irányítása alatt történik minden,és kívánságaim szerint.. ahogy mindent tudok, és látok.. úgy rendeződnek a Dolgok, és ebben csak Én vagyok, ki tudja, hogy mi miért van...
Háttérbe húzódtam, ahogy húzódok mai napig is a Politikától,de mindent követek, ahogy a Belügyeket,és Külügyeket is napi szinten követem, és nem kerüli el semmi a figyelmemet...
Az Udvarnál eltöltött évek alatt sokat „fejlődött” Házakat is szemmel kísérem, ahogy a Nemesek leszármazottjairól is információkat gyűjtök,és figyelmem végigkíséri minden „lépésüket"....mi Dinasztiánkat magasra emelheti.
Vannak olyan tényezők, és akik kicsit ”megnehezíteni” próbálják a gondosan és előre megtervezett birodalmunk biztos talapzaton álló Világát..de ne felejtse el senki!...Én itt vagyok, és látok mindent!
Ahogy eddig is voltak lázadók és feltörekvők ..legalább nem unalmas az Udvari élet! És kiélhetem minden vágyamat, amit,és ahogyan csak akarok...
Eddig a háttérben maradtam a Politikától,és maradok is...mindaddig, míg az Érdekem, és Fajunk Érdeke úgy kívánja..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Fáwen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fáwen   Fáwen Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2015 3:37 pm

Kedves Fáwen!

Olyan karaktert vállaltál el, melyet eddig több újonc megpróbált és vallott vele kudarcot. Ezért is tettük át a státuszát csak multiként kijátszhatóvá. Ám... Tökéletesen bizonyítottad, hogy még egy ilyen karakterhez is lehet jó ETörténetet írni.
Így az ET-det most ezennel ELFOGADOM.


Fáwen C7q81jv5wl9d3756gmrd


Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 

Fáwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-