KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Tanil Sorika Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Tanil Sorika Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Tanil Sorika Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Tanil Sorika Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Tanil Sorika Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Tanil Sorika Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Tanil Sorika Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Tanil Sorika Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Tanil Sorika Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Tanil Sorika Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Tanil Sorika Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Tanil Sorika Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Tanil Sorika Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Tanil Sorika Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Tanil Sorika Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Tanil Sorika Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Tanil Sorika

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég


Tanil Sorika Empty
TémanyitásTárgy: Tanil Sorika   Tanil Sorika Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 7:07 am


Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Tanil Sorika


Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf

Nem: Férfi

Kor: 80 év

Becenév: Lord Bor

Rang: Vincellér, fogadós és mágus

Mágia szint: Haladók szintje


Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Határozott személyiség vagyok, hiszen egy fogadót üzemeltetek. Nem vagyok durva, sem erőszakos, mert jól tudom ezekkel csak elüldözném a betérő vándorokat. Ismerem a humort, sőt lehet velem viccelődni, így egyáltalán nem harapok egy-egy csípős viccen. Szeretem a határokat betartó embereket, akik nem feszegetik a tűréshatárom szélét. Ajkaimon egy-egy huncut, kihívó mosoly ül, mellyel leginkább a megfáradt női egyedekre villantok. Kedvességem meleg, emellett sosem erőltetem rá maga másokra. Haragtartó vagyok, főleg ha többszöri rendbontást észlelek a fogadómban. Élek, amit teljesen megbecsülök, annak ellenére, hogy a mágia tanulását lecseréltem minőségi borok és finom étkek készítésére. Házias elfnek tartom magam, aki annak ellenére, hogy Lord ranggal rendelkezik, mégis szereti a kétkezi munkát. Igazán kellemes foglalatosság, ám legfőbb vágyam, hogy megtaláljam életem szerelmét, kivel megoszthatom a mindennapokat és természetesen az ágyam melegét.  
Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Tanil Sorika 3zl85eudcgm44z9x9zvb

80 éve már, hogy az elf birodalom szívében megszülettem, egy tekintélyes nemesi család utolsó sarjaként. Mind anyám, s apám kedves volt az elfek népének, emellett bölcs tanácsadók. Míg az előbbi a gyógyító mágia jó ismerője, addig utóbbi mesteri szintű mágia képviselője. Miért vagyok az utolsó? Mert két nővérem van, emellett csak egy bátyám. A két nővérem nem lakott itthon, mikor megszülettem, így a bátyám való kapcsolatom szorosabb, mert jó pár évet foglalkozott velem, míg ő ugyanúgy kirepült a családi fészekből. Mikor elérem a tíz éves kort, akkor a szüleim egy utazás alkalmával életüket vesztik, így kezdődik a Sorika család fénye megfakulni. Szüleim elvesztése az első mérföldkő az életem alakulásában, mert attól a naptól kezdve fel kell nőnöm, de gyorsan. Kutakodok a gyilkosok után, de nyomukat nem lelem, ami szomorúsággal tölt el, végül lemondok a bosszúmról. Elköltözöm, ám a családi kúriát eladom és annak pénzéből tanulásra, utazásra és egyéb kiadásokra fordítom. 20 éves koromban már világ járt elfnek tekintem magam, aki tele van tudással. A család személyzetét végül kifizetem a maradék pénzemből, s elküldöm őket, hogy szolgáljanak mást. Nincstelenné válok, akinek fogalma sincs merre laknak a testvérei és jól vannak e. Korgó gyomorral, szomjazva indulok meg a közeli szőlő földeken. A helyzet végül legyőz, így elf nemesi létemre elszegődök dolgozni. Kevés pénzt kapok munkám jutalmáért, de sok tapasztalatot a szőlővel kapcsolatban. Harminc éve kitartó szolgálat után ott hagyom e munkát, hogy tovább tanuljak. Így találok rá a fogadós életre, ahol kezdetben kisegítőként alkalmaznak, ám az idő során egyre nagyobb bizalmat kapok. Megtanulok főzni és sütni, takarítani és az egyéb ház körüli munkák elvégzését. Azt a napot tekintem sikernek, mikor a tulajdonos elhunyásával engem akarnak megtenni tulajdonosnak talpraesettségem miatt. Én nem fogadom el az ajánlatot, hanem az összegyűjtött pénzemből elindulok világot látni megint. Belekeveredek pár balhéba, ami természetesen velem tol ki. Pár év börtönélet után jutok oda, hogy ideje letelepednem. Bejárom a világot, majd az egyik forgalmas, gyakran járt úton végül kezdem felépíteni a saját házam, ami egyben fogadó is. Emellett egy hatalmas elkerített szőlőföldet tudhatok magaménak, egy hatalmas hűvös pincét. Kezdeti nehézségek után beindul az élet, s válik egyre könnyebbé. Két őrnek, s két személyzeti tagnak adok munkalehetőséget a fogadómban. Jól emlékszem arra a napra, mikor az egyik betérő vendég némi bor után Lord Bornak becéz engem. Hamar elterjed az egész világban a finom boromnak híre, s a szállás melegsége és kiszolgálása. Nem azt mondom könnyű élet ez, mert vannak nehézségek, de az évek és a tapasztalat segít túljutni a problémáimon. 80 éves elf mágus lennék, aki jobbára jobban szeret foglalkozni a szőlője hizlalásával, a vendégek jókedvével és kényelmével. Ritkán használok mágiát, leginkább mikor szükséges. Így élek most, s remélhetőleg élni fogok még sokáig.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Tanil Sorika Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanil Sorika   Tanil Sorika Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2015 7:53 am

Üdvözöllek az oldalon Tanil!


Az Elő Történetedet átolvastam és mivel nem láttam benne megoldhatatlan dolgot, így ELFOGADOM. Bár halkan megjegyzem, hogy az erdei elfnél a nemesek ha fel is fogadnak szolgálókat, nem lehetnek sokan. Hiszen az emberekkel szemben ott alapvetően nem a gazdagságot rokonítják ehhez a címhez, csupán egy jámbor nép harcban jártasabb elszánt védelmezőik.
De mint említettem, semmi olyan nem volt az ET-dben, ami ne lenne lehetséges Neminra színes világában. Így a lombtündéknél is vannak vagyoni különbségek.


Tanil Sorika C7q81jv5wl9d3756gmrd


Jó játékot kívánok!

Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Tanil Sorika

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alia és Tanil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-