KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Varian von Averyll Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Varian von Averyll Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Varian von Averyll Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Varian von Averyll Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Varian von Averyll Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Varian von Averyll Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Varian von Averyll Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Varian von Averyll Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Varian von Averyll Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Varian von Averyll Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Varian von Averyll Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Varian von Averyll

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Varian von Averyll Empty
TémanyitásTárgy: Varian von Averyll   Varian von Averyll Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2015 10:35 pm


Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Varian von Averill


Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Ember

Nem: Férfi

Kor: 34

Becenév: Var

Rang: Zsoldos/Orgyilkos

Mágia szint: nincs


Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Nagyjából hét láb magas, kigyúrt kopasz fickó. Külsőre meglehetősen ridegnek, komolynak, és modortalannak tűnik. Tény és való arcvonásai és testalkata nem kimondottan bizonyulnak bizalomgerjesztő látványnak, de hát nem is a külső alapján kell ítélni, elvégre semmi sem az aminek látszik. Persze ezt az elméletet egy harc kellős közepén, tanácsosabb elfelejteni pláne ha róla van szó. Nem kell félreérteni, nagyon udvarias és barátságos is tud lenni, ha éppen úgy tartja kedve, vagy ha a munkája megköveteli, ám ezek elég ritka alkalmaknak számítanak. Sokak szerint eléggé önző és egoista, szerinte csak egyszerűen magán kívül senki mással nem érdemes foglalkoznia. A legrosszabb tulajdonságai azonban a pénz és hatalom utáni sóvárgás, amelyek meglehetősen gyakran sodorják kellemetlen helyzetekbe.
Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Varian von Averyll 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Meglehetősen sajgó fejjel és ködös emlékekkel tértem magamhoz. A legelső dolog amit észrevettem az a szörnyű bűz volt, ami átjárta a levegőt. Szívem szerint a homlokomhoz kaptam volna, ám ekkor tudatosult bennem, hogy a kezeim össze voltak kötözve. Ebben a pillanatban csupán egyetlen kérdés foglalkoztatott: Mégis hol a pokolban vagyok? A válasz ott volt előttem. Sőt körülöttem, de ha még ennél is pontosabb szerettem volna lenni, akkor épp benne ültem. Úgy bizony, egy ketrecről volt szó. Ez csak egy dolgot jelentethetett. Elkaptak. De mikor? Hol? És hogyan? A fenébe, jó erős ütést kaphattam a fejemre. Ez legalább magyarázza az irdatlan fejfájást és az emlékezetkiesést. Ahogy teltek a másodpercek egyre jobban sikerült összeszednem magam. A ketrec rozsdaette rácsain túl két őr kártyázgatott. Első ránézésre nem tűntek profiknak... Ami azt illeti a másodikra se ellenben rendelkeztek olyan adottságokkal amikkel én nem... Elsősorban szabad kezekkel.
- Némmá Henza! Felébredt a fogoly. - Köpte oda barátjának a kövérebb és valószínűleg foghíjasabb őr.
- És oszt mi van? Amíg Vuge ide nem ér, addig úccse csináhatunk vele semmit. - Szólt a magasabbik. Bár ami azt illeti a tévedtem a fogai számával kapcsolatban. A kérdés már csak az, hogy ez mégis mi a fenével rágja meg az ételt?
Miután ezt a témát elég gyorsan kivesézték, folytatták a kártyázást. Eleinte azon gondolkodtam, hogy vajon mit játszhatnak, de mivel nem voltam túlzottan előnyös helyzetben, bölcsebb döntés lenne kitalálni, hogy mégis, hogyan kerültem ide. Nem volt könnyű. A nevemre is alig emlékeztem, szóval úgy döntöttem megpróbálkozom a kezdetekkel.
A nevem Varyan von... von Averyll. Az emberek királyságának délkeleti részén születtem, nagyjából harminc, harmincöt évvel ezelőtt? Elég furcsa családban nőttem fel. Nemesek voltunk. Nem az egyik legősibb család, de a vagyonunknak hála, mindig is felsőbb körökben mozogtunk. A pénzt nem a fényűző életmódra költöttük, sokkal inkább bizonyos személyek lefizetésére. Eddig természetesnek tűnik. Az apró bökkenő, hogy az tulajdon anyám és apám testvérek voltak. Furcsa egy hóbort volt a családon belüli házasság, ám egy remek módszer a vagyon megőrzésére, és a vér tisztán tartására. Összesen három testvérem volt. Két öcsém és egy húgom. A családi törvények szerint nekem kellett volna elvennem a húgomat, elvégre én voltam az elsőszülött, viszont két öcsémmel ellentétben sosem voltam egy kimondott szívtipró, tehát az utánam következő fiúra esett a választás. Az igazat megvallva örültem is neki. A húgom szép lány volt, de sosem volt ínyemre ez az egész baromság. Kicsit korábbra visszatérve elég nyugalmas gyerekkorom volt. Nem voltam beszédes és nem is vittem túlzásba az ismerkedést. Így sokkal több időm maradt az edzésekre, melyeken kötelező volt részt vennem. Családom férfitagjai már generációk óvta védték az országot és bár egyikük sem került kiemelkedő pozícióba, mindegyikük értett ahhoz, hogyan forgassák fegyvereiket. Remekül teljesítettem, az edzéseken. Állítólag én voltam a legjobb így hát meg se vártam a felnőtt kort, már tizenhat évesen beléptem a seregbe. Talán a csúcsig is eljuthattam volna, ám ehhez hiányzott belőlem egy nagyon fontos tulajdonság, mégpedig a hazaszeretet. Nem tudom, hogy mégis miért, de valahogy sosem érdekelt, az országunk sorsa. Ellenben a pénz amit a seregben tett szolgálataimért kaptam, na az már annál inkább. Persze, a családunk gazdag volt, de csakis a felszerelésem voltak hajlandóak finanszírozni. Ezt a pénzt legalább arra költhettem amire szerettem volna. Tizenhárom évig szolgáltam a seregben, majd végül dezertáltam és felcsaptam zsoldosnak. Nem mindig volt munka ám jelentősen jobb fizetésben részesültem... de még mindig nem elég jóban. Az egyszerű zsoldos munka nem fizetett elég jól szóval kénytelen voltam belépni az alvilági életbe. Javarészt orgyilkosként tevékenykedtem, de persze munkáim között nem egy lopás, vagy emberrablás is szerepelt. És most érkeztem el a jelenhez. Egy Vuge nevű veteránt kellett volna elintéznem, aki mostanában banditafőnökként tevékenykedik. Rutin munka, mégis tőrbe csaltak.
Most, hogy minden világos volt már csak egy dolog maradt hátra... Kijutni innen. Alaposan szemügyre vettem, a rozsdás ketrecet, de sajnos semmi használhatót nem találtam, a tőreimtől pedig megfosztottak. Vagyis talán mégse. Egy még nálam maradt. Egy apró kis penge a páncélom alatt, amivel még a fogamat sem piszkálnám. Most kivételesen jól jött. Amennyire csak a lekötött kezeim engedték nekiláttam annak, hogy elvágjam a kötelet. Nem tudom meddig tarthatott, de az biztos, hogy nem egy öt perces folyamat volt. A kötél lehullott a kezeimről, ám ezt igyekeztem minél jobban eltakarni. Percekkel később betoppant Vuge.
- Bah! Nem tudom, hogy Milt mégis mi a frászt rakott abba a moslékba, amit ételnek mert nevezni, de az biztos, hogy ezért még szíjat hasitok a hátából... - Az őrök letették a kártyát és kíváncsian figyelték főnökük minden mozdulatát. - Á, látom felébredt. - Odasétált, a ketrecemhez, majd szélesen elvigyorodott. Hosszú idő után az első viszonylag ép állapotban lévő fogsor... egyelőre. - Megpróbáltál megölni, he?  Most pedig a fejed egy karón fogja vége... Várjunk csak?
Szemei kidülledtek, ahogy megpillantották szabad kezeim. Átnyúltam a rácson, megragadtam a patkányképű rohadék fejét, majd nem spórolva az erőmmel belevertem a fejét a ketrec ajtajának zárjába. Nem hittem, hogy beválik, de a ketrec ajtaja kinyílt, én pedig nem késlekedve felkaptam Vuge fokosát és rárontottam két enyhén sokkos állapotban lévő őrre. Miután végeztem velük visszasétáltam főnökükhöz, majd a hajánál fogva felrántottam és az asztalhoz nyomtam a fejét.
- Delvin üdvözletét küldi...
Még erősebben megrántottam a haját, majd a magasba emeltem a fokost és lesújtottam vele Vuge nyakára. A fokos nem volt jól megélezve. Kb. három suhintásba telt levágnom a tetű fejét. A kardommal egy is elég lett volna. Á tényleg, a kardom. Miután Vuge véres fejét belegyömöszöltem egy zsákba, megkerestem a felszerelésem, majd elegánsan távoztam, az egyik ablakon keresztül...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Varian von Averyll Empty
TémanyitásTárgy: Re: Varian von Averyll   Varian von Averyll Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2015 9:53 pm


Üdvözöllek Von!


Átolvastam az ET-det. Mondanám, hogy a mintában ki van hangsúlyozva, hogy példa játékot nem fogadunk el, de mert

1, Tökéletesen kiderül az életed és a múltad és
2, Én sokkal inkább beleszőttem példajátékba a sajátomat, csak vicceltem, mikor ezt felvetettem

ezért teljesen világos, hogy a feltételeknek és elvárásoknak megfelelsz és itt az ideje meghirdetned az első játékostárs keresésed. Az ETörténetedet ezennel ELFOGADOM.


Varian von Averyll C7q81jv5wl9d3756gmrd

Örülök, hogy csatlakoztál közénk és sok izgalmas játékot kívánok az oldalon.


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Varian von Averyll

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Varian és Naja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-