KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az Esküvő Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az Esküvő Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az Esküvő Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az Esküvő Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az Esküvő Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az Esküvő Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az Esküvő Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az Esküvő Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az Esküvő Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az Esküvő Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az Esküvő Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az Esküvő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2016 9:13 pm

Miután Morgánát biztonságban tudtam az iskolájában, a lehető leggyorsabban igyekeztem haza. Hatalmas felfordulás várt az otthonomban. Mindenki esküvői lázban égett. Nagy volt a jövés-menés. Boldogan szippantottam be az édes otthon levegőjét. Igyekeznem kell, még meg kell írnom a felkérést az Első Lordnak és Asszonyának. Őket kérjük fel esküvői tanúnak. Aztán ki kell küldeni az összes meghívót, hiszen nagyon gyorsan történt minden. De lehet, hogy ezt már megtette Fawen. A húgommal is kellene egy pár szót váltanom, hiszen még nem volt erre sem időm. 

Azonnal Vernonért küldök, hogy számoljon be nekem az itthoni dolgokról, és arról, hogy hogyan állnak az előkészületek.

A szobámban már gőzölög a meleg vizes dézsa, és én élvezettel merülök el a habokban. Közben hallgatom a beszámolót.

- Tehát a meghívók kimentek. Köszönet érte Fawennek. A lakomára minden készen van, és a díszítés is befejeződött. Nekem már nincs más dolgom, minthogy elinduljak a jegyesemért, és elhozzam új otthonába. Jó munkát végeztetek, és nem marad el a jutalom sem. Ma nagyon kegyes  hangulatban vagyok. A vendégek fogadása is zökkenő mentes legyen, különös tekintettel az Első Lordra és Feleségére. Ők kiemelt vendégek. Készítsd elő számukra a selyem szobát.


Gyorsan felöltözöm talpig vörösbe és a kíséretemmel elindulok az iskolába Morgánáért...
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2016 10:15 pm

Az Esküvő Arminas_3

Végre visszaértünk az iskolámba.Ahogy megérkeztünk,Ivorym máris indult haza az otthonába,hogy utánnanézzen az előkészületeknek..
Amint magamra hagyott ,akkor kezdett tudatosodni bennem,hogy hamarosan kezdetét veszi a Ceremónia..ahogy a készülődés is..
-ZELDA!..segíts!..hol a ruhám?..a cipőm?..nem találom a köntösömet sem!..-néztem mosollyal a lányra,de belül nagyon izgatott voltam..sőt!még annál is jobban..

Amint a tisztálkodást befejeztem,indultam,hogy magamra öltsem a ruhát..ami az ágyamon várt az érkezésemkor..és egy üzenettel ,amit a Nagyasszony írt mellé..

"Sok Boldogságot!Remélem tetszik a ruha!Ez az Én ajándékom,Neked ,Morgána!"

Egy csodaszép ruhaköltemény hevert előttem,és nagy várakozással öltöttem magamra..
Mikor az utolsó símítással is kész voltunk..akkor kopogtak az ajtón,hogy itt az idő az indulásra!..
..Nagy levegőt vettem,és elindultam a kapu felé..
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeKedd Jan. 12, 2016 8:26 pm

Most érek az iskolához, ahol Morgána már vár. Ünnepélyesen megkopogtatom a kaput, és várom hogy beengedjenek. Most nem a nagyúr vagyok, hanem a kérő. Miután a kapuk kitárulnak, kíséretemmel beléptetek a kapun és a kastély ajtajában megpillantom Morgánát. Még a lélegzetem is eláll, olyan gyönyörű. Lepattanok a lovamról, és oda sietek hozzá.

- Hölgyem, érted jöttem. Megtisztelnél azzal, hogy velem jössz a házamba? - nyújtom felé a kezem. 

Miután szép, formás kezét az enyémbe helyezte, felkaptam és felültettem a lovamra. Magam is felültem a hátára és kiadtam az utasítást, hogy az Ő és az én kíséretem kövessen minket. Nem volt hosszú az út, így igen hamar haza értünk. Már a bejáratnál vártak minket az otthoniak és a már megérkezett vendégek. Nagy ováció közepette vezettem be Jegyesemet a  házba. Ott már minden elő volt készítve a szertartásra. Beinvitáltam mindenkit a nagyterembe, ahol frissítőket és finom falatokat szolgáltak fel. Már csak Fáwenre és a két tanúra várunk.......
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 10:06 pm


Uráldur alaposan késésben van. A kicsi lánya oda szalad hozzá és kérleli, hogy vigyék el.
-Nem lehet. Tudod, hogy szeretlek, de egy esküvőn túl sok minden megtörténhet. Itt kell maradnod, ahogy a mami mondta. -simogatta meg a fejét.
*Tudta jól, hogy a csöppség kérlelgetései is alaposan benne voltak abban, hogy még készülődik az, akit mindennél jobban szeret. Noha jéghideg szíve nem tudta pusztán ennek betudni. Hiszen ha egy katona tartja magát a menetrendhez, akkor a haditerv tökéletes. Nagy vonalakban... Bármit is mondjunk vagy csak gondoljunk a szépítkezés túlzott elhúzódásáról, nem vezet túl sokra, ha ebbe a hadvezér jellemét belevonjuk. Ő ott áll karba font kézzel, ismét mozdulatlanul. És a titkolt elégedetlenkedése csak annak tudható be, hogy egy férfi szív számára megmagyarázhatatlan, hogy miért kell ennyi időt tölteni. Igen, egy férfi szív már csak ilyen. Eszével tudja, hogy jobb nem ezen gondolkodni, mert a nőknek joguk van ehhez.
Sajnos a szívnek nem parancsolhat a leghatalmasabb éjtünde sem.


/Ha ISIS nem viszi a kariját, akkor lehet én írok majd helyette is./
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 10:53 pm

Természetesen a lehető legjobbat szeretném kihozni magamból, ezért is voltam kicsit két tűz közé szorítva, míg lánykám nyaggatott, ezért megpróbáltam férjuramra hárítani most a kegyetlen oldalát a nevelésnek: hogy nemet mondjon.
Én meg addig amennyire csak lehetett igyekeztem gyorsan elkészülni, mármint női mértékkel gyorsan.
Ismertem már Uráldur-t, mint a tenyeremet, hogy tudjam, mi játszódik le most a fejében, ami mosolyt csalt arcomra, mikor megtettem az utolsó simítást a sminkemen, ami visszafogott volt, de kiemelte szemeimet és ajkaimat.
Ruhám most kék és aranyszínben tündökölt, de most uszálya áttetsző csipke volt, amihez hasonló betét alkotott gallért nyakam körül. Hajam rafinált tűzéssel volt megoldva, mely kétoldalt hagyta szabadon lehullani tincseimet.
- Készen vagyok, mehetünk drágám! Angyalom, hozunk neked valami szépet az esküvőről, ha jól viselkedsz, ígérem. - adtam egy búcsúpuszit lányomnak és a dada gondjaira bíztam, majd belekaroltam páromba, hogy megjelenhessünk a jeles alkalomból.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Jan. 14, 2016 11:12 pm

Hamarosan kezdődik a Szertartás..és pár perc míg megérkezem...
Ivory és Morgana ,ahogy a két Tanú is látom, megérkezett..
..Kezdődjön hát!-mosolyodtam el és határozott léptekkel haladtam az emelvény felé.

A Terem pazarul feldíszítve,és a Vendégsereg is elfoglalta a helyeit..így most már minden készenáll
..

Amint felléptem az emelvényre az ifjú pár elé,egyszerre éreztem magam büszkének,és szerencsésnek is,hogy Én adhatom össze eme csodaszép Jegyeseket.
..és nem utolsó sorban a Lordom és Szépséges Felesége ennek a Násznak Tanúi...de most már itt az ideje,hogy kezdődjék
..
Csendre intettem az egybegyülteket,és megkezdődött a Nász Szentesítése..amire már mindenki várt..

-Kedves Egybegyültek!A mai nap egy csodaszép új kezdet ennek a Párnak,és most,hogy egybekötik Életüket,eggyé válnak a Házasság szentségében.
Mi,mindannyian azért gyűltünk egybe,hogy részesei legyünk a frigyüknek..
De nem is húzom tovább az időt,inkább kérdezem a Menyasszonyt,s Vőlegényt,hogy nyilatkozzanak szándékukról!
-Akarod férjedül ,Morgana,az itt megjelent Ivory von Draco-t?
-s Te Ivory?Akarod Feleségedül a melletted álló Morgana von Marwden-t?-
néztem rájuk kedvesen,és vártam a válaszuk..ami azonnal meg is érkezett.

S a Gyűrűk felhúzása után,végre kijelenthettem a fontos mondatot...
-Nos ,akkor mostantól Férj s Feleségnek nyilvánítalak benneteket!
..ahogy most már megcsókolhatod az Arádat!-
bólintottam ...és boldogan néztem rájuk..ahogy a két Tanúra is .

-Gratulálok!És Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!-emeltem magasra a poharam a köszöntéshez,és átengedtem a Vendégeknek az ifjú Házasokat...

Ahogy a szomszédos Tükörteremben a Fogadásnak is,ahol temérdek étel és ital várja a Vendégeket,hogy együtt ünnepelhessük meg ezt a csodálatos eseményt..
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 8:30 pm

Megérkezett Uráldur és Isis. Azonnal eléjük siettem és méltón üdvözöltem őket. Rögtön intézkedtem, hogy a selyem szobába vezessék őket, amit kijelöltem számukra, ha esetleg még rendbe akarják szedni magukat, vagy esetleg itt töltenének egy pár napot nálunk. 

Már csak Fawen érkezésére várunk. 

Addig amíg megérkezik, utána járok, hogy a két tanú és Fawen ajándéka körül minden rendben van-e. Hiszen úgy illik, hogy mi is adjunk nekik valamit. Még szinte el sem indulok, amikor jelentik a Nagyasszony érkezését.
Azonnal a fogadására sietek. (Milyen strapás egy esküvő!!!!!!)

Már mindenki együtt van a nagyteremben. Indulok Morgánáért. Amikor kitárul jegyesem ajtaja, egy pillanatra bennem reked még a levegő is. Lélegzetelállítóan szép. Nem találok szavakat. Némán nyújtom felé a kezem és levezetem a nagyterembe. 

A terem végében az emelvényen áll a Nagyasszony. Az ajtóban átadom Morgánát Uráldurnak, és karomat nyújtom Isisnek. Így vonulunk fel. Az Első Lord felvezeti jegyesemet. A ceremónia alatt olyan érzésem van, hogy ez nem is velem történik meg. Szinte hihetetlen. De aztán egyszer csak vége. És nős lettem.

A szertartás után mindenkit átinvitálunk a tükör terembe, hiszen ott lesz a mulatság. Most már csak egyet szeretnék nagyon. Táncolni a FELESÉGEMMEL!
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimePént. Jan. 15, 2016 11:47 pm

Az Esküvő Arminas_3

-Hát ez a pillanat is elérkezett..-tűnődtem magamban,és a csodaszép ruhámat igazgattam ,amíg várakozunk a kezdésig..de mielőtt még hosszúra nyúlna a gondolatom,hogy mi lesz ezután,máris kitárul az ajtó és ott áll előttem Ivory!..és nem is tudom..olyan fessen mutat a vörös ruhájában..és jó látni a mosolyát,..és ahogy rám néz..
..ahogy kiléptem a terembe,az Elsó Lord vezetett fel az emelvényig..és erősen kellett" kapaszkodnom",
mert annyira izgultam a Ceremónia miatt..de a Lord erős karja egy pillanatra sem ingott meg,hogy tartson az emelvényhez vezető úton,és ezért hálás is voltam neki némán..

Az Esküvő 991848
Az Esküvő Images?q=tbn:ANd9GcRYCWRczAz2Nym96A3fE0wySc4YYi5-pHZpA7725NSUserhS2-vFg

De amikor végre odaértünk,akkor már teljesen elszállt minden kétségem és remegésem..mert ott állt Ivory mellettem..ahogy én Mellette.
..Percek alatt történt meg ..Feleség lettem..hihetetlen..és egyben csodás érzés.

Aztán átmentünk a Tükörterembe,ahol egyik másik kristályfüggők ,mint a jégcsap tündököltek a csillárokon,és a falikarokon..és szórták szét színpompás fényüket...
..aztán megszólalt a zene..és a Vendégek is táncra perdültek..ahogy Mi is..
Az Esküvő Images?q=tbn:ANd9GcRnn5PWK7vPNZxnhxRzioh6ELlendtmmcnLjlTv7cabSx2bigI9Ow

..éjfél után egy meglepetéssel kedveskedek Férjemnek..
a Háza színében pompázó ruhát veszem át..
Az Esküvő 20140711112615__57-2
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeVas. Jan. 17, 2016 8:17 pm

Mikor már a tetőfokára hág a hangulat, félrehívom a két tanúnkat és beinvitálom őket egy kisebb szobába. Morgánával már előkészítettük az ajándékokat.

- Isis, Uráldur! Köszönjük nektek, hogy emeltétek az esküvőnk fényét. Ezért kérlek fogadjátok el tőlünk ezeket az ajándékokat. A kicsi lányotoknak pedig egy gyönyörű pónit választottam. Nagyon szelíd és kezes.

Isis egy gyönyörű láncot kap, melyen tűzszínű kövek csillognak. Uráldur pedig egy hozzá tartozó tőrt, melyet itt nálam kovácsoltak a törpék.

Miután visszakísértük az Első Lordot és hitvesét a mulatságba, megkerestem Fawent. Hiszen neki is jár ajándék. Ezt díszdobozba raktuk és szintén együtt adjuk át a Nagyasszonynak.

Látom, hogy Morgána már kíséri is Fawent a kisszoba felé. Ahogy belépünk, rögtön a tárgyra térek.

- Fawen, köszönünk neked mindent. Úgy gondoljuk, hogy bölcsen rendezted ezt is, mint minden mást. Ezért szeretnénk neked is ajándékot adni. Ebből ez az egy van az egész világon, és úgy gondoljuk - nézek feleségemre, aki helyesel nekem - hogy nálad lenne a legjobb helyen.

Kiveszem a dobozból a gömböt, amiben sárkánylehelet van. Nagy felelősség, de Fawen nem fog visszaélni vele.

 Most, hogy elrendeztük ezeket a dolgokat, mi is visszatérünk a mulatságba. Boldogan ölelem magamhoz Morgánát. Nagyon büszke vagyok a feleségemre, okos, bátor és nem utolsó sorban gyönyörű.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeVas. Jan. 17, 2016 11:42 pm

Nagyon jól szórakozom..ami mostanság elég gyakorinak mondható.
...bár mindenki azt hiszi,hogy egy mogorva self Szenátor vagyok..de az is igaz,hogy tudok ám lenni nagyon is az!..
Bár most inkább az ünneplésé a főszerep,mert számomra kedves személyek kötötték össze az Életüket..és nem utolsó sorban egy gyümölcsöző kezdet a Birodalomnak..


..De még egy csodás ajándékkal  is kedveskednek..ami nagyon megtisztelő..
..ahogy az is,hogy ily különleges dolgot szántak nekem..

-Köszönöm Nektek!-és mosolyogtam rájuk.....

..De,nekem is van meglepetés számotokra!..Egy olyan ..mondhatni különleges ajándék,ami csak Tiétek!-néztem a Mágusomra és Morganara..-De mivel nem itt van helyben,így meg kell találnotok!-eresztettem el egy félmosolyt,és egy borítékot adtam Ivory kezébe,azzal az utasítással,hogy csak holnap reggel bonthatják ki!

-De most menjetek!A Vendégek már várnak! Mulassatok!-intettem nekik,hogy menjenek nyugodtan ünnepelni..

/Köszönöm a játékot!Smile
Hamarosan folytatódik egy másik helyszínen/
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2016 11:23 am


Uráldur és ISIS végül Fáwen előtt megérkezett az esküvőre, így nem is volt kínos a késésük. Örömmel vették tudomásul, hogy a sok harc és belső konfliktus után végre nem csak halál és gyász a népük osztályrésze, de talán ez az esküvő valami újnak is a kezdete.
A ceremónia megható volt és GYORS. Fáwen most sem cicózott sokat, hogy állóképesség próbával adja meg a helyzet súlyosságát. Amit kellett, elmondott és nem volt hiány benne. Ahogy a szertartást követő lakomában sem, rengeteg étel várta a vendégeket, finomabbnál finomabb. És Ivory félre vonta őket kedvesével.
-Nagyon köszönjük az ajándékot a mi és a lányunk nevében is. És nagyon sok boldogság kísérje közös életeteket, ahogy a miénket kísérte! De mi is készültünk egy aprósággal.
*Ezzel egy kis, szépen kidolgozott tárgyat vett elő.
-Ez a gyerek kard az első szülötteteké lesz. Kék elfek kovácsolták és tündefénybe tudja vonni a pengét. Sok boldogságot és sok gyermeket!
*Ezzel átadás előtt fellobbantak a lángok, melyeket akár meg is lehetett érinteni, nem perzseltek. Csupán káprázat volt, de annak látványos.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2016 2:15 pm

Rég voltam már ilyen szép esküvőn, egészen meghatott a fiatalok boldogsága, hiszen le sem tagadhatták volna, hogy szeretik egymást és ez nagy kincs a mi társadalmunkban. Sokszor elrendezett házasságok köttetnek, hiszen a hatalom imádata, az előretörekvés a fajtánk vérékben van és ehhez szeretik felhasználni a saját gyerekeiket is.
Meglepő módon most Fawen is elégedettnek tűnik, ami egy gyors esketésben csúcsosodik ki, amit pazar lakoma követ.
Mikor a fiatalok átadják meglepő ajándékaikat, megölelem először Morgana-t, majd Ivory-t is.
- Gyönyörűek vagytok, örül a szívem. És köszönjük az ajándékot, Meleth nagyon fog örülni neki. - mosolyogtam a párra, aztán Párom is átadta a mi ajándékunkat.
- Remélem hamarosan új taggal bővül a von Draco család és fiatok örömét leli majd a kardban.
Még sokáig élveztük ezek után a kikapcsolódást, hiszen ritka kincs volt ez számunkra is, aminek örültünk is, így ki is élveztük minden percét.

//Köszönöm a játékot, remek pár lesztek! Very Happy //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az Esküvő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Esküvő   Az Esküvő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az Esküvő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye-