KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Cyraliss Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Cyraliss Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Cyraliss Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Cyraliss Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Cyraliss Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Cyraliss Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Cyraliss Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Cyraliss Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Cyraliss Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Cyraliss Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Cyraliss Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Cyraliss Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Cyraliss Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Cyraliss Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Cyraliss Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Cyraliss Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Cyraliss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég


Cyraliss Empty
TémanyitásTárgy: Cyraliss   Cyraliss Icon_minitimePént. Feb. 05, 2016 8:48 pm


Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Cyraliss


Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő

Kor: 63 év

Becenév: Cyra vagy Aliss

Rang: Késtáncos/tolvaj

Mágia szint: Tanonc


Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Egy saját fajában csalódott sötételf nő, kit megtépázott az élet újra és újra. Lelkem ezer sebből vérzett, míg újjá nem születtem egy szép napon. Agresszivitásom, megfontolt nyugodtságra cseréltem, mint a kolduló gyerek az értékes információt. Szeszélyem megmaradt, de közel sem vagyok olyan veszélyes, mint azelőtt. Nem, nyíltan ritkán támadok bárkire is, inkább a bábmesteri ügyességgel próbálom környezetem egymás ellen hangolni. Sötét intrikák, veszélyes titkok és romlásba taszító tettek azok, ami engem jelenleg meghatároz. Ritkán emelem meg hangszínem bárki előtt meg, inkább uralkodom a kitörő vulkán felett. Szeretem megválogatni szeretőim, bábjaim, barátaim és egyéb személyeket, ezért mindenkire hagyok időt, hogy megismerhessem. Hamar rájöhetsz, hogy velem jobb kijönni, mint felbőszíteni. Haragtartó vagyok, de csupán egy ideig, ám jobb ha tudod háromszor kérhetsz bocsánatot, de negyedjére felkerülsz ama bizonyos listára, akit megleckéztetek egy életre, vagy eltöröllek a föld színéről. Rendszerint kerülöm a nagy nyilvánosságot, ezért 1-3 ember van körülöttem, de olykor tűrnöm kell a tömeget.
Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Cyraliss 3zl85eudcgm44z9x9zvb

63 éve született valahol Zevadarban, eme szép világban, bár pontos helyét nem tudja megmondani.  Édesapja Gxoldrin Tamm, egy volt zsoldos, míg anyja Gryza Hylxqe, egy szökött  mágusnő, ki rossz hírnévre tett szert. Három éves koráig marad együtt szüleivel, mert az állandó menekülés kifárasztja őket, s az üldözőik fáraszthatatlanok. Végállomás Cyraliss számára az őrült gazdag nagybácsija és nagynénje, akik csak nagy nehezen fogadják el a csöppséget. A szüleik menekülnek tovább, ám két napra rá az üldözők utolérik őket, először megkínozzák őket, aztán gyorsan megölik őket. A gyerekkora teljesen nyugodtan telik, hiszen nagybácsija elhalmozza őt mindenféle jóval, azonban taníttatására nem költ semmit. Mikor nagyobb gyerek lesz, hogy feladatokat lásson el, akkor éri őt az első csalódás. Kiesik a kegyből, s a nevelő szülei úgy kezdenek el vele viselkedni, mint ha egy lenne a szolgálok közül. Mágiát nem oktatnak neki, sokkal inkább egyre nehezebb és bonyolultabb cselédi munkákkal bízzák meg, s engedetlenség esetén megverik őt. Mivel nem talál szövetségesre a ház falain belül, ezért amint kamaszkorba érkezik megszökik. Egészen egy hétig  tudja élvezni a szabadság ízét, mikor fizetett zsoldosok kapják el és viszik vissza az őrült nevelőszülőkhöz. Azok példásan megbüntetik a személyzet többi tagja előtt, majd kap a bal csípőjére egy M billogot, ami a Mihaszna szót takarja. Ezután kezesbáránnyá válik, de a szobájában titokban gyakorolja a lopást vagy a késdobálást. Bosszút forral nagybácsija és nagynénje ellen. Senkiben nem mer megbízni, mert fél attól, hogy a hűséges szolgálók elárulják. Idővel az őrült nevelő szülők enyhítenek a sorsán úgy, hogy mint egy udvari bolondnak szórakoztatnia kell őket. Például vicceket mesélnie, vagy vicces dolgokat tennie a saját lelke kárára. Egyszer táncolnia kell, azonban Cyraliss és a két nevelő szülője meglepődik az előadott mozgáson. Született tehetségnek látszik, akivel foglalkozni kell, ezért pár hét múlva már táncórákat vesz a környéken élő táncosoktól. 30 éves koráig táncol úgy, hogy a dicsőséget a két nevelő szülője aratja le. Kezdi elveszíteni a fényességét az idő folyamán, így sok gondolkozás után eszébe ötlik, hogy a késeket bevonhatna az előadásába. Érdekesnek találja nagybácsija az ötletet, de rábólint. 32 éves koráig késtáncosként tevékenykedik, míg nem születésnapján megmérgezi a két nevelőjét, ezzel felszabadítja a többi szolgálót. Azok bosszútól fűtve, eladják szajhának két zsoldosnak, akik kiélve saját piszkos vágyaikat végül tovább adják. Cyraliss egyre inkább csalódik a saját fajtársaiban. A harmadik helyen megelégeli a kéjvágyó férfiakat, ezért gyilkolással vásárolja meg a szabadságát. 35 éves korában kezd el vándorolni és szerencsét próbálni Zevadaron kívül a világban. Arra kényszerül, hogy ruhával, hajfestékkel és bőrszínezéssel álcázza igazi kilétét. Kezdetben sokat menekül, s leginkább lopásból és ehető gyökereken él. Soványabb lesz, míg össze nem fut Mrildo Wezossal, aki sikeres tolvaj. Megtanítja írni, olvasni, ételt és italt ad neki. Sikerül úgy megkedvelniük egymást, hogy Mrildo átadja minden tudását neki, majd távozik az életéből a következő szavakkal: „ két tolvaj nem él meg egy helyen.” 45 éves mikor elhagyja a férfi, de hamarosan rájön, hogy tovább kell lépnie. Saját lábára kell állnia és küzdenie tovább. Kezdetben nem sikeres tolvaj, de lassan rájön az ízére, hogy miként válhat jobbá. 55 éves korára éri el azt a áttörést, hogy saját hírnévre tesz szert. A népek titokzatos Mysidrának kezdik el nevezni, akárhányszor késtáncosként fellép. 63 évesen a sok utazástól megfáradva végül letelepül egy helyen, mert feltett szándéka, hogy egy saját lakásra tegyen szert. Legalábbis ez az első célja, amit meg akar szerezni önerőből.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Cyraliss Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cyraliss   Cyraliss Icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2016 11:24 am

Üdvözöllek csodálatos világunkban!


Az ETörténeted átolvasása után az ET-det ELFOADOM.
Már kezdheted is szervezni első játékodat.


Cyraliss C7q81jv5wl9d3756gmrd

Jó játékot!


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Cyraliss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Garrel és Cyraliss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-