KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A csere - Page 3 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A csere - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A csere - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A csere - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A csere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 10:04 am

A nő megbökte a hátamat kardja hegyével. Egy hangos szisszenéssel jeleztem nemtetszésemet, majd elindultam arra amerre terelgetett. Méghozzá a zsoldos felé. Még mindig kedvem támadt egy halhoz hasonlóan kifilézni őt, de sajnos nélküle elég nehéz lesz ebből az egészből jól kijönni. Ahogy közelebb értünk egyre kivehetőbb volt a zsoldos és az őt sakkban tartó nő beszélgetése. Pont eleget hallottam és a végére be is értem. A zsoldos diplomatikus úton próbált közelíteni. Én valami másra gondoltam.
- És mennyit lennének hajlandóak fizetni "kedves hölgyek?" - Mondtam már-már undorítóan gúnyosan kihangsúlyozva az utolsó két szót. - Mennyit hajlandóak rááldozni arra, hogy rámenjen a "jó" hírnevem erre a feladatra? Tudják a megbízóm elárulásának híre nem kelt túl sok bizalmat a jövendőbeli kuncsaftjaimban.
Nem állt szándékomban kedveskedni. Nem adom meg senkinek sem azt az örömöt, hogy akár csak abban a tudatban legyen, hogy sikerült megfélemlítenie. Annál nagyobb csorba már nem is eshetne a nevemen.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 6:41 pm

Varian kicsit mimózásan fogta fel.a.helyzetet. (Nem vagy te ennyire érzékeny.) Egyébként megoldható ugy a dolog hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon. ( Férfi nyelvre lefordítva: nem feltétlenül kell, hogy csorba.essen jóhireteken. Ez csak egy kis mesélői csipkelődés volt.)
Na szóval ott tartottunk,hogy:

Mivel a lányok semmi képpen nem akarnak visszamenni az apjukhoz, ezért valamilyen kompromisszumos megoldást kellene kitalálniuk. Teszem azt........... Na de ezt nem árulom el. Oldjátok meg a helyzetet..
Annyit azért segitek, hogy LÁTSZÓLAG teljesülhet a megbízás, aztAn hogy a következö feladatot kitől kapjátok, az már más kérdés...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 9:01 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ

A hallottak eléggé elgondolkodtattak,és a szép summa is csábítóan hangzott,már azért is,mert ha tényleg igaz amit mondanak a lányok,akkor azok a ládák sem "valakié",hanem "talált pénz"..

-Ha nem szándékoznak visszamenni,akkor most milyen megoldást találjunk?-néztem a nőszemélyre,és egy félmosollyal toltam el a kardját magam elől.

-Jó lenne egy táborhelyet keresni,mert hamarosan leszáll az éj..és errefelé sok a fura alak..és a tűz mellett jobban is esne a továbbiak megvitatása!-léptem egy kissé arrébb és füttyentettem a lovamnak...mert rá volt erősítve a pokrócom,és a finom pálinka,mert most jól esett volna kortyolni a flaskából,és ha jól gondolom el a dolgot,akkor a Hölgyek sem fognak nagyon elhúzódni a pihenőhely gondolatára.

Ahogy megjött a lovacskám,le is szedtem a nyereg mögül a szövetet,ami szerintem jól fog jönni a hűvös éjjen...és másra is...-vigyorogtam magamban,miközben a hölgyeményre pillantottam,akiről igyekeztem leolvasni a gondolatait...de remélem jól gondolom vele kapcsolatban..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 24, 2016 8:32 pm

Kezdtem úgy érezni, hogy itt én vagyok az egyetlen józan ésszel gondolkodó zsoldos. Igen, a lányok tényleg több pénzt ígértek, de épp ez az. Csak ígértek. Az öreg akinek meg el kéne vinni őket meg már kifizette a fizetség felét. Arról nem is beszélve, hogy az apjuk is szép summát kínál értük. Ráadásul még az sem biztos, hogy egy a két némber itt igazat beszél. Lehetséges, hogy elintézzük az apjukat, aztán mikor fizetésre kerül a sor, az erszényük helyett csak a lábaikat nyissák szét. Vagy ami még rosszabb: Eltűnnek mint a kámfor. Ilyen szinten biztosabb pont volt az apjuk. Elvileg híres kereskedő szóval könnyedén megtalálható és gond nélkül leverhetem rajta a tartozásom. Persze társam nem látott mást csak azt a két pár keblet.
Szótlanul hallgattam végig a zsoldos próbálkozását, majd követve példáját én is megszabadultam a hátamat böködő csitri fegyverének "szorításából."
Még akkor is szótlanul vártam mikor a lovával babrált. Csupán akkor ragadtam meg a gallérjánál fogva, mikor már a tábortűz felé igyekezett.
- Hova ilyen sietősen cimbora? Nem rémlik, hogy van még egy elintézetlen ügyünk?


Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimePént. Május 27, 2016 7:50 am

Úgy látszik a két férfi elképzelése ezen a ponton eltér egymástól. De nr hagyjuk figyelmen kívül a lányok akaratát sem. Ahogy letelepszenek a tűz mellé, egy darabig mindenki a saját gondolataiba mélyedve, csendben mered maga elè. At idősebbik lány unja meg a dolgot, és megszólal:

- Jasmina vagyok - nézett a két férfira mosolyogva - a húgom pedig Eliza. Látom, hogy kételkedtek a szavainkban, amit meg is értek. Én sem vagyok az a hiszékeny lányka. De, hogy nyomatékot adjak.a.szavaimnak, mutatnék nektek valamit - és odabólintott két társának.

Azok felálltak és az egyik ló oldalára erősített nagy bőrtarisznyához léptek és leemelték az állatról. A lány intett, hogy helyezzék a két férfi elé.

- Nézzetek bele nyugodtan, ez csak töredéke a vagyonunknak. ( A tarisznyában drágábbnál-drágább ékszerek vannak. Sokkal többet érnek, mint az a pénz amit a férfiak kapnának.)

- Látom hogy mé mindig nem győztelek meg teljesen titeket. Viszont elmondanám a tervemet. Nehogy azt higgyétek, hogy üresfejű libák vagyunk. Tehát a terv a következő: Mi visszamegyünk veletek apánkhoz. Látszólag megbékélve sorsommal, engedelmeskedek neki és útnak indulok a jövendőbelim otthona felé a ti kiséretetekben. És itt jön a csavar. Mivel apámnál pénzéhesebb embert nem ismerek, ezért felajánlom neki, hogy majd én fizetem a szolgálataitokat. Így viszonz én leszek a megbízótok. Na, mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 7:43 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ

Amint szedelődszködöm az esti táborhoz,egyszer csak a nagydarab fickó emeli meg a grabancomat.

-Nyugi,Koma!Nem fog elszaladni az "ügyünk"holnap reggelig sem!De most már zabás vagyok,és egy éjszaka ide vagy oda,nem fog változtatni.És ha már itt vagyunk,akkor érezzük magunkat jól!Nézd milyen csajok ezek!Mindenük megvan!De én most leülök,és harapok valamit és alszom is egy keveset,már csak azért is,mert a nyereg feltöri a seggemet,ha sokat ülök egyhuzamban rajta,és szerintem pár falat sem ártana az egész nap után..és ha már ettünk-ittunk,akkor megvitathatjuk,hogy mi legyen tovább..de én nem hagyom ki ezt a lehetőséget!És ha te is kicsit lazítanál,akkor sokat megtudhatnánk,hogy mi folyik itt igazából..-néztem a Társamra,és reméltem,hogy kicsit enyhül a mérge,már csak azért is,mert ha így folytatja,akkor agyvérzést kap...de szerintem jó sok vérre lenne szükség,hogy megnyugodjon...de én csak egy vigyort eresztettem el felé,és kibújtam a markából..

Tudom,hogy sokkal nagyobb erő van benne,de szerintem nem olyan meggondolatlan,hogy ne hallgassa végig a csajok ajánlatát..

-Mert nekem tetszik a dolog,és ha már itt van egy csomó pénz,csak arra vár,hogy felmarkoljuk!-néztem a tarisznya tartalmára,és hallkan jegyeztem meg a Társnak..mert szerintem Ő is pénzből él...és nem is akármennyi summáról van szó!
-A terv is meggondolandó !-néztem megint a nagydarab Fickóra..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 12:33 am

A zsoldos, hosszas monológja után sikeresen elérte, hogy egy idiótának könyveljem el. Látszott rajta, hogy nem sűrűn dolgozott alvilági közegben. Akkor most nem falatozna azokkal akik pár perce még a célpontjai voltak. Sőt, a közelükbe se menne. Hagytam, hogy kibújjon a markomból és a tábortűz felé vegye az irányt.
Végül követtem, viszont egész végig csendben álltam az árnyékban és jó bérgyilkos módjára kihallgattam minden beszélgetést. Bár a "hercegnő" és a zsoldos beszélgetésén kívül semmi érdemlegeset nem hallottam. Egy fájós kar itt, egy disznó vicc ott és egy jól megszokott mocskos történet, szóval figyelmemet elég hamar a lényegre koncentráltam. A terv elég kidolgozottnak tűnt, de persze kapásból jobb ötletek fogalmazódtak meg a fejemben. A lényeg az, hogy kivitelezhető és a fizetség miatt igenis átgondolandó. Valami mégis azt súgta, hogy nem kéne belemennem. Mikor a zsoldos rám vetette tekintetét hátat fordítottam és elindultam a lovam felé. Az állat békésen legelészett, és nem is volt zabos amiért megszakítva a vacsorázásban kikötöttem egy fához. Miután megbizonyosodtam róla, hogy nem oldja ki magát, leültem, hátamat pedig a fának vetettem. Tekintetem az égre szegeztem, közben pedig egyik tőrömmel játszadoztam.
- Miért nem mehet legalább egyszer minden a tervek szerint?
Morogtam magamnak.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 7:03 am

Jasmina látta, hogy Varral nehezebb dolga lesz, mint Edgarral. A zsoldos jobban átlátta az öt
lete lényegét. Var sokkal kőfejűbb. Viszont majdnem hangosan felnevetett, amikor észrevette, hogy Eliza egyre közelebb araszol a bérgyilkoshoz. Ismerte a húgát, és tudta, hogy ha nagyritkán rajongani kezd egy férfiért, nem adja fel eg könnyen. A lecsúszott nemes jó ha felköti a gatyáját.
Jasmina pedig jobban megnézte már magának a zsoldost, és nagyon is tetszett neki amit látott. Miért is ne? - gondolta magában. Reggel első dolga lesz kifizetni a többieket, és rögtön el is küldi őket. Innentől már csak négyen mennek tovább. Persze csak akkor ha a férfiak is beleegyeznek.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 9:11 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ

A kis Kisasszonyok elég rámenősnek tünnek,de valahogy nem is bánom!Sokkal kellemesebb az este a jó társasággal,mint ülni gubbasztva a semmi közepén.

Meg aztán Jasmina sem volt éppen egy apáca szendeségével megáldva..és mit ne mondjak!Eléggé érdekesen is alakulhat az éjjel..-néztem a lányra kedvesen,miközben a tüzet igyekeztem feléleszteni...és ahogy elnézem,a Társam sincs valami"könnyü"helyzetben a kisasszonykával.-erre egy folytott mosoly villant át rajtam,de igyekeztem ,hogy ne lássa meg rajtam senki..főleg a Nagydarab fickó.

Pedig mekkora lenne,ha reggel nem egyedül ébredne,hanem egy puha ölelő női kéz karolná át!...ezt megnézném!
..Vagy talán nem a nőket szereti?...upppszzz...erre jobb nem is gondolnom!-hesegettem el a kusza gondolataimat,és a tűzrakásra igyekeztem koncentrálni.


..még jó,hogy többen vagyunk itt...még a végén....ahhhhh!...inkább nem gondolok bele!-ráztam meg a fejem,és inkább a kajára kezdtem el gondolni...és az eljövő estére..
Lehet,hogy nagy dolgok is történnek ma éjjel..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 9:40 pm

A hátam egyre inkább kezdte megszokni a fa kérges felületét. Eszem ágában sem volt, hogy odamenjek a többiekhez. Nem bíztam sem a nőkben sem a szedett-vedett bagázsuk egyik tagjában sem. Szóval ennek köszönhetően az alvást is hanyagoltam. Hozzászoktam már a virrasztáshoz, szóval semmi gond nem származhat abból ha ébren maradok.
Hogy elűzzem az unalmat igyekeztem a számomra lehető legkedvezőbb megoldást kitalálni. A legkedvezőbb az lenne ha lenyúlnám a kis zsákjukat, leadnám őket az apjuknak, majd miután az is fizetett szépen elmegyek a kereskedőhöz a fizetségem másik feléért. A legjobb megoldás. Mindenki boldog lesz. A lányokat kivéve... De mivel dúsgazdag leszek, nyugodt szívvel inthetek majd be a lelkiismeretemnek.
A tervszövögetés hamar ábrándozásba ment át. Legalábbis elképzeltem mi mindent vehetnék ennyi pénzen. Épp egy szajhákkal teli meleg vizes medence képe járt az eszemben mikor megjelent az egyik lány. Méghozzá a csendesebbik.
- Már csak te hiányoztál.
Morogtam az orrom alatt, majd elfordítottam a tekintetem. Szó mi szó, szép teremtés volt, de túl fiatal. Tíz év különbség biztos lehetett köztünk, de lehet van az tizennégy is.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 8:07 am

Jasmina reggelig hagy időt a két férfinek, hogy átgondolják a javaslatát. Amennyiben a válaszuk nemleges lesz.... Nos, area is meg volt már a terve. Hiszen egy menyasszonynak ugyebár szűznek kell lennie... Mivel ez már múltidő, ki kételkedne abban, hogy nem épp most történt a dolog? De ezt a cselt csak végső megoldásnak tartogatja. Bízik benne hogy sikerül egyezségre jutniuk. Már csak azért is, mivel húga egyre közelebb araszol a nagydarab fickóhoz. Úgy látja, hogy a férfinek kezd kényelmetlenné válni a szitu. (Halkan felnevet, hiszen a pasas nem ismeri Elizát. Nem az a feladós tipus. Ha egyszer valamit a fejébe vesz, azt végig is viszi. Na, de ez legyen a nagydarab gondja.)
Jasmina a saját dolgával törődve, egyszerűen odasétál a zsoldoshoz, rámosolyog, majd leül mellé egészen szorosan és a vállára hajtja a fejét. ( Vajon Edgar mit lép erre?)
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 9:07 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ

Már kezdtem azt hinni,hogy a gondolataimat eltereli a tűzcsiholás és a vacsora kézzel fogható közelsége,mikor jasmina elég egyértelmüen a tudtomra adta,hogy nincs kedve egyedül üldögélni..
Bár hozzáteszem,hogy merészsége egy kicsit meglepett,de ahogy láttam már elég sok csudaságot az éveim alatt,így ez sem okozott nagy fennakadást nálam.Elkönyveltem,hogy ledérebb nőszemély,mint egy korabeli társai,de hát nem vagyunk egyformák..és valahol tetszik is a rámenőssége.

-Mindjárt kész a tűz,és sülhet a hús!-közöltem tényként a megállapításamat,de igazából nem is vártam visszajelzést a mondandómnak..

Ahogy elkészült a nyárs,és forogtak is a tűz felett,jasmina elég közvetlenül mellém telepedett.
Nem is bántam,de nem is ellenkeztem.
De azért kíváncsi pillantásokat vetettem a Férfitársamra,aki elég nagy "gondja"akadt a hugicával..
Kezdem egy kicsit sajnálni is,mert inkább látszik rajta,hogy nem igazán szívleli ezt a "közeledést"...
..együtt tudok érezni vele...bár én imádom a nőket.

..de úgy látszik holnap reggel kiderül mi is fog következni...addig a lányok csak elárulják,hogy hogyan is keveredhettünk ebbe a helyzetbe??...
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2016 9:02 pm

A nő egyre csak közeledett. Nem néztem oda, de tökéletesen hallottam a lépteit. Mit ne mondjak kezdtem magam egyre kellemetlenebbül érezni, hogy pont a hugi szemelt ki engem. Már nem mintha bármelyikkel is szerettem volna szóba elegyedni, de akkor már inkább az idősebbik. Még egy lépés. Aztán még. A harmadiknál már megelégeltem a dolgot, szóval a lány hamar azon kaphatta magát, hogy egy dobótőr éppen a lábától csupán pár centiméterre fúródik bele a fölbe.
- Még egy lépés és kegyed megsántul egy életre.
Reméltem ezzel sikerült elérnem a megfelelő benyomást. Nagyjából annyira hiányzott most a kislány társasága, mint egy kötél a nyakam köré. Ráadásul! Igaz sötét volt, de könnyedén észrevehetőek voltak a lány szándékai. Már abból is, hogy az a kettő folyamatosan minket bámult. Tény és való, jó dolog egy nő ölelő karjai közt elaludni, de ilyesmire csak szajhákkal vetemedek. Elsősorban tudják mi a dolguk, másodsorban pedig nem lopnak ki vagy vágják el torkom. Igaz, némelyik szép összeget elkér, de még mindig jobb mintha az egész erszényemet vinné.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2016 2:21 pm

Jasminának könnyebb dolga van .Zsoldossal, mint húgának a lecsúszott nemessel. De ha.a.férfiak.azt.hiszik hogy.ők irányítják a cselekményeket, akkor óriásit tévednek. Elizának kezd elborulni az arca ettől a durva visszautasítástól. Nővére már jól ismeri, ezért.oda.súgja.a zsoldosnak:

- Figyelj, mindjárt érdekes dolgot fogsz látni.

Eliza,mint ha csak a csizmája szárát igazítaná, lehajol egy kicsit. A következő pillanatban Var azt veszi észre, hogy szétterpesztett lábai között a földben egy díszes markolatú tőr fúródott. Eliza kissé gúnyos mosollyal oda szól neki.

- Lehet, hogy én megsántulok, de azt hiszem a te veszteséged komolyabb lenne.

Ezzel megfordult és letelepedett a tűz ellenkező oldalára....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 11:54 am

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ


A tűznél ülve Jasminával elég jól sikerül a vacsora mellé a műsor is,ahogy nézzük a húgának és a Társamnak a kis előadását..
-Mit ne mondjak!-nevettem el magam a látottakon és a lánynak a reakciójából lehetett kivenni azt a féktelen vadságot,mit eddig alig lehetett észrevenni.

-Mindig ilyen tüzes a húgod?-súgtam oda a lánynak és elismerő pillantással néztem a tábortűz mellé leülőre.

-Szerintem most a Társam kissé meglepődött...bár én biztis félteném a nemesebb testrészemet-kuncogtam,miközben a nyársat forgattam még.

Jasmine közelsége nem volt ellenem...és ha a lány nem húzódik el mellölem,akkor kicsit elvonulnék vele,hogy magukra hagyjuk a két "civakodót",és pár óra múlva visszanéznénk..

~..bár ha jobban belegondolok...miért is ne lehetne egy kis kellemes séta a Holdfénybe?..meg aztán messze még a hajnal...
..és talán megmutatom Jasminának,hogy nem minden Férfi ilyen nyápic!...nem vagyok ellene a kellemes éjnek...hamár a Társam elég hűvösen áll a Fehérnéphez...
De hát...nem vagyunk egyformák!.
Én inkább próbálkozom ...és ha a lány is benne van...akkor miért ne??
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2016 3:41 pm

Valahogy sejtettem, hogy a lány nem fogja annyiban hagyni a kissé nyersre sikerült visszautasításom, de arra nem számítottam, hogy egy ilyen kis "műsorral" áll majd elő. Valahogy ki nem néztem volna belőle, hogy ilyen szinten rámenős. Talán ha nem lenne ilyen fiatal... Á nem... Az áruval nem játszadozunk. Az a hóhérok feladata. Ráadásul tudom mire megy ki a játék, szóval inkább nem lépek a sakktáblára.
- Fiatal és ostoba... - Motyogtam, magam elé.
Halvány mosollyal az arcomon figyeltem ahogy szépen visszahúzódik a tűz mellé. Én ezt követően odasétáltam az eldobott dobótőrömért, majd visszatelepedtem a fa törzséhez. Miután letöröltem a port az apró kés pengéjéről és a helyére szúrtam.
Igyekeztem számomra kényelmes pozíciót felvenni, de valahogy nem jött álom a szememre. Nyilván a paranoia és a bizalmatlanság. Hiába vagyok képzett kardforgató, ha álomba merülök, túl sebezhetővé válok, én pedig nem szándékozom összekötött kézzel és lábbal magamhoz térni.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2016 12:05 pm

A lányok már egy hunyorítással is tudnak kommunikálni egymással. Jazmina kedvesen, míg Eliza hideg biccentéssel köszön el a férfiaktól ès egy kissé távolabb lehwverednek. Megvárják amíg a férfiak csendes beszélgetésbe kezdenek, és aztAn izgatottan kezdenek suttogni.

- Azt hittem ügyesebb leszel Eliza. A nagydarab lehet hogy gyanút fogott? Pedig én az újjam köré csavartam a zsoldost. Na, de.sebaj! Akkor a másik tervet valósítjuk meg. Napkelte előtt indulunk.

Lehet hogy reggelre a lányok hűlt helyét találja a két férfi?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2016 6:15 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ
Kezdtem jól érezni magam Jasmina társaságában,és ahogy gondoltam,nem is olyan húzódós,mint elsőre egy lánytól „elvárható”lenne..
De a Társam elég hűvösen viszonyul a másik Hölgyikéhez,és valahol meg tudom érteni.

Lassan éjfél is elmúlt és virradni fog nemsokára..
A tűzre rakok még pár ágat,hogy hajnalig legalább pislákoljon .

Aztán Jasmina odament a testvéréhez,és szerintem jobb is,hogy kicsit istápolja a lányt,mert elég hűvös volt vele a Nagydarab társam..aki most ott ül távolabb egy fának támaszkodva..

Talán nagy baromság lenne,ha odamennék hozzá?..vagy ha vinnék neki a sültből?..biztosn éhes..de tudom milyen egymagunkba gubbasztani a semmi közepén..a régi életemet juttatja eszembe,mikor a harctéren egy árokban húztuk meg magunk páran..és eleredt az eső..
De szerencsére azok az évek elmúltak,és most már csak történelem..

Egy kis hezitálás után végül odaindultam hozzá,és a lovam nyergéből elővéve a pálinkás butykossal lépkedtem hozzá..

-Kérsz egy kortyot,Barátom?-nyújtottam felé a kulacsot,és bár nem igazán mondott nekem eddig barátságos szavakat-amit talán az eddigi élete folyamán történhetett vele,és így nem annyira nyit az emberek felé-de én próbálkozok,és ha nem hajt el a francba,akkor még dumálhatunk is egy jót..arról nem is beszélve,hogy ha már idáig eljutottunk,akkor jó lenne már valami tervet közösen kiagyalni..mert úgy néz ki,hogy eddig semmi sem stimmelt azóta,amióta elhagytuk a várost..és most a csajok sem úgy állnak a dologhoz,mint aki férjéhez rohanna..hozzáteszem,ahogy látom ,nem is csodálkozom..

De nagyon bassza a csőröm,hogy nem tudok már lassan semmit,mi is itt a helyzet..
De talán a társam tudna mondani valami érdekeset,amit én nem vettem észre..
Hát…most vagy soha!

-Ide ülhetek,melléd?Kéred a kajád?-nyújtottam felé a nyárson sült finom illatú ételt..

Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2016 8:41 pm

A folyamatos fészkelődéssel semmit sem értem el, szóval csak egyszerűen a fának vetettem hátam és alvást színlelve vártam, hogy végre mindenki elaludjon. Bár alig telt el öt perc máris felém közeledő lábak hangjára lettem figyelmes. Már készítettem elő a dobótőrt, hogy megadjam a lánynak a beígért, sántulást, ám mikor kinyitottam a szemem csak a zsoldost láttam. Az apró tőr félig kihúzott pengéjét visszacsúsztattam tokjába és szúrós tekintettel figyeltem a felém igyekvő férfit. Pillantásom azonnal megenyhült mikor pálinkával kínált. Biccentettem egyet felé, majd kivettem a kulacsot a kezéből és nagyot kortyoltam belőle. Ittam már jobbat de jelen helyzetben ez is megfelelt a célnak.
Kérdésére megvontam a vállam, mire letelepedett mellém. Az ételbőr már inkább nem kértem. Kétlem, hogy a lányoknak lett volna ideje megmérgezni a sültet, de miután nesztelenül mögénk kerültek, már jobbnak láttam nem alábecsülni őket.
- Van egy tervem. - Törtem meg a kettőnk közti már-már kínos csendet, persze igyekeztem mindezt olyan hangerővel tenni, hogy azt senki se hallja. - De döntened kell... Vagy segítesz és testvériesen osztozunk a pénzen amit kapunk, vagy a pöcsöd után rohansz és annak a két némbernek segédkezel. Az utóbbihoz annyit fűznék, hogy utálom ha valaki közém és a irdatlan gazdagságom közé áll, szóval a helyedben helyesen döntenék.
Jobb kezem óvatosan az egyik tőrömre tévedt, arra az esetre ha a zsoldos esetleg egy kiáltással szeretné rám vonni a figyelmet.
- El fogom rabolni a kisebbik lányt. Odamegyek, eljátszom a bűntudatos férfit, bocsánatot kérek, majd miután elcsavartam a fejét szépen elcsalogatom a tábortól és megkötözöm. - rövid szünet - Látom egész jól kijössz az idősebbikkel. Ezt még a hasznunkra fordíthatjuk. Persze, a kényszerházassághoz egy is elég, de valószínűleg több pénzt kapunk ha mindkettőt elvisszük az apjuknak.

Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2016 1:41 pm

A tervezés szép dolog, de meg is kell valósítani. Ez persze a lányok éppen úgy vonatkozik, minz az urakra. Az az érdekes.eset állt elő, hogy.mind a két kiscsapat a másikat akarja kijátszani.
A férfiak a pénzükért.hajtanak, a lányoknak viszont van.pénzük, de nincs szabadságuk. Lássuk kik lesznek az ügyesebbek.

Jazmina és Eliza a szökés mellett döntenek. Mivel ők régebbóta táboroznak itt, mint a férfiak, volt idejük egy kis terepszemlét tartani. Észrevették, hogy nem messze tőlük egy hatalmas barlang bejárata.van, amit elég erősen benőttek a növények. Már egy darabon jártak a barlangban és mefigyelték, hogy a harmadik tetemből több felé.ágazik az út. Ugy okoskodnak, hogy.valamelyik járat a hegy mAsik oldalára kivezető út. Nem veszélytelen vállalkozAs, de mindenképpen jobb mint visszamenni az apjukhoz.
Úgy érzik, hogy elérkezett az idő.az indulAsra. Elterelésként hangosabbra veszik a beszélgetést, és azt taglalják, hogy mennyire kell pisilniük. Lassan feltápászkodnak és elindulnak a bokros rész irAnyába.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2016 3:02 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ


A Nagydarab Társammal egész jól elbeszélgettünk,vagyis,hogy ő beszélt és én hallgattam.
És nem is mondott hülyeséget!Bár azzal nem voltam teljesen biztos,hogyan fogjuk megvalósítani a tervet,ami mi tagadás nagyon jól hangzik!
a "nagyobbik"lány említésére egy kaján vigyort vágtam,de nem szóltam semmit..csak kezdett egy terv kialakulni bennem..

A pálinka kortyolgatása is elég jól kezdett "bemelegíteni"és a természet hívása is kezdett egyre sürgetőbb lenni,miután kihörpintettem a vizeskulacsom jó részét..

-Jó terv!..és szerintem be is vállhat,mert a hugi eléggé rád van kattanva,Barátom!-bólintottam halkan és egy barátságos gesztussal vállon veregettem.
-A másik lányt meg addig "lefoglalom"..az nem gond!-ismételt vigyorral néztem a társamra,és ennek örömére újabb kínálást nyújtottam a flaskából.

Az erős ital ivása után feltáplászkodtam mellőle és intettem,hogy sietnék üríteni..mert igencsak tele lett a "tank"..
-Megyek leengedni a fáradt vizet...-böktem oda csak úgy hirtelenjében,mert igencsak sürgetően hatott rám a folyadék mennyisége ,amit eddig megittam..

Ahogy indulnék el egy kissé távolabbi helyre egy fa mögé..a lányok is éppen ilyen "dologra"készülnek,már amit mondtak..
Eleinte nem nagyon adtam neki jelentösséget,mert hallottam olyat,hogy a lányok mindig közösen "végzik"az ilyetén dolgot..de aztán feltünt,mintha nagyon sántikálnának valamiben..és túl is mentek a bokrokon..ahol már nem is látszanának..

~Most mi van?~-néztem körbe,aztán úgy döntöttem,hogy utána kellene járni a megérzésemnek..és annak fényében,hogy a Társam egy elég jól kitalált tervet vázolt fel most..lehet,hogy meghallották?

Elraktam magam,és intettem a Nagydarabnak,hogy valami gáz van...és csak reméltem,hogy észreveszi a néma kapálózásomat..
Mert ha kiáltottam volna,akkor biztos oda az osonás esélye..nameg akkor lehet "megzavarnánk" a csajok akcióját..
Nagyon óvatosan és hangtalanúl lopóztam utánuk..és úgy néz ki,hogy a sejtésem nem volt alaptalan..
Meg akarnak lógni előlünk..de ahhoz lehet,korábban kellene felkelniük két "vén rókához",akik eddig harcokban edződtek..és tapasztaltak..

Hamarosan meg is látom,hogy hová is igyekeznek a lányok..egy növénekkel benött barlang felé..vagy olyasmi..mert ahogy nézem,tényleg az lehet..

Aztán mellőlem halk nesz közelít..~ezek szerint a Nagydarab még halkan is tud járni..és éber is!Remek!Meglátta a jeleimet amit hadonásztam..kezdem megkedvelni ezt az Ürgét!...de azért módjával!~-bólintottam felé,és egy ujjal mutattam neki,hogy hová mentek a fehérnépek..

Már csak utánuk kellene menni..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 11:49 am

A lányok véleményem szerint több hibát is ejtettek szökési kísérletüket illetően, például azt, hogy életben hagytak minket, ám ami a leginkább bökte a csőröm az az, hogy ilyen hangosan és feltűnően hangoztatják, hogy kis dolguk akadt. Elsősorban egyértelműen az volt a cél, hogy mi is meghalljuk, ez már gyanút keltett bennem. Ám ami a leginkább zavar, hogy egy nő ezt alapjáraton nem veri nagydobra. Hát még az ilyen előkelő hölgyek... Nemesi életem során legalább ezerszer hallottam már, hogy bepúderezik az orruk, megcsinálják a sminkjük és sok ehhez hasonló, de, hogy konkrétan kijelentette volna, hogy könnyítenie kell magán... Na ehhez inkább csak a parasztok körében volt szerencsém. Szóval számomra egyértelmű volt, hogy rosszban sántikálnak.
Éppen szólni akartam társamnak, aki ténylegesen az ürítés céljából húzódott félre, hogy megtalálja a neki legszimpatikusabb fát, de ekkor már vadul hadonászott, hogy kövessem. Úgy látszik mégsem olyan idióta mint hittem.
Ő azonnal elindult, nyilván, hogy szemmel tudja tartani a lányokat, nekem pedig eltartott egy ideig, hogy beérjem. Hatalmas termetem ellenére egész jól lopakodtam. "Mindig maradj az árnyékban." Semmiféle köpeny vagy csuklya nem érhet fel a sötétség álcájával.
Követtük a nőket egészen egy növényekkel benőtt barlang szájáig. Biztos voltam benne, hogy van másik vége, elvégre senki sem lehet olyan idióta, hogy menekülés közben szándékosan egy zsákutcába téved.
- Idebent csapunk le rájuk.
Súgtam oda társamnak. Részben örültem, hogy végre elkaphatom a lányokat, viszont részben csalódott is voltam, hogy lőttek a jó kis tervemnek.


Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2016 12:56 pm

A lecsúszott nemes lehet hogy érzékeny bizonyos szavakra a hölgyelk szájából,de azért.arra.már maga is rájöhetett volna.azzal csepp eszével, hogy ezek a lányok másmilyenek. De hát férfi az istenadta...

Miután a lányok sem ma léptek ki a tipegő korból, ezért hátra es tekingettek menekülés közben. Nem azt mo.dom, hogy rögtön, de azért èszrevették az utánuk lopakodó zsoldost. És ha.az egyik padi megindul, akkor az ziher hogy követi a másik is hamarosan. Mivel a fiúknak helyismeretük nulla, ezért arról sem tudtak, hogy a.bejárattól csak pár lépésre egy alig láthTó hasadék található a sziklafalban. A lányok is csak lapjával tudták.beprèselni magukat rajta, zehát a férfiaknak esélyük sincs.erre.
Jazmina és.Eliza.lélegzetet sem mert szintr venni , úgy lapultak. Tudták, hogy a kèt pasi utánuk lopódzik. Hagyták hogy előre menjenek. Így a lányok kerülnek a fiúk hátába. Lehet hogy időközben a lánxok kezébe akad egy-egy szép nagy.dorong. Ki tudja? Az biztos, hogy.tudják használni....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2016 2:18 pm

A csere - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRSHwY0xy9TqUJLG3PQcoS1QK9ZxkoqNll18X6sderlzKWJzPVFKQ

Igyekeztem olyan halkan osonni, ahogy csak tudtam.
A lányokat egy időre szem elől tévesztettem,mert az ágakra és a szűk barlangnyílásra koncentráltam,hogy átpréseljem magam..
Bár szerintem elég csendben tettem,de nekem mintha egy rinocérosz dübörgésével ért volna fel.
Időnként hátra pillantottam,hátha látom a Társam..de a sötétség eléggé megnehezítette a dolgom..

Aztán megálltam,kissé beljebb a barlang sziklái mellet a falnál,hátha hallok valami neszt..de elég csend volt..vagyis nem igazán tudtam behatárolni mit is kellene hallanom..

A cseppköveken csurgó víz eléggé elfedte a hangokat,és reméltem azt is,hogy a mienket is a lányok előtt..
~csak tudni kellene,hogy merre vannak??~
Néztem szét hunyorogva,hátha a kintről beszűrődő fényke kicsit segít tájékozódni..és mivel nem mertem világoságot csinálni,így csak az érzékeire hagyatkozhattam..vagyis próbáltam..

-Héé...Barátom!-suttogtam magam mögé,abban a reményben ,hogy a Társam is bejött a barlangba..és ő lát valamit..
-Te látsz valamit?-súgtam a semmibe,a lehető leghalkabban..

De ahogy vártam a válaszra..mintha valami megmozdúlt volna mögöttem..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2016 12:21 pm

Miután megvívtam már-már örökkévalóságnak tűnő csatámat a szűk barlangbejárattal, kénytelen voltam elmormolni néhány halk szitkot, amikben elsősorban a nőket emeltem ki, másodsorban pedig a hülyeségem, amiért elfejeltettem fáklyát, vagy lámpást hozni. Apró léptekben haladtam előre a vak sötétségben, minden egyes lépésnél azért imádkozva, hogy a lábam talajt érjen, ne pedig ürességet. Nem tudtam milyen lehet ötven métert zuhanni egy halom helyes sziklára, de ha lehetséges nem is szerettem volna mindezt megtapasztalni.
- Még az orromat se. - Válaszoltam a zsoldos kérdésére, a lehető leghalkabban. - Gyújts tüzet! Ilyen sötétben nem sokra megyünk.
Illetve én mehettem volna, de ezt a kártyát jobb szerettem vészhelyzetekben kijátszani és ez még messze nem tűnt annak.
- Rémlik még milyen szaga volt az idősebbik némbernek? - Tettem fel a kérdést abba az irányba ahonnan egy pillanattal ezelőtt a kérdést kaptam. A szemünkre és a fülünkre nem hagyatkozhattunk. Viszont az orrunk még mindig ott volt.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A csere - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A csere   A csere - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A csere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága-