HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Uráldur
pm||profil
Viridiel
Viridiel
pm||profil
Várjuk megkereséseteket, probléma esetén.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Sötét Vastelep
Today at 9:19 pm by Lysardriira Sheeriir

» Szörny, Nyű és az Élet
Today at 7:31 pm by Shuga

» Calipso, a kék elfek központja
Today at 6:36 pm by Uráldur

» Fehér kocsi
Today at 4:14 pm by Alia Caroline Azurre

» Az Életen Túl
Today at 8:49 am by Lashrael Laralytha

» Határmenti falvak-A Béke Követe
Szomb. Dec. 09, 2017 4:18 pm by Viridiel

» Robertünk érkezése
Szomb. Dec. 09, 2017 3:37 pm by Uráldur

» Szinek és árnyalatai
Szomb. Dec. 09, 2017 3:26 pm by Viridiel

» Empire of Fantasy
Pént. Dec. 08, 2017 5:56 pm by Vendég

» A kutya ismét ugat, a karaván meg halad
Pént. Dec. 08, 2017 5:51 pm by Viridiel

» Választás rossz és rosszabb közül.
Hétf. Dec. 04, 2017 12:32 am by Dreyndra

» A szívatás elkezdése
Vas. Dec. 03, 2017 2:26 pm by Viridiel

Statistics
Összesen 101 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lysardriira Sheeriir

Jelenleg összesen 15515 hozzászólás olvasható. in 483 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 1 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Alia Caroline Azurre, Dreyndra, Lashrael Laralytha

A legtöbb felhasználó (18 fő) Csüt. Nov. 30, 2017 6:39 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Nava Jade Aiglieri

Admin

Helléna Silvermoon

Angel Natalie Moonlight

Lashrael Laralytha

Fáwen

Share | 

Klasszikus Kalandorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Klasszikus Kalandorok   Hétf. Május 02, 2016 6:46 pm

Hirát ezúttal az apja jó szívvel engedte el otthonról. Még azt sem nagyon bánja, hogy nem olyan rég megkerült -örökre elveszettnek hitt- leánya ezúttal sem áll meg az erdei elfek határán belül.
Egy öt fős kalandor csapathoz csatlakozott hatodikak. Két lombtünde íjásszal ment el a találkozóhelyre, ahol az oawa társuk egy lovaggal és egy törpével együtt várták. Ők már több kalandot megjártak együtt és őse szerint még mindig túl tapasztalatlan leány most talán megtalálhatja a helyét.
Ez másfél hete volt és most már a kontinens déli területén járnak, ahol bizony a gyógyításban jártas nagymacska faja éli békés életét. A lovagnak kificamodott a bokája, mikor csataménéről leszállva rosszul lépett és ezért jobbnak látták az erdő helyett most egy útszéli fogadóban ha megszállnak.
-Szerintem a legjobb lesz, ha itt hagyjuk. Legalább nem kell a folytonos fellengzőségeit hallgatnom. -morogta a törpe, ki pont úgy egy méteres kétélű csatabárdot hordott magával, mint amekkora ő maga is volt.
-Hogy is ne! Még tudok járni. -morrant egyet a nyeregből leszálló nehézvértes lovag- Majd a két gyógyítónk helyre hoz az este. Eddig is veletek tudtam tartani és még segítség sem kellett a nyeregben maradáshoz.
*Az oawa és a két elf nem szólnak bele a vitájukba. Hirát elfogadták már, hogy szintén életmentésben akarja fejleszteni képességeit, így őt is annak számolják.

A karakter dala:

https://www.youtube.com/watch?v=lyejohCId7A

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Csüt. Május 05, 2016 3:25 pm

Nagy meglepetés ért az egyik nap. Mikor már kezdtem halálra unni magam, mert elillant az örömmámor, hogy értek valamennyire a kézzel való gyógyításhoz, és ezt az enyémeim is észrevették, Apám nagy hírrel érkezett....
Mire észbe kaptam máris úton voltam a rendesen megpakolt Kacajjal és két íjász társammal, akiket Apám biztos ami biztos alapon mellém rendelt.
Egyik öröm ért a másik után mikor a találkozóhelyen egy érdekes csapatot pillantottam meg. Mikor üdvözöltem a törpöt és az embert és kigyönyörködtem magam az oawában ( egyszer belezúgtam egy fehér bundás nagymacskába. a két lábon járó macska nem volt épp fehér, de izgi volt megsimogatni. Kicsit se volt égő mikor nekiestem és simogatni kezdtem a bundáját...Embarassed Miután persze megengedte.. de legalább jót röhögtünk...) elindultunk. Menet közben jókat beszélgettünk bundás társammal és az íjászokkal. A törp és a lovag ment elől mi utánuk. Már jócskán elhagytuk otthonunkat, mire megtörtént a baleset az emberrel. Így az éjszakát egy fogadóban töltöttük. Az ottaniak jó megnézték szedett- vetett csapatunkat. Egyszerű kis szobákat kaptunk, de megfelelt erre az egy éjszakára.

Épp a lovag szobájában gyűltünk össze. Tünde társaim már lepihentek. Az oawa segítségével neki kezdtem a férfi sérült bokájának meggyógyításához. Nem ment még könnyen annyira, sok koncentrációra volt hozzá szükség, de sikerrel jártam. Tettem még rá fájdalomcsillapító kenőcsöt és bekötöttem, aztán ráparancsoltam a pasira, hogy pihentesse....
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Csüt. Május 05, 2016 6:55 pm

http://5mp.eu/fajlok/allat01/tigris_www.5mp.eu_.jpg

Hira egyre jobban kijön az oawával, amit jól is tesz, hiszen ez a faj a gyógyítás más fajtájában jártas így sok mindent talán el tud lesni tőle. A váratlan sérülés is lehetőséget ad arra, hogy lássa, igen hatékony a nagymacskák gyógyító kenőcseit kombinálni az ő kezén keresztül energiaátadásával.
Talán már leszokott a tigrisember simogatásáról, amit első találkozásukkor még elnézett, de nagymacska lévén kellő önérzettel rendelkezik, hogy ne nézze senki házimacskának, aki dorombol is ehhez.
-Gyere! Ideje lesz nekünk is aludni egy kicsit.
*Ezzel lefekszenek, hogy holnap újra útra keljenek. Este mindent bevetettek, hogy a lovag minél jobban fel tudjon gyógyulni és bár már órák óta fent van a nap, mire az ember felkel, egész jól viseli a lába.
-Pedig igazán itt hagyhattuk volna.
-Elhiheted, nem én foglak hátráltatni titeket! -válaszolt vissza a beteg- Ha gondoljátok, felőlem vágtában is mehetünk -gúnyolódott a csapat legrövidebb lábú tagján, aki gyalog tudja jól, nem bírná tartani a tempót.
*A törpe még mindig nincs kibékülve vele, noha ez inkább vezethető vissza arra, hogy ők mindig morogtak egymásra, ám harcban igen összeszokott csapat alkotnak ők.
-Este hallottam híreket. -szólal meg az egyik elf- Állítólag egy óriás pók tűnt fel a közeli hegyekben. Nem lenne jó, ha itt is elszaporodnának. Túl békések az itteniek, ha rákapnának a macskahúsra, akkor könnyen végzetes lehet az itt létük.
Amondó vagyok, a mi erdőnkben van helyük, ám az ittenieket meg kell szabadítani a veszélytől!

*A többiek is helyeseltek, így elindultak a közelben tornyosuló hegycsúcsok -mely már a Raydani-hegység egy elnyúló tagja- egyik völgye felé.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Pént. Május 06, 2016 8:35 pm

Miután sikeresen együtt dolgoztam a bundás új barátommal, én is pihenni tértem, de alig tudtam elaludni. Az izgalom még mindig nem hagyott nyugtot nekem.
Másnap szerencsére a férfi lába jobb lett, jobban is érezte magát, bár a törppel még mindig folytatták a civakodást. De azon is elgondolkoztam lehet ilyenek. Mikor a társaim közölték a hírt, a hajam kishíján égnek állt. Egyszer találkoztam már óriáspókkal. Annyit tudtam, hogy nem szereti a tüzet. Ez persze nem tántorított el az izgalmakkal teli utazástól. Elmeséltem élményemet a többieknek menet közben...
Kíváncsian vártam mit kezdünk együtt vele.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Pént. Május 06, 2016 9:20 pm

A csapat helyeslően bólint többször Hirannis elbeszélésére és ezzel jelzik, hogy bizony értik, amit mond. És meg is fogják fogadni a hasznos dolgokat belőle, ha egy mód van rá. Fel is merül bennük, hogy egyből tüzet gyújtsanak és vigyék magukkal, ám végül ezt elvetették, mert hamar elégnének a fák, jóval korábban, mint hogy felderíthetnék a barlang helyét.
Ám az erdei elfek hamar megtudják a fáktól, hogy az óriáspók az erdő egy sűrű részén van. Kezükben égő fáklyával indulnak arra felé, hogy szembe szálljanak vele. Hira dönthet úgy, hogy a csapat közepén fog haladni előre, hogy esetleg maga is részt vegyen az égő husángjával a harcban vagy lemarad kissé a tigrissel, biztonságos távolságra.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 3:25 pm

Örültem, hogy a többieknek tetszett a beszámoló, és értették. Megfogadták a tanácsot a tűzzel. Hamarosan a fák segítségével csapatunk elindult a helyre, ahol a pók tanyázik. A barlang, vagy fészek közelében társaim fáklyákat gyújtottak és elindultak. Féltettem őket és ezt nem egyszer szóvá is tettem. Ők azt mondták tudnak vigyázni magukra és elindultak. A fák vezették erdei társaimat. Majd segítenek, ha kell. Én tisztes távolságra lemaradtam tőlük. Először azt gondoltam egyedül vagyok, de nem, oawa társam velem maradt. Talán ő is tartott a póktól, vagy arra gondolt jó ha két gyógyító marad az esetleges sebesülésekre....Nem tudtam kitalálni de nem is ez volt a fontos. Távolból néztük mi lesz és hallgatóztunk.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 4:22 pm

A pók, akinek jelenlétéről riasztották az erdei elfeket az erdő növényei, egy sárkány fa tetején pihent. Nevét a gyümölcséről kapta, mely nem sárkány és nincs is túl sok köze a legendás szörnyhöz.
Égő fáklyákkal közelítették meg a helyet a kalandorok négyes. A törpe leengedte fegyverét, míg magasan a feje felett tartotta az égő fát, hiszen a lény hozzá képest akkora, hogy minden bizonnyal onnan kell várnia a támadás. A tündék az íjat tartó kezükben a fa fegyvertől eltartva markolták. Míg a lovag a bal kezében, melyre pajzs volt szerelve.
-Csendesen. -súgta oda az egyikük.
*Hira és az oawa lemaradtak kicsit és a tigris meg is szólítja halkan.
-Mi maradjunk hátul. Ha baj lenne, akkor tudjunk segíteni. A harcosok majd elintézik, elegen vannak.
*Ahogy megindultak volna a fán felfelé, a pók felébredt és visító hangot hallatott. Majd támadásba lendült és hálót vetett ki rájuk.

/Hatos kockadobás- hányan akadtak bele a hálóba (ha van áldozat, azt következő dobással sorsolom ki:

5 és 6 -hárman esnek áldozatul
3 és 4 -ketten esnek csapdába
2 -csak az egyikük
1 -együk se
/

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Admin
Hozzászólások száma :

473
2014. Sep. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 4:22 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat

'Hatos' : 4

Felhasználó profiljának megtekintése http://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 4:25 pm

/Két kocka tízes-hatos eredménye, maradékosztályos rendszerben, vagyis a negatív szám is érvényes csak visszafelé olvasva a listát:

első íjász
második íjász
törpe
lovag
/

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Admin
Hozzászólások száma :

473
2014. Sep. 29.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 4:25 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat

#1 'Tízes' : 9

--------------------------------

#2 'Hatos' : 3

Felhasználó profiljának megtekintése http://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Május 07, 2016 4:27 pm

/A két erdei elf íjász esett a hálók fogságába, a többiek kikerülték vagy elkerülte őket/

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Kedd Május 10, 2016 2:34 pm

Amikor megtaláltuk, egy fán pihent a pók. Kétségbeesetten próbáltam a csapatot lebeszélni a fára mászásról, de nem hallgattak rám. Az lett volna az ötletem, hogy az íjász társaim tüzes nyilakat lőjenek fel, hogy azzal zavarjuk le az állatot a fáról, de nem tudtam elmondani nekik.
Meg is lett a baj. Két társam hálóba került, a többiek pedig harcba bonyolódtak a pókkal. Az oawával együtt tűkön ülve, körmöt rágva figyeltük az eseményeket. Ha két társam elérhető magasságban van, leszedjük a fáról és azonnal kezelésbe vesszük őket.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Kedd Május 10, 2016 3:56 pm

Az óriáspók jól kezdett, ám elkövette azt a hibát, hogy miközben a legalsó ágakon fogságba ejtette a két hegyesfülűt, tovább mászva lefelé igyekszik megtámadni a másik két kalandort. Ám az ágak között egyre nehezebb manővereznie és ez nem is csak a nagy termete miatt van. A lombtündék nem tudnak mozogni, mert hamar belegabalyodnak a ragacsos hálóba, ám mágiájukkal segítik a lent rekedt társukat.
A lovag igyekszik összeszedni a lovát, ki megbokrosodik a szőrös bestiától, néhány kisebb támadásra rá is veszi és belevágja a kardját az oldalába, a rettegő paripája egyre jobban megnyugszik.
Ám nem nyugodhatnak a gyógyítók, ugyanis hirtelen felettük megreccsenő fáról egy másik nyolclábú mászik lefelé. Úgy tűnik, hogy az ideköltöző mamának volt párja is.
Eközben a törpe eredményesen viaskodik és veri vissza az első támadásait.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Vas. Május 22, 2016 10:27 pm

Nagy lesz a csetepaté. Épp a társaimat szedem ki a hálóból mikor körülöttem harc alakul ki. Minden társam harcol, kivéve a bundást aki a hálóba ragadt elfeknél segítkezik. Miközben mi elvagyunk, újabb hajmeresztő hangot sodor felénk a szél. A pók nem egyedül volt, a társa is megérkezett. A gondolatok sorra jöttek a fejemben. Használjatok tüzet - kiabálom a többieknek. A vigyázz magadra gondolat hülyeség lett volna hisz bizonyára azt teszik.
A fákat nem lehetett felgyújtani mert akkor mások is megsérülhetnek és a pókok is beljebb menekülnek a rossz irányba talán. A fákat kérem meg, hogy ágaikkal segítsenek féken tartani a bestiát, hogy a többiek időt nyerjenek.
Ha a másik közel lesz botokkal és kövekkel dobálom meg, hogy magamra tereljem figyelmét. El akarom csalni a többiektől. Nem befelé az erdőbe, hanem kifelé. Ha üldözőbe is vesz, tudom majd védeni magam, a fák segítségével....
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szer. Jún. 01, 2016 1:51 am

Ahogy Hira és az oawa gyógyító megragadva az elf íjászokat kitépik őket onnan, azért sok helyen össze vannak még ragadva a háló anyagával. Ám a lovag a helyükön ott maradt pókfonál maradványaiba dobja a fáklyát és ezzel gyorsan fölfelé haladó tüzet okoz. Ám a pókanyára ez csak annyiban hat, hogy felhagy a törpe támadásával és védekezve megpróbál hátrálni a tűz közeléből, ám az apró harcos és a lovag most már egyre aktívabban támadva követi őt egyre többször megsebezve.
A hím viszont a további lassú lemászás helyett egy gyors esést válasz a lángokat meglátva és nyolc lábra érkezve rögtön támadásba lendül a három lombtünde és a nagymacska felé. Úgy tűnik ő kevésbé retten meg a hőségtől, inkább párja visszavonulását próbálja fedezni. Noha nem tudhatja az oktondi állat, hogy egyelőre pont ettől a négy személytől nem kellene támadástól tartani.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Hétf. Jún. 06, 2016 7:17 pm

Nem volt szükség a dobálásra, de legfőképp a menekülésre sem. A másik pók ugyanis gyorsabban landolt a földön, mint ahogy számítottam rá. Már csak az volt a kérdés merre mozdul. Mindenképp nálunk volt az előny, hisz így már képesek voltunk a fák segítségével mozgásképtelenné tenni ezt a nagyra nőtt rusnya dögöt. A társaimmal azonnal kommunikálni kezdtünk gondolatban. Azt üzenték ők majd elintézik ezt a pókot és én segítsek a többieknek.
Igaz senki sem volt még veszélyben azt a kellemetlenséget leszámítva, ami a két erdeivel történt, de nem is akartuk megvárni, hogy bekövetkezzen az igazi rossz.
Mikor látom mit művelnek a többiek, kétségbeesetten kiabálok, hagyják abba ne bántsák, majd én intézkedem. Ha sikerül a fákat kérve fékezem meg társaim támadását, és megpróbálkozok azzal, hogy a másik pók is a földön landoljon. Viszont ott van még a tűz is, amit nem nagyon kéne hagyni elmérgesedni....
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Kedd Jún. 07, 2016 10:01 am

A harc tetőpontjára hágott és amikor sikerült a hímet teljesen körbefonni az ágakkal, Hira a nőstény felé fordult, rábízva előző ellenfelét a többiekre. Ennél a póknál is a természet ölelő szeretetét kéri segítségül és első pillanatokban úgy tűnik, hogy ezzel még nagyobb előnyre tett szert a törpe és az ember, ám váratlanul a szorult helyzetéből kitört és rávetette magát a lovagra. Bár őt nem érte el, ám beleharapott a hátasába.
Dönteni kell az erdei elfnek. Vagy folytatja tovább az ágak irányítását és végre legyőzik ezt a szörnyet vagy kapcsolatba lép otthona legképzettebb gyógyítóinak egyikével és telepatikus úton kéri őket, hogy árulják el neki a „Könnyek tisztítása” varázslatot, hogy megmenthesse a csatamént.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Csüt. Jún. 09, 2016 10:38 pm

Nagy baj történt. Az egyik pókot sikerült megfékezni, viszont a másik támadott. Nem a társaimat támadta meg, hanem a lovag hátasát. Óriási erővel marta meg és aztán el is dobta. Az állat a bokrok között vergődve kínlódott. Azonnal odarohantam. A harcosoknak oda kiabáltam vigyázzanak a pókkal és máris a ló mellett térdeltem. A farába mart a bestia. Nyugtatni próbáltam, és kezelni a sebet azzal amit tudok. Nem volt könnyű, a felforrósodott helyzetben csak vele foglalkozni és lenyugtatni. Ha kézzel sikerül a sebet begyógyítani folytatom, ha semmi sem történik üzenetet küldök Maligornnak, aki nagy gyógyító otthon. Sokat tanultam már tőle.
- Kérlek segíts mester! Pókkal harcolunk és az egyik társam lovát megmarta. Súlyos a sebe. Próbálom begyógyítani, de nem járok túl nagy sikerrel. Mit tanácsolnál? Nekünk szerencsére nincs bajunk, de a csata még folyik. Segíts kérlek....- kérlelem gondolatban a gyógyítót. Bízom benne sikerrel járok. Az állat nagyon vérzik. Míg nem kapok választ, a kabátommal próbálom elnyomni a vérzést, és közben a gyógyulására koncentrálok....
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Csüt. Jún. 09, 2016 11:18 pm

Hirának jön is a segítség és a távolból meghallja a bölcs lombtünde gondolatait.
~A pók harapása mérgező. Ezért nem akar gyógyulni a seb úgy, ahogy lennie kellene. Nagyon nehéz varázslatot kell megtanulnod, ráadásul minél gyorsabban.
*Közben a lovag igyekszik felállni, ám a bokája most újra visszaüt. Fájdalmasan ordít fel és ül vissza, két kézzel fogva a lábát a szenvedéstől. Paripája nélkül alig van most harcértéke. Ám a törpe barátjuk egyre idegesebben szólongatja, ahogy egyedül harcol az óriás pók ellen.
~Gyermekem! Csak a fájdalmadra szabad koncentrálnod, amit az elvesztése miatti félelem miatt érzel. Annyira, hogy már sírni lenne kedved. És ekkor ha sikerül, a könnyeid tisztítani fogják a sebet és hamar eltüntetik a mérget a testből.
Tudom, hogy képes vagy rá.

*Ha sikerül ezt megcsinálnia az erdei elfnek, akkor az oawa oda fog lépni a nehéz páncélba bújt emberhez, hogy enyhítse fájdalmát és talán vissza segíthetik őt a nyeregbe, immár használható hátasa hátára. És a csatát végleg megnyerhetik, noha a tűz egyre inkább terjed a fán.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Jún. 11, 2016 7:48 pm

A seb változatlanul vérzik tovább. Már az egész kabátom csurom vér. Mikor meghallom a mester tanácsát és biztató szavait már majdhogy nem elbőgöm magam. De az utasítást követve a szenvedő állatra koncentrálva sírni kezdek. Bízom benne, hogy hatásos lesz a dolog még így is, hogy kevert érzelmek miatt potyognak könnyeim az állat sebe felett.
Ha sikerül örömmel konstatálom, hogy a seb gyógyulni kezd és hamarosan már nyoma sincs. A hátas újult erővel kecmereg talpra.Gondolatban felujjongok, közlöm a gyógyítóval sikeremet és megköszönöm segítségét.
Az oawa már ott is van és visszasegítjük a lovagot a nyeregbe. A másik pókot kezdem keresni. A lángok amiket okoztunk egyre gyorsabban terjednek. Szorult a helyzet de túl kell élni.
Az az ötletem támad, hogy gyújtsunk fel egy másik fát is, mert ha természet Anya segít a széllel megakadályozhatjuk az erdőtüzet. Ha megtalálom a törpöt és egyik társam is tud segíteni, gyorsan elhadarom nekik ezen Tűzoltásos ötletemet.....(A tüzet néha tűzzel tudod elfolytani....hallottam egyszer)
Uráldur
Hozzászólások száma :

5193
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Szomb. Jún. 11, 2016 10:51 pm

A lovag a nyergébe szállva új erőt kap. Immáron megint nem akadályozza előző nap megsérült bokája. És azonnal a törpének megy segíteni. Akinek szüksége is van rá, hiszen fegyverét maga előtt szorítva két kézzel fekszik az óriás pók alatt.
Oda érve a bestia mellé mélyen belevágja a kitin közötti réseken a kardját és az állat felvisít. Majd szép lassan hátrál. A törpe pedig időt kap feltápászkodni.
-Nem kellett volna beleavatkoznod. Egyedül is végeztem volna vele, csak idegesített, hogy hol ide ugrálsz, hol oda. Nem akartalak megvágni véletlen csapkodásod közben.
*Úgy tűnik helyre állt a béke, a lovag és a törpe újra egymást marják és mivel ezzel egy pillanatra még az utóbbi figyelmét is elvonta, így az anyapók gyorsan eliszkolt mellőlük. Talán ez a küzdelem elég lesz neki, hogy elűzzék a környékről és Awyrisban keressen új párt magának!
Ám a meggyulladt sárkánygyümölcsfa egyre nagyobb problémát jelent.
-Igazad van. Ellen tüzeket kell rakni és úgy megállítani. Különben az egész erdő leég.
*A hím döglött testére is kezdett átterjedni, ám ha gyorsan megcsinálják, még beválhat a terv.

/Köszönöm a játékot!/

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Hirannis
Hozzászólások száma :

232
2015. Jul. 06.
33

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   Kedd Jún. 21, 2016 8:45 pm

A tervem jónak bizonyult. A többiek segítségével ellen tüzeket gyújtottunk, és végignéztük, most már biztonságban ahogy a két erő összecsap és végül kialszik. Természet Anyának hála még egy kiadós esőt is kaptunk a nyakunkba ami senkit se zavart.

//Én is köszönöm a játékot!//

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Klasszikus Kalandorok   

Klasszikus Kalandorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Leírás