KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Rombánya Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Rombánya Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Rombánya Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Rombánya Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Rombánya Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Rombánya Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Rombánya Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Rombánya Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Rombánya Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Rombánya Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Rombánya Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Rombánya Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Rombánya Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Rombánya Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Rombánya Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Rombánya Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Rombánya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 5:08 pm


Helyszínleírás:

Az orkok hegyeinek nyugati végében egy eldugott barlangbejáratot takar néhány bokor.
A közelben él a Kőzabáló törzs, akik régen nyughatatlanságukról voltak híresek. Braslovtól csak pár napi gyaloglás a Senkiföldjén, így ők érték el a leghamarabb az emberek határmenitfalvait, és ezt ki is használták. Szinte minden portyára nagy számban jelentkeztek az itteni harcosok és óriási kedvvel vetették bele magukat a fosztogatásba.
Ám egy rövid ideje már nem vesznek részt semmilyen kalandban és csak legendák járnak arról, hogy abban a bizonyos eldugott barlangban igazából egy aranybánya bejárata van, melyet a törpékkel közösen vájtak ki. És arról is szólnak a mesék, hogy sötét elfek dúlták fel és azóta elhagyatottan áll.
Mindenki csak várja a fejleményeket. És hogy a kőzabálók újra visszatérjenek a harctérre.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 7:38 pm

Rombánya Z

Maruk Vezérrel való megbeszélés után az éjt az Imátsággal töltöttem,és reggel megmutatták az Istenek az utat,mit kijelöltek "számomra"..és ahogy a Nap felkelt útra is indultam a Vezér kérésének eleget téve...

Mivel a nyugati határ felé mutatták az utat az Istenek szándékai,ahol egykor a bőség és a gazdagság kánaánja volt..de mára már csak az üres és elhagyatott területek maradtak meg,ahol néha bukkan fel élet..és ahogy elnéptelendett e hely,az arra tévedők is csak a Szellemek vagy az Istenek gondoskodására számíthatnak,hogy élve átjuthassanak a veszélyes, kopár hegygerincen.

Erre tartok most én is ,hogy megtaláljak egy  Törzset...a Kőzabálókat...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 8:19 pm


Yrch politikai jövője nagyban függ attól, hogy sikerül-e meggyőznie az ittenieket, hogy adják áldásukat egy Raydan elleni támadásra. Tech, az orkok ura ezt a kikötést -és a Braslov elleni roham támogatását- adta ahhoz, hogy Maruk terveit támogatásáról biztosítsa.
A falu fősámánja ezért is jött ide és hamarosan az ösvényen meggyőződhet arról, hogy a határokat védő ork törzsről van szó. A kósza hírek, miszerint elpuhultak, a legkevésbé sem fedik a valóságot. Három fajtársa is ugrik egyszerre a fák lombjainak rejtekéből, ahogy elhalad alattuk és görbe kardot markolászva állítják meg őt.
-Megállj! Mi dolgod erre? Ez a kőzabálók területe? Csak nem vadászni akarsz a területünkön.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 8:42 pm

Rombánya Z

Békésen sétálgatok a fák közti ösvényen,amit az Istenek "kijelöltek"számomra,hogy elérjem célomat...de ahogy elmerengve bandukolok,elém áll három fegyveres...és meg akarnak állítani ...

-Miért állnék meg,ha erre vezet az istenem kijelölt Útja?..erre van dolgom,ahogy akit keresek is csak rám tartozik...engedjetek továbbmennem!...nincs veletek elintéznivalóm!..hacsak meg nem tudjátok mondani,hogy akit kutatok merre találom-néztem rájuk és a felém szegezett fegyver pengéjét arrébb toltam .
-..nem vadászni jöttem,ha ez megnyugtat...bár a vendégszeretet úgy látom nem éppen a legjobb ezen a vidéken..-mondtam halkan magam elé..és rájuk néztem,és ha továbbra is rám emelik a fegyverük ,akkor én is a kardom markolatára teszem,de nem fenyegetőleg.
..de az övemen lévő tasakomat is "készenlétbe"rakom...talán jobb belátásra jutnak...de amilyen makacsok,lehet,hogy nem lesz békés a "bemutatkozás"..

-Egyébként ki állít meg?...mondja a nevét!...akkor én is megmondom ki vagyok...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 9:45 pm


Nem nyeri el a tetszését az őrnek a kardja piszkálása és könnyen megvághatja magát -ha nem is önhibájából- a sámán, ha mindenképp tovább akar menni.
-Én Pul vagyok a kőzabálóktól. És addig nem engedünk tovább, amíg meg nem mondod, mit akarsz itt. Nem mászkálhat itt senki a falunk környékén ok nélkül.
*Nem kell az agyarast félteni, hogy nem húzza fel magát azon, hogy csak úgy ködnek akarják nézni. Főleg, mert elég fiatal mind a három.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimePént. Május 06, 2016 10:17 pm

Rombánya Z

-Örvendek, Pul!..Én Manuk vagyok ,Yrch Fősámánja,és a Kőzabálók törzsét keresem...akkor,ha Ti abba a Törzsbe tartoztok,akkor vigyetek a Falutokba,kérlek... a Vezéreteknek hoztam üzenetet... -néztem rájuk ,és vártam mit lépnek,de addig nem engedem el a kardom markolatát,míg nem látom rajtuk ,hogy leeresztik azokat.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 7:44 am

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


Az ifjú hamar leengedi a fegyverét és elvezeti a faluba. Ahol meglátva az idegen, a község apraja-nagyja hamar köré gyűlik, így kísérik a főnökhöz. Egy barnás bőrű fajtársuk, aki bizony szép méretekkel rendelkezik, fogadja is őt azonnal a kunyhók közötti kis téren.
-Üdv idegen! Mi járatban mi felénk?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 8:29 am

Rombánya Z


-Üdvözlet,Vezér!-bólintottam felé.
-Yrch-ből hozok üzenetet Maruk Nagyvezértől,aki szívesen meghívna téged és Harcosaidat a Tanácskozásra..ahol a környező Törzsek mind megjelennek.. szívesen látna ott Téged is ,hatalmas Vezér!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 9:00 am

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


A törzsfőnök meghajtja a fejét a követ előtt, immár kijár a tisztelet neki.
-Ott leszek minden képen. Ám ha nem titok, áruld el, hogy miről lesz szó, hadd tudjam meg én is!
*Kíváncsian figyelte a sámánt, hiszen nem csak erejéből nőtt naggyá. Az agyarasok a harcban mindig is merészek, diplomáciában óvatosak voltak. Nem szeretett volna ő sem tudatlanul becsörtetni egy ilyen megbeszélésre és utólag kapkodni a fejét. Jobb azt átgondolni jó előre.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 2:24 pm

Rombánya Z

Kis gondolkodás után ,végül elmondtam,hogy miről is lenne szó a Tanácskozáson,bár szerintem a Vezérek többet tudnának mondani..

-A Klánok Új Egyesítése ,és nem utolsó sorban a selfek portyáinak visszaszorítása a célja a Tanácskozásnak...de a Megbeszélésen többet tudhatsz meg ...ha Tiszteletedet teszed,nagy Vezér!-hajtottam meg a fejem előtte,és reméltem,hogy igent mond a felkérésre,és eljön Yrch-be,ahol már gyülekeznek a környező Törzsek Irányítói..


Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 2:51 pm

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


Az itteni falu vezetőjének arcán nem látható a meglepetésnek semmi nyoma. Részben mert egy ilyen összejövetelnek más célja nem is lehetne, mint erőik egyesítésének. Mégpedig mi másra, ha nem harcra? Biztos volt benne, hogy nem a kosárfonók konferenciáját tervezik.
-Mond el a nagy Maruknak, hogy Harwok a kőzabálók törzsfőnökét érdekli a drowok elleni harc! És nagy bejelentésre készül, mellyel a Zevadar ellen indulókat támogatja. Népünk érdeke, hogy az állandó fenyegetést végre megszüntessük.
*Ez után az öklével a mellére csapott.
-Hadd köszöntsünk barátként és enged meg, hogy hozassak neked ételt és italt! Hosszú út áll mögötted és a visszaút is ugyan ilyen lesz. Kell az erő, hogy a harcban jó formát mutassunk!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 3:14 pm

Rombánya Z

-Köszönöm Nagy Vezér!Biztos vagyok benne,hogy a Nagy Maruk Vezér örömmel lát Téged és Bátor Törzsedet!...és köszönöm az étel s italt,tényleg hosszú út áll mögöttem!-hajoltam meg ismét a kőzabálók Vezetője előtt.

-Ha esetleg lehet kapnom szállást az éjszakára?...-kezdtem a kérésemet,bár nem akartam tolakodó lenni,de igencsak kíváncsi is voltam,hogy hogyan élnek itt..

...mert ha lehet,akkor megismerném az itt élőket..ilyen mesze egyébként sem jártam még Yrchtől...és a kíváncsiság a tanulás " hajtóereje"..és én tanulni akarok..és tapasztalni..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 3:56 pm

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


Nem is mondhatott volna mást a sámán, hogy Harwok szándékai szerint legyen.
-Természetesen! Nem is engedtelek volna el kialvatlanul. Ebéd és vacsora közben majd még beszélgethetünk is. Erre a nehéz napra enni kell.
*Így hamarosan elő is készítette a törzs többi tagja a nagy lakomát és már az első fogás -nem a leves, az első egy vaddisznó lett egészben megsütve nyárson- közben azért talált időt a törzsfőnök, hogy kérdezzen.
-És mit lehet tudni a tervről? Hallottam, hogy a múltkor volt egy támadás a selfek ellen. Érdekelne, hogy a túlélők miről számoltak be. Sok homály és mítosz lengi körül Zevadar pusztaságát.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 4:25 pm

Rombánya Z

Nagyon kedvesen fogadta a vezér a kérésemet,és hamarosan már a sült vadkan is a tűz fölött forgolódott,és igencsak finom illat terjengett..

-Igen,volt egy támadás,de az nem hozott olyan sikert mit reméltünk,de ha egyesítjük a többi Törzs Harcosaival az erőnket,és az Istenek is segítik vállalkozásunkat,akkor ezúttal sokkal nagyobb é hatalmasabb csapást tudunk mérni az ellenre..és amilyen gőgösek és magabiztosak a selfek,biztosak,hogy úgysem merünk lépni ellenük...és ha minden vezér egyetért a támadásban,és a területek szerzésében,akkor a Törpök bányáiban fellelhető ércek is a javunkra szolgálnának,és sokkal erősebb ,hatékonyabb eszközeink lennének...
-Zevadarról én is hallottam sok legendát,de többet nem tudok mondani,mit te is tudsz ,nagy Vezér!-bólintottam rá,és leültem mellé...várva a finom ételt,hogy elkészüljön..


Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 5:06 pm

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


A törzsfőnököt nagyon meglepték a szavak.
-Hát hogy akartok így háborúskodni a démonokkal, ha fel sem készültök rendesen? Alaposan ki kell kérdezni az összes túlélőt és okulni az előző vállalkozáskor alkalmazott taktikákon. Azzal én is egyetértek, hogy minél több harcost kell felvonultatni.
Ám jobb lesz kicsit megfontoltabbnak lenniük vezetőinknek. Törpe fegyvereket majd mi is tudunk szerezni és akár más falvaknak is adni fogunk jó szívvel. A kőzabálók célja az, hogy a leghatékonyabb eszközökkel vonuljanak fiaink a csatamezőre.

*Ahogy kihozzák a második fogást, gyorsan szétkapkodva az első kisebb darabjait is, az új ételek között sok a búza, árpa és még termesztett gyümölcsök is több kosárra vannak. Ezek nem itteni erdei gyűjtögetés eredménye, bár a nép nem tud arról, hogy ezek a harcosok az emberektől raboltak az utóbbi közel egy esztendőben, mégis sok frissnek tűnő étel láthatóan tőlük van.
-Ám nektek mi dolgotok van a raydaniakka, ha nem túl nagy a kíváncsiságom?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 5:29 pm

Rombánya Z

-A megfontoltságot a harcosok Vezetői jobban tudják...én inkább az Istenek Támogatásában bízom,és az Egység erejében..de nem tisztem bírálni az eddigi vezetők tetteit vagy portyáit,mert abban hiszek,hogy ha az Isteneink mellettünk állnak,akkor sokkal több esélyünk van egységgé és hatékonyabbá vállnunk..
De mivel ez a Tanácskozás,ami hamarosan lesz Yrchben..ott mindent megtudhatsz Vezetőnktől..bármiféle kérdésed még lenne.
..a Raydaniak is szóba kerültek a területüken lévő bányák miatt,de mivel nem mindent tudhatok róluk,így pontosan nem tudom neked megmondani..


-Egyébként nagyon izletes a gyümölcs...-haraptam bele egy szép piros almába..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 6:17 pm

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


-Igazad van. Inkább a szellemek segítsenek és bölcsességük vezessen minket utunkon, mint ellenük próbáljunk okosak lenni!
*Így összegzi helyeslését, mert ő istenek helyett a bansheekat inkább szellemeknek szokta hívni, noha pont azt a szerepet töltik be, mint más népek isteneik. És mint minden ork, ő is nagyra tartja ezeket az útmutatásokat.
-Elsőre nem tudtam megmondani, hogy harcos vagy-e vagy sámán. Valahogy mind a kettő egy picit. Úgy tűnsz. Ám nem firtatom tovább, látom meglepetésnek szánjátok a terveket.
*Ezzel le is tett a további kutakodásról. És mikor az alma szóba kerül, elkerekedett az arca a nagy vigyorgásban.
-Finom ja! A hús is jó ízű, meg ezek is. Sok kell az orkba, hogy ne legyen lapos.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 6:57 pm

Rombánya Z

A Vezér szavaira egy kis mosoly jelent meg az arcomon...valahogy mindenki igy van vele..nem tudja eldönteni ,hogy,mi is vagyok valójában..de valószínüleg teljesen igaza van...

-Az Istenek támogatnak Bennünket!..ahogy minden vállalkozást,amit a Célunk felé vezet minket! ..és tényleg finom a Hús !..ahogy a gyümölcsök is.-elismerően bólintottam,és újból beleharaptam az almába.

-Ha felnézel az égre..akkor láthatod ,hogy az Isteneink meg vannak elégedve az eddigi terveinkkel,ahogy majd a Tanácsban mindent megtudsz majd,nagy Vezér!

Rombánya Images?q=tbn:ANd9GcTNhoyBlwN1uGpsCRfaV8RBUQK24nP5kyNVwuZ-9Des1HVs6tYm

-Az Égiek jelet is küldtek,hogy megerősítsenek abban,hogy jól döntöttél..ahogy a Vezetők is új "szeleket"hoznak,és dicsőséget a Népünknek...

Lassan a tűz is parázzsá égett,és a finom sült is elfogyott.
..Úgy látszik,hogy körülöttünk a Harcosok is nyugovóra tértek,mert már csak a Vezérrel ültünk a tábortűz mellett..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 7:52 pm

Rombánya Artwork-kilrogg-horley


Lassan mindenki fekszik és miközben a törzsfőnök és a sámán beszélgetnek, ki tudja milyen jelet küldtek a szellemek? Egy üstökös gyakran azt jelenti, hogy valaki meghalt. Máskor kívánság műsort lehet tartani alatta. És nagy birodalmak felemelkedésének és hanyatlásának is a jelei.
Ám a megbeszélés jól zajlott és a nagy hódítás előtti utolsó megbeszélésen, ahol Tech végleg bejelenti várhatóan Braslov elfoglalását és Maruknak maga mellé kell állítani az itteniek törzsfőnökét Raydan ellen, biztosan ott lesz Harwok.
Ez után a sámán egyedül nézheti az eget vagy épp maga is nyugovóra térhet.


/Köszönöm a játékot! Hamarosan folytatás./
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2016 8:04 pm

Rombánya Z


A Törzsfőt nézve,ahogy az eget bámulta,mintha gondolkodóba esett volna..de aztán az üstökös látványa igencsak csodálatos volt..és egy cseppet sem adot okot az aggodalomra,mert az Istenek kinyílvánították a tetszésüket a terveink sikerére..

Lassan én is nyugovóra térek,ahogy a Törzs többi tagjai is aludni tértek már..

Hanyatt fekszem a csillagos ég alatt,és bámulom a megannyi fényes pontot,míg elnyom az álom,mert a Holnap nagy igéreteket hozhat,és nemcsak a Napfelkeltével,hanem a Nemzettségünk Új hajnalra fog virradni...ahogy a Dicsőségünk is..

/köszönöm a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 7:16 pm


/Rex/

/Folytatás innen:
https://neminra.hungarianforum.com/t202p525-eszak-bivaly-vegvar#16412
/


Miután elváltál egy kis időre a kovácstól Észak-Bivalyban, elsőként a Kőzabálók törzsét mentél felkeresni. Hősünk egy új hordát tervez alapítani, ám nagy hátrányod, hogy kétszer is elpártoltak mellőled a szellemek a knuut kihívása kapcsán. Néhányan tartanak veled a legjobbjaid közül, mikor megérkezel a páncélos orkok vadászterületére.
Hamarosan egy szekér nyomaira bukkantok és harcosaid követik is egészen a falu felé tartó három törpét megpillantva rajta. Távolról, vagy egy kilométerről nézve nagy halom almát látsz hátulra pakolva. De vajon ezek a raydaniak mit keresnek itt?
Vissza az elejére Go down
Pokoljáró Rexxan
Pokoljáró Rexxan
Hozzászólások száma :

118
Join date :

2017. Jun. 07.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 9:00 pm

Elértük az első klán vadász területét, egyszer csak egy szekér nyomain haladva néhány törpét láttunk meg. Mi faszt is keresnének ezek itt mint páncélt szállítanak gondolná az ork, erre bazdmeg ezeknél alma van. Hát a szellemeknek van humorérzéke ez már biztos, kibaszott almát szállító törpék a törpe ócskavasba öltözött kőzabálók földjén.
-Ilyen kibaszott időkben is, alma szállítókra bukkanunk, a kőagyúak már lassan mint meg vesznek amit törpe kéz érintet?
Tettem fel a kérdést magamnak leginkább, elvégre a válasz egyértelmű volt abból hogyan is játssza ez a klán a mozgó acélszemetest, de ez megint csak a saját gondolatom egy klánról és nevezettséges, de hasznos felszerelésükről.
-Keressük meg azt a falut, nincs időnk almaszállítókkal foglalkozni, ha véletlen ellenségesek is lennének mi történhet meg dobálnak minket almával?
Szinte már felröhögtem ahogy indulok meg előre reménykedve hogy mielőbb a táborba érünk. Beszédem van a törzsfővel, és lehet hogy a kovács termékének valódi erejét is tesztelhetem.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2018 10:52 pm

Hozzád hasonló méretű Hawrok fogad téged és igen jó napja lehet, mert fülig érő szájjal mosolyog. Több harcosa itt is viseli jelenleg szinte védjegyükké vált felszerelésüket, ám a legtöbben már kibújtak belőle. Ahogy vendéglátód is. Szépen kidolgozott szövet ruhát visel, melyen nem csak ork szimbólumok vannak.
-Üdv Pokoljáró! Mi hozott hozzánk? Mindig szívesen látom a jó harcosokat.
* Szembeötlő az egyszerű kunyhókat több helyen is díszítő arany munkák. Egyszerű hétköznapi eszközök is vannak, melyek kiváló vasmunkák. Néhány nőn pedig lélegzetelállító drágakövek, ezüst nyakláncok, arany karperecek... amit csak el tudsz képzelni.
-Mi járatban nálam? Tech-kel mielőtt eljöttünk Bivalyból úgy láttam, valamit el akartál simítani Tech-kel. De ha nem az én ügyem, akkor fel sem vetem többet.
* Nem látni harci készülődés jelét. Csupán ezekben a hegyekben szokatlan gazdagságnak, amit gondolhat az agyaras, magyarázhat a jó felszereléssel elért harci eredmény és a belőle származó zsákmány. Ember rabszolgát egyet sem látsz, se nőt, se férfit.
Vissza az elejére Go down
Pokoljáró Rexxan
Pokoljáró Rexxan
Hozzászólások száma :

118
Join date :

2017. Jun. 07.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2018 4:53 pm

Ahogy belépek a faluba egy ismerős arc fogad, Hawrok. Talán a szellemek a mai nap mellettem állnak? ki tudja még ezt. Majd Techről és váratlan érkezésemről kérdez.
-Egyszerű, nemes harcos testvérem.
Arcomról semmit nem lehetett leolvasni, higgadt voltam és nyugodtabb a szokásosnál.
-Segítségedet jöttem kérni, Tech az ősi hagyományokkal szembe menve vezeti a hordát és ez egy bocsánatot nem tűrő bűn.
Álltam meg a hatás kedvért majd folytatom egy lélegzettel később.
-Régen, amikor még apáink is csak porba szarók voltak akkor nem volt elképzelhető hogy bármilyen faj nyugodtan terrorizálja népünk földjét, klántól, vallástól, a picsába is származástól függetlenül ki álltunk azokért akikbe ork vér és becsület lapult!
Törtem ki érvelésemben a valódi tényre ami leginkább bosszantott, de hát ez csak egy a sok közül.
-Most pedig, a legtöbb klán földjét sötét bőrű démon imádok terrorizálták és a Knuut nem reagál semmit, ül a babérjain, harci zsákmányain, adóin amit a törzsektől beszedet minden fosztogatás végén, míg mi csak feláldozható bábokká váltunk, ezt bizonyítandó az én klánom hazája is.
Ekkor fejeztem be érvelésem és térek a lényegre hacsak a Kőagyú törzsfő közbe nem vág a Techet ért becsmérlésért.
-Így hát Hawrok a Kőzabálók nemes klánjából és vezetőjükként ér engem a megtiszteltetés hogy megkérjelek a csatlakozásra a saját hordámhoz, ami a régi hagyományok útján a klánok törzsfője által választott Hadvezér vezet.
Adtam ünnepi morált hangomban a felkérésnek akárcsak megtiszteltetésre utaló gesztusokat hogy ezen felkérést egy ilyen harcosnak mint Hawrok magam tehetem meg. De ugye ezek csak a kezdeti lépések, és legrosszabb esetben még csatába is torkolhat ez az egész.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2018 3:27 am

A szavaidat hallgatva nehéz érzelmeket olvasni róla. Úgy érezheted, túlságosan összekeveredik az alig mozduló izmaiban, hogy egyes részek tetszetősek neki, mások nem annyira. Ám hamarosan szavakba is önti a gondolatait.
-Becsülendő dolog, ha az északi fenyegetéssel akarsz szembefordulni. Szerintem mindenki egyet fog érteni, hogy a zevadariakat ki kell iktatni. Szívesen hozzá járulunk egy hadjárathoz és ennek keretében megfogadom, hogy törzsem a legkiválóbb fegyvereket fogja küldeni a hozzád csatlakozóknak, hogy minél eredményesebben küzdhessetek a csatatéren.
Ám Tech a braslovi csata előtt is legyőzött és akármit is gondolunk a vezetéséről, ennek súlya van. Népünk mindig is a legjobb és legerősebb fegyverforgatót követte. És jelenleg vitathatatlan a személye. Nem hiszem, hogy akár ő is akadályt gördítene egy sikerrel kecsegtető támadás elé északon. Ám hatalmi ambícióid mindenek előtt sikeres hadvezetést feltételez. Amit ki tudsz próbálni
.

* Úgy tűnik, hogy szerinte először a hagyományos kereten belül portyák szervezőiként kell kitűnnöd, hogy később lehetőséged legyen a társadalmi rendet megváltoztatnod. Hadvezér egyelőre nincs, mindenki szabadon dönti el, hogy részt vesz-e egy zsákmányszerző körúton, ám arra számítanod kell, hogy miközben a knuut szavára akár a harcosok fele is felkerekedik, addig a törzsfőnököknek jóval többet kell dolgozniuk, hogy megteremtsék az ehhez fogható varázst.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Rombánya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rombánya   Rombánya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rombánya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Rombánya-