KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Moryar Draquan Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Moryar Draquan Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Moryar Draquan Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Moryar Draquan Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Moryar Draquan Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Moryar Draquan Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Moryar Draquan Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Moryar Draquan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Moryar Draquan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Moryar Draquan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Moryar Draquan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Moryar Draquan Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Moryar Draquan Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Moryar Draquan Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Moryar Draquan Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Moryar Draquan Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Moryar Draquan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Moryar Draquan
Moryar Draquan
Hozzászólások száma :

8
Join date :

2016. Jan. 06.


Moryar Draquan Empty
TémanyitásTárgy: Moryar Draquan   Moryar Draquan Icon_minitimeVas. Május 08, 2016 5:14 pm


Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Moryar Draquan


Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Férfi

Kor: 140 éves

Becenév: Kóborló, Áruló

Rang: Régen harcos, jelenleg csavargó

Mágia szint: Beavatott


Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Nem tudok túl sokat mesélni magamról. Gyerekkoromban arra neveltek, hogy harcos legyek és a népem érdekeit képviseljem. Szóval belém nevelték a fegyelmet, a szűkszavúságot és a tárgyilagosságot. Nehéz felidegesíteni, a legtöbb helyzetben igyekszek teljesen higgadtan viselkedni. A dorbézolás egyáltalán nem jellemző rám. Ha a helyzet úgy hozza, akkor nem vetem meg az alkoholt, de spiccesen sem kezdek el dalolni és az asztalon táncolni. Az árulásom előtt nem igazán tartottam a kapcsolatot a fajtársaimmal. Egy ideig próbálkoztak beszédbe elegyedni velem, de rövid időn belül rá untak a szótlanságomra. Amióta kóborló vagyok nem igazán volt alkalmam beszélni másokkal. Nincsenek faji előítéleteim, csak úgy, a szórakozás kedvéért nem ölök meg senkit. Ha az életemet kell védenem, akkor viszont esélyes, hogy végzek az ellenem szegülőkkel
Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Moryar Draquan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltam...Nem is tudom hol kezdhetném. Tisztes családból származom. Az apám a legjobb harcosok közé tartozott, az anyám pedig Dziewona papnője volt. Leginkább ennek köszönhető, hogy az átlagosnál komolyabb mágikus képességekkel rendelkezem. Amint felcseperedtem, az apám vett a szárnyai alá és kezdte meg a kiképzésem. Tőle tanultam meg a tőrdobást, két szablya forgatását és a harci tudásom jelentős részét. Majd beléptem a hadsereg kötelékeibe, ahol újabb szintre emelték az addigi tudásomat. A harci tudásomat teljesen fényesre csiszolták, ráadásul bevezettek a sötét misztériumok használatába is. Majd egy váratlan dolog történt velem. Kiemeltek a seregtől és egy másik rendhez kerültem. Nem igazán értek a politikához, de azt tudom, hogy valamelyik fejesnek összetűzése volt apámmal. Ennek köszönhetően engem átraktak a testőrök közé. Nem volt rossz dolgom, de nem igazán tanultam új dolgokat. Pár csatában én is részt vettem ugyan akkoriban, de mivel nekem és a csapatomnak csak egy kisebb vezért kellett védenünk, igazi harcban nem volt részem. Unalmasan teltek az évek, harcban leginkább csak akkor volt részünk, ha gyakorlatoztunk, ráadásul ütközeteket is csak úgy láttunk, ha valaki mesélt róluk és elképzeltük. Nem volt hálás egy időszak... Majd jött az áttörés. Az Urat elküldték egy portyára az orkok földjére. A feladat egyszerű volt, egy kis létszámú csapatnak meg kellett szereznie valamit az orkoktól a lehető legcsendesebben. Mivel az Urunk a népünk egyik legszégyenletesebb tagja volt, természetesen magával vitte a testőreit is. Mi nem vehettünk részt a küldetésben, egyedül az ő védelmével kellett foglalkoznunk. Azonban az orkok leleményességével nem számított... Az Úr csapatait lemészárolták és őt is majdnem megölték. Ádáz küzdelem volt, de nagy szerencséjére kimenekítettük onnan. A testőrparancsnok ott maradt a csatatéren, ráadásul rajtam kívül csak két másik testőr maradt életben. Így hát valakinek újra kellett szerveznie a testőrséget. Én lettem az a szerencsés, aki az újoncok közül kiválogatta a legjobbakat. Ezt követően évekig én voltam a testőrparancsnok. És ettől fogva nem volt nyugtom. A politika újra közbe szólt és az Urunkat többször is megpróbálták eltenni láb alól. Azonban annyira jó munkát végeztem, hogy soha senki nem jutott a közelébe. Egy év múltán az Uramat újabb portyára küldték, engem és a testőrségét viszont máshova osztottak be. A régi csapatommal azóta sem találkoztam... Egy másik nemest, egy sokkal befolyásosabbat kellett ezt követően védelmeznem. Na ő már nem bánt velem túlzottan jól. Gyakran kiabált velünk és fennen hangoztatta, hogy nincs ránk szüksége. Majd lassacskán kiderült, hogy ő volt az, aki miatt engem kivettek a seregből. Ezekben az években kaptam hírt a szüleimről: az apám harc közben vesztette életét, míg anyám eltűnt. Nem tudom már hány évet húztam le ennél a nemesnél, de azzal, ahogy bánt velem, egyre jobban megutáltam. Gyakran bepillantást nyertem a politikai csatározásokba és lassan arra a következtetésre jutottam, hogy a népünk nagyon romlott. Valami nagy dobásra készültek akkoriban, ami több nemzetre is kiterjedt. Voltak akik mellette voltak és voltak akik ellenezték a dolgot. Ha valakiről kitudódott, hogy ellenzi a dolgot, az hamarosan eltűnt és sohasem került elő. Ez okozta az én árulásomat is. Az Uram, Tarlym Myzzrim megvádolt, hogy ellenzem a népünk magasztos céljait. Ráadásul még azzal is meggyanúsított, hogy megrontottam, megerőszakoltam a lányát. Na jó, ez részben igaz, de a lánya nem ellenkezett, ő is nagyon szerette volna az együttlétet. Az azonnali kivégzésemet akarta és már majdnem meg is kapta, de én párbajra hívtam. Tényleg nagyon jó harcos volt, de a mágiához kevésbé értett. Ezt pedig én kihasználtam... Miután lefejeztem, azonnal elfogtak. Bitóra kerültem volna, ha apám egy jó barátja nem húz ki a bajból. A büntetést persze nem úsztam meg, hisz lázadónak könyveltek el. Azonban volt még esélyem a túlélésre. Elvittek a hegyekbe, egy hírhedt katakomba bejáratához. Megkaptam az egykori felszerelésemet, majd beküldtek a mélybe. A hegy mélyében egy új világ tárult elém. Számos szörnyeteget le kellett vágnom. Azok húsán és vérén éltem hónapokig. Azt hittem, hogy a mélység lesz a sírom, de egyszer csak találtam egy járatot, ahol egy nő várt rám. Az arcot még évek után is felismertem. Az anyám volt az. Dziewona tanácsára tűnt el és várt rám a mélyben. Nagyon le volt gyengülve, számos olyan dolgot mondott, amit nem értettem. A lényege az egésznek az volt, hogy a Sorsúrnő szerint nagy dolgokra vagyok hivatott. Éppen ezért megkaptam az áldását és egy szobrocskát, ami egy pókot mintáz. Ezután szörnyek törtek a járatba. Az anyám megmutatta nekem a helyes utat, majd feláldozta magát. Azt mondta, Dziewona élve szeretne és ha eljön az idő, akkor megmutatja számomra a helyes utat. Így hát a járaton keresztül elhagytam a hegy mélyét és a felszínen kötöttem ki. Tudtam hogy nem mehetek vissza a népemhez, éppen ezért elindultam, hogy új életet kezdjek vándorként. Nincs helyem a világban, hisz sehol sem látnak szívesen. Egyedüli társam a szobrocskában rejtező pók: Nallak. Hogy mit hoz a jövő? Azt nem tudom, de hiszem, Dziewona hamarosan megmutatja nekem!


Kiegészítés:
Nallak, a pókdémon
Ha kézbe fogom a szobrot, akkor a "Nallak, jöjj elő!" kérésre a szobor egy óriás pókká változik. A nőstény pók elég nagy ahhoz, hogy hátasnak használjam, de legnagyobb haszna a harcban van. Képes a hálójával fogva ejteni az ellenséget, ráadásul a csípése megbénítja az áldozatot. A "Távozz" kérésre visszatér a saját síkjára.

Mivel a karakter képét nem tudtam behelyezni, itt megosztok egyet:
Moryar Draquan Drizzt-is-fly
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Moryar Draquan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moryar Draquan   Moryar Draquan Icon_minitimeVas. Május 08, 2016 6:42 pm

Üdvözöllek Neminra Csodálatos Világában!


Átolvastam az ETörténetedet és érezni vélem, hogy R. A. Salvatore híres trilógiáját a Sötét elf trilógiát. És tetszik, hogy nem egyszerű másolással próbáltad hozni, hanem igazán ötletes módon újra alkottad.
Egy pici megkötést teszek, mert ET alapján általában nem szoktunk varázstárgyat osztani, de mivel a karakteredhez fontos lesz a szobor, ezért annyit kérek, hogy az elején úgy szerepeltesd, hogy bizonyos képességei meglesznek, ám technikailag nem bevethetőek. (Vagyis a userre lesz bízva, hogy a karakter ezek nélkül megoldja a feladatokat.) Másik lehetőség, hogy úgy játszod ki, hogy a démon a kalandok során fokozatosan egyre magasabb szintűvé válik. (Vagyis ebben az esetben az elején nem rendelkezik a képességekkel és a karakter így nem tudhat róla.)

0-100 hsz: a karakter előhívhatja Nallakot, de csak utazás céljából. És a leírt módon jelenik meg és tűnik el
101-200 hsz: harcban segítségére lehet, ám csak hálóval fogságba ejthet egy ellenfelet
201-400 hsz: harcban rúgásokkal és más egyéb módon is segítheti a karaktert és hálóval fogságba ejthet egy ellenfelet
401-500 hsz: A fentieken kívül használhatja a mérgét is, amivel tíz körönként egy ellenfelet lebénít, az a szeme mozgatásán és ajkai nagyon lassú mozgatásán kívül az eszméletlennel egyenértékű. Beszélni nem tud bénulása alatt. Tíz kör múlva viszont megszűnik a méreg hatása és lassan újra mozogni tud. (Ám a felépülése eltart újabb 5 körig, fokozatos az átmenet.)

Külön bónuszként megkapod a selfek mester mágiából a szellemekkel és démonokkal való szövetségkötés képességét. (A démon fejlődésétől független módon mesélős kalandok során várhatóan néha kapni fogsz egy-egy hiányzó mágiát.)

Mivel az ET-dben nincs a világgal ellentmondás, ezért nagy örömmel ezennel ELFOGADOM.

Moryar Draquan C7q81jv5wl9d3756gmrd

Jó játékot!


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Moryar Draquan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-