KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Társ a Bajban Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Társ a Bajban Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Társ a Bajban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 4:55 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

- Áá... Mintha pofán vágtak volna.
Óvatosan tapogattam végig az orrom és arra a következtetésre jutottam, hogy ténylegesen pofán vágtak. Szörnyen fájt, de szerencsére nem tört el. Viszont a rajta lévő rászáradt vérből ítélve elég csúnyán elkaptak.
Igyekeztem visszaemlékezni arra, hogy mégis mi történhetett velem a múlt éjszaka, de azt leszámítva, hogy megállás nélkül döntöttük magunkba a piát semmi sem rémlik. Lassan és komótosan összekapartam magam a földről és az istállóban találtam magam. Másnaposság ide vagy oda, szinte azonnal feltűnt, hogy  a társaim lovai eltűntek. Sőt még az enyém is. A rohadékok itt hagytak. Pedig mostanában kimondottan jó magaviseletű voltam. Tegnap sem csináltam semmit, csak ittam, ahogy mindenki más. Bár volt egy fura álmom amiben félholtra vertem a kapitányt. Rég nem álmodtam ilyen szépet elvégre gyűlöltem az felfuvalkodott hólyagot. Szívem szerint félholtra vertem vol...
- Óóó...
Nyilallt belém a kellemetlen felismerés, majd ennek örömére elkáromkodtam magam. Szerencsére az erszényem már nem járt úgy mint a lovam szóval úgy döntöttem a mai napot a fogadóban fogom tölteni. Bár vízen kívül egy darabig más nem szándékoztam inni.
Széles vigyorral tártam ki az ajtót és sétáltam oda a pulthoz. A fogadós jót kuncogott az orra alatt mikor egy korsó friss vizet kértem. Erős késztetést éreztem emiatt arra, hogy a hátába állítsam a tőröm, de sajnos az egyik alapszabályom az volt, hogy fogadóst nem bántunk. Persze kivétel erősíti a szabályt, de ez most nem volt a megfelelő alkalom.
Miután megkaptam az italomat, tekintetem végigcikázott az egész fogadón hely után kutatva. Volt egy-két üresen álló asztal, de emellett valami más is szemet szúrt. Méghozzá egy meglehetősen formás hölgyemény, karddal az oldalán.
És én még azt hittem, hogy ez egy szörnyű nap lesz.
Felemeltem az vizeskorsómat és útnak indultam, meg sem állva addig az asztalig aminél a lány ült.
-  Elnézést hölgyem! Szabad ez a hely?
Böktem rá a vele szemben lévő székre, majd elővéve színészi tudásom barátságos mosolyt villantottam a szépségre.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 8:19 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Kezdtem utálni ezt a napot!Minden részeg elkerült ma...egy egészséges vita sem volt ma a Kocsmában.Bár ha jól belegondolok a reggelek igencsak csendesen szoktak indúlni, és ma is ez van,ahogy az előző nap is..
Alapvetően nem kerestem tegnap se a bajt,de valahogy minden pasi azt hiszi,hogy ha egy nő oldalán kard van,az csak dísz lehet.
..bár a tegnapi rohadékok is megtapasztalták a pengém süvítését...és most meg eliszkoltak valamerre,pedig megszabadítottam volna őket még pár aranytól,hogy fizettek volna többet a tévedésükért,na de elég fárasztó éjjen vagyok túl,s most tényleg jól is esik ez a csöndesség.

Nem is érdekelt a Kocsmáros érdektelen pillantása,és az sem,hogy rég záróra volt,pár órával ezelőtt.
Jól el voltam az italommal,és hamarosan meg is kellene kapnom a rendent reggelimet,amit már egy fertály órával ezelőtt kértem a Kocsmárosnétól,de úgy látszik,hogy még nem tojtak a tyúkjai,mert még mindig nincs kész a rántottám...

Ahogy éppen a Csaplárosnét keresem a szememmel,egy férfi lép be az ajtón,és látszik rajta.hogy jól helyben hagyták az éjjel.
Elöször nem bámultam meg hosszan,de aztán kénytelen voltam,mert az asztalomhoz lépve megkérdezte,hogy leülhet-e?!
-Ha akar!Van itt hely még!-dobtam oda kicsit hüvösen,de aztán egy félmosollyal lágyítottam az élét a mondatomnak,mert most,hogy így jobban megnézem,nem is olyan rosszarcú...
..van benne valami érdekes sárm...
Aztán egy nagyot húztam a kupámból,és megnéztem jobban magamnak az arcát...jó nagy véraláfutás lesz rajta pár órán belül..
-Kocsmárosné!Ha végre a reggelim is elkészülne,akkor egy marék jeget is rakjon egy zacskóba mellé!

Hamarosan meg is érkezett az étel és a jég is.
-Tessék!ragd az arcodra!Jót fog tenni,nem fog sajogni annyira!-nyújtottam a tasakot a férfi felé.
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 10:28 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Miután engedélyt kaptam rá, helyet foglaltam az asztalnál és nagyot kortyoltam a korsóm tartalmából. Jó kis víz, bár ha jól rémlik frisset kértem. Jobban nem lettem tőle, de szerencsére rosszabbul se. Mondhattam volna, hogy "Soha többé nem iszom.", de ez a mondat pár óra elteltével oda fajult volna, hogy "Soha többé nem iszom sört.", majd ismét pár órával ezt követően, már a pultnál kortyolgatnám, azt a borzalmat, szóval nem tettem magamnak felesleges, ígéreteket.  Ehelyett inkább a szemben ülő szépséget lestem a tőlem telhető legnagyobb diszkrécióval. Nem nézett ki úgy mint egy elkényeztetett királykisasszony, sőt ha nem lennék másnapos, szerintem akkor is gond nélkül betörné az orrom.
Kapásból nem reagáltam arra, hogy jeget kért. Nyilván hűteni szeretné a lóhúgy hőmérsékletével rendelkező sört. Mikor felém nyújtotta a hideg tasakot elvigyorodtam.
- Szép és még nagylelkű is. Ritka ma az ilyen manapság.
Na jó nem. Minden második örömlány ilyen, de ezen teóriámat jobbnak láttam nem nagydobra verni olyan nők körében akik nem testük árulásából keresik kenyerüket.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2016 10:52 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Amint átnyújtottam a jeget,észre is vettem,hogy valami másra gondolhatott előszőr,de betudtam az arroganciájának,hogy biztos furcsának tartja a "figyelmességem",de inkább azt tudom,hogy mennyire tud sajogni a bevert arccsont.

Egy félmosollyal néztem rá,de különösebb "bátorítást"nem adtam neki a beszélgetésre,csak némán ettem tovább a reggelimet.
De aztán egy nagy csattanással kivágódott az ajtó és két alak rontott be rajta.
Nem is figyeltem fel rájuk,amíg ettem,de nagyon nézelődnek körbe,mintha keresnének valakit...
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 9:42 am

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Végül elfogadtam a jeget. Bár nem a sebem hanem sokkal inkább a sajgó fejem miatt. Ha egyszer király leszek, kifejlesztetem a másnaposság ellenszerét. Újabbat kortyoltam, a vizemből és ezzel egy időben kivágódott az ajtó. Hátranéztem és kis híján leköptem a mögöttem ülőt. Nagyot nyeltem, majd lehajtottam a fejem.
- Bazd meg!
Morogtam az orrom alatt, közben pedig nadrágom rejtett zsebében kutattam. Szinte azonnal ráakadtam arra amire nem szerettem volna.
A franc egye meg! Rohadtul le kéne szoknom a piáról.
Még egyszer utoljára végigtapogattam a zsebemben lévő aranymedált, majd tovább reménykedtem benne, hogy nem vesznek észre. Ilyen állapotban se menekülni se küzdeni nem tudok. Legalábbis úgy nem, hogy annak valami eredménye is legyen. Bár tekintettel arra, hogy a dühösebbik "barátom" egy kétajtós szekrény méretével és masszívságával vetekedett, meg sem fordult a fejemben a harc. Hiába vagyok jó kardforgató, ha a technikámhoz ügyesség és gyorsaság szükségeltetik.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 22, 2016 9:55 am

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Ahogy néztem az ételem felett a bevágógó egyéneket,igencsak elszántan kutattak valaki után.
De aztán megláttam az asztalomnál ülő férfit,hogy lehajtja fejét,és egy káromkodás is hallat,egyből leesett,hogy ő érte jöttek...

-Húzódj le az asztal alá!-súgtam neki hallkan,miközben a szememmel követtem a két egyént.
-Itt van a szobakulcsom..17-es..-nyújtottam le neki az asztal alatt a kulcsot,hogy addig észrevétlen meglóghasson előlük..
-Siess!-sürgettem a férfit.Bár az igaz,hogy nem ismertem,de ilyen állapotban nem igazán tudna harcolni,nemhogy megemelni a kezét..így hát úgy döntöttem segítek neki...és egy kis bunyó nem is árt a reggeli után-vigyorogtam magam elé..

Remélem,hogy érti a szándékomat,és sietve távozik az emeletre..majd utána megyek,ha ezeket lerendezem...
Amint látom,hogy kereket old,akkor felállok,és magamra hívom a figyelmüket,hoogy addig is időt tudjak szerezni a férfinek...


..Akár miért is üldözik...most úgysem tudna ellenállni,a túlerővel szemben...és elég szimpatikus számomra a fizimiskája...még így feldagadt képpel is...

-
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Május 24, 2016 9:19 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Más választási lehetőségek híján követtem a nő utasítását és elbújtam az asztal alá, átvettem a kulcsokat aztán el is indultam. Persze nem rohanva. Annál feltűnőbb dolog nincs is mint egy félig üres fogadóban futni. Szépen és komótosan lépkedtem előre, hogy a lehető legkevesebb feltűnést keltsem. Persze ez az én állapotomban nehezebb volt mint hittem és valószínűleg nem is sikerült olyan jól mint gondoltam, elvégre szinte azonnal kiszúrtak.
- Blackwater!
Ordított rám a nagyobbik. Orrom alatt elmormoltam egy halk szitkok, majd széles mosolyt erőltetve az arcomra megfordultam.
- Dent! Butch! Öreg cimboráim. Mi szél hozott erre titeket?
- Én megölöm!
- Nyugi Dent. - Mondta az alacsonyabb termetű férfi, gúnyos vigyorral a képén. Ez nem jelentett jót.
- Hol a nyakláncom?
- Itt. - Húztam elő a zsebemből. - Tessék visszaadom. Úgyse megy a szemem színéhez.
Átnyújtottam a nagydarabnak, aki miután a nyakába akasztotta szinte megszabadult minden haragjától. Legalábbis látszólag, ugyanis úgy gyomorszájon vágott, hogy azt hittem kihányom azt a keveset is ami még bennem van.
- A főnök üdvözletét küldi.
- Így? - Kérdeztem a mindkét kezemet szorosan a hasamra tapasztva.
- Azt mondta hogy: "Találkozunk a pokolban."
- Bassza meg. - nyögtem magam elé. A két férfi vigyorogva nézett le rám és készülődtek ahhoz, hogy halálra verjenek. Hol van ilyenkor az a rohadt városőrség?



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Május 24, 2016 9:51 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Azt hittem,hogy egyértelmű volt a férfinek,hogy "siess"..de ahogy látom ,nem igazán sikerült elérnie a lépcsőig..még meg is üti az a baromarcú..

Amikor láttam,hogy a két pasi nem tágít a szándékától,akkor már kezdett felmenni bennem a pumpa!

-Hé!Nagyokosok!-kiáltottam a nagydarab fickók felé.
-Húzzatok el,míg szépen mondom!Hagyjátok azt a Férfit!-villantottam rájuk a szemem,és a pengém is.

Bár látszólag túlerőben voltak,és ketten is,de legalább nem unalmas már a reggelem!

A hirtelen meglepetést kihasználva,egy ugrással átlendültem az asztalomon,és ahogy a magasból érkeztem a kisebbik fickónak levágtam egy maflást a fém karvédőmmel,és lendülettel rugtam gyomorszájon.S amint összegörnyedt,a másik buzeránst vettem célba.

Aztán ahogy lehajoltam a megérkezésemben,és ezzel legalább sikerült annak a lendülő karja elől elhajolnom,egy hatalmas öklössel ágyékon ütöttem a hatalmas tagbaszakadt férfit,és ahogy a föld felé közeledett a tenyérbemászó képével,a kardom hegyét a torkához szorítottam.

-Megmondtam,hogy hagyjátok békén!Takarodjatok!Vagy kértek még??-húztam a számat vigyorra,de a szemem villanása elárulhatja nekik,hogy nem tréfálok.
-Ja..és azt a bizsut meg add vissza neki!-mutattam a nyakában függő láncra.
-És ahogy eltakarodtok,akkor örökre elfelejtetitek,hogy itt jártatok!-paskoltam meg a fülét a pengém lapjával.

Bár elsődlegesen nem akartam megölni őket,de ha kell attól sem riadok vissza,és ha kell,akkor folytatom a harcot.
...végre valami történik,és van egy kis bunyó...-kezdtem lelkesedni a nap kezdetére.

-Van még valami óhaj-sóhaj?Vagy takarodtok innen?-mutattam az ajtó felé,hogy mind a kettő húzzon el,míg szépen szólok!
Karoltam bele a másik kezemmel a hasát fogo pasiba,akinek a kulcsom adtam .
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 5:39 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

A földön fekve vártam a további ütéseket és rúgásokat. Hihetetlen, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerültem. Pedig legtöbbször gond nélkül szétvertem mindkettőt. Most pedig csak várni tudtam. Viszont hiába. Az ütések valamiért nem érkeztek meg.
Felnéztem rájuk és azzal szembesültem, hogy az előbbi nő szétveri a fejüket. Méghozzá hogyan? Te jó ég! Nem szeretnék rosszban lenni ezzel a némberrel. Legalábbis nem szeretnék úgy járni mint Dent "barátom." Csoda ha lábra áll ezután.
Miután elintézte a fiúkat felsegített, én pedig Dent után hajítottam a nyakláncát. Szart sem ért, szóval nem láttam értelmét annak, hogy megtartsam. Ezt követően, leültem az egyik székre, majd kedvesen rávigyorodtam a nőre.
- Ez csúnya volt. Hatásos, de csúnya... Tetszik a harcmodora hölgyem.
A zsebemből előhúztam a szobája kulcsát.
- Úgy érzem erre már nincs szükség... - A vigyor eltűnt az arcomról. - Ha jól sejtem nem csak a jó szándék vitte rá arra, hogy kihúzzon a szarból.




A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2016 7:18 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Amint felsegítettem a férfit,láttam,hogy eléggé sok ütést kaphatott az éjszaka folyamán,és ez a két fickó sem tartozhatott a "barátai"közé,de most már legalább elhúztak azok a gyáva semmirekellők!

Az elismerő mondatára csak egy félmosolyt eresztek meg,mert igazából nem is azért tettem,hogy a jószándékomat villogtassam,inkább azért,mert nem bírom a rusnya szemeteket,akiknek csak tűlerőben nagy a pofájuk!És a reggeli mozgás igencsak jót tett a közérzetemnek,és persze ez a srác sem hagy hidegen..bár ha lemegy az arcáról a duzzanat,akkor még jóképünek is mondanám,de most nem ez volt a lényeg!Hanem az,hogy valamiért segítettem neki,de majd meglátjuk,hogyan lesz a folytatás..

-Ahh...semmiség!-vetettem oda egy mosollyal,és talpra segítettem a férfit.

Aztán a kulcsomat adta vissza,amit előzőleg neki adtam az asztal alatt..

-Pedig,szerintem van!Nem ártana egy mosakodás..-kuncogtam magam elé,mikor végig néztem a ruháján,és az arcán..
Kissé csapzottnak tünt,de még így is sármos volt..

-Ha gondolod,szedd össze magad,a dézsa kikészítve van a szobában.És ruhát találsz a szekrényben..szerintem az előző lakó hagyta ott,mikor rendelte a Szabótól,de már nem várta meg,hogy megérkezzen..vagy talán valaki tett róla,hogy ne legyen ott,azon sem csodálkoznék-adtam vissza a kulcsot neki,ha mégis meggondolná magát a tisztálkodására.

Aztán a kardomat eltettem a helyére és megigazgattam a karvédőmet,és a férfire néztem.
-Ha gondolod,velem tarthatsz egy helyre,van egy kis elintéznivalóm a Kovácsnál..-néztem rá érdeklődőn,és vártam a válaszát..és talán van kedve velem tartani..ha már nem fest úgy,mint egy kéményseprő...bár nagyon bejön nekem ez a Pasi.
..még így is van benne valami,ami mindig megmosolyogtat,a legjobb értelemben..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 12:50 am

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

- Nem is rossz ötlet.
Mondtam, majd megpörgettem a kulcsot a mutatóujjamon. Amúgy is régen fürödtem. Meg egy fürdő talán végre felrázna egy kicsit. Megragadtam a kupám majd egyetlen húzással kiittam belőle az összes vizet.
- Engedelmével inkább a fürdőt választanám hölgyem, de ha gondolja nagylelkűségéért cserébe adhatok némi pénzt, hogy legyen miből finanszírozni a kovács szolgálatait.
Nem vagyok kifejezetten adakozó típus. Sőt. Én inkább elveszek mint adok. Ettől függetlenül hajlandó lettem volna fizetni neki, elvégre mégis csak kihúzott a csávából. Legfeljebb azzal nyugtáztam volna magam, hogy majd visszalopom az összeget valami hájas nemestől. Ha elfogadja a felajánlásom a kezébe nyomom az erszényem, ha nem hát nem, mindenesetre ezt követően egy újabb vigyor kíséretében meghajoltam, majd elindultam a kulcshoz tartozó szoba irányába.
A szobába érve lehámoztam magamról a különböző páncéllemezeket, megszabadultam a gönceimtől, majd belehuppantam a szobában lévő dézsába. Hátamat a szélének vetettem, lábaimat pedig a túlsó szélére feltéve pihentettem. Kifejezetten kellemes volt a víz.
- Meg tudnám ezt szokni.
Mondtam széles vigyorral az arcomon. Közbe-közbe tőrömmel játszadoztam, illetve a hideg penge lapját az arcomhoz szorítottam, hogy legalább valamennyire lemenjen a duzzanat.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 1:12 am

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Végül nagyon örültem,hogy a Férfi a fürdőt választotta,és amint lehúzta a korsójából az italát,máris indult a frissitő mosakodás felé..

-Köszönöm,nagylelkű felajánlásodat,de nem fogadhatom el!-toltam el a markában lévő érméket.
-Már amúgy is rendezve van a dolog,csak értemegyek..most lett készen a rendelésem-néztem rá kedvesen,de aztán indultam is a Mesterhez,akinél hagytam a tőreimet"karbantartásra".

Hamarosan vissza is értem,bár azt hittem,hogy már jóideje voltam távol,és mikor beléptem a szobámba,még mindig a dézsában áztatta magát...

-Bocsi!-fordúltam is vissza az ajtóból-Azt hittem,hogy...már ...régen készen vagy......

Ha majd kikászálódik a vízből,akkor majd én megyek áztatni magam...addig meg kéretek forróvízet.

..bár,ha jobban belegondolok,elég fura helyzet állt elő..de bírom ezt az izgalmat..

Lecsatoltam magamról a kardomat,és a karvédőmet..de több ruhámtól nem szabadultam még meg.
Inkább elnyúltam az ágyon és a frissen élezett tőreimet nézegettem,gyönyörködtem bennük..
Kifejezetten jó munkát végzett a Kovács!
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 6:09 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Miközben vígan fürdőztem, az ajtó egyszer csak kitárult. A nő lépett be rajta én pedig széles vigyorral üdvözöltem. Vannak akik szégyellősek, de én nem tartoztam közéjük. Az egész városon átsétálnék csupaszon, ha úgy tartaná kedvem... Vagy ha a városőrség nem zárkával díjazná eme cselekedetemet.
- Nos a víz elég kellemes. Ráadásul nem számítottam arra, hogy kegyed ilyen hamar visszaér.
Eztán mintha mi sem történt volna folytattam a fürdőzést. A nő az ágyra ült és hozzám hasonlóan a tőreivel foglalatoskodott. Miután úgy véltem mára elég abból, hogy áztatom magam, kimásztam a dézsából és magamra kaptam a nadrágom.
- Jut eszembe! Még nem is tudom a becses nevét.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 6:31 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Ahogy a tőreimet nézegettem,igazából nem is érdekelt,hogy egy Pasi éppen fürdik a "dézsámban"...és mikor kilépett a vízből akaratlanul is végignéztem a testét...és micsoda jó adottságokkal rendelkezik!-vettem el a pillantásomat hirtelen róla,és a mint felöltözött,persze csak éppen hogy,már csak a vízcseppektől nedves felsőtestével állt meg előttem..

...ejjj...nem rossz!-suhant át a gondolat az agyamon egy pillanatra,de aztán csak egy halvány mosoly villant az ajkamon,miközben újra ránéztem..

-Amina a nevem.-közöltem kurtán,mert nem igazán szoktam magamról beszélni,de ez a Férfi nem olyan bunkó mint a többi,így én sem vagyok vele hűvös modorral.

-Ha nem bánja,akkor én is megfürödnék.-emelkedtem fel az ágy széléről és a kezébe adtam a lemezvértes szoknyámat,így most csak a nőiességemet takaró ruhadarabjaim voltak rajtam,de azok sem sokáig..

A dézsához léptem,és a paravánt elhúztam,hogy csak sejtetni lehessen a testem vonalát, a maradék ruhámat a tetejére hajítottam,aztán nagy csobbanással a vízbe merültem...
Amint a szappannal behaboztam magam,kiszóltam a férfinek,hogy amíg fürdök szóval tarthatna..

-És magában kit tisztelhetek?Ha már az én nevemet elárultam,uraságodnak?-kuncogtam a habok között.
-Nem szégyenlős?Mert akkor megmoshatná a hátam!-nyújtottam a hátkefét a magasba,és talán lesz benne annyi kurázsi,hogy nem utasítja el egy hölgy kívánságát..

A hatalmas habok takartak valamennyire,de én sem vagyok szégyenlős!Férfiak közt nevelkedtem..és azok sem tekintették a meztelenséget tabunak.
..de talán ez a Férfi még nem látott hozzám hasonlót...bár még az a szerencse,hogy tudom uralni a képességeimet.
..és nagyon élvezem a társaságát...
Társ a Bajban Z
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 10:11 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

A lány neve szokatlan volt számomra. Nem volt fura vagy rossz név. Kifejezetten szépen csengett, csupán eddig még sehol sem hallottam. Mér készültem volna felvenni a többi cuccom mikor a nő megszólalt. Hirtelen a kezemben a landolt az acéllemezes szoknyája és mire észbe kaptam már a paraván mögött állt. Túl világos volt még ahhoz, megfelelő árnyék vetüljön a szövetre, ezzel megformázva a nő fedetlen testének alakját, de azért így is sikerült valamit kivennem. Egy darabig még bambán néztem a paravánt, majd a nő szavai kizökkentettek ebből az "öntudatlan állapotból."
- A nevem Royce Blackwater.
A következő kérése felfogása beletartott pár másodpercbe. Volt már dolgom nővel nem is egyszer, szóval nem ez lepett meg. Inkább az, hogy alig ismerem pár perce és máris ilyen lehetőséggel kínálkozik.
- Nos, ha már egyszer ilyen szépen megkért, nem mondhatok nemet.
Széles vigyorral vettem át a hátkefét, majd óvatosan mögé lopóztam és tettem amire megkért. Egyelőre semmi többet. Bár itt-ott megpróbáltam megkeresni a megfelelő látószöget. Mit ne mondjak, meglehetősen jó adottságokkal ruházta fel őt a teremtő.
- Na és mi szél hozta erre?



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 10:36 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Nem is kell sok idő,míg a Férfi az ámulatából felocsúdik,és ez kis apró mosolyt csal ajkamra.

-Nagyon örvendek,mr.Blackwater!-lengettem meg újból a hátmosót,hogy odaadjam a kezébe,ha már döntésre jutott,s nyújtottam a kezem felé-Amina Glyhmore.-mutatkoztam be a teljes nevemen én is.

-Jöjjék csak!Nem harapok!-kuncogtam a dézsába a habok között,és mikor a hátam mögé osont,vagyis próbált "jól helyezkedni",csak egy habbal takart testemet láthatta,bár ahogy lemerültem a vízbe,egy pillanatra láthatott valamicskét belőlem..de koránt sem annyit,amennyit szerintem szeretett volna..
De aztán igyekezett valahogyan elterelni a gondolatait talán,mert az idekerülésem felől érdeklődött..

-Itt születtem..és jó pár év után újra itt vagyok..-igazából nem annyira akartam sokat elárulni a múltamból,de valahogy nem éreztem bajnak,ha egy pár mondatot válaszolok a kérdésére..
-Sok minden változott,mióta nem jártam itt..-nevettem a gondolatra,dde egyenlőre többet nam akartam mondani..
-De inkább Uraságod meséljen!Magát mi szél hozta ebbe a Városba?

Kezdtem élvezni a habfürdőt...és a Férfi pillantásait...nameg ,szerintem a látvány sem volt ellenére szerintem,ahogy hallottam, nagyokat sóhajtott..kíváncsi vagyok meddig tudom "feszíteni a húrt"..hogy ugyanolyan Férfi mint a többi?Vagy talán jól érzem,hogy más?Valahogy rendesebb?.
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 9:21 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Hiába próbáltam jól helyezkedni, a nő gondolt a részletekre és nem spórolt a szappannal. De végül is mindegy. Lesz még rá alkalom, hogy megcsodáljam remek adottságait. És jelenleg nem csak a külsejére gondoltam.
- Mi hozott ebbe a városba? A szar sör, az olcsó kurvák és a csatornák szó szerint szédítő bűze... Viccet félretéve, azon kedves urakkal utaztam akikből magácska enyhén fogalmazva is, a szart is kiverte. Éppen végeztünk egy munkával ééés ahogy az menni szokott ittunk egyet... kettőt... sokat a sikerre. Én meg valamivel többet ittam mint kellett volna. Szóval véletlenül átrendeztem kissé a kapitányom orrát, ő meg ennek nyilván nem örült.
Tovább sikáltam a nő hátát. Igazán kedvem támadt elszórakozni vele, de tekintettel arra, hogy a nők elvárnak egyfajta hűséget, miután egyszer lefeküdtünk velük, ezt az alkalmat későbbre tartogattam. A nő jól harcolt, ráadásul annak ellenére, hogy gőze sem volt róla, hogy ki a fene vagyok, nekiesett két nem éppen bizalomgerjesztő látvánnyal rendelkező tagnak. Ráadásul szét is verte őket. Iiigen, egyértelműen nem azért áldott meg a teremtő egy ekkora lehetőséggel, hogy ilyen könnyedén elkúrjam... Szó szerint.
- Tudja hölgyem, lenne számára egy visszautasíthatatlan ajánlatom.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 9:40 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

A fürdés egyre kellemesebb lett,és ahogy Royce(mint mondta így hívják)finoman mosta a hátam,egyre élvezetesebb lett a beszélgetés is.

Mint ahogy elmondta,nem éppen "barátai"voltak azok a rohadékok,és ez egy jó pont ,neki!Már azért is mert ilyen alakokkal jobb nem hosszú távon együtt lenni...és én tudom!

Ahogy hallgattam a dallamos hangját,olyan jólesett ellazulni,és egy pillanatra meg is feledkezdtem magamról..lemerültem a dézsába,hogy lemossam a habot a testemről és egy másodperc alatt kiléptem a kádból,hogy magamra terítsem a törülközőt...persze azért ügyeltem rá,hogy "csak"a hátsó domborúlatomat láthassa egy röpke ideig,és csak addig,míg a puha törlő rátekeredett a testem köré..

Megráztam a hajam,és ahogy hátra fordultam vele szemben,mintha tátva maradt volna a szája...és én csak egy csodás mosollyal léptem a Férfihoz,és egy lassú mozdulattal az egyik gyertyát emeltem el mellőle,és éppen hogy csak érintettem a karját,de arra is figyeltem,hogy ne vegye kihívásnak,csak incselkedem vele...mert szerintem nem vagyok közömbös a számára...ahogyan engem sem hagy hidegen a közelsége..

-Egy ajánlata?-zökkentem vissza az ágyra...-Hallgatom!-emeltem le egy másik törülközőt,hogy a hajamat megdörzsöljem vele,és amint már nem csöpögött a víz a szemembe,kiváncsi és kinyilt szemekkel néztem rá..és vártam mire gondolt...

..Kezdem élvezni ezt a napot!..és még ....messze még az este....
Nagyon kíváncsi vagyok!


A hozzászólást Alia Caroline Azurre összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 31, 2016 11:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 10:16 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

A nő az ajánlat hallatán nem szólt semmit csak kimászott a dézsából és nem sietett túlzottan azzal, hogy felötözzön. Azt sejtettem, hogy nem szégyellős, de egyre erősebb volt bennem a gyanú, hogy ezt szándékosan csinálja. Mikor háttal állt, erős késztetést éreztem arra, hogy belecsípjek a formás fenekébe, de csodával határos módon sikerült kordában tartani, egyébként elég rakoncátlan kezeimet. Még tovább feszítve bennem a húrt, még hozzám is ért. Egyszer nem áll szándékomban idő előtt lefeküdni egy nővel... csak egyszer... és pont akkor fogok ki egy ilyen vállalkozó szellemű leányzót.
- Hogy milyen ajánlat? - Kérdeztem a látványtól kissé megzavarodva, majd hangos torokköszörülést követően összekapartam magma. - Nos, tekintettel arra, hogy ma hogyan rúgta szét volt társaim seggét, úgy vélem nem csak dísznek lóg az oldalán a fegyver és bár igaz, az én fegyvereim sem konyhai felszerelés gyanánt használatosak, a mai események is jelzik, hogy szükségem van egy testőrre. Esetleg egy társra ha ez így jobban tetszik... Nos mit szól hozzá hölgyem?
Elővillantottam bájosabb vigyoromat, de azért a körülményekre való tekintettel igyekeztem nem túlzásokba esni a bájosságot illetően.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 10:36 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Érdeklődve és mosollyal hallgattam az ajánlatát,és mit ne mondjak!Tetszik!

-Egy Testőrre?Hmmm..-mosolyodtam el még jobban,és közelebb mentem a Férfihoz,hogy belenézzek a szemébe.

S a csillogást megláttam a szemei tükrében,amit csak az igazmondóknál látni...és éreztem is a teste kisugárzásából,hogy komolyan gondolja...az érzékeim nem csalnak meg...mert élesek...

-Rendben!Vállalom!-nyújtottam a kezem felé.-Kezet rá!-kacagtam fel csengő hangon,és ahogy elfogadja a felé nyújtott jobbomat,akkor még egyszer a szemébe néztem,de már komolyabb arccal..

...vártam mit tesz....mert szerintem van benne kurázsi.
..és most itt az alkalom felfedni a vágyait,ha persze van benne elég mersz hozzám érnie..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 11:11 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Széles vigyorral az arcomon ráztam kezet a nővel. Ez egy szép barátság kezdete. Gondoltam magamban. Majd ismét a szemembe nézett. Belül elkáromkodtam magam, majd egy hirtelen ötlettől vezényelve végig simítottam karján... Egészen az arcáig csúsztak az ujjaim a bőrén. Majd közelebb hajoltam az arcához, némileg megtévesztve ugyanis, ajkaim elhaladtak az övéi mellett és csupán a nő fülénél álltak meg.
- Ünnepeljük meg ezt a nagy eseményt. Hozassunk fel némi bort. - Búgtam a nő fülébe kellemes hangon. - Elvégre hosszú még az este.
Mindig is ki akartam próbálni milyen ha egyszer én vagyok a nehéz eset. Én pedig úgy éreztem, hogy most itt van erre a tökéletes alkalom.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 11:33 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b

Ahogy a szemembe nézett,már éreztem,hogy huncutabb a mosolya,és amint a keze hozzáért a karomhoz,egy pillanatra végig futott a testemen egy érzéki hullám...ami eléggé meglepett,mert eddig nem tapasztaltam ilyen rezgést...és mit ne mondjak!nagyon jóleső volt az érintése...
Aztán egy pillantás alatt már az arcomnál éreztem a kezeit és ahogy fölém hajolt,azt hittem,hogy...de még sem tette!
...nem csalódtam benne!Tudtam,és éreztem a vágyat benne,de jobban is tette,hogy nem ment tovább az érzékiség felé..
Az ajkam megremegett,mikor a fülembe súgta az estének további tervét..és egy bólintással egyeztem bele a kedves invitálásába..


..de szerintem a következő mozdulatomra nem készült fel...
Hirtelen megfordítottam a testét az ágy felé,és egy mozdulattal a párnák közé löktem...aztán,ahogy a lendülettel leérkezett,már ott is voltam fölötte...

-Hol is van az a finom bor?-mosolyogtam rá,miközben az arca felett volt az enyém...és olyan közel,hogy a lélegzetét a nyakamnál éreztem,ahogy a szemébe néztem megint..
..szépen alakul ez az este...
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 10:22 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Már indultam is szólni a csaposnak, hogy hozasson fel egy üveg bort, mikor hirtelen az ágyon találtam magam, méghozzá elég ismerős helyzetben. A nő ott volt felettem. Szinte éreztem ahogy lehelete csiklandozza az arcom. Testét továbbra is csupán egyetlen könnyedén eltávolítható törölköző takarta el, amitől még kívánatosabb lett. Tényleg nem akartam ezt elsietni, de úgy látszik nincs más választásom. Illetve lelökhettem volna magamról, de ez nem lenne úriemberhez méltó cselekedet... Igaz ezzel a jelzővel még az sem illetne aki nem ismer, de nem ezen volt a lényeg.
- A bor várhat!
Mondtam gyorsan, majd ezzel a lendülettel csókot leheltem csodás ajkaira. Kezeim eközben a lány combjaira tévedtek és ezt követően mozgásba is lendültek, egyre feljebb csúszva.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 11:19 pm

Társ a Bajban 1ea4246a8a06fdf2185d6d6fe4ccbe6b
/A hozzászólás 16+ elemeket tartalmazhat/

Elég kihívó helyzet alakult ki,ahogy Royce fölé hajoltam.Előszőr nem is gondoltam bele,hogy ez félreérthető dolog is lehet,de ahogy a testünk épp csak pár centire volt egymástól,akkor tudatosult bennem,hogy szinte tapintható a vágy..és ezt hamar meg is tapasztaltam...mert ajka érintette az enyém.
..és úgy látszik,hogy el is követtem azt a hibát,hogy azonnal nem hajoltam el előle,hanem viszontcsókoltam abban a pjllanatban...ami után hirtelen belémhasított a felismerés!


-Várj!-emelkedtem fel tőle.-Ez nem helyes!A Testőrőd vagyok!Így a szabály az,hogy ..-halkult el a hangom egy röpke másodpercre,mert ahogy a szemébe néztem,éreztem,hogy lehet nem ezt várta tőlem-..de nem tehetek meggondolatlanságot!...de az igaz,hogy nem közömbös számomra,és a vágy ugyanúgy bennem van...de most nem lehet...-vívódtam magamban,de azt is tudtam,hogy ha tovább mennénk,akkor ...még nem!....majd talán ...más alkalomkor...
Pedig ha tudná,mennyire finom volt a csókja...ahhh...ezt nem tudhatja meg!

A Férfira néztem,és próbáltam kifürkészni a gondolatait...talán most mit gondol rólam?...lehet,csak erre várt,hogy megkapjon?

A mellkasára néztem,és az ujjaimmal finoman megérintettem...de aztán vártam...akartam tudni,hogy most gyűlöl amiért viszakoztam ,vagy épp ellenkezőleg..
...s miközben néztem kedves arcát,egy mosoly jelent meg az ajkamon,mert biztos vagyok benne,hogy sok Nő volt az életében...de olyan mint én...szerintem nem...
S most kiderül,hogy mennyire tartja fontosnak a most köttetett szövetségünket.
.

..de ha a csókja ilyen édes?...és igazából egyáltalán nincs ellenemre a közeledése..
Vissza az elejére Go down
Varian von Averill
Varian von Averill
Hozzászólások száma :

102
Join date :

2015. Nov. 01.


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2016 9:42 pm

Társ a Bajban 00000000_www.kepfeltoltes.hu_

Miután megcsókoltam újdonsült testőröm, az visszacsókolt. Mit ne mondjak édesebb a csók ha nem kell érte fizetni... Mármint nem konkrétan ezért. Elvégre mostantól valószínűleg kénytelen leszek fizetni neki, csak éppen más szolgáltatásokért.
Egyszer csak elérkezett a váratlan fordulat. A nő elhúzódott. Részben csalódtam, viszont részben örültem is. Mindenesetre szavai után elhangzott a fejemben a "Nők" szó elég gúnyos hangnemben.
- Nos ha nem hát nem.
Mosolyogtam rá kedvesen. Csalódottságomat is sikerült enyhítenem azzal, hogy legfeljebb majd máskor bepótoljuk. Egyelőre nem állt szándékomban elkötelezni magamat. A börtön semmiség ahhoz a bilincshez képest amit egy nő ad egy férfira. Ezért is élem "szerelmi életem" egy bölcs kocsmáros szavai szerint. "Egyből csak egyszer igyál!" Aztán miután ez megvolt el is tűnök. Ő viszont? Ő más. Elsősorban tőle nem szabadulnék, elvégre ilyen jó testőrt nem találnék. Viszont ha más nővel is összefeküdnék még a végén féltékeny lenne. Azt meg legbecsesebb kincsem bánná. Legalábbis Dent példájából okulva.
- Akkor maradjunk a bornál.



A hozzászólást Varian von Averill összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 19, 2016 3:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Társ a Bajban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társ a Bajban   Társ a Bajban Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Társ a Bajban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Aglarnis Bajban
» Aglarnis bajban
» A bajban ismerszik meg a barát

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága-