KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Raydani vadászat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Raydani vadászat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raydani vadászat   Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2017 7:06 pm

Raydani vadászat - Page 8 22f3fkRaydani vadászat - Page 8 6td07a

Magam is meglepődöm, amikor az ellenfél lándzsája fülsértő hangot hallatva elcsúszik a pajzsomon, aztán a meglendülő fegyverem kilyukasztja az ork koponyáját, aki holtan esik össze, még mindig rám szegezve csodálkozó, döbbent tekintetét.
Végignézek a mészárláson és úgy döntök, ideje a távozás mezejére lépni. Megtettem amit kellett, innentől kaparja ki magának Uráldur a gesztenyét. A gomorra csapatnak már vége.
Fél úton vagyok a fák biztonságot adó fedezéke felé és fél perce már abba maradt a nyilzápor. Szinte biztos, hogy Uráldur nem a döntő csatát akarja most megvivni és ő is gyorsan visszavonja seregét, mielőtt még komoly ellentámadás bontakozna ki a lassan ocsúdó agyarasok soraiból.
Ám a hüllők is szétszóródnak és három oughwari utánam ered. A hátsó egy dárdát emel válla fölé és várja mikor leszek kellő távba ahhoz, hogy belém dobja.
A másik kettő egy rozsdás kardot és egy furkos botot szorongat.
Sajnos úgy néz ki, hogy kissé elszámítottam magam, mert a sötét elf vezér is abbahagyta a támadást, ezzel teljesen kiszolgáltatta a megmaradt pár gyíkot a dühös agyarasoknak.
Én sem tudtam eltűnni, mert hárman is loholtak utánam, és nem úgy néztek ki, mint akik könnyen lemondanának a megölésemről.
Gyorsan felmérem, hogy nem fogom tudni elérni a fákat, így aztán inkább szembefordultam a lándzsás miatt velük.
Azt hiszem itt az ideje, hogy visszatérjek a saját testembe, bár fogalmam sem volt, hogy kell.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Raydani vadászat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raydani vadászat   Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2017 6:29 am

/Becca/


A szellem a távozás mellett dönt. Pedig igen szépen leterítette az orkot. De talán a sikere ellenére is azért döntött a futás mellett, mert jól látta a helyzet reménytelenségét. Sem harci technikában, felszereltségben nem versenyezhettek a hordával, sem létszámban nem volt mérhető a kis csorda. Ám megnyugodhat hamarosan, mert a terv sem az volt, hogy itt és ma győzni kell. Az elterelésük pedig jól sikerült, amíg Uráldur bevetette a távolsági fegyvereit.
A bérgyilkosnőnek háttal áll az Első Lord, amikor a testből kiszakadva végül úgy dönt, hogy ideje lenne tiszteletét tenni előtte. És épp Jammal beszélget.
-...attól még, hogy rávettem legalább arra, hogy támadjanak.
-Nem őrült. Nagyon is jól tudja, hogy mit csinál. Ettől még azt elfogadom, hogy mélységesen érdektelen az iránt, hogy mi történik az emberek szellemeivel.
-Akkor is, majdnem ott maradtam!
* Dühösen pillant feléd, ám látadra hamar kifújja a szél fejéből a bosszúságot egykori szerelmednek és inkább letesz arról, hogy megmagyarázza a hadúrnak, hogy Hafez al-Aszad túl lépett egy határt. Ám a hangulat már árulkodik arról, hogy sikerrel járt. Hiszen a pók-ház feje nem lenne ennyire nyugodt és közömbös a fiú dühöngésétől, ha nem így lenne. De Jam sem engedne meg magának ilyen hangnemet.
Csak később fogja elmondani, amikor már lenyugodott és magatokban lesztek, hogy a renegát self parancsnok először hallani sem akart Uráldur tervéről. És nem volt veszélytelen számára az, ahogy rávette, hogy indítson mégis támadást ő is az orkok otthonai felé, a hátra maradott férfiakat lekaszabolni és félvér utódokat szülő rabszolganőket rabolni.
Ám végül kis változtatással, de belement. Miután bezáratta őt egy hozzá hű démonhoz, rábeszélte a lényt a fiú, hogy parancsolja meg tanítványának -Hafeznek-, hogy indítson támadást. De a kardokat ne az első hadvezérrel szövetséges pokoli teremtményeknek szentelje fel, hanem a sajátjainak.
Jam már átlátja, hogy ezt a háborút valamiért nem csak a valóság szintjén vívják, de az isteneik kegyét is keresik a selfek. És a legerősebbek közöttük értékes adományokkal, első sorban lelkekkel próbálják megszerezni befolyásukat isteneik körében. Különböző áldozati rituálékon tudják kedvenc démonukhoz kötni az ellenség kísértetét. Csak kisebb részben tudják a lelket önként rábeszélni, hogy csatlakozzanak hozzájuk és szolgálják őket. És igen értékes nyeremény volt az ő hűségesküjük ISIS férjének.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Raydani vadászat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raydani vadászat   Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2017 9:22 am

Raydani vadászat - Page 8 6td07aRaydani vadászat - Page 8 22f3fk

Ha sikerrel is jártam, akkor is kényelmetlenül és idegenül éreztem magam annak a gyíknak a bőrében és a felesleges mészárlás sem volt az én stílusom, bár valószínűleg a sötét elf nem nevezte volna feleslegesnek.
Azonnal éber lidérccé változtam, amikor ismét saját magam lévén meghallottam Jam dühös szavait, igaz némileg megnyugtatott a tudat, hogy itt van, de hallhatóan az Uráldur által ráerőltetett akció sokkal, de sokkal rosszabbul is végződhetett volna. Még sosem hallottam ilyen dühösnek.
Nem tudom mit tehet egy szellem, ha meg akarja ölni a gazdáját, aki mágikus paktummal kötötte magához, de ha Jam-nak baja esett volna, akkor minden bizonnyal addig nem nyugodtam volna, míg ki nem derítem.
Később persze én is megtudtam, hogy minden oka meg volt rá, csak az eszének és higgadtságának köszönhette, hogy megúszta. Beavatott sejtéseibe is és kezdtük átlátni, hogy itt sokkal komolyabb szinten is folyik a játék, mint a földi valóságban. Viszont ezzel arra is rájöttünk, hogy mennyire sokat érünk mi a vezérnek és arra is, hogy akár, ha ügyesen lavírozunk, köthetünk előnyös alkut, hiszen az éjelfek világában senki nincs biztonságban.

//Köszönöm a játékot……egyelőre Very Happy //


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Raydani vadászat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raydani vadászat   Raydani vadászat - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Raydani vadászat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Yuban, Raydani vadászat folytatás
» Raydani hegyek növényvilága
» Vadászat a virágra
» A nagy vadászat I.
» Raydani hegyek szörnyei és állatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: A hegyoldalakon-