KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új Tanácsos Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új Tanácsos Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új Tanácsos Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új Tanácsos Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új Tanácsos Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új Tanácsos Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 10:12 pm

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

Triin halála mélységesen megrázott minket..és az elvesztését meggyászoltuk.
Évekig volt körünkben,és sok kényes kérdésben volt támaszunk..
De az elvesztése enyhülni látszik,mert Testvére Helléna átvette helyét.
Sokat mesélt már róla,ahogy találkoztunk is vele évekkel ezelőtt..de most,hogy itt van körünkben,boldogan támaszkodom tanácsaira,ahogy Apjukom is..
Talán szentimentálisnak tartanak az alattvalóim,de nagyon örülök,hogy elfogadta a Huga a tisztséget,és most itt van velünk..

A Sötét Vastelep körüli mizéria,eléggé kivette belőlem az erőt..
De most  kicsit lenyugodva és átgondolva  az eseményeket,eljött az idő,hogy tettek mezejére lépjünk..s ebben Helléna tanácsaira is támaszkodom..

Hivatom hát a télikertbe...ott nyugodtan beszélgethetünk..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 10:30 pm

Hát eljött az első napom. Idegesen feküdtem előtte le az éjjel, bár pár óra után elaludtam, nem tudom mire számítsak, mind a Királytól és Királynétől- aki mellesleg üzenetet küldött nekem- bár a többi tanácstaggal sem tudtam beszélni, talán a délután szakítok rá időt.

A reggeli felkészülésem után egyenesen a királynéhez mentem a télikertbe. remélem jól fog alakulni a beszélgetés.

Amikor odaértem körbenéztem és meg láttam is láttam akit kerestem:
- Jó reggelt kívánok Felség, kéretett?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 10:42 pm

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

Hamarosan bekisérik Hellénát a kertembe...és picit mintha feszengene...de egy halvány mosollyal és egy kézintéssel hívom magamhoz..

-Gyere csak,Helléna!Üdvözöllek téged..egy kis teát?-ha kérsz,akkor a szolgáknak intek,hogy töltsenek neked.

-Szép napunk van ma...-mosolygok rád.-Főleg,hogy segítségedre számítva talán megoldást találunk egy problémára...ahogy arra is,hogy szerezhetnénk vissza egy olyan területet,amit mostanság sajnálatos módon kicsúszott kissé a hatáskörünkből...
De most szeretném,ha félretennénk a gondokat,és mesélnél nekem magadról..
Persze,ha nem titok..-
nézek rád kedvesen..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 11:10 pm

- Igen, szép napunk van királyném, köszönöm elfogadok egy csészével,
-tudja szívesebben mennék jelenleg és harcolnék puszta kézzel selfekkel, mintsem az életemmel untassam.

kissé zavart, hogy a királyné nem akar beszélni a selfekről

-deha nagyon szeretné mesélhetek magamról-
majd elmondom neki a bemutatkozásomat:
- Felség gondolom a nevemet családomat ismered, nem tudom mit mesélhetnék neked-nézek rá mosolyogva
-de a kedvedért elmondom- kacsintok rá- Helléna Silvermoon szolgálatodra felség, családom régóta a városban lakik és mindig is a királyi család közelében voltunk, bátyjáim tábornokok, ezredesek, jelenleg is ketten kint vannak felderítésen. Jómagam a család legkissebb és második leány gyermeke vagyok és mindig csodáltam nővéremet Triint, miatta jutottam oda is el ahol vagyok- kicsit szomorú lettem ekkor- de remélem hamar megbosszulhatom halálát!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 11:32 pm

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

Figyelmesen hallgatom Helléna történetét,és közben a teám kortyolom..
-Köszönöm,hogy meséltél nekem magadról,Triin is sok történetet osztott meg velem..-és ezért hálás is voltam..

-Azt szeretném,hogy jól érezd magad ,és most gyere velem ,kérlek..

Ha velem tartasz,akkor átvezetlek egy folyosón,ahová kevesek kaphattak bebocsátást..

Egy kis idő múlva,egy nagy és nehéz ajtó előtt állunk..
-Mutatok valamit..
-Bemész?-nézek rád mosolyogva..
-Ez volt a Testvéred terme...biztosan felismersz sok holmit..és van is itt számtalan válasz a kérdéseidre..szerintem..

Ha bemész ,akkor egy nagy csarnok szerű terembe lépsz,ahol a falakon szépen szőtt szőnyegek és függönyök vannak..
Egyik sarokban viszont egy asztal áll,ahol dolgozott Triin...
Rajta sok tekercs és egy faládika a monogrammjával

Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2016 11:41 pm

- Természetesen űrnőm!
majd követem a királynét bárhova vigyen is
majd miután megpillantom az óriási több méteres ajtót kicsit hezitálok, de magabiztosan válaszolok
- Persze szívesen, de mi eza hely?
majd miután megkapom a választ, hamar eldöntöm magamban látnom kell mivan odabent
körbenézek és az asztalához megyek.
-Úrnőm miért? miért most hoztál ide?
Megfogom a ládikát a monogramjával és megpróbálom kinyitni
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Dec. 16, 2016 12:12 am

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

Egy kis halvány mosoly suhan rajtam végig,miközben látom,hogy Helléna bemegy a terembe..

-Szerintem most jött el az ideje,de talán a válaszok itt lehetnek számodra..

A ládikát pici csillagzár "védi"..de hamar ki tudod nyitni.

benne egy rézkulcs van.

rajta ez áll:
"a testvéremnek"

és mellette egy papiros.

"Ha ezt olvasod Helly,akkor én már nem vagyok veled...
Bár sohasem beszéltem ezekről a dolgokról..de talán megbocsátod..
Amit ez a kulcs nyit,azt neked szántam..évek óta őrzöm..de tudom,hogy egy nap hasznát veszed..
Sajnálom a kiesett éveket...de remélem egy napon majd újra együtt lehetünk..
Becsüld meg magad,Hugicám..ahogy mindig is egyek voltunk gyerekkorunkban is..de most komoly és felelőségteljes munkád van a Királyi családnál,amit becsülettel és tisztességgel végezed majd,tudom..
De elég legyen a szóból..most a tettek ideje jött el...
Remélem hasznát tudod venni a "hagyatékomnak"...drága Testvérem..
Ölellek és csókollak sokszor,Drága Hellykém...

Triin."
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Dec. 16, 2016 12:30 am

ahogy kinyitom a ládát meglátom a levelet amit nekem címeztek
figyelmesen kezdem olvasni és az első pár sor után pityeregni kezdek

-Miért hagytál itt egyedül Triin?

majd ahogy olvasom tovább a végén az asztalra teszem a ládát és a levelet a kulcsot megfogom kezemben és megtörlöm könnyekkel teli arcomat melyről lassan mintha patakok folynának lefele.

majd az ajtóban álló Királynére nézek:

-Köszönöm neked Felség ez nagyon sokat jelent nekem- majd megint megtörlöm szememet

kis szünet után folytatom már magabiztos hanggal:
-neharagudj kérlek, nem tudod véletlenül ez mit nyit?-mutatom a ládikában talált kulcsot
Majd a válasz után gondosan a levelet visszateszem a ládikába és visszateszem az asztalra pont ugyan oda ahol volt
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Dec. 16, 2016 12:36 am

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

Némán nézek Hellénára..és összeszorul a szívem,ahogy a könnyeit látom..de a szomorúság nemcsak őt keriti hatalmába,hanem engem is..de amint a kulcsot meglátom,bólintok.

-Megmutatom..

A szobaszönyeghez vezetlek és félrehúzom azt.
Egy nagynak tűnő festmény van felfestve a falra,de ha jobban megnézed egy pici rézdísz van a sarkánál,alig észrevehető..amibe illik a kulcs..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Dec. 16, 2016 12:42 am

követem a királynét és mutat egy festményt nekem, jobban nézegetem, de először nem tudom mit kéne rajta látnom
- Miért hoztál ide Felség?
Majd amint kimondom észreveszem a kis réz nyílást-a kulcslyukat és azonnal beledugom a kulcsot és kinyitom, bármi is legyen ez
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 12:50 pm

Ahogy a rézkulcs bekattan a zárba ,egy hirtelen mozdzlattal a kezedre zárodik a szerkezet és csak akkor enged el,mikor elforditod benne a kulcsot.
A Testvéred tudta hogy sok illetéktelen kezek érinthették volna a tartalmát a kis ládikának amit a fal rejt..de mivel a kulcsa nálad van ..igy a mélto helyre kerül az "öröksége".

Ahogy kinyilik a fali rejtekajto..egy hosszukás faládiko van mögötte..
Ha kinyitod, akkor egy szépen megmunkált fegyvert..egy csatabárdot találsz ..amit a törp mesterrk keze nyoma dicsér..és nem utolso sorban..a Testvéred gondoskodását feléd..ha esetleg "szükség"hozná a használatát..

A bárd alatt egy aprora hajtogatott papiros is van .
Ha kinyitod..akkor egy kétsoros mondat.

"Menj el Helly a Hegy magasára..és ott keresd a faluban a vajákost..ö tudni fogja mit kell tenned.."
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 3:00 pm

Kinyílt, bármit hagyott itt Triin hálás vagyok neki.
Ahogy bepillantok egy jóval nagyobb ládát látok meg, majd sietve kinyitom és benne meglátom nővérem egyik szeretett csatabárdját és alatta egy rövid levelet.
Elolvasom a levelet, ami meglepődésemre újjabb rejtélyt hagy maga után.....
A Hegy magasa és a faluban egy vajákos?
- Kell egy térkép!
majd kiveszem a ládából a bárdot is
- Úrnőm, ha nem haragszol meg, ezt az ügyet le kell zárnom, és kéne nekem egy térkép is!
- Köszönöm, hogy segítettél nekem, sokat jelent számomra!
- Nem tudom, velem akar-e tartani, vagy velem tarthate ahova megyek, egy bizonyos Hegy magasát kell megkeresnem, ehhez kell a térkép is
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 5:57 pm

/a királynö képe/

-Ohh..hát persze..egy térkép!..máris hozatok!!
Azzal intek egy kézmozdulattal Gufinak..aki iramodott is meg a kért holmiért.

Amint visszaért ,leteritette az asztalra..

-Na!..milyen hegyet emlit az irás?-nézek Hellyre
-Ebben a hegységben nincsenek faluk..de akkor lehet ..hogy másra gondolt???

Érdeklödve és figyelmesen böngésztük a térképet..de valahogy egy megállapitásra jutottam..persze kicsit furán is gondoltam..de ez lehet a megoldás csak..
-Akkor valoszinü hogy messzebbi Hegyre gondolt Triin..hát...akkor találjuk meg azt a helyet!!!..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 7:16 pm

- Köszönöm
-a Hegy magasa az kell Triin szerint megkeresnünk. de valóban nincs ott semmi

megnézem a térképet hátha van a környéken pár falu és más hegyeket is, például a legmagasabbat
amint megtalálom:
- talán ezen a hegyen lehet valami
remélve van ott egy falu jelölve
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2016 11:17 pm

Az új Tanácsos Kqdw3w5j61ifu9ckwfvm

-A térképen nem látok semmi olyat, amit említ Triin..-nézek rá Hellyre.
-Vagy esetleg a ...-tanakodok tovább a térkép felett..

Kissé tanácstalanul nézek Gufira és hellyre..mert valahogy nem értem ezt a dolgot..

~Triin nem szokott ilyet tenni,vagy mondani..ami nincs is ott ahol mondja..
Nagyon is jól ismerte a Hegyeinket és a Bányáinkat..ahogy minden településünket..de most tanácstalanul állok én is..~


-De én csak Vaskapunál tudok egy magas hegyet,Királynőm....vagy az oughwar hegység felé menet lehet..más ötletem nincs..-néz fel Gufi.

-Akkor csak az lehet?..biztos vagy benne,Gufi?..mert az oughwar hegység nem itt van közel..
-Lehet csak akkor tudjuk meg,ha odamész,helly..ha ki akarod deriteni?..


Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeKedd Dec. 20, 2016 12:03 am

Hallgatom miről tanakodnak miközben nézem a térképet, és próbálom végig gondolni mit is tudok Triinről, sajnálatomra az utóbbi pár évben elég sokfele járt ahol én nem és nem tudom mire gondolhatott. Bár mintha a oughwar hegy rémlene hogy mesélt róla...

-Úrnőm lehet a oughwar hegyre látogatnék először, Triin mesélt nekem róla egy keveset, bár nem tudom mire számítsak.
-Remélem tudnak a királlyal nélkülözni még egy pár napig, mert engedelmeddel azonnal indulnék!


Amennyiben a királyné rábólint megyek szedem is a felszerelésem és nővérem Bárdjával megindulok a rejtélyes hegy felé...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2016 3:45 am

/a királynö képe/

A térkép feletti tanakodásunk kissé elhuzodott..mivel az oughwar hegyek kissé messzebb vannak tölünk..bár Triin diplomatikus szerteágazo ismeretsége okán nem is olyan lehetetlennek tünik a hely valoszinüsége..

-Persze,Helly..menj csak ..-bolintottam,bár belül kicsit szomoru voltam,hogy elmegy.De valahol tudtam is azt,hogy szerintem mindönk itt tenne ha a Családjárol van szo..

-Gufi segit felkészülni az utra..élelemre és felszerelésre ne legyen gondod!..csak mond meg neki hogy mit szeretnél..
Ha minden készenáll..akkor idulhatsz is..
De mielött mennél..irok egy papirost neked..amiben a királynöi pecsét fog átengedni a határon..
Légy óvatos!!..Aztán hamarosan ujra látni szeretnélek..
Most menj!..sok még a dolog..

Gufi totyorogva áll melletted..és várja ha van valami kivánságod az ut elött..

-Mond nyugodtan Helly ha van amit kérsz..-bologat..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2016 1:02 pm

láttam a királyné szomorúságát távozásom említésén, próbáltam vígasztalni:
- Köszönöm Úrnőm, kérlek ne szomorkodj, hamarabb itt lennesz, mintsem távozásom észrevennéd!
Majd Gufihoz fordultam:
- és neked is köszönöm a segítségedet Gufi, kérlek hozz nekem elég élelmet, vizet és egy alvásra alkalmas valamit és ha lehetséges egy hátas is jól jönne, utána találkozzunk a házam előtt onnan indulok, amint lehet.

Ezután hazamentem magamat is felkészítve az útra: felvettem páncélomat, ruhámat elcsomagoltam majd az ajtóm előtt vártam Gufit a falnak támaszkodva, kisvártatva meg is jött, átvettem a felszerelést, megnéztem nálam vane a királyné papírja és utána indultam. Amint kiértem a városból visszanéztem, remélve nem kell sokáig távolmaradnom. Majd bátran magam elé nézve mentem tovább az oughwar hegyek közé.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimePént. Dec. 23, 2016 10:01 pm

Gufi sietve indult a kért élelemért és a kulacsért..nameg a Királynő papirosáért,amit Hellynek szánt,hogy a Határon át zavartalanul tudjon átjutni..

Bár talán nem olyan hátast várt Helly,mit gufi hozott neki..de az istállókból a harcok alatt minden lovat és öszvért elvittek,és csak pár csacsi maradt a szekérhordók közül..
De mivel hamarosan indul Helly az útra,így Gufinak nem maradt más lehetősége,mint odavezetni a lány elé a hátasát..

picit pironkodva adta át a csacsi kantárját,de tudta,hogy ez a legjobb amit adni tudnak per pillanat..

Hamarosan el is indul a tanácsos lány..zsebében a papiros,és egy talányokkal teli hegység..amiről csak hallomásból tudott a testvérétől..

A Törp Birodalom egyre távolodni látszik,ahogy átjutsz a Hágón..és szemed elé tárul a síkabb terület,amin gyér növényzet és égnek meredő fák keretezik az ösvényedet..

Egész nap meneteltetek a csacsival...és most úgy látszik megmakacsolta magát az állat..
De lehet,hogy csak éhségét akarja tudtodra adni?..vagy valami neszt hall a távolból?..

Ha fülelsz..a fák ágai közt mintha megmozdult volna valami..ahogy a Nap is kezd nyugovóra térni..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 12:54 pm

A csacsi lehet éhes? Vagy valami zavarja? Ahogy adnám neki az ennivalót hallom valami a fáknál mozoghat, vajon mi vagy ki az?

Elővettem a csatabárdomat ekkor és lassan lépkedni kezdtem arrafele:

-Gyere elő!
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 2:05 pm

A Csacsid makacsul és hangosan adja tudtodra..hogy egy tappottat sem megy sehova innen..legalábbis a következő pár orában talán..mig el nem hárul az mi zavarja..

A fák közti nesz egyre hangosabb..és mikor rárivalltál a hang forrására..egy nagy puffanást hallasz..és halk szitkot..

-ó..az a magasságos!!...most kezdhetem elölröl..!..nem tud senki csenben maradni itt??

Kis idö mulva mégis visszaszol a kérdésedre..

-ki lenne!!..én vagyok,Kobic..te lüke Tiko..
..de ha ilyen hanggal vagy..akkor nem a méz lesz a vacsora..hanem a mérges méhek!!..azt a rézfán fütyülöjét!!..

De ahogy hallod a folyamatos zsörtölödését..egyik pillanatban kidugja a fejit a fa mögül egy torzomborz haju törp..és a szája televan lépesmézzel ahogy tömi magába..
De ahogy meglát kissé meglepödve elejti a majszolását..
És..ahogy rádnéz meredten..egy nagyot nyel..
-téged meg honnan szalajtottak ?..te nem vagy Tiko..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 2:29 pm

kacagok rajta egy sort, majd felelek:
- Helléna vagyok nem Tiko való igaz

majd leengedem a fegyverem

-jó ötlet a méhekkel így bánni?
majd odamegyek hozzá és felsegítem
- az oughwar hegyekbe tartok, valakit keresek, te errefele mijáratban?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 3:58 pm

-ohh..üdvözlet..Helléna..-emelkedik fel a segitségeddel .

-a méhek nagyon fincsi mézet adnak..és sajnos elég magasra is rakják a kasukat..
..az oughwar hegységbe?..az jo messze van..éjjel meg nem tanácsos errefelé járkálni..a multkor is volt valami balhé..de szerintem igyekezzünk a táborunkba..ott meghuzodhatunk..ha persze akarsz..-néz rád kiváncsian..de zavarba is van..egy törp asszony társaságában..
Elég fura hogy egy nő egyedül itt a hegyekben..

-ettél már??éhes vagy?-vigyorog,és egy almát kotor elö a tarisznyájábol és nyujtja neked.

A másikba meg hangosan beleharap..

-nincs messze a sátram..ott van rendes kaja..ha meg nem dézsmálta az a lükebóka Tiko..-rázza meg a fejét mosolyogva..
-aztán mesélhetnél kit keresel arrafelé..ha nem titok..-kacsint rád kedvesen..
-jobban esik a séta .ha van társaság..-vereget vállon barátságosan

Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeSzomb. Dec. 24, 2016 7:32 pm

-igen, oda tartok.... köszönöm az almát
megfogom és beleharapok

-nővérem mondta, hogy menjek oda-mondom kicsit komoran- egy vajákost kell megkeresnem, ő talán tudja a válaszokat

mesélek neki útközben
-te is mesélj milyen balhé volt? és ti miért járkáltok idekint?

nézek rá érdeklődően
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitimeVas. Dec. 25, 2016 9:37 am

Gufival a tábor felé haladva furcsa nyomokat fedeztek fel a talajon..

-ez meg mi lehet?-néz rád kérdön.
-ugy látszik arra halad..jajj..ne!...Tiko!-kezd rohanni a helyre ahol hagyta barátját..
De csak hült helyét találjátok.

Szerte szét dulakodás nyomai..és egy nagy rakás felfordulás a sátruk körül..minden kiborogatva és szétszorva..

A nyomok elég kuszák..de ha tovább haladtok kissé tisztábban látszik hogy gyalogosok voltak..és elég mélyen mnyomodott bele a laza talajba a lábnyomuk..
Kissé arrébb lovak nyomait is látjátok..de a sürü növényzetben alig láthatok..az sem könnyiti meg a dolgotokat ,hogy beesteledett..
Választani kell..vagy utánamentek a támadoknak..vagy vártok reggelig..
Gufi elkeseredetten roskad magába a barátja miatt..és kapkodva keresgél hátha elbujt valahova a cimborája..
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új Tanácsos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új Tanácsos   Az új Tanácsos Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új Tanácsos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Raydani hegyek :: Törpök országa-