KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Nincsen Karácsony Kevin nélkül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 7:29 pm

Flint és újdonsült bandája -vagy egészen pontosan a banda, aminek a legfiatalabb tagja lett- újabb nagy balhéra készül. Az elmúlt hónapban hamar fenekére vertek a legtöbben a nemestől kapott pénznek. Hiszen hideg is volt. Jó is volt oda bújni valaki mellé. És költségekkel járt... Embarassed
Így hát Horog, a lelépett bandatag helyére felvett új gyerek máris a terveiről kezdi győzködni a többieket. Aki azt hiszi, hogy ő Jani, az pedig csak sötét szemekkel figyel. Látszik rajta, hogy keresni fogja a gyenge pontokat. De egyelőre nem szólal meg.
-Szóval az Ildikóval sikerült megtudnom, hogy senki nem lesz ott 24.-én. Teljesen üres a ház, még az őröket is hazaküldték. A király vidéki vadászkastélya, egy csomó arany meg ezüst cuccal.
Ha ezt megcsináljuk, nem kell soha többet dolgoznunk.

*Hallották már ez utóbbi kijelentést. A nemes tesóját is ugyan ezzel szavakkal ölték meg. De kevesen vannak olyanok, akik tartós párkapcsolatot létesítenének olyan férfival, aki szó szerint a csatornában lakik és a bűze is árulkodik erről.
Flint viszont jóval képzetlenebb volt akkor még a kardforgatásban. Mára viszont Jani rengeteget gyakorolt vele. És az is kezd világossá válni, hogy nem tart igényt erősen hierarchikus vezetésre. Mással is foglalkozik néha, ha vívásról van szó. És tekintélye van a csapatban, másoknál több. De amikor tervezés van, szeret a háttérbe húzódni és inkább dolgoztatni a többiek agysejtjét. És csak akkor lép, amikor szükség van rá.
Szóval te is ott vagy a térképet körbe állók között, ami egy erdei házat és a környező terepet ábrázolja.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 7:46 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Hát lehet azt mondani, hogy már elvesztettem az ártatlanságomat, de végül is nem, mert nem emlékszem semmire. Az egyik átmulatott éjszaka után úgy berúgtam, hogy fogalmam sincs miként ébredhettem Gerda ágyában, bár valószínűleg neki sem volt.
Mindenesetre innentől a többiek úgy bántak velem, mintha egy fokkal előrébb léptem volna a ranglétrán és férfiként veregették meg a vállam, a bajuszuk alatt somolyogva. Én meg nem mertem elmondani, hogy se kép, se hang nem volt.
Minden esetre most már teljes értékű tagként ott volt a helyem, amikor a zöldfülű gyerek, akivel kiegészült a banda, elmondta, melyik házat szemelte ki prédának és nem adta lejjebb, rögtön a Király egyik vidéki kúriájánál kezdte.
Mesterem, Jani viszont szépen a háttérbe húzódott, ahogy általában az ötletelésnél tette, de a végén úgy is az övé lesz a döntő szó.
Magabiztosan ingattam meg a fejem.
- Nem tudom ki az az Ildikó és honnan van az infója, de biztos vagyok benne, hogy a király nem hagyja védtelenül a kincseit. Az tuti, hogy nagy zsákmányt lelnénk ott, csak kérdés mit adnánk cserébe? Ha oda is megyünk, nem árt óvatosnak lenni és nem fejjel menni a falnak.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 8:03 pm

Elmosolyodik Horog és a többieken körbe néz, hogy lássa a tekintetükön, hányadán áll náluk a dolog. Bár persze még ennyire megértő fogadtatásra sem számított, mint ez a csöndes hallgatás. Majd felég fordul.
-Ildikó az egyik nem rég oda felvett szobalány. És megígértem neki, hogy a legszebb nyakéket megtartjuk neki, cserébe a súgásért.
* Ezzel az aduval nem tud Flint vitatkozni, egy szobalány tudhat ilyen információkat ez tény, de azért furcsa, hogy sikerült pont egy olyan újoncot felvennie Janinak, aki máris az ölükbe dobja az évszázad rablását. De, hát nem Flint a főnök és tény, hogy az ajánlat nagyon csábító. Ha valami gebasz közbe is jön, akkor is már jól forgatja már a kardot, biztos sikerül kivágnia magát, ráadásul ő az egyetlen képzett tolvaj is a csapatban, akinek léte az észrevétlenség.
- Nekem mindegy, gondolom nem az a nyaklánc fog hiányozni. - vonja meg a vállát a kölyök.
-Nekem ez még akkor sem tetszik. -szólal meg Füles- Szerintem vásárra visszük a bőrünket és a kutyáit tuti utánunk küldi, amikor rájön, hogy hiányzik neki ez-az.
*Jani továbbra sem szólal meg, de Sebes sem látszik túlságosan meggyőzöttnek.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 8:19 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Visszagondolva a Fővárosban tett látogatásomra, a hideg borzongás végigszalad a gerincemen. Abban nem kételkedem, hogy, ha sikerrel is járunk, akkor is mindent meg fog tenni a katonák parancsnoka, hogy fellelje a tolvajokat, de ha tényleg meg tudjuk tenni, akkor már bottal üthetik a nyomunkat.
- Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, biztos, hogy nem lesz könnyű és a nyomunkba is erednek, de azt mondják kockázat nélkül nincs nyereség.
Füles egyetértően bólint rá, ám ezúttal Sebes szólal meg.
-Engem az zavar, hogy ha az inkvizició megszorongatja azt a lányt, tutira köpni fog. Inkább keressük fel közösen az a kis cselédet és kicsit eljátszunk mi is vele. Utána pedig gondoskodunk róla, hogy a torkán át vegye a levegőt.
Az új srác úgy tünik nem kezdő, mert meg sem rándul az arca a barátnőjéről való elmélkedés hallatán. És Jani valamiért rám néz és vár, mielőtt megszólalna.
- Az inkvizíció nem foglalkozik lopásokkal, valószínűleg a Palota őrségre hárul a nyomozás és gondolom Horog magával vinné a barátnőjét, így vagy együtt kapják el őket, vagy sehogy. Különben is, ha ez a meló bejön, valószínűleg mindenki megy a maga útján nem? Vagy ha fevet a pénz is ezt akarod csinálni? - nézek a fickóra és azon veszem észre magam, hogy a terv mellett kardoskodom, holott ez nem állt szándékomban, csak épp a felvetéseik álltak gyenge lábakon. Azonban Jani hallgatása már idegesít, így egyenesen neki szegezem a kérdést.
- Mi a véleményed.....főnök?
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 8:35 pm

Jani hosszan elgondolkodik. És bár ő nem volt ott, még csak nem is hallott arról, amikor az inkvizíció pont téged vádolt mágikus lopással a király kincstárában talán úgy egy-másfél évvel ezelőtt, ám azért tapasztalt már ezt-azt a pályán.
-Bárkit is állítanak rá, biztosan nem lesznek járatlanok a nyomolvasásban. És ez aggaszt engem is. De ahogy a kis Fickónk mondta, a csaj velünk lesz megfigyelés alatt vagy fél lábnyira a föld alatt.
Vágjunk bele és majd kiderül!

* A kitűzött napon, ott is vagytok az erdei ösvény végén és a hó lepte bokrok takarásából leskelődtök, de nem láttok semmit.
-Úgy tűnik tényleg nincs gáz. Ha maradt is itt egy-két ostoba, azzal elbánunk. Többen vagyunk. De előre kéne küldeni valakit felderíteni.
* Flint szerintem ott viszont véletlenül került az inkvizíció kezére, de hát itt szó sincs ilyenről, csak aranyat és ezüstöt akarnak zsákmányolni, de hát nem tudhatja Flint, hogy mi jár Jani fejében, nem igaz?
Azonban a főnök végre nyilatkozik és eldönti a kérdést.
Ezen az estéjén tehát a banda nem a szeretet ünnepét üli, hanem a tolvajokét.
Mikor szóba kerül a felderítés Flint ártatlanul nézelődve szemlélődik, esze ágában sincs nagyobb kockázatot vállalni, mint a többiek. Nem tudhatja, hogy mi van odabenn, de jobban szeretné, ha mégis van őrség, akkor azt ne ő fedezze fel.
Horog viszont azonnal jelentkezik, amint azt látja, hogy senki más sem vállalja. Lassan megindul a hatalmas épület felé, enyhén lehajolva, mintha így kevesebb esélye lenne fentről, az ablakból véletlenül kinéző valakinek észrevennie őt.
De nagy mázlija -és a csapatnak is az van- nincs itt senki, aki megzavarná, hogy eljusson a lépcsőig. Ott pedig nekilapulva a falnak megy lassan. Egészen addig, amíg körbe nem ér.
-Gyertek, nincs itt senki! -próbál halk, de magas hangon beszélni, szinte vinnyog, hogy az összes senki meg ne hallja... Mármint értitek!
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 9:12 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Végül is így van jól, Horog vetette fel a dolgot, így ő vállalja is a kockázatot, fut át rajtam a gondolat, ahogy látom a kastély felé óvakodni a fickót. Mindenki feszülten figyeli, ahogy én is, de senki nem kiált fel és senki nem lő rá. Minden gond nélkül ér körbe, aztán kiált nekünk fojtottan, bár meg se kellett volna szólalnia, hiszen így is jól látta mindenki.
Jani intésére megindulunk befelé, az ajtó nem jelent gondot, hamar besettenkedünk a földszintre, ahol már most megüti az orromat a gazdaság szaga.
Azonban kihegyezett érzékszerveim mást is jeleznek, egy halk zörejt, valami koppanást az emeletről.
- Valaki van itt. - suttogom megfeszülve.
-Nem mész fel? -kérdezi Horgos.
- Miért én menjek fel? Menjünk fel együtt. - mondtam idegesen.
Megindulunk együtt felfelé. És hamarosan Füles egy gyors rántással tépi fel az ajtót, ami mögött halk léptek hangjait hallottuk mindannyian. És egy nő ijedten fordul meg, majd azonnal kinyitja a száját.
-Hát ti vagytok? Béla mondta, hogy jöttök. Nincs senki, csak hátra maradtam, hogy ügyeljek, minden rendben legyen. Hirtelen úgy megrémisztettetek.
És megindul Horgos felé, hamar egyértelmü jelét adva, hogy egyedül szeretnének lenni, amig mi átkutatjátok a vadászházat.
Nem vitatkozik senki, lopakodva jutunk fel a fenti helyiségekhez, ahol a hamar kitárul a szoba ajtaja, ahonnan a zaj jött, de csak a szobalányt leljük ott, szavaiból legalábbis ez következik és bár emleget egy Bélát, nem nehéz kitalálni, hogy kedves, új ismerősünket emlegeti, Horgot.
Mivel úgy néz ki igazat mondott, nem húzom tovább az időt, én nekilátok megkeresni a magam zsákmányát, ők meg csináljanak, amit akarnak.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 9:13 pm

Az egykor Délos utcáin felnőtt gyerek elkezdi kihúzogatni a szomszédos szobákban a fiókokat és más egyéb helyeket, ahol aranyat sejt, de csak egy ezüstben kidolgozott gyűrőt talál valami piros, apró kővel és egy apró zsákban pár másik, nagyobbacska színes kavicsot. Nehezen tudná megmondani, hogy mennyit érnek pontosan, bár ahhoz jó a szimata, hogy eladhatóak. Így magához veszi.
Miközben persze az andalító háttérzajt nem kell ecsetelnem. És a többiek is minél jobban eltávolodva egymástól, hogy gyorsabban fésüljék át a terepet, hirtelen odalentről -valahonnan a pincéből- éktelen nagy csörömpölés hallatszik.
Eddig nem talál sok zsákmányt Flint, de a gyűrűt és a köveket is magához veszi, mert a kicsit is meg kell becsülni, ez már rég megtanulta. Egyszerűen nem tudja, hogyan művelhetik "azt" Horogék, ebben a helyzetben, de egy fintorral letudja a dolgot, egészen addig, míg meg nem dermed a lentről felhangzó zajra.
Bár el volt foglalva, nem gondolja, hogy valamelyik bandatag ment volna le, hiszen a nagyobb zsákmányt itt sejtették, de akkor ki van odalenn?
Kióvakodik a folyosóra és megpróbál lelesni, hátha lát valamit.
Ahogy a lépcsőhöz közeledik, a kéjes hangokon egyre inkább átszűrődnek a lentről jövő jóval halkabbak. És ezek valami pakolást sejtetnek, mintha az előbb valaki felborított volna egy nagy halom vasat és most pakolná rendbe. A többiek folytatják tovább a hely kirámolását. Jani az egyik ajtón keresztül a kirámolandó szobában feléd fordul, ahogy elhaladsz előtte és biztat téged.
-Menj, nézd meg mi volt az! Talán csak egy patkány vagy mit tudom én. Ha állat, akkor ne foglalkozz vele!
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 9:23 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

A párocskát úgy látszik semmi sem zavarja, ahogy azt tapasztalom a többieket sem, úgy látszik csak én vagyok ennyire gyanakvó.
Mikor kijjebb érek, megszólal az egyik szobából Jani és br semmi kedvem nincs a dologhoz, nem akarom figyelmen kívül hagyni.
Mert abban biztos vagyok, hogy nem patkányok keltettek ilyen zajt, azok nem borogatnak fel vasakat. Annál sokkal okosabbak és óvatosabbak.
- Megyek, de azért jobb, ha figyeltek ti is. - szólok vissza halkan és leosonok a lépcsőkön, olyan halkan, ahogy csak egy tolvaj képes.
Ahogy leérek a pince ajtaja be van csukva. De mögüle még mindig egyértelmüen jönnek zajok.
Ez egyre különösebb, hiszen már egyértelműen hallom, hogy van odabenn valaki, bár az ajtó zárva, de hát ez nálam nem akadály. Remélem nem nyikorog, ha nem, akkor egyértelműen megpróbálok bejutni, ha igen, meglapulok, még akár feljebb is szaladok halkan és várom mi történik.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 9:42 pm

Odabent egy tiszta piros ruhába bújt, fehér széldíszítésű -úgy mondanánk, ha lenne Karácsony Neminrán, hogy télapó- ruhába bújt fekete csizmás alak próbálja odébb rakosgatni az állványról ledőlt fegyvereket, pajzsokat és vérteket. Bár nem túl lelkiismeretesen, inkább csak szabaddá akarja tenni az utat a pince belseje felé a rengeteg láda között.
Te a bejárat mellett álló hordó mögött jó fedezéket találsz, hogy elbúj mögötte. A fickó piros kabátja alól valaminek a fa nyele lóg ki és morog magában átkozva a "rozsdás vackokat".
Az ajtó szerencsére halkan nyílik és Flint hamarosan már egy rakat hordó mögül lesi a káromkodó, furcsa ruhában lévő fickót, akinek ruházata nem tűnik ismerősnek, ilyen egyenruhát még sosem látott, talán ez valami egyedi, királyi őrökre szabott viselet?
A kölyök nem tudja miért pakolgatja a fickó a feldöntött fegyvereket, de úgy néz ki maga sem fegyvertelen. valami az övébe van dugva.
Flint halkan kihúzza a saját kardját és a piros ruhás mögé igyekszik lopakodni, hogy fenékbe bökve lepje meg.
- te vagy itt egyedül koma?
A fickó ijedten egyenesedik fel a valagát masszírozva, és most már látszik fehér szakálla és szintén ősz haja. És szemén a pápaszem. A torkából pedig érthetetlen szavak jönnek ki.
-Hó-ho-ho-hó!
*Majd a pillanat töredéke alatt felkap egy téglát, mely két láda közzé volt rejtve és homlokon dob vele téged. Mielőtt rájöhetnél, mi történt, minden elsötétül.


/Kocka dobás: Hatos
1-4-ig -Mikor Flint felébred, egy ágyon hever. A banda tagjai ott vannak a szobában, egy székhez kötözve a "Mikulást" felváltva püfölik.
5 és 6 -Amikor a tolvajunk felkel, maga mellett Sebest látja a fejében egy fejszét állítva. A többiek a cseléddel együtt megkötözve szintén a földön/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 9:42 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 1
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 10:02 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Hát az biztos, hogy mindenre számított csak erre nem, így aztán a tégla olyan szép nagyot csattan a kobakomon, hogy öröm lenne nézni......kivülről, de így inkább fájdalmas és az eszméletem nem is akar sokáig maradni.
Mikor később, alapos fejfjással magamhoz térek, tompa puffanásokat hallok, egy pár pillanatig azt hiszem, hogy a fejem dübög, de aztán, ahogy kinyitom a szemem, látom, hogy a társaim azok, akik lelkesen verik a megkötözött piros ruhás alakot, aki fejbe vert.
A homlokomat fogva feltápászkodom és kárörvendően vigyorgok a fehér szakállas fickóra.
- Ezt nem kellett volna, öreg!
Sebes ismét üt és utána megragadja a férfi haját, hogy kicsit hátra döntse a fejét és az arcába hajolva üvölthessen.
-Hányan vagytok és mi a franc a feladatotok?
Az alakon meg sem látszik még a bántalmazás, ám válaszol.
-Mondtam már. Ki akartam pucolni a helyet csak ti elkaptatok. Azt hittem, nincs itt senki.
Most veszem csak észre, hogy Ildikó nincs veletek.
Nem látom, hogy nagyon meghatódna a fickó a szövegemtől, de azt sem, hogy akár megkottyanna neki a verés, bár ennek ellenére készségesen válaszol Sebes kérdésére. Aár még el is hihetnénk, amit mond, miért ne csapna le más is a zsákmányra? Főleg, ha......
- Hol van Horog nője? - teszem fel gyanakvó kérdésemet.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 10:13 pm

Jól láthatóan dúl a többiekben a tesztoszteron és Jani is ott ólálkodik a szék körül a jobb öklét a bal kezével simogatva és szeme sarkából mindvégig a Télapót nézve. És ő válaszol.
-Bezártuk a másik szobába, amíg ki nem derül, miért hívott ide két csapatot. És hol vannak ennek a nyomorultnak a többi társai.
-Mondtam már, nincs senki több. Csak én és Vireldától azt hittem, hogy üres lesz a ház. Azt sem tudom, titeket miért hagytak itt végül mégis őrködni.
-Ja Virelda, aki akkor is Ildikó, ha tagadod. És kettőnket simán leütöd egymagad, miközben tele van a bandával a ház. -morogja Füles.
* Na, hát! Flint hamar rájött, hogy nem ő találta fel a spanyol viaszt, mert a többiek is rájöttek, hogy ki lehet a dologban a ludas.
Mondjuk a jelmezes fickó sem tagadja, bár felesleges is lenne, úgy is kivernék belőle.
- Kettőnket? Akkor gyors volt az öreg és jók a reflexei, nem jött zavarba, hogy egy kardot fogtak rá. Igaz tolvajnak elég gyatra, akkora zajt ütött, hogy a fél város a nyakába esett volna, ha nem az isten háta mögött lennénk. - morogta - Ha ez a fickó tolvaj, akkor én megeszem a nem létező kalapom.
* Újabb dühös ütések záporoznak kevés kérdéssel füszerezve, de a fickó még csak meg sem rendül. Nem csak egy kitört fog sincs, de még foltok, vér vagy bármi más sem. Pedig kis idő után a horgokat igyekeznek változatossá tenni az orrát ét felütésekkel.
Egyetlen változás, hogy egyre többet simogatják társaid a kezüket. Viszont a fogoly rendithetetlen. És nagyon hosszúnak igérkezik a kihallgatása vége.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 10:37 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Meglepődve látom, hogy egyáltalán nem sérül meg az idegen, akár hogyan ütik is, vszont a banda kezd kimerülni és ők jobban fájlalják a kezüket.
Így aztán nem fogunk előrébb jutni!
- Mi lenne, ha a csajt kérdeznénk, talán ő hamarabb törik meg, mint ez, hiszen még csak nem is vérzik. - jegyzem meg egy idő múlva.
Kezdek kételkedni benne, hogy ember, de akkor micsoda?
-Vérezni fog, amint azt akarjuk. -Sebes egy tőrt húz elő és játszani kezd vele, hogy ezzel is -sikertelenül- nyomást gyakoroljon az elfogott fickóra.
A zsebébe nyúl és előhúz egy kulcsot és oda dobja nekem.
-De látogasd csak meg az újoncunk barátnőjét. Egy körre a vendége vagy.
Nem néz sem rám sem rá Horog és arcáról semmi érzelem nem olvasható le. Csupán ujjai egy halványit jobban begörbülnek, mint szoktak.
Megtalálom a bezárt szobát és kinyitva bent ül az ágyon a cseléd.
Ha ekkora veréstől nem vérzik, én ugyan nem hiszem, hogy a késtől fog és nem is látszik, hogy meghatódott volna a piros ruhás a látványtól.
Azonban meglep, hogy Sebes nekem vágja a kulcsot, hogy én "beszéljek" a lánnyal.
Mivel a végére akarok járni a dolognak, megyek, de eszem ágában sincs befizetni nála egy körre, csak tudni akarom az igazat.
- A társadat most szedik darabokra és utána te jössz. - fordulok egy kis cselhez. - De ha nekem elmondasz mindent, akkor segítek meglépni innen. - lengetem meg az orra előtt a kulcsot.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2016 11:01 pm

-Nekem nincsenek társaim, csak ti. Ezt elmondtam. Virelda egy másik nő, de nem hiszem, hogy köze lenne ehhez a pasihoz. Nagyon rendes és már tíz éve dolgozik a királyi udvarban. Az uralkodó mindig vele beszéli meg a személyzetet érintő fontosabb dolgokat.
Szerintem legfeljebb csak véletlen említhette meg ennek a vadállatnak. És a többiek viszont azt hiszik, hogy kitaláltuk és engem fedez ez az idegen. És hogy valamiért egy másik csapatot is szerveztem, hogy eltegyenek láb alól titeket.
Hinned kell nekem. És meg kell értetned velük, hogy eszem ágában sem volt átverni őket. Még Béla sem hisz nekem.

Lehet, hogy tapasztalatlan vagyok a nők terén, de Ildikó ártatlan szeme engem meggyőz és hiszek neki. Csak erről meg kell győznöm a többieket is, ami már nehezebb lesz.
- mindjárt visszajövök és mindent megteszek, hogy segítsek neked.
* Amikor előadod, amit a nő mondott, azt ők már tudják. És ahogy a lány mondta, nem is hisznek a két cseléd létezésébe. Ám ahogy győzködöd őket, Sebes áll elő a dologgal a maga nyers modorában, ami miatt ki van zárva, hogy igazat mondjon. Vagy mégis?
-Ha létezik ez a Virelda, akkor számunkra a legkézenfekvőbb dolog, hogy megkeressük jól megérdemelt pihenése alatt és teszünk róla, hogy soha ne jöjjön vissza dolgozni. És senki ne lássa többé. Ahogy ezt a faszit se. És a kedves nyomozók majd hamar összerakják, hogy mi is történhetett az eltűnt ékszerek ügyében.
Ha viszont mégis Ildikó bolondította meg és van egy másik banda ennek a kis mocsoknak a vezetésével, akkor meg megszívtuk. Elvágtuk a torkát, még mielőtt beszélhetett volna. És egyetlen gyanúsítottak mi leszünk.
Ennyi pénz nem tűnik el csak úgy, hogy valakit elő ne szedjenek érte!

* Még mindig úgy beszél, mintha Dareios kincseskamráját találtátok volna meg, nem pár ékszert és drágakövet, amit körülbelül ilyen értékben akár egy kereskedő feleségétől i elszedhettetek volna, ha oda törtök be, nem az ország vezetőjének vidéki dácsájába.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 7:53 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Valahogy Sebes tűnik most az észnek és bizony legalább ő gondolkozik, még ha megint csak a nyakelvágásnál kötünk ki.
-És azt se felejtsük el, hogy a nagy zsákmány ígérete ellenére nem találtunk semmit, bár tény, hogy jó lenne rákenni valakire, hogy ő volt a tolvaj, mivel ha elkapnak minket lógatnak fel azért a zsákmányért is, amit nem is mi vittünk el.
Én arra szavazok, hogy tűnjünk innen és hagyjuk itt ezt a fickót. csak csapjátok le.
- mutatok a piros ruhásra.
Dühösen fordulnak felém, de aztán Jani arca váratlanul megenyhül.
- Végülis lehet túlkomplikáltuk. Lehet tényleg jobb lenne gyorsan felszivódni és ezt meg itt hagyni, hogy fellógassák.
A többiek fejéből is kezd kitisztulni a gőz. Hirtelen döbbennek rá a szavaim hallatán, hogy a fickó elbánt velem meg egy még mindig nem tudjuk melyik bandataggal. De hát a lényeg, hogy legalább olyan keményen tartotta magát, mint most a vallatásánál sem mutatkozik puhának. Ám Horgos még újabb követeléssel jön elő.
-Akkor a csajt is hozzuk. Ha senkinek nem esik baja, akkor őt felesleges belekeverni.
Egy pillanatig azt hiszem, hogy a Télapó figura mellé fognak kötni, olyan tekintetek méregetnek, de aztán mint egy varázsütésre magukhoz térnek és Jani is rábólint a javaslatomra.
- Akkor üssétek le és hagyjuk itt, hagy találják meg. - szusszanok egyet és egyúttal búcsút is intek a nagy fogásnak.
- Én hiszek Ildikónak, hogy nem ő hozta ide őt, mert miért buktatta volna le magát ilyen ostobán akkor. - vonom meg a vállam, hiszen nem én döntök.
Én mindenesetre készen állok a felszívódásra.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 8:07 pm

Pár nap múlva, messze a vidéki kastélytól újra abban a koszos patkánylyukban, a város alatti csatornában, egyik este Jani halkan megráz és rád szól esti alvás közben.
-Hé kölyök! Nem szívunk egy kis friss levegőt? Mutatok neked egy igazi fehér puncit.
*Kész akár kicsit erőltetni is a dolgot, de ne túlságosan. Ha rá tud bírni, hogy vele menj, akkor egy erdőszéli tisztáson a városon kívül a Holdat bámulva kezd a szép beszédbe.
-Tudod a tolvajoknak vannak íratlan szabályaik. Ilyenek például a "te hoztad őt, te vállalod érte a felelősséget". Értesz ügye.
*Lenéz rád és kezét a kardjára teszi pihentetőleg. És megvárja, mit tudsz hozzá fűzni.
-Jó döntésnek tűnt, tényleg, amikor azt javasoltad, hogy pucoljunk el a király vadászkunyhójából. A délután viszont Ildikót bevitték a fakabátok. És nem tűnik túl kemény csajnak.
Érted. Ez meg most a te hibád. Ha tartjuk magunkat a tervhez, akkor kinyírtuk volna őt is meg a futó bolondot is.

*Izmai megfeszülnek és várja, hogy mit mondasz erre.
Nem akar Flint Janival vitatkozni, amikor nem sokkal a sikertelen rablásuk után kiveri az álmot a szeméből, hogy valami szajhát mutogasson, azonban egész más sül ki az éjszakai beszélgetésből, méghozzá cseppet sem kellemes rá nézve.
Nem tudta, hogy a csajt elkapták, hiszen úgy volt, hogy felszívódik egy időre és nem tetszik, hogy most a bandavezér az egészet az ő nyakába akarja varrni, hiszen nem az ő döntése volt, ő a legfiatalabb, csak ezért akarja valószínűleg bűnbaknak.
Mindenesetre, kissé hátrébb húzódik, úgy válaszol.
- Nem az én hibám volt, hiszen nem árult el minket. Miért akarod a nyakamba varrni, te is benne voltál?
* Jani ott áll a kardján a kezével, És nem mozdul. Csupán válaszol.
-Most mindenki azt fogja várni, amint megtudja, hogy megöljelek. Hiszen én hoztalak a csapatba. Viszont utána menekülnöm kell a többiekkel.
Ha viszont nem tudják meg... vagy nem időben.

* Elszánt arccal néz a szemedbe.
-Látod a Holdat az égen?
*Ha felnézel, megpróbál hirtelen mozdulattal letámadni. Ám ha nem dőlsz be ilyen cselnek, akkor készen állsz az életre tényleg. És abban az esetben meg igy folytatná.
-Ezen az estén ha rábökök a térképre, akkor... Ma este vagy megölnek ott egy embert kirablás közben vagy nem. Ez ilyen egyszerü. Ha a bandát itt hagyjuk és őket elkapják, akkor minket már nem fognak keresni. És megpattanhatunk.
Ahogy a rezidenciában javasoltad.

* Még sosem használt ilyen szót, hogy rezidencia. Egyszerü, hétköznapi emberek müveletlen beszédéhez állt közelebb.
-Melyiket választod?
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 8:30 pm

Nincsen Karácsony Kevin nélkül 1sjm2e

Valahogy tudom, hogy mi fog következni, hiszen nem először dolgozom bandában és volt már dolgom egy pár bandavezérrel is.
De van valami Jani hangjában, ami kételkedést szít bennem, hogy tényleg meg akarna-e ölni.
És ez segít abban is, hogy ne döljek be a cselének, ami igazán nem is igazi........tudja, hogy észre fogom venni.....
- Nem kétséges, hogy mit választok, nem? Nem akarok meghalni, de nekik is kéne adni egy esélyt. - intek a többiek felé. - Mond nekik, hogy meneküljenek, mindenki szóródjon szét, és akkor mi is mehetünk a saját utunkon tovább. - válaszolom, miközben kezem a nekem is a kardomon van, hogy meg tudjam védeni magam, ha kell.
A mesterem csak megrázza a fejedet.
-Talpra esett kölyök vagy. De még kell pár év, hogy felnőtt legyél. Még mindig nem érted. Vagy ők vagy mi.
Menjünk! Vagy küzdjünk meg!
Ez az utolsó szava. Tehetséges tanitványától nehéz szivvel válna meg. De most sajnos a lelkiismeretét záloga kell adnia ideiglenesen rossz körülmények átvészelése okán.
Valószínűleg igaza van, még ha legtöbbször kikérném magamnak, hogy kölyöknek nevezzenek, hiszen annyi élettapasztalat van a hátam mögött, hogy két embernek is becsületére vált volna.
Azonban van pár tag a bandában, akiket nem szívesen látnék a bitón, ahogy Janival sem szeretnék megküzdeni. Talán legyőzne, talán én győzném le, de egyik halált sem szeretném. Nehéz lesz a szívem, ahogy pillantásom a férfira emelem és leejtem a kezem az oldalam mellé.
- Sokat tanultam tőled és ezért hálás vagyok, talán most megmentem az életed, vagy te az enyém, nem tudni. De jövök neked eggyel......mester.
Azzal megfordulok és pillanatok alatt beleveszek az éjszakába.
Pedig már éppen kezdtem megszokni.....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitimeVas. Dec. 18, 2016 8:34 pm

Jani csak dühösen kiabál utánad. És nem adja fel a meggyőzésedet, de mind hiába.
-Ne hülyéskedj kölyök! Kiképeznélek igazi profi kardforgatónak. Van tehetséged hozzá. Nem a kéz a lényeg, hanem az ész. És az megvan neked.
* De úgy tűnik álmaidat nem adod fel, tényleg úgy cselekedtél, mint egy lovag. Vagy egy fekete rablólovag...
Vagy fene sem tudja már! Valami más mestert kell szerezned (nagy levegőt vesz a Mesélő) ismét.


/Köszönöm a játékot! És hamarosan folytatjuk./
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Nincsen Karácsony Kevin nélkül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincsen Karácsony Kevin nélkül   Nincsen Karácsony Kevin nélkül Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nincsen Karácsony Kevin nélkül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fák nélkül
» Játék cím nélkül
» Játék cím nélkül II
» Játék cím nélkül III

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága-