KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Demertor ahy's Terranion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Demertor ahy's Terranion
Demertor ahy's Terranion
Hozzászólások száma :

40
Join date :

2014. Nov. 15.
Age :

44


Demertor ahy's Terranion Empty
TémanyitásTárgy: Demertor ahy's Terranion   Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 12:29 am

Demertor ahy's Terranion


Demertor ahy's Terranion 2n6vtio


Faj: Sötét elf

Nem: Férfi

Kor: 110 év

Becenév: Demertor

Rang: Herceg. A sötét elfek királyának fia, és hadsereg parancsnoka. ( A puccs óta, a sötét elfek királya)

Mágia szint: Mester.

Jellem: Szikla szilárd akaratúnak tartanak, aki sosem hátrál meg. Akaratom bármi áron rákényszerítem bárkire. Nem tűrök ellentmondást, és nem tűröm a félelmet a seregemben.
Az érzelmekre, elkorcsosult lelki állapotként tekintek, melyen én magam már felülemelkedtem. Aki érez, az gondolkodik, aki gondolkodik, habozni fog mikor cselekedni kéne. Aki pedig habozik, az meghal! Csupán egy érzelemnek hagytam némi helyet a lelkem sötét mélyén. A gyűlölet lángjai táplálnak és tesznek erősebbé a többieknél.
Legyen az bármi is, amire szükségem van, kérdés nélkül elveszem, és ha valaki utamba áll az meghal, hogy utána halott ként szolgáljon, ha kell.
A halál gondolata nem köti béklyóba kardot markoló jobbom, mert ha érkezik, az azt fogja jelenteni, hogy dicsőségben térhetek meg a fátyolon túlra, és méltó helyem lesz őseim közt.

Előtörténet


Demertor ahy's Terranion 1zy9d06

- Soha nem fogom elismerni, hogy engem húsvér teremtmények fogantattak. Nem! Engem az istenek teremtettek. A hálál és a bosszú istene, hogy rendet tegyek az elkorcsosultan káoszba süllyedő szanaszét lézengő népek között. Eltiporjam, aki ellen áll, és átneveljem, aki elfogadja az új világrendet.
A mi világrendünket, hogy végre méltó helyünkre kerüljünk. Mindenki fölé, és mindenki elé. A mi előjogunk, hogy uralkodjunk.
Hogy mit mondasz? – Ordítottam.
- Ő nem az apám te féreg! Ő csak egy állomás. Egy szükségtelen elme, ami irányítani akar engem, és királynak hívatja magát, de ezzel célt is ad életemnek a többi mellé. Célt, ami az, hogy végre holtan lássam, és átvegyem a helyét.
Nem érted? Hát elmondom. Elmondom, hogy lettem én a kiválasztott, még alig harminc esztendősen.

Félhomály uralkodott a lápvidéken, és jótékony lepelként takart a lassan kúszó ködfelhő.
Nem bújtam fedezékbe. Sziklaszilárd akarattal álltam a kis szigeten, a mocsaras fövenyen.
Hallottam őt, és éreztem minden mozdulatát. Rám várt.
Tehales drehan! Suttogtam halkan a szavakat, és lassan kibontakozott előttem egy alak.
Nem érdekelt ki volt, vagy, hogy miért hallt meg egykor. A célomhoz kellet, mely mindennél előbbre valóbb volt. Előre küldtem a holt testet a mágia szövedékén át küldött parancsommal, majd balra kitérve én is elindultam.
A fák takarásából figyeltem immár a halott lassú lépteit, majd meghallottam a halk pendülést, ami után egy nyílvessző csapódott a halottam fejébe. Farkas vicsorszerű mosolyra húztam a szám. Ügyes lövés! Ismertem el magamban az ellenfelem lövés tudományát, de ostoba. Tettem hozzá gyorsan, majd neki iramodtam.
Hangtalanul suhantam a fák közt, átugorva a pocsolyákat, nem volt több időm. A halott lassan kiér a homályból, és ő rájön a turpisságra. Gondoltam, miközben a második nyílvessző is az életelem testbe csapódott. Megvagy! Tudatosítottam, és elengedtem a holt húst irányító mágia szálait.
Yhratesz. Szóltam, és a hatás nem maradt el. Sikoly szakított a rideg vidékre, ami beteges vonásokat varázsolt arcomra.
Kiértem a tisztásra és megláttam. A földön agonizált, egy nagyobb fa tövében. Három napja űztük már egymást akkor, de most tudtam, hogy legyőztem.
Lassan sétáltam hozzá, és közben tenyerembe csúsztattam görbe pengéjű áldozó tőröm.
Halkan nyöszörgött már csak, ezért elengedtem a számára fájdalmat hozó mágia szálait.
Megmarkoltam a sötét hajzuhatagát, és magam felé kényszerítettem arcát.
Elcsigázottabb volt, mint amire számítottam.
Demertor ahy's Terranion R9qqzq
- Bátyám. – Szólt alig halhatóan.
- Húgom. – Válaszoltam, és egy mozdulattal elvágtam a torkát, majd visszalöktem a földre, és néztem, ahogy hörögve kivérzik.
Győztem! Én maradtam egyedül, az erdőben pedig két másik fivérem hevert holtan…

- Hát így lettem én, a király hadvezére. – Mondtam a megkötözött sötét elf nőnek a szobámban.
Nem volt riadt, és félelmet sem éreztem felőle, így azonban nem is érdekelt már. Felé léptem, amire kéjes csillogással válaszolt tekintetében. Végignéztem a vékony sebein, melyekből vér serkent.
- Ezután kezdtem végre felrázni a szunnyadó seregünket. Van még tenni való, de közeledik a nap, amikor végre kinyilváníthatjuk jogos igényünket az egész világra. A Király mágia tudói most is ezen dolgoznak, a királyné irányítása alatt.
Demertor ahy's Terranion Phsh
Ekkor érkezett a láncszolga. A hárpia az ablakpárkányomon tollászkodott, és rikkantva szólt.
- A kémet elfogták Demertor herceg.
- Semmire kellő, ostoba féreg. – Legyintettem, és szíven szúrtam a kikötözött nőt. A döbbenettől tágultak ki pupillái egy pillanatra, majd a halál érintésére opálossá vált a tekintete, és feje lehanyatlott a mellkasára.
- Tüntesd el innen. – Utasítottam a hárpiát, majd kiléptem a szobámból és válogatott elit egységemhez indultam. Le kell vezetnem a feszültséget. Egy kis gyakorlatozás éppen jó lesz e célra. Gondoltam, és el is kalandoztam egy kissé. A győzelmünk napja már közel van. A dicsőség megkoronázása pedig az lesz mikor Lorelei hercegnőt elém hozzák láncra verve. Kéjes vigyor rendezte át mimikámat, és megállva egy ablaknál elnéztem a végtelen pusztán át, a messzi erdőség felé. Előbb, mint gondolnád!


A hozzászólást Demertor ahy's Terranion összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 21, 2014 5:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gushagak
Gushagak
Hozzászólások száma :

27
Join date :

2014. Oct. 23.


Demertor ahy's Terranion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demertor ahy's Terranion   Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 10:33 am

Hátborzongató... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://artaanachronicles.blogspot.hu/
Anonymous
Vendég


Demertor ahy's Terranion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demertor ahy's Terranion   Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 5:42 pm


Demertor ahy's Terranion C7q81jv5wl9d3756gmrd
Üdvözöllek Demertor herceg!
Ahogy már az előttem szóló is mondta, hátborzongató. Az utolsó pár mondat kifejezetten az, s félelem is fogott el, ahogyan azt olvastam, DE! Meg kell, hogy mondjam, ilyen karakterek kellenek az oldalra! Nagyon tetszett az előtörténeted és élvezet volt olvasni. Biztos vagyok benne, hogy sok izgalmat fogsz hozni a fórum életébe.
Remélem hamarosan a csapatod is megérkezik, addig pedig riogasd a többieket! Razz
Üdv,
Lorelei

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Demertor ahy's Terranion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demertor ahy's Terranion   Demertor ahy's Terranion Icon_minitimeKedd Márc. 08, 2016 10:13 am

Uráldur írta:

Eközben a zegzugos terv egy újabb állomása lépett életben valahol a Palota falain belül abban a bizonyos szobában.
-Valami történik.
-Alig érzem az életet benne.
-Mi az, hogy alig érzed. De hisz... ez halott!
*A démonnal vívott harca végre véget ért. A két mágus kétségbe esve nézett egymásra. Bekövetkezett az, amelytől mindaddig féltek, Dementor halott és Zevadarnak nincs törvényes uralkodója. Senki sem tudja, ki fogja magához ragadni a hatalmat vagy megmarad az ország hadurak egymással viaskodó káoszának. Ám amit biztosan tudnak, nehéz lesz megmagyarázni, hogyan fordulhatott ez elő az ő kezeik alatt a birodalom első számú emberével.

Dementor JK meghalt a 2016-os évi Éjtünde Bálon.
Emlékét örökre megőrizzük.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Demertor ahy's Terranion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demertor ahy's Terranion   Demertor ahy's Terranion Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Demertor ahy's Terranion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Demertor lakosztálya
» Lorelei & Demertor
» Ynmatiel & Demertor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-