HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Lashrael Laralytha
PM||Profil
Bárminemű dolog kapcsán kérdezzetek és jelezzetek nyugodtan!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» A királyért!
Today at 1:33 am by Shuga

» Vissza a mókuskerékbe avagy meddig tanácsos a tanácsos.
Yesterday at 6:08 pm by Shuga

» Mászni és mászni de vajon meddig?
Yesterday at 5:24 pm by Shuga

» Új hajnal virrad
Vas. Dec. 16, 2018 5:31 pm by Alia Caroline Azurre

» Fenothar
Szomb. Dec. 15, 2018 5:32 pm by Lashrael Laralytha

» Készen vagyok!
Szomb. Dec. 15, 2018 12:23 pm by Fenothar

» Az igazi ellenség
Hétf. Dec. 10, 2018 6:19 pm by Aesma Daeva

» Titkos gyógyír
Vas. Dec. 02, 2018 7:58 pm by Shuga

» Szökésben
Szomb. Nov. 24, 2018 5:38 pm by Lashrael Laralytha

» Nekromanta csapdája
Szomb. Nov. 24, 2018 4:34 pm by Lashrael Laralytha

» Mentőexpedíció
Hétf. Nov. 19, 2018 8:02 pm by Lashrael Laralytha

» Sötét Vastelep
Csüt. Nov. 15, 2018 5:01 pm by Shuga

Statistics
Összesen 111 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Fenothar

Jelenleg összesen 18512 hozzászólás olvasható. in 535 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Shuga

A legtöbb felhasználó (27 fő) Pént. Nov. 02, 2018 9:12 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Lashrael Laralytha

Admin

Nava Jade Aiglieri

Shuga

Helléna Silvermoon

Angel Natalie Moonlight

Share | 

A trónterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   Kedd Feb. 24, 2015 1:38 pm

A távozófélben lévő öreg úr még maga elé beszélve válaszolt utóda felvetésére.
-Nem felejtem el, ne izgulj! Álmodni sem lehetne jobb pályafutásról. És boldogabb családi légkörről. Ám jobb lenne, ha már más vinné ezt a feladatot.
*Majd végül sor került az elválás szűkre szabott szavaira, és a pár egyedül maradt.
-Igen. Remélem számíthatunk rá, hogy többször is ránéz majd. Az elején a kémek semmi komolyabb megbízást nem kapnak, csak hogy kocsmában beszéljenek részegekkel és megtanuljanak a terepen beilleszkedni az ellenséges környezetbe. Menjen el ide-menjen el oda. De ha véletlenül lebukna, hogy zevadari spion, azért jobb lesz egy vigyázó szem.
*Megnyugodva indult dolgozószobájába, hogy az aznapi jelentéseket még átfussa. Bár a figyelmét ideje lesz a belső ellenségekre fordítani, ha már a katonai vezetés egysége ennyire megbomlott. És ideje lesz tehetséges új spicliket is felkarolnia, hogy külön megbízásokat adjon nekik. Hobostól függetleníteni akarta a belső figyelést és ehhez ügyes kémekre van szüksége.

/Köszönöm a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

878
2014. Dec. 20.

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   Kedd Feb. 24, 2015 2:43 pm

Nagyon reméltem, hogy szavaim elérik a céljukat és most az egyszer nem apámé lesz az utolsó szó. Már nem elsősorban a lánya voltam, hanem az Első Lord felesége, aki gyermekeket adott neki és vesztett el és aki, örök hűséggel tartozik élete párjának.
És bár mindig határozott voltam abban, hogy mit akarok ez most erős elszánással párosult, hogy megvédjem, ami az enyém, ha őseink szelleme az, akitől ezt meg kell tennem, ha nem.
Mikor elment, azért összeszorult a gyomrom egy pillanatra, de aztán már a bizakodás mosolyával fordultam Uráldur fel.
- Apám, morózus és tüskés természete ellenére, meg fog tenni mindent, ami módjában áll, hogy Aglarnis-t megsegítse, ha szüksége van rá. De remélem nem lesz rá szükség, bár ő mindig, a legártalmatlanabb helyzetben is meg tudja találni a bajt. – néztem sokat mondóan életem párjára. – Nem is tudom kitől örökölte ezen képességét.
Ezek után külön váltunk és míg férjem sűrű tennivalóinak szentelte az idejét, én visszavonultam, hogy ne legyek láb alatt, különben is rám fért egy forró fürdő, aztán pedig kislányom mindent feledtető mosolya.

//Én is köszönöm, kíváncsian várom a folytatást Smile//

Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   Csüt. Júl. 09, 2015 1:28 pm

Egy titkos üzenet érkezett Zalhoz, hogy a trónteremben várják azonnal. Egy jelentéktelennek tűnő kis alak adta át a hírt és már el is tűnt.
A város egészét védő fekete-lila egyenruhás katonák állnak az ajtóban, de az oda vezető folyosón az első ház családi címerét, a nyolc karú fekete pókot magukon viselő katonákból is több százat látni.
Már várják a lány érkezését és érkezésére kinyílik a hatalmas ajtó. A trón üres, már szinte mindenki tudja, hogy hónapok óta ágynak esett Demertor, az új király. A terem közepén egy asztal mellett ácsorogtak Uráldur, az Első Lord és a Szolgálatok feje, Hobos.
-És akkor ezekkel mi...
*Amint meghallotta, hogy nincsenek egyedül, a hadúr félbe csapta a mondatát és mosolyogva fordult meg.
-Hát itt van a mi drága mesterkémnőnk. Jöjjön csak be! Van a számára egy újabb kérésünk.
-Nos, igen. -fordult vissza Uráldur az asztalon kiterített térképhez- Az egyik istenünk úgy tűnik, hogy pártfogásba vette az ellenség egy maroknyi csoportját. A többiek már egy jó ideje nem hallottak felőle, ezért arra kértek a démonok, hogy nézzünk utána a dolgoknak!
Itt is van
! -mutatott egy pontra az emberek királyságán belül- A hely neve Nini-well. Remélem, nem tűnik az ön számára kivitelezhetetlennek.
Zal'Mah
Hozzászólások száma :

4
2015. Jul. 08.
55

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   Csüt. Júl. 09, 2015 2:02 pm

Ohh a jól megérdemelt pihenés, mondjuk nem igen csináltam semmit az elmúlt öt napban, de akkor is megérdemeltem és kész. Éppen lefeküdtem volna a házunk előtt kikötött ágyra, amikor egy alak vánszorgott felém.
-Várják önt a trónteremben! -szólalt meg, majd még ácsorgott egy pár percig engem bámulva, amíg én kényelmesen elhelyezkedtem a hintaágyféleségen és már a szememet is becsuktam -Azonnal! - közölte, mire én kinyitottam az egyik szememet. -Most azonnal várják a trónterembe, kérem MENJEN! -emelte fel a hangját. Sóhajtottam egyet majd feltápászkodtam az ágyból.
-Jó, jó, megyek már! -mire ezt kimondtam az alak már el is tűnt. Nem volt más választásom, mennem kellett. Semmi kedvem nem volt magamra haragítani az uralkodót. Csak tudnám, hogy mit akarnak.
Nem sokba telt mire odaértem. Már vártak. Magabiztosan suhantam végig a katonák között és egynek kettőnek oda is köszöntem.
Ahogy az ajtóhoz értem, az rögvest kinyílt, s megpillantottam drága hadvezéremet, az Első Lordot és Hobost. Elmosolyodtam, már tényleg nagyon vártak és új küldetésem is van.
-Üdv Uraim! Siettem, ahogy csak tudtam. Hagy halljam mi lenne a feladatom mára. - lépek oda hozzájuk.
-Értem... Nini-well... persze, meglesz. -vágom rá egy kissé bizonytalanul. Semmi kedvem sincs messzire menni, de ha menni kell, akkor nincs mese, menni kell.
-Még valami, amit jobb ha tudok? Nem szeretek felkészületlenül útnak indulni. -kérdezem és közben a térképet fürkészem rubint vörös szemeimmel.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   Csüt. Júl. 09, 2015 2:41 pm

A hadsereg vezetője bólintott. Ám a mellette lévő alak, Hobos szólalt meg.
-A minket értesítő a Pokolból azt mondta, hogy ez az isten megtalálta valahogy a módját, hogy a nyálas banda gyűlölködése ellenére is nyíltan gyakorolhassák vallásukat. És imádhassák őt.
Nem tudni, hogy a ördögimádásuknak köze van-e a történtekhez. De ha ez igaz és valóban gyökeret eresztettek az általunk is képviselt világrend, akkor ez stratégiai és nem pusztán csak ideológiai cél lenne. Még egy kisebbségben lévő szekta is előnyünkre lenne, ha nem viseltetnének ellenségesen Zevadarral szemben. Ám az ott uralkodó viszonyokat ismerve ne kockáztasson! Derítse fel, hogy hová tűntek ezek az emberek! És miért nem tért vissza már egy jó ideje a pokolfajzat? De ne kockáztassa a lebukást! Az első fára felkötik, ha rájönnek a valódi kilétére.

*A hadúr csak bólogatott lassan, nyugodtan. Úgy tűnt, már alaposan átbeszélték, mire ide ért lány. Ráadásul a hadsereg vezetője valamiért nagyon figyelmesen tanulmányozta az arca minden rezdülését.
~Minek a rövidítése lehet az, hogy Ms. Z? Talán titokban ment férjhez és így használja mindenkit megtévesztve férje nevét? De hát mennyi esélye van annak, hogy a belépéskor már ez megtörtént, mikor a kódnevét választotta?
Vagy esetleg Ms. Zevadar? Van elég ambíció benne, hogy királynő akarjon lenni és ezt ravasz módon még mindenki tudtára is hozza?

*Nem bízott meg benne. De ha már a többi hadvezér képtelen letaszítani egy beszélni is képtelen uralkodót, még mindig jobb hagyni egy kémnek, hogy megtegye. Legfeljebb megtalálnák végre a célpontot és egy hét alatt lesöpörnék onnan. De az országnak új uralkodóra volt szüksége.

/Történet folytatása itt:
http://neminra.hungarianforum.com/t175p45-nini-well-a-tevelygok-es-megterok-varosa#3623
/

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: A trónterem   

A trónterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2