KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Grak, ork főváros

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 4:52 pm


/Rexxan/


Egy törzsfőnök érkezik a fővárosba, ahogy a helyiek megszokták nem egyedül. Ám ez a látogatás talán mégis más. Hősünknek alig valamivel több törzstagja maradt életben az elmúlt év nagy ork hadjárata után. Derekasan küzdöttek a Raydan-hegységben szörnyekkel, démonokkal és az óriásokkal megerősödött self csapatok ellen is, majd visszatérve otthonaikat feldúlva találták és csak a szerencsén múlott, hogy időben ki tudták szabadítani szeretteiket.
Most Tech-hez érkezik Rexxan, aki népes várost láthat. Miközben a legtöbb faluban megszokhatta, hogy egy sámán, esetleg kettő van, ahogy kovácsból, faműves és vargából is nagy becsben tartják falujuk képviselőjét, itt mindenből több van.
Ám gondból is. Ahogy a knuut otthona felé közeledik, mely csak méreteiben tér el az egyszerű vályog házaktól, egy másik vendég épp bent van. Hallhatja a megbeszélést, ahogy a tímár saját vezetőjére panaszkodik. Még a neve is ismerős. Maruk egykor Grogir többszöri kihívója volt, őt tartották Oughwar hegyeinek második legjobb fegyverforgatójának. Ám a hallottak alapján egy Yrch nevű kis faluba vonult vissza főnökösödni és igen csak felbosszantotta a bőrfeldolgozó szakembert, aki a harcokból késve érkezett haza és feleségét a fent említett törzsfőnök ágyában találta.
Vagy valami ilyesmi... És Tech úgy tűnik leginkább csak annyi tanáccsal látta el egyelőre, hogy hívja ki párbajra vagy telepedjen le másik községben egy másik feleséggel. Bár felvetette, hogy holnap majd visszatérjenek a konkrét ügyre, ám mivel Braslov ostrománál Maruk neve szintén sikerekkel összekötve merült fel, egyelőre nem született az öreg orkot elmarasztaló döntés.

Grak, ork főváros - Page 2 Teh_ORK_by_IgnusDei

Ám ideje vagy neked is bemenned, amikor Yuban távozik vagy utána eredni és beszélni vele.
Vissza az elejére Go down
Pokoljáró Rexxan
Pokoljáró Rexxan
Hozzászólások száma :

118
Join date :

2017. Jun. 07.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 6:00 pm

Feldúlva, fegyveremet kezemben szorítva lépdelek végig a hatalmas város utcáin, bár csak néhány ismerős arc bukkan fel az ismeretlen városkában én cél tudatosan vágok végig a tömegeken egyenesen a mostani Knuutunk házáig ahol a bent zajló beszélgetés miatt megtorpanok mielőtt illetlenül rá rontok a bent lévőkre. Várok, majd egyszer felhangzik egy ismerős név, Maruk. Nem igazán ismertem csak a mendemondát halottam hogy kiváló harcos, majdan fény derült a bent lévő mester embert ért szégyenre. Szánalmasnak éreztem az esetet, bár nem igazán foglalkoztam vele saját törzsem ügye fontosabb volt most mint egy pitiáner félrelépés. Ahogy az ork elhagyta az épületet azzal léptem be én Knuutunk ajtaján.

Belépve Techre pillantottam s bólintással üdvözöltem.
-Üdvözöllek Knuut, szükségem van segítségedre. Közöltem egy kisebb szünet után folytatva.
-Törzsem falvát feldúlták, kevés harcosom élte túl az ütközetet, szükségünk van valamiféle szállásra ahol a gyermekeket, sérülteket, sámánunkat, és nem harcoló társainkat biztonságba tudhatjuk míg mi távol vagyunk. Vázoltam fel törzsem helyzetét egy inkább követelésnek hangzó mint sem kérésnek hangsúllyal, majd vártam a Knuutunk válaszát.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 6:22 pm


/Rexxan/

Grak, ork főváros - Page 2 Teh_ORK_by_IgnusDei

Sajátjaid ügye előbbre való, így inkább azt intézed, amiért jöttél. És hamar elő is adod kérésedet a vezérnek. Ő pedig kicsit feldúltan még az előbbi beszélgetés miatt tekint reád. Majd amikor megnyugodott, válaszol.
-Nekem is szükségem lesz a segítségetekre, mikor újra megostromoljuk Braslovot. Az emberek úgy tűnik nem tartják a szavukat, egy szektára panaszkodnak, bármilyen lázadó csoportjuk is legyen ez a szó, aki királyi tiltás ellenében rohanták le a hátunk mögött a leigázott várost.
Az erdei elfek a fővárosukat, egy szikla szilárdnak tűnő erődöt támadtak meg, ki kell derítenünk mennyi katonát hagytak hátra a mi kincsünkben. Maga a porfészek nem túl jelentős, noha bőven lesz valószínűleg megint fosztogatni való benne. De ha megszerezzük, akkor a környező földekre ember szolgákat telepítünk és nekünk termelik majd élelmet.
Végre bőség köszöntene minden törzsünkre.
Falumban, Georgiába elviheted a tieidet és közösen védekezik a két törzs, akkor nem tudnak újra meglepni minket a szurkosok. Egyelőre biztonságosabb helyet nem tudok, a hegyekben az enyéim ismerik a barlangokat, baj esetén hónapokig tudnak úgy bujkálni, hogy az ellenség rájuk sem talál.
Neked pedig ki kell valahogy fürkészni az ellenség állásait. A lombtündékben bízhatsz, hiszen ezúttal is közös az ellenség. Az elfajzott ember vallás követői... és nekünk Braslov
.

* Úgy tűnik máris szerepet szán neked újabb csatáiban. Vagy talán fel kellene jobban készülnöd?
Vissza az elejére Go down
Pokoljáró Rexxan
Pokoljáró Rexxan
Hozzászólások száma :

118
Join date :

2017. Jun. 07.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 6:50 pm

Ahogy a knuut szavait hallgatom s türelmesen várva hogy végére érjen, majd morgással s fejrázással fogadom az újabb támadási tervet Braslov városa ellen. Majd válaszolok neki.
-Túl elhamarkodott lenne támadást indítani Knuut,
több harcosunkat vesztenénk el az ismeretlenség miatt mint amekkora nyereségünk lenne az egészen.
Itt álltam meg s kezdtem felsorolni érveimet a támadás késleltetése miatt.
-Nem tudjuk mivel állunk szemben Knuut, ez a szekta lehet bármi s tapasztalatból tudom hogy az emberek tartják magukat az orkal kötött egyességhez, nem éri meg nekik elveszteni a fejüket az ellen állásért. Ha rám hallgatsz, kivizsgáltatod hogy mi folyik abban a szarfészekben s majd ha többet tudunk meg tervezetheted a győzedelmes diadal menetünket ahogy rendet teremtünk. Álltam meg s majd mély levegő vétel után folytattam tervem vázolását, kivételezését, és annak minden fontosabb részletét.
-Ahhoz hogy újra rendet teremtsünk abban a szarfészekben tudnunk kell hol rejtőzik ez a szekta, hol található a vezetője, vezetőik s levágni a kígyó fejét. Meg kell tudnunk kivel, mivel, állnak szövetségbe, hiszen hogy sikeresen meg tartsák a várost erős haderőre van szükségük. Azután hogy ezeket meg tudtuk a támadás gyors, váratlan, és megfelelő elrettentő példa lesz számukra hogy ne akarjanak ellen állni nekünk.
Vázoltam fel a tervet a knuut előtt bár inkább csak magamat ismételgetve, végül tovább folytattam egy másik talán ennél is fontosabb ügyre terelve a szó váltásunkat.

Ez pedig a Sötét pengefülűek tetves létezésének az ügye.
-Más részről Knuut, azon fenyegetést sem ignorálhatjuk amit a Démon imádó fekete görcsök okoznak, sok törzset elvesztettünk, még többen megfogyatkoztak, a nép vért akar még hozzá tündevért, így ha elfogadod tanácsom amilyen gyorsan csak lehet talpra kell állítanunk minden idők legnagyobb seregét, akár orkokból akár a többi istenverte faj összefogásra kényszerítésével, de muszáj ki irtani a démon imádók faját egyszer s minden korra.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 7:17 pm


/Rexxan/

Grak, ork főváros - Page 2 Teh_ORK_by_IgnusDei

-Kevésbé érdekelnek a részletek, mint az eredmények. A pontos információkért küldtelek kifürkészni az ellenséget. Ám az északi fenyegetésnek most várnia kell, hiszen Elarion bármikor beveheti azt a várat. És utána már ő diktálja az emberek határszakaszán a tempót.
Bárhogy tudod meg, mi van Braslovban és milyen fenyegetésre kell figyelnünk, térj vissza a hírekkel méghozzá gyorsan
!

* Tech úgy tűnik nem sokat hallgat most még hosszú tervedre. Ám ha kideríted az általad javasolt körülményeket, biztosan nem hagyja majd figyelmen kívül a tervezésnél. Természetesen megpróbálhatod akár most is meggyőzni. Ám lehet többre jutsz, ha már nem üres a kezed ebből a szempontból.
Az elmúlt két évben kétszer lett bevéve a kereskedő központ, úgy tűnik harmadjára sem tart túlságosan tőle.
Vissza az elejére Go down
Pokoljáró Rexxan
Pokoljáró Rexxan
Hozzászólások száma :

118
Join date :

2017. Jun. 07.


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 08, 2017 7:28 pm

Egy mély lélegzetet veszek s bele egyezésképen fújom azt ki. Kilépek a knuut házából egyetlen szó nélkül, majd elindultam a törzsemhez s legjobb vadászomat vettem magamhoz s elindultam Braslovba. A törzsem biztonságba vezetését addig a legidősebb vadászunkra bíztam, anyámra hiszen tudom hogy jobban ismeri a hegyeket mint bárki más. Út közben viszont eligazítom a velem tartó vadászt.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Grak, ork főváros - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grak, ork főváros   Grak, ork főváros - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Grak, ork főváros

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma :: Grak-