KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Zal'Mah Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Zal'Mah Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Zal'Mah Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Zal'Mah Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Zal'Mah Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Zal'Mah Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Zal'Mah Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Zal'Mah Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Zal'Mah Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Zal'Mah Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Zal'Mah Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Zal'Mah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zal'Mah
Zal'Mah
Hozzászólások száma :

4
Join date :

2015. Jul. 08.
Age :

61


Zal'Mah Empty
TémanyitásTárgy: Zal'Mah   Zal'Mah Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2015 11:30 pm


Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Zal'Mah


Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő

Kor: 52

Becenév: Zal, Z

Rang: Kémként ügyködök, csak ne lennék ilyen lusta...

Mágia szint: Tanonc


Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Agresszív, lusta, de ugyanakkor rendkívül céltudatos vagyok. Sokszor használják még rám a hasznavehetetlen jelzőt, ezt persze csak irigységből. Túl jó kém vagyok, mit lehet tenni. Agresszív  vagyok, mondjuk, ezt már lehet említettem, de nem is baj, végtére is minden sötét elf agresszív, én inkább olyan pszichopata típus vagyok, leleményes. Például nagyon jó kínzásötleteim vannak, csak nem igazán van kedvem megosztani mással, mert akkor azt a személyt meg kéne ölnöm… azzal a módszerrel, amit elárultam neki. Áhh, mit is erőlködök, túl macerás lenne, inkább mással végeztetném el, én pedig leülnék és végignézném, vagy aludnék közben egy jót. Ohh bizony a keserű kiáltásokra lehet a legjobban elaludni.
Te jó ég, csak most látom, mennyire rohadtul király vagyok! Esküszöm, imádom magam, nem is értem, hogy miért nincs senkim se. Hiszen én csodálatos vagyok, mármint egy sötét elfhez képest, nem? 1. Jó kis karrier vár rám, hiszen olyan vagyok mint egy árnyék,  észrevehetetlenül surranok utánad és aztán BUMM! ha kedvem tartja és van elég infóm, akkor kinyírlak, vagy nem mert túl lusta vagyok. 2. Öhmm jó vagyok sötételfnek… jó ez nem a legjobb érv, deeee elfogadható. 3. Nem hiszem, hogy van hármas… Még is van! Csak nézz rám! Hosszú fehér haj, vérvörös szempár, és nézd, milyen gyönyörű sötétszürke a bőröm. Ellenállhatatlan vagyok, valld be nyugodtan.

Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Zal'Mah 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Megszülettem, felnőttem, öltem, dolgoztam. Dióhéjban ennyi lenne. És igazából semmi kedvem nincs ahhoz, hogy jobban kitérjek erre az egészre… mert unalmas, irtó unalmas. Félő, hogy a végén hamarabb bealudnék, mint te. Remélem szabad tegeződnöm, mondjuk, nem mintha érdekelne. Sőt felejtsd el, hogy bármit is mondtam. Kezdjük, előröl és essünk túl rajta.
52 éve születtem, egy átlagosnak mondható családba. Apám mesterember, fegyvereket készít. Rendkívül nyugodt a természete, és talán ő az egyetlen, aki elismer engem és szeret. Emlékszem régebben, mikor még nagyon kicsi voltam folyton elkísértem a munkahelyére, vagyis igazából csak követtem, úgy, hogy ő nem lásson. Nem volt szabad odamennem, csak láb alatt lettem volna, és ha rajtakaptak, hogy a műhely bejáratánál szaglászom lekevertek jó pár pofont. De hát nem tanulok a hibáimból, később is ugyanezt csináltam, csak akkor pofon helyett korbácsolást kaptam. Hm, milyen bolond voltam.. De rengeteg mindent tanított nekem, legfőképpen harcolni, és tőle kaptam életem első tőrét is, azóta magamnál hordom. Anyám, ő nehezebb eset volt, más volt, mint apám, ő nem tanított nekem semmi érdemlegeset. A lényeg, hogy utált engem. Teljes szívéből gyűlölte, azt, ami belőle született meg. Azt a gyereket, aki képtelen volt teljesíteni a parancsokat, s ehelyett folyton a saját feje után ment. Ő kéjnő. Hm, túl jó a munkájában, vagy talán mégse? Ugyanis három testvérem van és kétlem, hogy ugyanattól az apától. Zorah, Tendo és Tahira. Ők mind idősebbek nálam és, hát nincs valami nagy testvéri összetartás közöttünk. Vagyis hát ők elég jó szövetségesnek bizonyultak ellenem. Annyira gyerekesek. A harag gyökere, ami bennük egyre csak nőtt az évek során, nem más volt, mint az irigység.  Nem tehettem róla túl jó voltam. Egyedüli gyerek a családba, aki vitte is valamire. Felfigyeltek rám, a tehetségemre, arra, hogy akármikor képes voltam eltűnni. És ennek nagy hasznát veszik ha háború van készülőben. Hm, még emlékszem a buta kis csínyeikre. Egyszer kizártak a házból estére. Ezért felgyújtottam a nővérem udvarlóját… és senki se tudta rám bizonyítani. Aztán volt olyan is, hogy kikötöztek egy cövekhez és dobálgattak, mindennel, amit csak találtak. Tényleg MINDENNEL. Bosszúképpen ástam egy jó nagy gödröt (több napos munka volt, pfhej), aztán mikor belestek mind a hárman (ez is több napos dolog volt, nagyon nehéz volt mindhármat beleterelni abba a rohadt gödörbe, főleg, hogy a már csapdába ejtett ott sipákolt), tele öntöttem vérrel és hagytam pár napig állni az egészet, mikor aztán maguktól kimásztak. Hmm, hiányoznak ezek a kis rivalizálások. Jól eltávolodtunk egymástól az évek során. Én kém lettem ők meg… hát remélem meghaltak, vagy rabként sínylődnek valamelyik ellenségnél. Csak ne kelljen odamennem, mert én biztosan nem fogom őket kiszabadítani. A-a! Ez tuti, már eldöntöttem. Ha kell öljenek meg, de én nem fogom kiszabadítani a tetű testvéreimet. Nem érdemlik meg, ahogy senki mások sem, csak legyen már vége ennek az egész háborús, egyszerűen nem lehet nyugalomban aludni, mikor ilyen helyzet van. És a legszomorúbb, hogy a java még csak most jön…
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Zal'Mah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zal'Mah   Zal'Mah Icon_minitimeCsüt. Júl. 09, 2015 10:27 am

Kedves Ms. Z!


Örömmel olvastam soraid és megelégedésemre volt a hír, hogy MÉG életben vagy. Ha már így alakult, várlak a zevadari titkosszolgálat további megbízásával, hogy változtatni tudj.
Az EMeneteledben nem találtam kifogásolni valót, így a karakteredet ELFOGADOM.
Zárom soraimat és maradok első hadvezéred:


Uráldur


Zal'Mah C7q81jv5wl9d3756gmrd
Vissza az elejére Go down
 

Zal'Mah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-