KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Gawyline Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Gawyline Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Gawyline Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Gawyline Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Gawyline Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Gawyline Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Gawyline Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Gawyline Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Gawyline Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Gawyline Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Gawyline Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Gawyline Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Gawyline Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Gawyline Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Gawyline Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Gawyline Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Gawyline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gawyline
Gawyline
Hozzászólások száma :

14
Join date :

2015. Jul. 16.


Gawyline Empty
TémanyitásTárgy: Gawyline   Gawyline Icon_minitimePént. Júl. 17, 2015 8:49 am


Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Gawyline


Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf

Nem: Nő

Kor: 113 év

Becenév:Gawy

Rang: Íjász, állatidomító

Mágia szint: Haladók szintje


Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Körülbelül 165 cm magas vagyok, a népemhez hasonlóan sötétbarna a hajam színe, a szemem pedig sötétzöld színű. Első ránézésre, akár ember az illető, akár valami varázslény, azt tudja megállapítani, hogy tipikus erdei elf kinézetem van. Viszont a jellemem sokban különbözik fajtársaimétól. Nem vagyok olyan közvetlen és barátságos, mint a többiek. Kiskoromban sem voltam, de mióta egyre nagyobb fenyegetést jelentenek ránk a sötét elfek, egyre jobban érzem, hogy nehezen bízok másokban. Nincs sok barátom, ami tán annak is köszönhető, hogy többször bántok meg másokat, mint ahányszor megnevetettem őket, vagy kedveseket mondanék nekik. Azért vagyok ilyen másokkal, mert a múltban érte némi veszteség a családomat, de erről majd később bővebben beszélek. Még annyit hozzátennék a jellememhez, hogy az állatokkal érzem jól magam, szeretem köztük tölteni a legtöbb időmet. A fajtársaim között pedig csak a szűk családomat engedem közel magamhoz, mindenki mással tartózkodó és barátságtalan vagyok.
Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Gawyline 3zl85eudcgm44z9x9zvb


Akkor kezdjük az elején. Nem a születésemtől, mert onnan sok-sok év unalmasság következik. Ugorjunk egészen a 60. születésnapomig. Nem mintha meg szoktuk volna ünnepelni a családommal a születésnapokat, de ezt a számot megjegyeztem. Akkor jöttek először a falunkba a sötét elfek. Éjszaka volt éppen és nagyon csendben, szinte teljesen észrevétlenül érkeztek. Nem volt nagy összecsapás, mivel a falunkban nem őrködtek túl sokan, viszont, akik igen, azokat mind megátkozták és néhány nappal később egy szakadékba vetették magukat. Néhány falubéli ártatlant is megátkoztak, de ők nem lettek öngyilkosok, viszont soha többé nem voltak ugyanazok az elfek.
Tehát ennek hatására az apám úgy gondolta a legjobb lesz, ha megtanulok valami harci mesterséget. Természetesen a választásom az íjászatra esett és mivel a családom barátja volt a falunk legjobb íjásza, ő tanított meg engem is rá. Élveztem vele a közös „munkát”. Egy pár évvel volt csak nálam idősebb, de fényévekkel érettebben viselkedett. Sajnos egy csatában meghalt, amit a kis falunk a fosztogató orkokkal vívott meg. Én is menni akartam, de apám nem engedte. A csatából visszatért sereg, már nem is volt nevezhető seregnek. Majdnem 100-an indultak el, de csupán 10-en tértek vissza. És nem volt köztük a mesterem. Ez a veszteség nagyon megrendített. Nem voltam többé ugyanaz. Úgy éreztem, mintha a másik felemet vesztettem volna el.
Sokáig nem tudtam ezen túltenni magam, viszont enyhült a fájdalmam, amikor 78 évesen elkezdtem kitanulni egy másik mesterséget is. Az állatidomítást! A tanítom egy idős asszony volt, állítása szerint már nem volt sok ideje hátra az életből. Egyébként igaza volt, néhány évvel a találkozásunk után meghalt, de még életében megtanított mindenre, amire szükségem lehet ehhez a munkához. Szeretettel és odafigyeléssel végeztem a dolgomat és hamarosan az állatok idomítása vált az életem egyetlen értelmes dolgává. Egyre kevesebbet mentem be a faluba, a legtöbb időmet az erdő mélyén töltöttem, ahol rengeteg élőlény tartózkodott. Megszelídítettem őket és mind a barátaimmá váltak. A sok erdőben töltött idő alatt, megismerkedtem a virágok hatásával is, és így a legtöbb Awyrisi növényt ismerem.
A múltamról ennyit, ennyi lenne, ami érdekes. A céljaim a jövőre nézve pedig affélék, amivel segíthetem a népemet a sötét elfek és az orkok elleni közdelemben. Például szívesen meg tanulnék kardot forgatni. Az állataimat pedig szívesen felhasználom bármilyen ellenség ellen!
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Gawyline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gawyline   Gawyline Icon_minitimePént. Júl. 17, 2015 10:59 am

Üdv Gawy!

Az avatar képed ne felejtsd el feltölteni a Profil->Avatar menüpontban! (A lap tetején lévő csíkban van a privát üzenetek mellett.)
Maga az ET szerintem nagyon jó és nem találtam benne hibát.


Gawyline C7q81jv5wl9d3756gmrd

Így az ETörténetedet ELFOGADOM és máris beszínezem a karidat.

Sok izgalmas élményt kívánok az oldalon!
Vissza az elejére Go down
 

Gawyline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-