KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Yala Nessara Ailen Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Yala Nessara Ailen Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Yala Nessara Ailen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yala Nessara Ailen
Yala Nessara Ailen
Hozzászólások száma :

57
Join date :

2016. Feb. 26.
Age :

26


Yala Nessara Ailen Empty
TémanyitásTárgy: Yala Nessara Ailen   Yala Nessara Ailen Icon_minitimePént. Feb. 26, 2016 6:10 pm



Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Yala Nessara Ailen


Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf-Ember félvér

Nem: Nő

Kor: 19

Becenév: Yala, Yal, Kicsi Elf

Rang: Erdőkerülő

Mágia szint: Járatlanok szintje


Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb
Azt hiszem, nem nevezhetnénk egyszerű esetnek. Alapvetően türelmes vagyok és megértő, de a hangulatom sokszor olyasmit is kihoz belőlem, ami távol áll tőlem és nézeteimtől. Naivságomnak köszönhetően jobban teszem, ha nem lépek városok, falvak, de még aprócska tanyák földjére sem, mert hamar bajba keverednék, ez alatt pedig azt értem, nem sok fogalmam van a társas viselkedésről. Mindent, amit tudok a világról, könyvekben olvastam és ez sokkal kevesebb, mint elégséges, hiszen nem tapasztaltam túl sok dolgot odakint a Nysiy területén. Legalábbis pozitív és civilizált dolgokat nem.
Származásomtól eltekintve kissé alacsony vagyok... talán túl alacsony is. Emellett nem vagyok a legcsinosabb hölgy a vidéken, testalkatom elég vékony és sokat vagyok beteg. Ha pedig mindez még nem lenne elég ahhoz, hogy kerülj a tekinteteddel, hajam hófehér, bőröm pedig sápadt, mintha csak átlátszó, kifakult pergamen volna.
Mindezt összegezve nem vagyok túl megnyerő látvány. Nos, mit lehet tenni, félvér vagyok, nem értek én semmihez, egyedül a házimunkához, na meg néhanapján festek és rajzolgatok ezt-azt.
Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Yala Nessara Ailen 3zl85eudcgm44z9x9zvb
Talán több félszerzettel ellentétben én mindig is jól tudtam, honnan származom. Édesanyám és a férje az elf királyság délkeleti területén éltek, két nővéremmel és egy bátyámmal. Első ránézésre mindenki azt gondolta, micsoda tökéletes család. Csakhogy jöttem én, édesanyám negyedszülött gyermeke, kinézetemmel már újszülött koromban felborítva az idilli tévképzeteket.
Arról a mai napig fogalmam sincs, hol és hogyan szedhette össze édesanyám a szeretőjét vagy éppen miért, de őszintén szólva nem is érdekelt soha. Gerinctelenségnek tartottam, amit tett, mert az a személy, akinek az apámnak kellett volna lennie, jóravaló, szorgalmas, becsületes teremtés volt, s csupa szeretettel fordult gyermekeihez. Mindez alól én voltam a kivétel. Rajtam csattant az ostor, édesanyám nem törődött velem, édesapám nem akarta felvállalni egy félvér nevelését, anyám férje pedig egyenesen irtózott tőlem, mint az átverés élő, lélegző megtestesülésétől.
Így kerültem végül Citta-hoz. A hölgy, akkoriban még fiatal eladósorba lépett hajadon emberleány, valamiféle homályos vonzódást tanúsított vérszerinti apám iránt, és amikor tudtára adták, mi történt, valószínűleg megesett rajtam a szíve és magához vett. Attól kezdve nem hallottam semmit eredeti családom sorsáról, és nem is szerettem volna.
Citta okos, megértő, melegszívű nő volt, akinek minden vágya lett volna saját gyermekeit nevelni egy kis vidéki faluban. De nem volt párja, se gyermekei, egyedül én voltam a családja, akit mindentől meg akart védeni. Számomra mindig is olyan volt, akár egy igazi édesanya: hosszú sötét haját kontyban hordta, köténye mindig ételgőzös volt, ruhája egyszerű. Rózsás kerek arca volt mélyen ülő zöld szemekkel, embernek kicsit alacsony, ám hozzám képest még mindig magas volt. Az egész bőre meleg és rózsás volt, a hangja pedig mindig elfeledtette velem, hogy a félvérek sorsára vagyok kárhoztatva.
Nagyon fiatal voltam még, alig néhány éves, amikor kiköltöztünk a Nysiy-be, de sosem tudtam meg, miért. Amikor megtaláltuk a megfelelő helyet közel egy folyóhoz, együttes erővel és némi segítséggel házat építettünk egy hatalmas fa ágai közé. Akkoriban még éltek néhányan Citta rokonai közül, s egy ideig öten laktunk a kunyhóban. Nevelőm két testvére és édesapjuk földműveléssel foglalkozott, így mindig volt betevőnk és keresetünk is, egy ideig. Aztán hatéves koromban a három gyermek apja öregségében elhunyt. Azután nekem és Cittának is ki kellett tennünk magunkért, így hát ritka növények és fűszerek eladásával csakhamar behoztuk a lemaradást.  Rengeteg segítő kéz támogatott bennünket, soha nem mondhattuk, hogy egyedül vagyunk... Aztán persze beláttam, hogy nekem semmi közöm nem volt hozzájuk. Senki sem tudott a létezésemről, talán ezért is éltünk mi ketten folyamatosan a vadonban,  hogy engem megvédhessen a közutálattól, nem tudom biztosan.
Minden akkor fordult rosszra, amikor tizenhat éves koromban meglátogatott minket Citta öccse és egy ideig ott is maradt. Akkor kezdtem sejteni, hogy valami nincs rendben. Nevelőm hirtelen esett ágynak, magas láza volt és ez két nap leforgása alatt a halálát okozta. Citta nővérét és öccsét a temetésre menet láttam, de én nem kísérhettem el őket, ugyanis nem volt szabad kimennem a Nysiy-ből. Hetekig mardosott a tudat, hogy még a saját gondviselőm búcsúztatására sem mehettem el, de aztán lefoglalt a két testvérrel való megbarátkozás keserves csatája. Az asszony örök nyugalomra helyezése után tizennégy nappal ugyanis felbukkantak a folyónál. Keveset tudtunk egymásról, gyakorlatilag csak azt, hogy a másik létezik. Mindezt pedig beárnyékolta a tény, hogy nem vihetnek el az erdőből. Felmerült tehát a kérdés, mi lesz velem?
Egészen addig sosem volt gondunk a háborítatlan vadon termetményeivel, hiszen nevelőm gondosan ügyelt rá, hogy ne sértsük meg lakóhelyünk érzékeny egyensúlyát. Most azonban, mintha minden megérezte volna az egység és békesség felborultát, soha többé nem voltunk képesek háborítatlanul járni a fák között. Citta öccse nemsokára megházasodott, így a nővére maradt velem egy ideig. Már elmúltam tizennyolc, amikor sürgősen haza kellett mennie a földeken történt árvíz miatt, de sem aztán, sem később nem láttam viszont.
Közel hat hónapig éltem egyedül a fám tetején, rettegve az erdő veszélyeitől és életemben először a magánytól is. Egészen addig fel sem tűnt nekem, mennyire más volt úgy hallgatni, hogy mások beszéltek, nyüzsögtek körülöttem. Mérhetetlenül fájt az üresség és fogalmam sem volt, miért hagytak magamra. Őrlődtem napról napra, hétről hétre egy üres héjjá, amely képtelen tisztán emlékezni bármire is, nincsenek érzései és semmit nem tud a világról. Rengeteg időbe telt, míg újra képes voltam tisztán gondolkodni, érzékelni az idő múlását, de addigra már azt sem tudtam, hol és hogyan kereshetném meg a saját utamat. Citta halála egy törést jelentett az életemben, minden számomra fontos végét és eszembe sem jutott, hogy megszegjem a szabályt, amely túlélte a nevelőmet. Bár megfogadtam magamnak, hogy nem lépek ki az erdőből, valahonnan belülről éreztem, ha nem akarok meghalni, egyszer majd meg kell tennem.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Yala Nessara Ailen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yala Nessara Ailen   Yala Nessara Ailen Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2016 10:48 am

Átolvastam az E Történetedet és nekem tetszik a Citta vonal. Elég mélabús, de cserébe előtted az élet még, hogy boldog legyen a karid.
Semmi akadályát nem látom annak, így ezennel az ET-det ELFOGADOM.


Yala Nessara Ailen C7q81jv5wl9d3756gmrd

Jó játékot!


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Yala Nessara Ailen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-