KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A Felismerés.. Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A Felismerés.. Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A Felismerés.. Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A Felismerés.. Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A Felismerés.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A Felismerés.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A Felismerés.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A Felismerés.. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A Felismerés.. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A Felismerés.. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A Felismerés.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A Felismerés.. Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A Felismerés..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2016 1:07 pm

A bál eseményei végeztével magamhoz tértem.A testem fájdalmasan gyötörték az árulás és a sebek sokasága...
Most ,hogy eldöltek a dolgok,itt az idő,hogy visszatérjen az erőm,és rendezzek sok mindent ...
Fájdalommal gondolok Niobére,aki hősiesen harcolt a csatában és életét vesztette a Birodalomért..de emlékét megőrizzük,és soha nem felejtjük el..
A Családjának is megküldtük a részvétünket,és a biztosítást arról,hogy életük végéig számíthatnak a segítségemre,ahogy a védelmemre is..

De most "megüresedett"egy Rang..így keresni kell olyan Mágust,ki méltón magára öltheti a vörösköppenyt,aki a Segítőm lesz ...

Most egy kis időre visszavonulok..míg a gyógyulásom tart..de szemmel tartok mindent...mert a sérülés egy dolog...de a Birodalom az Örök!!
..és sok mindent rendbe kell tennem...
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2016 6:07 am

Végre elérkezett ez a pillanat is. Megjött a várva-várt üzenet: Fawen magához tért!

Azonnal útrakelek Morganaval együtt, hogy ott legyünk, ha szükség van ránk. Amint megérkezünk a Nagyasszony palotájába, engem vöröspalástos társaim tájékoztatnak, hogy valami nem stimmel. Fawen úgy viselkedik, mint ha több személyiség viaskodna benne egymással. Hideg és kimért mindenkivel, senkiben sem bízik meg.

Gondoltam utána járok a.dolgoknak, de.még csak nem is fogadott. Sikerült elkapnom a folyosón az egyik szolgálatára kirendelt asszonyt, aki elmondta, hogy állandóan valami bosszút emleget a Szenátor.

Szép kilátások.......
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2016 11:17 am

A gyógyulásom okán,senkit sem fogadok,a Mágusaimon és a Segítőmőn kívül..
Biztos vagyok benne,hogy pletyka fog szájra kelni ebből,de most inkább jól jön a rossz nyelvek "hírei",mint ezelőtt bármikor..

Hallottam olyanokat is,hogy "több személyiségű"..."kiállhatatlan".."bosszúszomjas"..stb...ezen csak nevetek..mert nem is baj,hogy nem tudja senki azt,ami jár a fejemben,ahogy eddig sem kötötem senki orrára,hogy mit,miért teszek..ahogy most se fogom!!!

A Király halála más megvilágításba teszi a Birodalom érdekeit,és a rangsorát...de alapjában véve nem változik semmi...bár vannak olyanok,akik igencsak örülnének "némi változásnak"..
..reménykedni lehet,mindenkinek...de abban biztos lehet,hogy nem tűröm a lázadást,vagy éppen a felbújtást...
..de addig,amíg nem rendelkezem másként,csak bizonyos emberekkel beszélek
...

Ivory megérkezett,Szenátorasszony!..-érkezett a jelentés...
..hívatalosan nem fogadom.
...de a segítőm a télikertbe kíséri,ahová én is tartok..de rajta kívül senki sem tudja...
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2016 7:01 am

A többiekkel együtt várakoztam, amikor egy szolgáló jött, hogy a télikertbe kísérjen. Titkon elmosolyodok. Szinte biztos voltam benne, hogy ha mást nem is, de engem fogad Fawen.

Amikor belépek, a Szenátor még nincs itt. Kényelmesen elhel ezkedek és elgondolkodom az elmúlt időszak eseményein. Ahogy így mélázok, belép Fawen. Felpattanok és meghajolok előtte.

- Örömmel látom, hogy felépültél. Rengeteg minden történt lábadozásod alatt. Megszülettek a gyermekeim. Nem mondom, nagy meglepetés volt, hogx egy helyett, ketten érkeztek. Megzisztelnél vele, ha a hét végén lévő bemutatáson te is jelen lennél. A másik nagy hír, hogy húgom Nava és Sion egybekelnek. Úgy vélem ebben azért egyetértü.nk, hogy ez mindenképpen gyümölcsöző frigy lesz. De szerintem te ezt már te tudtad.

Ahogy beszélek, azon ritka pianatok egyikének lehetek részese, amikor Fawen elmosolyodik. Ilyet nem sokan láttak tőlr.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2016 11:35 pm

A téli kertbe tartok,és hamarosan Ivoryval találkozom.
..és érdekes hírekkel szolgál..

-Gratulálok,Apuka!Add át kérlek Morgananak is jókívánságaimat,és persze a kicsikéiteknek!-eresztettem el egy mosolyt..
-És persze gratulálok Sion és húgod frigyének!...már ideje volt,hogy a Mágus megállapodjon!-tettem hozzá...
-..De most egy kissé más dologról kellene beszélnünk..-komolyodott el az arcom-Nagyon aggasztó híreket kaptam a Birodalom egyes "részeiről",és szeeretném,ha utána járnál némely dolognak..
A Hírszerzőim elég pontos információkkal szolgáltak,és rendelkezésedre is bocsátom azokat ,mikkel pontos helyet és időpontot tudsz majd meg,és nem utolsó sorban személyekkel kapcsolatban,akiket ide kell hoznod elém...


-Egy kis teát?-kínáltam meg a Mágusomat,de aztán folytattam-..sajnálatos,hogy Marine-t elvesztettük,és úgy értesültem,hogy haarosan csatlakozik majd egy fiatal tehetség,aki az Őrtoronyban végez hamarosan,és Morgana is megerősítete,hogy kivételes tehetségű Mágus..vagyis az lesz -eresztettem el egy félmosolyt-Azt szeretném,hogy majd eljön az idő ,akkor színem elé vezesd,és bemutatom majd nektek,mint vöröspalástos társatok.
...az a férfi ,elég "nyers"még,de ha segítitek,akkor hamar elfoglalhatja a Tanácsban a helyét...
De elötte egy sokkal sürgetőbb kérdésre kell választ kapnunk,és azt akarom,hogy Te személyesen járj el az ügyben...és amint megtalálod,idehozod a Rezidenciámra!..a nevét,és a tartózkodási helyét itt találod ,ebben a dossziéban,ide minden le van írva..-
adtam át neki a mappát-A nőt megtalálod,és elém hozod..

-De kanyarodjunk kicsit vissza!...mesélj a gyermekeitekről!Kiváncsi vagyok rájuk!-kortyoltam  csészéből és figyeltem a beszámolót...

..De már előre kezdtem gondolkodni..és igencsak jókedvet kerített a tudata annak,hogy most már nemcsak "kezdő"szinten  áll a tervem.Amint megérkeznek a várt "vendégek"..kerződhet is a mulatság...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A Felismerés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Felismerés..   A Felismerés.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A Felismerés..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötételfek rejtekhelye-