KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Qildor Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Qildor Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Qildor Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Qildor Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Qildor Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Qildor Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Qildor Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Qildor Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Qildor Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Qildor Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Qildor Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Qildor Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Qildor Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Qildor Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Qildor Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Qildor Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Qildor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Qildor
Qildor
Hozzászólások száma :

1
Join date :

2014. Nov. 06.


Qildor Empty
TémanyitásTárgy: Qildor   Qildor Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 2:53 pm


Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Qildor


Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf

Nem: Férfi

Kor: 72

Becenév: Qildor

Rang: Vándor

Mágia szint: Haladók szintje


Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Először is pár mondat a külsőmről. Talán valamivel izmosabb vagyok, mint társaim, mármint hogy kinézetre, nem tűnök annyira törékenynek, mint a többiek. Rövid szakáll díszíti arcomat, mely jóval karakteresebbé teszi, véleményem szerint. Persze vannak fajtársaim akik óckodnak ettől, de nekem tetszik. Hosszú barna hajam van, melyet van hogy felkötve hordok, van, hogy egyszerűen csak kiengedve. Semmilyen dísz nincsen benne. Általában a természet színei köszönnek vissza a ruháimon. A zöld és a barna dominál. Olyasmiket szeretek hordani, amik nem akadályoznak a szabad mozgásban.
Sosem tartottam magam szokványos erdei elfnek. Persze nyilván mindenki ezt gondolja magáról, de nekem ezt mások is mondták. Nah de miért is? Főleg azért mondom ezt, mert míg mások szeretik akár teljes életüket is az erdőben eltölteni, nekem ez egyáltalán nincs ínyemre. Szeretem járni a világot, felfedezni minden egyes pontját, és persze a különböző fajok titkait, személyeit. Olyan igazi vándornak mondanám magamat, aki sosem bír egyhelyben maradni. Mivel szüleimet elég hamar elvesztettem, ezért amúgy sem volt sosem igazi otthonom. Talán ez is ezen út felé sodort. Jó humorú, értelmes személynek tartom magam, a visszajelzések alapján. Szeretem az újat, és az ismeretlent. Nem voltam sosem a megfontolt döntések embere, illetve elfe. Ami viszont egyértelműen jellemző rám az elfek tulajdonságai közül, az a türelem, és a természet szeretete. Hogy mit is mondhatnék még magamról? Nem is tudom, ismerj meg!
Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Qildor 3zl85eudcgm44z9x9zvb

72 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot, hol máshol, mint az erdőben, az elfek területén. Apámat sosem ismertem, csak anya volt nekem. Nem is nagyon kérdezgettem felőle, magam sem tudom, hogy miért. Érdekelt a dolog, természetesen, de talán már korán beletörődtem, hogy így alakult a helyzet, és nem bólygattam a múltat. 16 éves voltam, amikor másik szülőmet is elvesztettem. Ekkor kissé megzavarodtam, ami azt hiszem, hogy természetesnek mondható. Nem igazán éreztem azt, hogy lenne otthonom, hogy lenne egy hely ahova bármikor visszatérhetek, ha akármilyen gondom van. Természetesen az elf társadalom nem hagyott magamra, kitűnő tanítottást kaptam, minden téren. Mindenem megvolt, amit csak kívánhattam. Sőt, még magát a királyt is megismertem, amit óriási megtiszteltetésnek tartok, mind a mai napig.
Azonban mindig is szabad szellem voltam. Imádtam, és mind a mai napig imádok vándorolni. Sosem tartózkodtam 2-3 napnál többet a faluban. Természetesen fiatal koromban még nem mászkáltam messzire. Nem tudtam se rendesen harcolni, se a mágiát nem ismertem eléggé, hogy ez megvalósítható legyen. Mind a kettőhöz egészen jó érzékem van viszont, ez hamar kiderült. A mágia mondjuk nem túl meglepő, annak anyám is nagy mestere volt, gyógyítani is tudott.
Egy Nelfur nevű elftől tanultam a mágiát eleinte, mamár a magam útján járok. Azt hiszem, hogy egészen jól haladok, hiszen már a haladók ösvényét “taposom”.
45 éves korom után éreztem úgy, hogy megvan a kellő tudásom ahhoz, hogy elhagyhassam az erdőt. Mindig is erre vágytam. Persze nem végleg, de körül akartam járni a világot. Kalandoztam is, folyamatosan, egyre messzebbre merészkedtem régi lakhelyemtől. Rengeteg helyen jártam a világban, rengeteg mindent láttam. Persze nem tudok hőstettekről beszámolni, sem misztikus kalandokról, egyelőre. De azért történtek érdekes dolgok velem. És ezen utak során sok újat is tanultam. Mind magamról, mind különböző praktikákat a túlélés érdekében, hiszen azért igencsak veszélyes hely a vadon, és a kint élő állatok.
Híreket kaptam, kapok folyamatosan, különböző forrásokból. Valami változik a világban, a fajok mozgolódnak, mindenki készül valamire. Nem vagyok én akkora ember, hogy mindenről tudhassak, de vannak amiket nem lehet eltitkolni, és ez ilyen. Sok helyen vannak barátaim, sok felől kapok híreket, úgyhogy egyszer talán még fontos lehetek akár az elfeknek, akár más fajoknak. Ezt nem tudom, én csak próbálom élvezni az életet a magam módján. Eddig is kerestem a kalandokat, ezután is fogom. Szeretnék ott lenni, hogyha valamikor komoly dolog történik a világban, bárhol legyen is az.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Qildor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Qildor   Qildor Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2014 11:56 am


Qildor C7q81jv5wl9d3756gmrd
Üdvözöllek köztünk, Qildor!
Nagyon sajnálom, hogy fiatalként elvesztetted a szüleidet, de tudd, hogy a családod nem vesztetted el, hiszen az erdei elfek mindegyike melletted áll majd, ahogyan mindig is segítették egymást.
Hibát nem találtam az előtörténetedben, bár talán egy picit rövidke lett, nekem nagyon tetszett. Elfogadlak, így már meg is rohamozhatod a játékteret. Smile
Üdv,
Lorelei

Vissza az elejére Go down
 

Qildor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-