KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Robert és a zork vidék Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Robert és a zork vidék Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Robert és a zork vidék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzer. Dec. 20, 2017 2:30 am

Zevadar félszigetét hátra hagyta hősünk, mert nem az a vendégszeretet fogadta, amit az ő korában már elvárna az ember.
Igen nehéz átkelni a havas hágón, ha előtte és utána is havas hágó van, volt és lesz. Erre a vidékre mondják azt, hogy emberpróbáló. És betegen még nehezebb.
A varázslónknak már nem csak a hirtelen hidegrázások jelzik azt, hogy beteg. Állandó fejfájás kezdi kísérni a vándorlással töltött napjaiban. És még nem talált várost, amit ne északi elfek laknának.
Ám a táj határozottan más. Meredek hegyoldalak és erdő borítja. A távolban pedig valamilyen település füstcsíkját pillantja meg. Akár felé megy, akár elkerüli, csak percek kérdése, hogy hátul felbukkanjon az ő nyomait a hóban követő ork.
Egy íj és egy kőbalta van nála. Igen fiatal és ahogy meglát téged, megfeszíti a húrt egy nyílvesszővel.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzer. Dec. 20, 2017 4:00 pm

Robert

Robert és a zork vidék CeBp6ISUsAIO8dX

Napok óta csak emelkedőd sziklák nyamvadt sötét elf faluk-városok szóval idegesítő helyek voltak viszont egyre jobban érzem hogy valami nem jó és se embert se mást nem láttam csak hibbant selfeket. A táj kezd változni végre és melegedni ami jó és egy falu van előttem innen ahol állok fingom sincs milyen lehet. Ezen addig elmélkedem amíg lépteket nem hallok mögülem ami kínos de nem szokatlan. Amilyen pechem van a nyomom követik, megfordulok é egy fiatal ork követ ami üdítő változatosság immár nem csak rabszolga de kaja is lehetek vajon mit árthattam az isteneknek hogy ennyire szeretnek velem törődni. Természetesen orkul ha az elf stimmelt ez is be jöhet illetve erősen remélem hogy be jön.
-Üdv miben segíthetek azon kívül hogy ne néz prédádnak két okból is egyrészt mert iszonyú rágós vagyok másrészt nem akarok harcolni veled. Mi lenne ha üzletelnénk kicsit? Te kapsz egy több kategóriával jobb fegyvert cserébe elmehetek plusz adsz infót mi merre van és a sámánodtól szerzel némi fájdalom csillapítót nekem na mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzer. Dec. 20, 2017 10:52 pm

Robertünk semmi hasznosat nem tud kiszedni Árnyból akkor, mikor elválnak végleg útjaik. A gondolatolvasásra a kísérlete kudarcba fulladt.
Ám magától is kitalált Zevadarból és ahogy a falu felé közeledik, visszafordul. Egy ork jön utána és azonnal megfeszíti az íját. És a háttérből baljós zene szól, ahogy szinte hallod, hogy a film közben lassú dobolás festi alá a hangulatot.
-Te akkor valami követ vagy futár vagy? -kérdezi meg a fiatal.
* Még mindig rád szegezi az íjat, de kivár.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Dec. 21, 2017 1:01 am

Robert

Az ork céloz én meg a fa mögött bujkálok, mi az hogy követ? Az ember csak követként mászkálhat erre felé? Ezt szóvá is teszem.
-Mi van a követek képesek csak úgy a köpenyük alól előhúzni mondjuk egy orkok által közkedvelt gyakorlatilag vértelen béltépőt ne adj isten egy csatabárdot egy esetleg kétkezes verzióban a vevőtől függően? He azt hiszed csak a követek lófrálnak erre felé vagy mi? Kérdeztem valamit egy üzleti lehetőségről ami kizárja azt hogy lelősz mivel úgy bukod az áhított fegyvert ami lássuk be sokkal jobban mutatna a kezedben mint az a kő és fa tákolmány és ha esetleg okosan viselkedsz az íjadat is lecserélheted egy jobb verzióra. Plusz ha nem lyukasztasz ki adok két tegezre való fém hegyet és tollat amikkel könnyen lehetsz a környék legjobb íjásza. Egye kutya hozzá csapok egy szokatlan élezőt is ha nem lősz le nem csapsz le nem lesz a szokásos rabszolga mizéria és lovat is szerzel meg némi fájdalom csillapító nővényt. Szóval mit szólsz a dologhoz két esetleg három ingyen fegyver és nem agreszorkodunk egymással te életben maradsz én meg nem égetem fel a falut csak mert migrénesen fáj a fejem ami miatt agresszívebb a modorom.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Dec. 21, 2017 6:34 pm

Az ifjú titán pislogott és nagyon hülyén nézett rád. Az arcáról nem lehet leolvasni, hogy téged nézett annak vagy ő volt az. És baljós érzéseid lehet, ahogy láthatóan azon gondolkodott, hogy mégis lelőjön-e vagy folytassa a beszélgetést.
-Az igazat megvallva, csak a követek és futárok járnak erre. Más emberről nem hallottam még történeteket sem, akiket nem kellett megtámadni. De miért adnád nekem a fegyvereidet, ha azok ennyire jók? Ez úgy hangzik, mintha rosszabbak lennének az enyémnél, és így akarnál megszabadulni a Halál elől.
* A közös nyelven mondta el ezt neked. Calipso söre óta nem töltődött a mannád a Hatalom itala ellenére sem. Nagyon rossz fényt vet a jövődre, hogy varázsenergiáid egyetlen ismert módszerrel sem regenerálódnak ebben a világban.
Ami jelenleg csak egy újabb gond a többi közé, amin rágódhatsz.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeCsüt. Dec. 21, 2017 7:35 pm

Robert

Ekkora állatot mint én, pont egy észkombájnt kell kifognom.Mondjuk nem hazudok neki szóval felkapom a vizet és orkul válaszolok neki.
-Csak azért mert van némi problémátok az emberekkel ahhoz nekem mi közöm? Ti el háborúzgattok egymás közt én meg ismerkedem a vallási és mágikus szokásaitokkal -láb jegyzet aki szoba meri hozni a selfeknél ellőtt dumám felégetem-szóval a sámáni utak és hagyományok érdekelnek de alig hiszem hogy lenne erre felé egy viszonylag tapasztalt sámánotok. Visszatérve a fegyverekre nagyon szívesen megmutatom az árukat hogy te választhass közülük mert amellett hogy tanulmányozom a szokásaitokat kovács is vagyok méghozzá a jobbak közül egy némely technikám a törpéktől tanultam illetve párat az elfektől. Vagyis gagyi fegyvereket nem tartok te pöffeszkedő ork, ha a munkám mered becsmérelni megetetem azt a kőbaltát veled kétszer a harmadiknál már elnézést kérsz megértetted. Na szóval kilépek a védelemből de ha te vagy valamelyik társad esztelenkedik mindenki megbánja-főleg én de erről nem kell tudnia és kilépek feltett kézzel a kezemben a botommal.
-Csak hogy lásd nincs semmi támadó szándékom és csak üzletelnék veled az említett dolgokért plusz pár fűre és ásványi anyagra is szükségem lenne ami megint csak nem árt neked.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimePént. Dec. 22, 2017 3:46 pm

A fiatal agyaras bólogat eleinte a szavaidra és szemei azt árulják el, hogy simán keresztül lő bárkit, aki nem követ vagy nem hivatalos levelet hozott valakinek. Legalább is akkor, ha az ember.
Ám ahogy kiejted a szádon a kovács szót, teljesen mozdulatlanná dermed. És mire kilépsz a fedezékedből csak a szeme pislogása mutatja, hogy nem valami gonosz fagyasztó mágia hatása alatt áll. De alaposan át kell gondolnia azt, amit mondtál.
-A törpök fegyverei nagyon jók. Szóval te egy kovács vagy?
A Kőzabálók páncélt és erős fegyvereket kaptak a mélységiektől és nagyszerű fegyverek. Azt mondod, tudsz nekem fogazott élű pengét csinálni olyat, mint amilyet ők készítenek?

* Határozottan el kezdte érdekelni a dolog.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimePént. Dec. 22, 2017 6:50 pm

Robert

Na ez kellett csak ha azt mondom neki hogy utazó vagyok vagy kémkedek rég tele lennék lőve nyílvesszővel. Ki ejtem a számon hogy kovács és máris jobban érdekli a dolog de a mocsok dolgoztatna de arra most nincs időm.
-Na azt felejtsd el perpille hogy neki állok gürcölni fegyveren pláne hogy akad "orkos" fegyver is az említett béltépő is fogazott gerincű amit hasba vágva tuti kellemetlen dolgokra képes megfelelő kezekben. Szóval most csak kész áruval szolgálhatok számodra bár kétkezes fegyvereknél nem ajánlom a fogazást mert könnyen ott ragad az áldozatban. Inkább valami letálisabb pengében gondolkozz szerintem és ha okosan viselkedsz megmutatom az árukészletem azon részét ami nálam van. És a béltépőn kívül egy nagyobb fegyvert is kaphatsz. Amik nehezen törnek de képesek megfelelő kézben még a láncinget is át vágni.-egyre fárasztóbb a csevej a fejfájás miatt szóval attól mihamarabb meg kell szabadulnom de ez a lelkes birka csak álmodozik, és húzza az időt.
-Na szóval adva van kb 8 féle nehéz fegyver akad fogas is de azt én nem javasolnám neked egyrészt mert pocsék fegyver még ha látványos is de harcban csak a gond van vele.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2017 5:06 am

Az íjász gondolkodik.
~Ez egy kovács. De nem akar új fegyvert csinálni. Inkább csak azt eladni, ami nála van.
Lehet, hogy csak sima fegyverkereskedő. És nem is tud vasat megmunkálni. Ilyen vézna testtel nem is csodálnám... Ha nála törpe fegyverek vannak, azt biztosan nem ő csinálta, hiszen ő ember.~

* Miközben ezen mélázott, ujjai elengedték a húrt és a lövedék útjára indult. Egyenest afelé, akire célzott. Szerencsédre a csont hegy és a nem túl nagy mester által összeeszkábált íj ha a mellkasodat találja el sem azonnal életveszélyes. Csontot a csont nem képes teljesen átütni, de lágy szövetbe több hüvelyk mélyen sebez.
-Vond vissza! Igenis nagyszerű és tapasztalt sámánunk van a faluban.


/Kockadobás: Tízes
1-es esetén talál valahol a fiú.
Minden más esetben legfeljebb csak súrol téged a nyílvessző./
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2017 5:06 am

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 2
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2017 9:59 am

Robert

Ez most komolyan elmélázott felajzott íj mellett? Ha eltalál mert bealszik én durván megverem lehet bármekkora húshegy. És már repül is a nyílvessző, de mivel volt érkezésem figyelni így csak megkarcolta a vállam. Felsóhajtok megkeresem a kilőtt nyilat, miközben kerestem valamit idegesen mondott a sámánjukról, vissza battyogok az orkhoz jelzem neki hogy hajoljon le kicsit, rámarkolok az egyik fülére és lehúzom magamhoz.
-Két dolgot jegyeznék meg te vadorzó, az egyik hogy nem gondolkodsz el minden marhaságon miközben íjjal célzol az emberre. A második te vadállat az hogy arra meg pláne nem lősz aki ingyen, érted ingyen pár információért cserébe ad neked két fegyvert amik ugyan kész vannak ténylegesen mert mi a halálnak dolgoznék totál feleslegesen, fejfájósan valami hülye sötét elf mágia miatt ami kezd bosszantó lenni te agyaras vadbarom. Ami a sámánod illeti jogos a haragod-bármit is mondtál el voltam foglalva azzal hogy a szívverésem lenyugtassam a hülyeséged után- szóval bocsánatot kérek amiatt. Tehát kell a két fegyver és a hegyek vagy sem? Vagy keressek mást aki szereti az ajándékot.
Nézek rá szemkontaktust tartva jelezve hogy a fülébe vágom íjveszőt ha tombol nem mintha erőben nem ő vinné a pálmát de a füle neki is az egyetlen érzékeny pontja amit agresszív retorzió nélkül rángathatok mivel kezd idegesíteni ő is meg a fejfájásom is.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 11:44 am

Az ork lehajol és te megtéped a fülét, ám szinte alig nyitott ki a szádat, kapsz visszakézből egy olyat az álladra, hogy beleszédülsz.
-Nem vagyok vadorzó! Ez az én törzsem vadászterülete!
* Ám csevegésetek tovább folyik. A vadállat viszont inkább vigyort szült az arcára, mint sértődést.
-Elvezetlek a sámánunkhoz és ő majd tudni fogja, mi a fenét kell majd veled csinálni. Eddig egy ember kereskedő sem járt erre. Akik meg mégis erre jártak közületek, azokat meg megöltük és kifosztottuk. De kíváncsi vagyok, milyen fegyvert tudsz még csinálni.
* A faluban úgy bámulnak rád nők, férfiak és gyerekek, mintha életükben nem láttak volna még embert. De nem tartóztatnak fel téged, ahogy maga előtt kísér téged a település közepére új barátod. Vagy épp üzletfeled...
-Sámán! Gyere elő! Döntened kell valamiben.
* Egy bundás melltartóba és bugyiba öltözött ork nő mászik elő egy díszesen faragott és jól megmunkált acél hegyű lándzsával a kezében. Csípőre tett kézzel, kihívó pózban, nem tetszéssel a hangjában kérdezte meg: "Mit akarsz a sámántól?"
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 1:15 pm

Robert

A pofon még fáj amikor a falu felé tartunk végre. És csak hogy lássa nem verem át a később beígért fegyverével sem kihalásztam egy belezőt a nyavalyásnak ami nekem esetleg kard lenne de neki csak tőr de fogazott szóval befoghatja. A falu elrendezése se lep meg és az orkok álla a padlón amikor kicsit állkapocs fájdalmasan de vidáman köszöngetek nekik.
-Még hogy nem ... elbambulni célzás közben az mi? Technikai fejlesztés vadászatra? Ezt csak amatőr teszi ezt ... Engem aztán fosztogathattok ha meghalok vagy csak elájulok pápá a fegyvereknek egyhez se juttok hozzá mivel se te se ők nem tudjátok hol van csak én- a vicc a dologban hogy nálam de ez későbbi vicc lesz- azok simán megérdemelték ha marha módon semmibe vették a területeiteket velem ellentétben agyaras barátom. És a kezedben az egyik remek fegyver ami orkoknak tökéletes fegyver noha csak egy tőr de kezdésnek hogy felfogod mit tudok készíteni bőven elég-plusz nem vesztem meg hogy több kilós fegyvert rángassak elő amit még meg is kell keresnem ez meg a polcon hevert...
Egy ork nő lép elő elég ledér üzemmódban de ki firtatja ezt egy ork faluban hát nem én az biztos azért megnézem magamnak tüzetesen.
-Üdv több dolgot is szeretnék de ez csak amolyan kérés lenne az üzletek előtt illetve egybe kötve. Van némi problémám amit szeretném ha orvosolnál és van még pár amit én szeretnék az orvosságos házadban orvosolni mivel az már nekem is megy. Amiben te tudnál segíteni nekem vagy a sámán ha tévesen téged néztelek a sámánnak bár ezt kétlem hogy tévedtem. Nos egy nyomorult sötételf varázsolt rám azóta hasogat a fejem és valami még akadályoz hogy az erőmhöz jussak. A 3. kérésem egy hátas lenne mert utálok gyalogolni, cserébe felfegyverzem a falut némi fém fegyverrel és jó minőségű hosszú íjakkal nem elfelejtve a fém nyílvégeket két félét természetesen egy simát és egy fogazott verziót na persze nem darabra értettem-mosolyodom el.
-Kirablásom perpill meddő vicc lenne alig 20 arany van nálam meg pár vacak szóval nem éri meg. Viszont ha üzletelünk mind annyian jól járunk.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 2:10 pm

A csajt mindenki hozzád hasonlóan kulturált nyálcsorgatással nézi. Egy ősz hajú ürge kapja el a derekát hátulról, akinek az ágyékára csak egy lepedő van kötve, hogy takarja. Gizda alakjából nem sok erő sugárzik, de mégis az ork nő úgy tesz, mint akit nagyon elkaptak.
-Mégis mi a fenéről hablatyol ez a mocsári lázas, egy szót sem értek. -mondja ork nyelven.
-A húsz aranyat ne nagyon emlegesd, mert ekkora gazdagságért erre felé szomszéd törzs vadorzóját is megölnék!
* Úgy tűnik két tipped is a közelmúltban igaz volt. A betegséged és hogy a hölgy nem sámán. A jelek szerint igen értékes "célpont" lett a férfiaknak azzal, hogy harcban járatosnak tűnik. És igen kecsegtető egy vén kecske ágyába befeküdni, ha az illető neve épp Sámán. Valahogy olyan a hangulata az egésznek most, a többi falusival körbevéve, mintha két sztár járna együtt csak azért, mert a hírnevüket ezzel kölcsönösen erősítik.
-Ember kovács. Jó fegyvereket tud készíteni. Ezt is állítólag ő csinálta... -a szemeket fürkészve kis idő után hozzátette- ...nekem.
* Hamar kiderül az ajánlatod, hogy gyógyulni szeretnél, rühelled a selfeket és fegyvereket ígérsz. És mivel az előbb az egész falu felfegyverzéséről beszéltél, a bölcs varázstudó elment a szellemekkel csevegni.
-A szellemek azt mondták, hogy a kontinens pusztulását fogod hozni. -mikor végre újra előkerült, most már felöltözve a bohóc ruhájába- Nem kell zúgolódnotok. -csitította az általa keltett vihart- A banshee szerint elpusztítja Neminrát, de újjá is teremti. De ebbe Zevadar lehet belebukik.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 2:36 pm

Robert

Ki ez a fogatlan kecske, a nő mögött és milyen gyorsan kibökte az egyik problémám. Nem hiszem hogy egy fakezű kókler lenne de ettől még képen törlöm csak szerezzem vissza a hatalmam.
-Nem hablatyolok pontosabban nem szokásom te ...- de még időben vág közben a cimbi hogy le ne tépjék a fejem- Jó nem emlegetem azt a vacak aprót de tudod mit téged csapjanak le miatta ne engem -ejtem a kezébe az erszényem.
-Semmi állítólag, tény hogy én készítettem csak akiknek kellett volna egy hadjárathoz pár lovag lerendezte némi rosszindulatból így a fegyverek a nyakamon maradtak-mégse mondhatom hogy én hívtam rájuk a lovagokat mert nem akartak fizetni.
-Milyen pusztulást és ki a fenére már megint?-kicsit összébb húzom magam túl magasra nőt a rosszindulat felém emiatt  vén kecske miatt -Azért én zúgolódnék kicsit mi az hogy pusztulást hozok?? Banshe??? Egy sikoly szellem itt?
Kicsit letaglóz amit mond amikor valami neminrát emleget megpöccintem a haverom-Te mi az a neminra és mi közöm hozzá? Zevadar még oké az a hely ahonnan épp leléptem mert túl sok a gondjuk.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 8:01 pm

Új barátodnak egy szava sincs feléd, miután megkapta a húsz szépencsengőt. Mintha csak arra gondolt volna, hogy túl szép ez így és ha rosszat mond, akkor mindent elveszíthet. A tőrt és a lét is.
A fegyverek történetét nem firtatják jobban, mint ahogy azt elmondod nekik. Sőt! Ha pontosan akarunk fogalmazni, nem feszegették annyira sem, mint ahogy te belemélyedtél. Ám több szemekben csillog a gyilkos birtoklási vágy. És ezek néha rád, néha a vén fószerre pillantanak. Egészen addig, míg be nem jelenti elvonulását a szellemek közé.
Visszatérve pedig igen bizonytalan helyzetbe kerültél. Bár egyedüli emberként egy ork faluban ez nem meglepő.
-Neminra a kontinens, ahol élünk. A szellem pedig csak a hamarosan meghalók neveit szokta sikoltani. Állítólag. Ezt mi nem halljuk, csak a sámán.
Nem hiszem, hogy sokan bízni fognak benned, miután azt a jövendölést kaptuk, hogy el fogod pusztítani egész Neminrát. De azt hiszem jó hír, hogy van esély arra, hogy csak a selfek szívják meg. Ám...

* Ekkor egy hegyesfülű lépett elő a tömegből és állt eléd. Tagadhatatlanul elf és nem sötét a bőre.
-Ki ez az idegen, aki felkereste a pajzsszüzet és a szellemi vezetőtöket? És miről beszéltek egyáltalán? Hogy lehetne képes valaki egyedül megsemmisíteni egy egész világot?
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 9:01 pm

Robert

Az cimbi mélyen kussol közben körbenézek és mindenki szemében mohóságot látok ami nem meglepő. Én is ezt tenném ha egy fél hülye ember jönne közéjük remek eszközöket igérve de pont ezért tettem azt a kijelentést is amiről totál elfeledkeztek.
-Nana csak semmi agresszió vagy buktátok az ingyen vér nélkül szerzett fém fegyvereket tudom hogy simán elvehetnétek ha tudnátok de pechetekre ez az az eset ahol nem javasolt na de most már mond mi a halál az a neminra... Oké egy kontinens hurrá ahol eddig össze akadtam két elf fajjal meg veletek jó kis vidék. Fütyülök rá ki bízik bennem az ingyen fegyver még mindig ingyen van és az hogy egy sikoltozó nőszemély szarba kever nem az én saram de rajtam tervezik leverni. És ha csak ők szívják meg az is a ti dolgotok én csendesen nyitok egy műhelyt meg egy boltot esetleg egy fogadót és le van ejtve a sors de jó magasról.
Ekkor új elf lép elő csak hogy bosszantsa a kedélyeket meg immár engem is -Na ez a 3. típusú elf amit látok -bököm oldalba az új haverom.
-Kezdetnek tán bemutatkozol, ha már bele gyalogolsz egy majdnem lincselős üzletbe amit hulla-fehér arcú spiné a sorsomban kavarva mondjuk hogy elhalasztotta. És merem állítani semmi világvége nem szerepel a napi programomban csak egy kis gyógyítás mágikus helyreállítás plusz hátas szerzés cserébe fegyverekért ezeknek a tiszteletre méltó harcosoknak-akik jobb szellemet is le akaszthattak volna mint egy banshe akik ugyan tény remek jósok de könyörgöm halott szűz némberekből lesznek most ilyenekre ki hallgat?
-de lásd kivel van dolgod-váltok elf nyelvre és a tiszteletet megadva bemutatkozom neki-Robert vagyok egy utazó kovács messzi földről- bár azt is mondhatnám hogy egy másik síkról de akkor tuti hisztisek lesznek és a mágiám is ugrott. És mire eszembe villan mit mondott a self a pajzsom is felrántom már amennyire fejfájósan mehet.
-Jut eszembe ha a kis hölgy szűz én agg goblin ősmágus vagyok.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 9:41 pm

-He!?
* Több torokból is egy időben tör elő a kérdés, miután jól láthatóan befejezted a beszéded. Talán egyedül a csevegésetek megzavarója tudta követni a fonalat. Ám ő egészen biztosan.
-Nem tudom milyen világpusztító tervek, bár ezektől még az is kitelik. De nem kell félned, én szövetséges vagyok. Úgy látom tanulatlan vagy a nagypolitikában és csak valahogy ide keveredtél.
Én egy lombtünde kereskedő vagyok. Íjakat hoztam eladni. De túl sok mindent ne remélj ezen a vidéken! Vadak és bestiák prémjéből sok van, de még ennivalót is nyögve adnak el bárkinek. Ha pedig maga akar vadászni, megölik vadorzóként. Viszont ha van valamid, ami kell nekik, akkor az említett bundákon kívül nem sok van, amit eladhatnak értük.
Nálunk odahaza legalább is több jó vadász van, mint hogy jó üzletet csináljak ebből. Inkább más dolgokra cserélem a készletemet.

* Végig nyugodt, amolyan természetesen letargikus hanghordozásban mondta végig a dolgokat.
-Lehet, hogy te agg goblin ősmágus vagy, ő viszont tényleg egy pajzsszűz. Ha úgy tetszik, harcos ork amazon. De a szüzességhez ehhez semmi köze. Csupán a közös nyelvre nem lehet az eredeti szót lefordítani.
Megszokták, hogy ti emberek másként nem értitek meg a harcos nőstény kifejezést. A nevem Tolla. És ha egyszer boltot és műhelyt nyitsz majd, tanácsolnám ne köztük tegyed! A királyi pár nálunk befogadott pár embert és tudomásom szerint azóta is keresik a lehetőséget a harcosaik felfegyverzésére. És a birodalmunk részeként rendszeresen járnak oda a mieink közül.
Biztosan több és jobban fizető vásárlóra találsz, mint Oughwarban, ennél a szegény népnél.

* A hátast valahogy mindenki gondosan kerüli témaként. Bár agyarasok körülöttetek már annyiban előre haladtak, hogy mind a kettőtöket gyanakodva méregetnek, amiért számukra érthetetlen nyelven beszélgettek.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeHétf. Dec. 25, 2017 9:58 pm

Robert

Az elf beszéde alatt bealudtam majdnem na persze az érezhető vérszomj ezt nem hagyta a fejfájásom meg dettó szóval jó nap ez.
-Milyen he? Az a he hogy ha agresszívok lesztek  elvesznek a fegyverek mert a hülyeségetek miatt ne adj isten meghalok a fegyverek elpusztulnak szóval nem bántjuk a kovácsot akinek fáj a feje.
Elfre nézek és figyelmesen hallgatom, és válaszolok.
-Nem csak a politikában de még a történelmükben is enyhén szólva se vagyok helyi de nem csak a kontinens szerint de még a létsík terén se. Ezt a részt ne kösd az orrukra. És se pénzt se prémet nem akarok csak megszabadulni a fejfájástól vissza kapni az erőm és el lovagolni a francba de nagyon kerülik a ló témát is. A meghívást köszönöm élek is vele már ha élve ki akarok jutni innen emberek mint csoport nem célpont a vásárlásomhoz az orkokkal könyebb csak rá kell érezni mit akarnak és mit kapnak cserébe és érje meg nekik brutális haszonnal. Van nekik is fegyverem vagy csinálok az tök mindegy de első szempont a hatalmam vissza szerzése. És nem érdekel a pénzük sem az értékeik jóval több pénzem van mint amit eltettem az elmúlt pár ezer évben eléggé be spájzoltam vagyonból. Valamelyik zsebemben még egy hajó rakomány arany is akad meg kelmék és egyéb vacak....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 8:43 am

A lombtünde közös nyelvre vált mindannyiunk megnyugvására, így az összes jelenlévő az olvasóval együtt tökéletesen érti, hogy ki miről beszél.
-Bármelyik lovat vagy más hátas háziállatot megvehetsz aranyért tőlük, szívesen eladják neked aranyért. De lehet 2000 éves leszel, mire megtalálod. De ha gondolod, én természet mágiában jártas vagyok. Talán meg tudjuk beszélni...
A kontinens történelme csak az utolsó 150 évben érdekes. Ekkor történt két dolog, mely megváltoztatta az addigi erőegyensúlyt és más alapokra helyezett mindent.
Egy egyszerű emberi kézműves, amilyen akár te is vagy olyan tiszteletre tett szert és olyan jó szónoki képességekre, hogy meggyőzte az addig különálló emberi törzseket, hogy egyesüljenek egyetlen országban, melynek ő lett a királya. Azóta ezt hívjuk az Emberek Birodalmának. És azóta hatékonyan állítják meg az orkok megújuló támadásait, melyek falvakat és egész városokat söpörtek el végleg a hegyeik lábainál elterülő végtelen síkságon, Cellarán.
Bár a két nép azóta is magának követeli az akkori Senkiföldjét, jó ürügyet adva a portyázásra egyik oldalon, letelepedésre a másik oldalon, a mostani béke is ki tudja meddig tartható fent...
Ám egy viharos estén megszületett a pusztító orkánból Zevadar félszigetén a sötét elf faj. A természet romboló dühöngéséből lépték át a létezés és nemlétezés határát. Hamarosan nem csak Természet Anyának, de minden más intelligensen gondolkodó fajnak is közös ellenségévé váltak.
De ha eléggé figyeltem eddig, akkor őket nem kell jobban bemutatnom.

* A helyiek bólogatnak és néhányan meg is jegyezték a jó helyen, hogy ellenségem ellensége a barátom. Ám engedjük beszélni a varázslónkat is!
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 9:10 am

Robert


Felsóhajtok, tudtam hogy nehéz lesz de hogy ennyire... Na mindegy az elf ugyan segítene legalább is nincs oka hazudni nekem kicsivel több van.
-Tehát lovat vehetek tőlük csak találjam meg. 2000 év alatt? Azt ne mond hogy itt az orkok a hosszú életűek mert ha nem akkor hamarabb meg lesz az a ló nem tervezek 2000 évig életben tartani senkit csak mert rejtegeti a lovait... Természet mágia mi, én valami mást is hallottam de ez most mellékes. Egy kereskedőből lett az első uralkodó? Nem lehetetlen a dolog,viszont senkin nem tervezek uralkodni van bajom saját nem akarok máséval is törődni.Selfeket néha ki irtanám igaz csak egy egyedükkel találkoztam mégis az a véleményem zűrös társaság de van oka hogy léteznek így az egyensúly érdekében nem pártolok nép irtást egyet már átéltem és nem tetszik a dolog . Viszont bárkinek segítek ellenük csak dirigálnom ne keljen senkinek. Viszont gyógyulni akarok első sorban aztán fegyvert adni nekik a lóért, a sámánnak tudok jobb ajándékot a fegyvereknél csak adja vissza a hatalmam, és olyasmit adok neki ami tetszeni fog neki-mosolyodom el-és a kis hölgynek is tetszeni fog a dolog. Vagy még jobban kikerülnek-vonok vállat-a lényeg hogy a varázslattól amit a self rám rakott szabadítsatok meg és némi gyógyszert had üthessek össze mocsárlázra...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 9:34 am

A sámán beint a kunyhójába és lefektet egy élettől hemzsegő ágyra. No nem az ágyat fizikailag is átjáró élettől fogsz meggyógyulni, az a rész csak vakarózást idéz elő nálad a következő napokban. És már ki is található a létformája, mely a hancúrozás közben összegyűrt pokrócokban tanyázik.
-Nincs rajtad mágikus rontás. Csak hétköznapi betegség. De az ellen van egy fájdalmasabb és egy...
Gyöngének érzem magam, ma hamar ágyba akarok feküdni. Válasszuk a gyors eljárást!

* Miközben beszélt és utána is csiricsáré vándorbotját, mely vándorlásra a tollak és felesleges faragások miatt alkalmatlan, fölötted körözteti majd utána is. És rohamosan jobban érzed magad. Nem csak a fejed miatt, de az elmédben tárolható mágikus energiák is teljesen feltöltődtek.
-A szellemek ma nagyon kegyesek veled. Valami ajándékról beszélnek, amiről fingom nincs mi lesz majd.
* Az esti babgulyás épp ekkor hagyta el az ülepét. És közben úgy érzed ebben a pillanatban, hogy minden csontodat egy Samu kalapács törte ketté és hasadt a húsodba ágyazva. Majd a következő pillanatban elmúlik nyomtalanul. A harmadik pillanatban pedig ismét jön a fájdalom, hogy ez tovább folytatódjon addig, míg valaki meg nem zavarja az orkok szellemi vezetőjét a gyógyításban.
-Igen Cicám? Mit is mondtál?
* Továbbra is tökéletesen jól érzed magad, de a gyógyulás óta érzett hasogató fájdalom egy csapásra eltűnt. És ha nem kéred a további kúrát, akkor így is marad.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 3:00 pm

Robert

A sámán szállása kicsit csalódást keltő de most ezen nyavalyogni nincs időm. Lefekszem az ágyra, bár ne tettem volna de késő bánat amint vissza szerzem hatalmam megszabadulok ettől is. Beszélni kezd és hogy nincs mágikus rontás rajtam a frászt nincs milyen betegség korlátozná erőm visszatértét mert a mocsárláz ehhez kevés legalább is szerintem.
-Miért ne lenne, de mindegy kénytelen vagyok hinni neked mert perpill csak te vagy itt mágikusan aktív. Ha vissza adod erőm én is adok az enyémből és nem leszel olyan fáradékony jó ideig.
Felettem kapálózik a botjával most semmit se érzek felőle de valószínű hogy csak az érzékeim trükköznek. Majd robbanás szerűen tele vagyok ami ijesztő és fájdalmas is egyszerre normál esetben hosszú idő míg feltöltődöm. Ez nagyon fájt de kibírom most már nézhetem mit művel ez a sarlatánba bujtatott gyógyító.
-Ajándék? Mint a világotok elpusztítása? Remélem valami viccesebb nincs kedvem népirtáshoz.
Miközben bélgázt ereget iszonyú fájdalom hullám járja át a testem amiből párat kibírok de kétséges hogy túl élem e a dolgot hisz már így is pokoli kínokat élek át és az orrom kinyírta ez az állat de a csontig hatoló fájdalom több szakaszban borzasztóbb ilyet utoljára Shulur mélyén éreztem a börtönében és nem akarom többé.
-Szerintem bőven eléggé meg gyógyultam -remélem- ha csak nincs még valami amit tennél. De lassan bele döglök a dologba szóval ha végeztél akkor felkelnék és te is megkaphatod a fizetséged és az erőm bármikor fel tölthetem még jobb szóval ha végeztél felkelnék.
Ha végzett teret is nyerek szavaimnak és fel állok kicsit szédelegve gyengén de nyitott érzékekkel kutatva a környéken
-Menjünk ki hogy mindenki lássa milyen ajándékot kapsz tőlem nehogy azt higgyék ártottam neked. De előtte egy tök ingyen tapasztalati mágikus rúna amit te is használhatsz korlátlanul- előkaparok egy rovar riasztó cetlit és a falra ragasztom megvárom míg megszabadít a poloskáitól bolháitól és ki tudja miktől. még.-Szóval ez egy rovar riasztó, használd amikor akarod csak havonta töltsd fel vagy rajzold újra a megoldása a kedved szerint menjen.-kisétálok de kicsit színpadiasan kezdem az üzlet rám eső részét, a botom magamhoz hívom (hehe lesz meglepődés) -Oké Hell néz körül nekem keress lovakat vagy arra utaló jeleket és mutasd majd meg-dobom fel a botom és hagyom hogy madárként érvényesüljön-És töltődj te is hisz a lelkem része vagy nyavalyás tollseprű. Na ki akar némi fegyvert kapni egy darab nyiháért- vágom csípőre a kezem. -Illetve kezdjük a fizetést fontossági sorrendben vén fogatlan sámán ígértem neked egy ajándékot hát megmutatom neked akkor milyen ajándékot ad neked az Idő kovácsa- közel lépek hozzá homlokára teszem a kezem és varázslásba kezdek-Légy velem egy élj hosszú és egészséges életet amit én meghosszabbítok és megfiatalítalak hogy tovább szolgáld mind a szellemeket mind a faludat teljes erődből légy hát ÚJRA FIATAL-nevetek fel és egy kis fölös színjátékkal és kicsi fájdalommal kb annyival amit ő okozott nekem megfiatalítom letérdelek mellé ha összecsuklik és a fűlébe súgom-le tudtam a tartozásom kaptál az életemből sokáig fogsz élni mert ezt akarom és az akaratom törvény. Az hogy mihez kezdesz vele kicsit se érdekel de ha az orkjaid megölnek engem te is meghalsz vén kecske. Több ezer élet van a hátam mögött több ezer szívatást éltem túl ismerem az orkokat és csak erővel élhetlek túl titeket és az egyetlen erő itt a faluban te vagy segítettél nekem így egy kicsit még segítesz nekem nem igaz? -huh ez nagyobb állatság mint terveztem de tény segítettem neki hogy fiatal legyen most fizetni fog-Folytassuk a dolgot ti ugye fegyvert akartok oké nézzük a fegyvereket -leveszem a köpenyem és kiterítve a falhoz vágom ahol ajtóvá válik- mint mondtam csak én férek hozzá a fegyverekhez de az alku az alku a sámánotok meg gyógyított és én most fegyvert adok nektek hé nagyeszű gyere szépen te fogod feltrógerolni én nem cipekedek egy kicsit se- ezzel belépek az ajtón -vigyáz mihez érsz nagy része holmi halálos vagy csak veszélyes- vonok vállat- megmutatom miből választhatsz magadnak és miket fogsz felvinni a faludnak ha csak egyszer is agresszióra gondolsz a sámánod meghal-hű ha mind ketten beveszik simán túlélem a dolgot.-A lényeg hogy az állványos fegyverek közül válasz azok elég erősek neked talán híressé is tehetnek téged aztán nézzünk egy csecsebecsét a kis hölgynek is ha már miatta maradt abba a kínzásom- keresek neki egy erősebb alkarvédő párost más más varázslattal feltöltve az egyik gyógyítja a másik a harcérzékét javítja igaz nem szokás egyben használni de felesben mi haszna a dolognak nem igaz?
-Ne csak ácsorogj válasz.
Amint választott 3 ládát cipeltetek fel vele amik fegyvereket tartalmaz orkok részére. Remélem addig Hell is vissza tér és talál lovat mert gyorsan lelépnék innen mielőtt eszükbe jutna hogy mégis csak szeretnek fosztogatni.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 7:09 pm

Igen nagyszerűen alakul a napod hátra lévő része, hiszen mindenre választ kapsz. A sámánt sikerült megfiatalítanod, és már nem is méregetnek téged lecsapandó légyre vetett pillantással. Látványos bemutató és a fegyverek felcipelése után a botod madár alakban a válladra száll.
-Mondd csak! Elgondolkodtál azon, mi történne ebben a faluban, ha ide jön egy ló?
* Bemutatónak megidéz a szülő síkodról egyet, mely nagyot nyerítve ágaskodik a dimenziók közötti teleport fájdalmaitól és földre vágódik.
-Hús! -mondja a melák, akinek a csatabárdja földre küldte az állatot. És a többieknek sem kellett egyéb, azonnal darabjaira tépték puszta kézzel. Ki a combját tekerte ki, más az oldalbordáival vágott ki egy jó nagy darabot az ajándékodból.
-Körbe néztem és erre jöttem rá.
* Más egyébként minden rendben van. Már-már barátként tekintenek rád az ajándék fegyvereket osztogatva maguk között. Még a pajzsszűz is kacéran mosolyog rád, kevésbé foglalkozva megfiatalodott pasijával. Bár a sámán tekintetét figyelve eldöntendő kérdés, hogy vajon még mindig vele jár-e együtt.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitimeKedd Dec. 26, 2017 8:38 pm

Robert


Felsóhajtok a lényegen túl vagyunk eltekintve a ló hiányt amire lassan lesz megoldás. Vagy nem ... Hell szállt a vállamra és egy kérdést tett fel ami valahol mélyen egy vészcsengőt szólaltatott meg de olyan erővel amire én se számítottam. És hogy a kérdését demonstrálja megidézett egy csodás gyönyörű fantasztikus (több jelző nem jutott eszembe ) lovat amit a cimborám egyetlen szóval jellemzett... Majd darabokra tépték és befalták nekem meg a talajról kellett felszedni az államat. Mesmeg beszólt nekem, én meg elmartam a torkánál fogva.
-Egy okot mondj miért ne kopasszalak meg te észlény? Ki mondta hogy ide idézd meg azt a lovat komolyan ilyen felelőtlen vagy vagy mi? Ne merészeld rám fogni csak azért mert én csináltalak te levesnek való, tuti élvezed hogy szívathatsz.-az elfre nézek- Te kb mikor adsz túl a portékádon jobb ha megyünk mert a végén elborul az agyam....
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Robert és a zork vidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert és a zork vidék   Robert és a zork vidék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Robert és a zork vidék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Robert Halála

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Oughwar hegység :: Orkok birodalma-