KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Toryg (Zordpofa)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Toryg
Toryg
Hozzászólások száma :

62
Join date :

2014. Nov. 26.


Toryg (Zordpofa) Empty
TémanyitásTárgy: Toryg (Zordpofa)   Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 10:45 pm


Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Toryg


Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Törp

Nem: Férfi

Kor: 195

Becenév: Zordpofa, Morcos

Rang: Harcos/Halálosztó

Mágia szint: -


Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Szerinted mér' kaptam a Zordpofa vagy Morcos becenevet? Ne kérdezz baromságokat! Meglehetősen zsémbes és kötekedő vagyok. A szarkazmus nem áll tőlem távol, sőt! Ha teheted, ne idegesíccsé fel, mert könnyen kobakon kólinthatlak a buzogányimmal! Ha meg akarsz vendégelni, akkor pálinkád legyen, de minné' erősebb. A vizet, meg add annak, aki balga!
Meglehetősen hűséges típus vagyok. Ha barátságot kötök, szinte bármit megteszek a kedvükért, kisegítem őket a bajból. Amíg van piám, addig meglehetősen jó modorúan viselkedek, de ha elfogy, jaj mindenkinek! Jelenleg a legjobb barátom Móki, akit az erdőben találtam. Szegény mókust valami macskaféle akarta megzabálni. Végül a cicusból lett a kaja... egész finom volt.
Az ellenségeimmel kegyetlenül bánok. Ha mondhatom ezt, az egyik legőrültebb törp vagyok, aki valaha élt. Ha feldühítenek, addig nem állok le, amíg szét nem téptem ellenfelemet. Egyszer egy szörnyeteg fejét addig püföltem a padlóba, amíg pépessé nem vált. Máskor meg szimplán csak kimutattam a valagamat az ellenségnek, miközben azok rohamoztak. Szeretem az ellenem szegülőket hergelni. Harc közben általában folyamatosan üvöltözök és szitkozódok, amivel gyakran a társaim agyára is megyek. Viszont tudják, hogy ez nekem kell a koncentrációhoz, így amíg nem okozok vele kárt a sorainkban, nem szólnak meg érte.
Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Toryg (Zordpofa) 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A nevem Toryg, de a legtöbben csak Zordpofának hínak. Üj le és halld történetem, hogyan is kerülém ide. Ha bánod, ha nem, az elejirű kezdém. 195 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot. Egyszerű törp családból származom, az apám egyike vót a legjobb kovácsoknak, édesanyám pedig az állatbőrök megmunkálásában nagyon jó, ő azzal foglalkozik. Egyetlen testvérem vót, de elvitte egy rossz nyavalya, így csak én maradtam az őseim nyakán. Asszem átlagosnak mondhatom az időszakot, amikor még poronty vótam. Padlócirkálóként a többi kölyökkel jácottam, a műhelyek között mászkáltam, de ami leginkább lenyűgözött a hadsereg vala! Rengetegszer bámultam ahogy gyakorlatozának és gyakran álmuldoztam, egyszer én is az leszek. És lássatok csudát, az is valák! Ez viszont még később jöve. Na szóval. Sokat ábrándoztam, hogy eccer katona leszek. Amint nagyobb lettem, apám elhíva a műhelybe és ottan segédkeztem. Lényegében ekkor kezdhetém el az első lépéseket a katonaságba. Elősző megismertem a közelharci fegyverek fajtáit. Gondolom nem is kell mondanom, vót az bűvön. Eztán következett a segédmunka. Eleinte csak sepregettem, eztán jöttek a pakolások, majd végre nagy nehezen eljutám addig, hogy én is fegyvereket és páncélokat készítém. Ekkor már több támadást túl élénk, amit azok az átokfajzatok hozának reánk. Nem voltak fenségesek ezek a napok. A fegyverekre állandón szükség vala, de nem csak minekünk, hanem más nemzetek fiainak is. Így hát vót mit csinálni. Nem tudám mennyire ismered a törpöket, de meglehetősen harciasak vagyunk. Mindnyájan megtanulánk harcolni, illetve katonáskodunk is. Amikor eljöve az ideje, engem is besorozának. A karom csak úgy duzzatt az izomtól, hála a mesterségimnek. Elég sokan szerették vón hogy hozzájuk kerüljek és az oldalukon harcoljak. Én azonban Thorgrin bácsikámat választottam és a Halálosztók képezének ki enmagam. Nagyon jó mulaccság vala. Rengeteget ivánk és dorbézolánk, na meg persze harcolánk. Enmagamat a fejszével és a buzogánnyal tanítának meg harcolni. Ezzel a párosítással egész szép dolgokat művelém. Nem volt olyan páncélos, aki sokáig huzá ellenem. Amikor nem vót ki ellen harcóni, akkor lementünk a mélységbe és ellenőriztük az új tárnákat és újabb üregeket, hátha akad valami kaszabóni való. És vót. Leginkább túméretezett bogarakat tanátunk, semmi komolyat. Majd jöve egy újabb ostrom... azok az átkozott fekete elfek elég sok fajtársimmal végeztek. Az apám is közöttük vala. Ezt követőn kapám a Zordpofa és a Morcos nevet. Állandón vicsorogtam, ha valaki elhibázott valamit, üvöltöttem. Ritkán vótam józan és még ritkábban bódog. Majd gyütt a szövetség híre. Általam egyáltalán nem ismert lényekkel szerződtünk le, hogy megvéggyük egymást. Ekkor néhány osztagot küldé a királyunk a felszínre. Így gyüttem hát ki a törpök királyságábú, hogy a felszínen megsegítsük az embereket, orkokat és más fajzatokat.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Toryg (Zordpofa) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Toryg (Zordpofa)   Toryg (Zordpofa) Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2014 5:12 pm


Toryg (Zordpofa) C7q81jv5wl9d3756gmrd
Üdvözöllek Neminrában, Toryg!
Az írásod nagyon eredeti lett, az adatlapod pedig hibátlan. Nincs is más hozzáfűznivalóm, csak annyi, hogy elfogadlak. Smile
Irány a játéktér! Már várja mindeni az első törpünket! Smile
Üdvözlettel:
Lorelei



Vissza az elejére Go down
 

Toryg (Zordpofa)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-