KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Revan Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Revan Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Revan Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Revan Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Revan Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Revan Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Revan Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Revan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Revan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Revan Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Revan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Revan Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Revan Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Revan Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Revan Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Revan Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Revan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Revan
Revan
Hozzászólások száma :

163
Join date :

2015. Jan. 07.


Revan Empty
TémanyitásTárgy: Revan   Revan Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 12:33 am


Revan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Revan


Revan 34zdmid



Faj: Sötét elf

Nem: Nő

Kor: 85

Becenév:

Rang: Ezredes Uráldur hadvezér alatt.

Mágia szint: Mester


Revan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Revan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Az a fajta vezető vagyok, aki mindent lépésről lépésre eltervez, majd keresztülviszi azt bármi áron. Sokan gondolják úgy, hogy én csak végre hajtom a parancsokat, pedig gyakran magam dolgozom ki a harctéren látható taktikáimat. Szabadidőmben leggyakrabban ezeken finomítok. Ez lenne a külső ismertetőm. Persze legjobban azzal tűnök ki a katonáim közül, hogy félelemmel vegyített tiszteletet sugároznak felém.
Persze ez csak a látszatom. Mikor egyedül vagyok, kétségek gyötörnek amiatt, hogy egyedül is meg állom-e a helyem. Legalábbis nem tudom, hogy a beavatásomkor megidézett halott hadvezértől minden taktikai fortélyát elsajátítottam-e. Ezen szellem egy remek taktikus, aki kijavítja a terveimben a hibát, s szinte tökéletes terveket készít nekem. Persze ennek az ára lehet nagyobb, mint amelyet meg szeretnék fizetni. Mégis úgy érzem, szükségem van rá. Bármikor is arra készülök, hogy eltörjem a kardom, amibe a lélek van zárva mindig félelem, habozás tör rám. Eddig még nem tettem meg, de egyszer lehet, hogy meg fog történni.
Külsőre, nem különbözök a többi sötét elftől. Hajam színe egy Oawával folytatott harc közben rám lötykölt olajtól néhol erősen aranyszínű (szőke), viszont valahol eredeti sötétszürke hajszínem látszik. Testemet pedig több sebhely is torzítja, amit az évek alatt szereztem katonaként.


Revan 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Revan 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Revan Ev6i3b

Olyan, hogy család nekem soha nem is volt. Legalábbis anyám egy olcsó ringyó, akinek mindegy melyik elf megy át rajta. Apámat sose ismertem és nem is akartam, mindig is jobb volt nekem nélküle. Amint lehetett katonának álltam. Jó katonának bizonyultam, így gyorsan törtem előre a ranglétrán, bár megakadtam hadnagyi rangnál, mágikus képzésemet pedig el tudtam kezdeni fejleszteni. Ügyes mágiahasználó voltam, hamar beavatottat csináltak belőlem és egy halott hadvezér lett a társam, akit egy nekem készült egyedi pallosban helyeztek el. A lélek megidézésért cserébe az idézők, akik műhelyük szokásához híven átvágott hangszalaggal és öntött ólom dugóval a fülükben élnek, több elfogott ellenség vérével kötötték oda a kardhoz. Mivel szektájuk megnyomorította őket, nem tudták senkinek elmesélni. És nem is akarták. Azóta meghaltak, így hát egyedül csak én tudok arról, hogy mit is rejt a kardom.

Revan 209sj2q

Katonai pályafutásom innét ívelt még magasabbra, a lidérc kiváló taktikusnak bizonyult, akinek minden fortélyát szépen lassan elkezdtem megtanulni. Végül én magam is elég jó terveket állítottam össze, s a lidérc javította őket. A lidérc szerint gyorsan tanultam. Azt állította a véremben van a taktika s csak csiszolni kell tudásomat és korom egy híres taktikusa lehetek, ha nem a leghíresebb. Persze ugye mint mindennek, megvan az ára, bár nem tudom, mit akar tőlem a lidérc. Egyelőre viszont jó hasznát veszem. Egyetlen egy nagy hátránya van ennek a kapcsolatnak. Nem tudom eldönteni mi az én, s mi az ő érdeme a zseniális taktikai hadviselésben elért sikereimnek.
Ennek köszönhetően már egyenes út vezetett az ezredesi rangba, Uráldur hadvezér legfiatalabb ezredese vagyok. Rászolgáltam azért erre a nagy megtiszteltetésre. Szinte veretlen vezető vagyok, hadgyakorlatokon csak az első pár évemben vesztettem, míg a katonáim össze nem szoktak. Azóta minden hadgyakorlaton a legjobbak vagyunk. Bár ezt nehéz volt elérni sok áldozatot követelt a legjobbjaim közül és az újoncok közül is. Csapataim körében tökéletes vezér hírében állok, míg riválisaim azt mondják rólam „a halál pengéjén táncol s minden mozdulata magabiztos, bátor és vakmerő.” Ezen mondatot mindig is félelmük megnyilvánulásának tekintettem.


Revan Fda9v9

Szépen múltak már így az évek, bár az utóbbi időkben feldúlt királyunk halála, kinek helyére gyilkosa, egyben fia lépett. Egy olyan elf aki csak játssza a királyt, de sosem lesz igazi vezető. Így hát néhány igazán megbízható emberemmel már elkezdtük kidolgozni egy nagyobb lázadás részleteit. Ha sikerrel járunk, én foglalnám el a trónt. Legalábbis ezek az én terveim. Ugyebár a sors kardjának két éle van. Én vagyok az egyik.

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Revan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Revan   Revan Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 4:32 am

Mit is mondhatnék?

Mivel karim érintettsége okán is ismerem az ET-t, így azt hiszem, nincs vita, hogy ilyen sötét múltú játékosok kellenek népünkhöz. Smile
Ám ne feled! Egy ork sámán nagyon régen azt jövendölte, hogy szívünknél már csak Jövőnk lesz sötétebb! Már írtam is neked az első közös játékunkhoz. És ezzel az Elő Történetet ELFOGADOM.

Uráldur hadvezér

Revan C7q81jv5wl9d3756gmrd
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Revan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Revan   Revan Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2015 11:45 am

Revan írta:
Ezredesünk kezében lévő kardját végül szívéhez emelte, s ha  nem akadályozza meg semmi nem e-világi erő akkor leszúrja saját magát mint sem legyőzők őt, vagy elfogják.


Revan Ezredes elhunyt a Greorgiáért vívott első drow-ork csatában a lázadó sötét elfek ellen küzdve.

Nyugodjék Békében!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Revan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Revan   Revan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Revan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Revan pincetömlöce és más nyalánkságok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-