KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az új világ új csodái és pár manó.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2019 6:51 pm

Figyelem figyelem!

Kialakulóban van egy új kalandom, amire várok minden bátor kalózt, mágust, harcost, törzsfőnököt és kalandort.

A célja nem más lenne, mint egy merőben új, eddig ismeretlen hely felfedezése!

Kulcsszavak: felfedezés, új világ, kaland és szórakozás!

Akit érdekel az kérem ide ez alá biggyessze oda a szépséges írását, esetleg, hogy kivel és mivel jönne!

U.I: kezdés várhatólag Királyos vége után vagy március eleje felé!


A hozzászólást Isabella összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 06, 2019 7:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lashrael Laralytha
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

1607
Join date :

2017. Jun. 27.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2019 6:54 pm

ÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉN!

Tekintve, hogy egy karaktert viszek, így a rinyáló Lash lesz a kiválasztott mindenféle gyógycuccal és magic shittel, na meg tuti kelleni fog egy gyógyító egyébként is, amiből nem sok akad Very Happy *sutyiban ránéz egy bizonyos személyre, nagyon remélve, hogy vele tart*
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2019 7:20 pm

hát nagyon remélem, hogy az a bizonyos valaki én lennék és ki nem hagynám! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2019 10:15 am

Én is jelentkeznék, Aliával. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Harlon
Harlon
Hozzászólások száma :

83
Join date :

2016. Aug. 08.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2019 2:27 pm

Én is jelentkeznék Harlival. Úgy is van hajója, így az utazás könnyebb. Smile
Vissza az elejére Go down
Lashrael Laralytha
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

1607
Join date :

2017. Jun. 27.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2019 1:36 pm

ADMINI FELHÍVÁS

Zöld utat adtam az indulásra, egy hét múlva kezdődhet, ha a drága mesélő is úgy dönt, elkezdi. Tessék addig jelentkezni annak, aki még nem tette! Wink
Vissza az elejére Go down
Aesma Daeva
Aesma Daeva
Hozzászólások száma :

73
Join date :

2017. Dec. 22.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2019 8:18 pm

Az utolsó pillanatban, de én is szeretnék jelentkezni, mert úgy tűnik idegesítő útitársból híján vagytok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Evenon
Evenon
Hozzászólások száma :

11
Join date :

2019. Jan. 12.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Feb. 09, 2019 8:51 pm

Akkor az utolsó pillanatban még én is jelentkezek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dreyndra
Dreyndra
Hozzászólások száma :

265
Join date :

2017. Jun. 18.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2019 1:34 pm

Én is jelentkezem Frederick nevezetű NJK-mmal így útólag, kiváló sereghajtónak.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2019 8:45 pm

Itt megtaláljátok a kezdőt: https://neminra.hungarianforum.com/t578-bevezetes-fekete-partok-lakoi

Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2020 10:44 pm

NA! Örvendjetek népeim!
Mivel sikeresen lezárult a bevezető küldetés eljött az ideje, hogy bejelentsem, hogy jön a folytatás! YAAAAY!

Szóval újfent többfelé felhívás lepi el Neminra vidékeit azt illetően, hogy bátor felfedezőket keresnek egy új kontinensre! Azonban a mostani most egészen más...

Hogy miért?

Idézet :
Neminra Lakói! Bátor kalandorok!

Örömmel jelentem be,
hogy az új kontinensen alapított kolóniánk szívesen fogadna új lelkes vállalkozókat,
azt illetően, hogy a környéket feltölthessük csodás kultúránkkal és értékeinkkel,
hogy felfedezzük a környező vidékeket és a hegyeket!

Nagy örömömre szolgál továbbá hozzátenni, hogy aki hajlandó eljönni hozzánk, annak szállást, és ellátást biztosítunk,
továbbá a mesterembereknek, kereskedőknek adómentességet,
kalandoroknak jutalmat ajánlunk a felfedezéseikért!

Érdeklődni lehet a Liga kirendeltségein, illetve a hirdetőtábláknál!



Aki esetleg körbenézne a hirdetőtábláknál egy jó kiállású katona áll mellette, aki különféle történeteket mesél arról, hogy miféle csodás vidék is ez... gyönyörű növények, mágikus kövek és furcsa törpenépek vannak mindenfelé.

A játék Bivaly felszabadítása utána év nyarán fog játszódni, indítani pedig 4 résztvevő esetén fogom! Hajrá emberek!
Vissza az elejére Go down
Lashrael Laralytha
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

1607
Join date :

2017. Jun. 27.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2020 10:57 pm

Akkor indítom a sort! MUHAHAHA!

Legalábbis remélem, hogy drága házastársam is jönne, nélküle nekem kicsit nehéz lesz. Ráadásul ez egészen nyugodt kirándulásnak tűnik, és legalább ő is kap egy kis kalandot, amíg a babázós időszak miatt kicsit visszafogottabban engedem utazgatni Very Happy

Szóval gyerekkel felszállok a hajóra, még félig úgyis nekem kell etetni, persze csak abban az esetben battyogok fel a fedélzetre, ha Viri is jön Very Happy
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2020 6:08 pm

Hát, ha az asszony menni akar, ki vagyok én, hogy ellenkezzem? Pakolom a cuccot, a járókát, meg a pelenkákat, azt útra fel! Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 12:17 pm

Sziasztok!
Eljött az idő, hogy folytassuk a kalandot, most annyiban más lesz, mint az eddigiek, hogy (remélhetőleg) pörgősebben tudjuk nyomni. Szóval aki jönne az úgy készüljön, hogy a célérték heti 1 kör lenne.

Az első fejezet az új földek jobb megismeréséről fog szólni, szóval lehet számítani helyek felfedezésére és jópár kínos pillanatra is. Ja és harc! Az is lesz asszem Razz

Szóval akit érdekel a kontinens további története az ide ez alá a poszt alá bökjön egy kommentet és egy hét múlva kezdődik a kaland!

Vissza az elejére Go down
Octavia Yar
Octavia Yar
Hozzászólások száma :

64
Join date :

2016. Jul. 07.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2021 1:03 pm


Ahh dejóó. Smile

Én Octavia -val jönnék szívesen.
Vissza az elejére Go down
Ethugan Merlioth
Ethugan Merlioth
Hozzászólások száma :

21
Join date :

2020. May. 20.


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2021 12:28 am

Engem is érdekelne. Nem tudom jöhetek e Vex-el a futó kalandjaim mellett
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm

Itt elkezdődött a küldetés: https://neminra.hungarianforum.com/t808-elso-fejezet-a-videket-jarok#20794
Aki szeretne az első kör végéig írhat!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Az új világ új csodái és pár manó. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az új világ új csodái és pár manó.   Az új világ új csodái és pár manó. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az új világ új csodái és pár manó.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Aktuális kalandok-