HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Uráldur
pm||profil
Viridiel
Viridiel
pm||profil
Várjuk megkereséseteket, probléma esetén.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Rombánya
Today at 8:22 pm by Lashrael Laralytha

» Nekromanta csapdája
Today at 6:27 pm by Viridiel

» Sötét Vastelep
Today at 2:57 pm by Uráldur

» A tengeren
Yesterday at 11:38 pm by Aesma Daeva

» Nini-Well, a tévelygők és megtérők városa
Yesterday at 8:03 pm by Viridiel

» Orkok és gondok
Yesterday at 5:55 pm by Lashrael Laralytha

» Robert Halála
Szomb. Jún. 16, 2018 4:43 pm by Uráldur

» Nem jó egyedül
Szomb. Jún. 16, 2018 3:43 pm by Lashrael Laralytha

» Észak Bivaly Végvár
Vas. Jún. 10, 2018 9:43 pm by Uráldur

» Király a királynőhöz
Csüt. Jún. 07, 2018 4:30 pm by Uráldur

» Urb, a kalandosztó városa
Szer. Jún. 06, 2018 3:22 pm by Uráldur

» A tünde, a gyilkos kurva, és a hős (már ha léteznek hősök)
Vas. Jún. 03, 2018 6:26 pm by Shuga

Statistics
Összesen 107 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Zelgadis Melion

Jelenleg összesen 17194 hozzászólás olvasható. in 513 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Lashrael Laralytha, Pokoljáró Rexxan, Shuga

A legtöbb felhasználó (24 fő) Vas. Jún. 10, 2018 8:31 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Nava Jade Aiglieri

Admin

Lashrael Laralytha

Shuga

Helléna Silvermoon

Angel Natalie Moonlight

Share | 

Yrch-pici ork falu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 4:44 pm

A nyurga vadász igyekszik elrejtőzni a szemek elől és bizony nem csak ez sikerül neki, de lendületével le is teperi ellenfelét. Ám az hatalmasat ordít fájdalmában, amit visszhangoznak a hegyek. Mivel a földön hemperegnek, a lentiek még nem tudják, honnan jön.
Ám a self harapdál és fogai nyomán mintha nem csak fizikai fájdalom hatolna a húsba, a fájdalom átka gyötri minden porcikát. Vékony az út, melyen járnia kell, hogy élve maradjon!

A karakter dala:

https://www.youtube.com/watch?v=lyejohCId7A

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 5:08 pm

Nem hiába járja mióta az eszét tudja az erdőt és tanulta meg becserkészni az állatokat, ez most az elfek ellen is beválik. Minden Hraman-t segíti most és ezzel sikerül elérnie lefelé igyekvő ellenfelét, akit aztán egyetlen elsöprő rohammal ver le a lábáról, hogy aztán összekapaszkodva guruljanak tovább.
Azonban az már nem sikerül ilyen jó, hogy mindezt észrevétlenül tegye, hogy a lent vonuló csapat ne sejtsen meg semmit, hiszen a self nem ájul el estében és nem is tudja befogni a száját, így a hangja ide-oda verődve töri meg a völgy csendjét, visszhangozva kegyetlenül.
Hraman nem tudhatja, hogy be tudták-e azonosítani a lentiek, hogy honnan jön a hang, de nem is képes ezzel most foglalkozni, mert az éjtünde mindent bevet, hogy szabaduljon tőle, még a fogát is és valami mást is, valószínűleg mágiát, hiszen a fiatal orkba olyan fájdalom kap bele testszerte mindenhol, hogy a foga összecsikordul. A levegőbe veti magát, szinte vízszintesen a földről, hogy szabaduljon mid a sötét elftől, mind a fájdalomtól, bár azt sehogy sem tudja lerázni, de így kapálózva talán sikerül megrúgnia, vagy megütnie a másikat, hogy azt kizökkentse, esetleg eszméletlenségbe taszítsa.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 5:21 pm

Hraman erejével nem bír el a felderítő, ám bizony most jól jönne neki a Főnök elhengerlő ereje. Bele rúg a másikba, hogy ügyességgel kiegyensúlyozza, amit pusztán a muszkli méretéből hiányzik, majd egy fejre mért csapásra emeli a kezét, mely a levegőben megfagy.
Aki ezt csinálta, jól tudja, hogy nem fog sokáig tartani. Kezek kulcsolódnak a volt törzsfő övébe dugott kés markolatára és teljes erővel bele vágja a hátába, hogy tövig merüljön a húsba. Szemeiben pedig olyan fény villog, melyet a békés hétköznapokon nem láthat senki.
Vajon sikerül kivitelezni a tervét a trónfosztott törzsfőnek?

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 5:35 pm

Az ork tényleg mindent megtesz, hogy legyűrje az íjászt, aki minden bizonnyal társa halálát okozta és bár nagyon jól tudja, hogy a selfek nem haboznak démoni igézeteket bevetni csak azért, hogy az ellenfelet nehéz helyzetbe hozzák, hogy nem küzdenek tisztességesen a közelharcban, mikor összegabalyodnak a harcban a harciláz ezt egészen addig kiveri a fejéből, amíg saját testén meg nem tapasztalja.
Még ekkor is minden megpróbál, hogy kizökkentse a másikat és ne adja át magát a testét kínzó fájdalomnak, mert tudja jól, hogy akkor vége, de ha sikerülne megütnie, vagy megrúgnia, akkor talán elveszteni az éjtünde az irányítást mágiája felett és akkor lenne esélye.
Már-már úgy tűnik sikerrel jár, mikor egyszerűen mozdulata megfagy a levegőben és tehetetlenül nézi, ahogy saját tőre kikerül a hüvelyéből és meg sem áll a hátáig, amire már égő, kínzó fájdalom söpör végig rajta és ahogy enged az átok, végigvágódik a nedves avaron.
Tudja, hogy mozdulnia kell, különben vége van, ezért Hraman próbál tovább hengeredni, nem törődve a fájdalommal, ki a kés hatóköréből, de még a hengeredés közben hátra rúg, hogy ha ellensége utána hajol, akkor remélhetőleg eltalálja.
Aztán attól függően, milyen sérülést okozott a kés, megpróbál tovább küzdeni, vagy elájul.

Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 6:55 pm

A több elf démont megölő ezúttal hátrálni kénytelen a kése okozta éles fájdalomtól. És az általa letepert zevadari felállt. Nem vetette rá oly hirtelen magát, igyekezett szép lassan araszolni felé és felvenni egy küzdő távolságot.
A bökőt a bal kezébe dobta és övéről leemelte a sarló alakú kardot. Óvatosan méregeti azt, ki oly hirtelen jelent meg nem rég oldalról, majd előre hajolva ugrik rá. A levegőben igyekszik a tőrt elhajítani és fejjel egyenesen bele fúródni a másik hasába. Célja, hogy testével védje a karjait és ha elég közel kerül hozzá, akkor átvágja a comb izmait nem sokkal a térd fölött.
Mágiát nem használ ennek támogatására.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 7:13 pm

Most úgy látszik elhagyták Hraman-t a szellemek, mert nem volt elég körültekintő. Úgy kellett volna támadnia, hogy az ellenfelének ne legyen esélye sem használnia a mágiáját. Vagy le kellett volna ütnie, vagy a kését kellett volna messziről belevágnia, de nem keveredhetett volna közelharcba, ahol lehetőséget adott a démoni igézeteknek. És ezért megbűnhődik.
A hátába kínzó fájdalommal próbál lábra kecmeregni, miután legalább arról tett, hogy ellenfele ne tudjon azonnal támadni, bár kérdéses, hogy mi lett volna, ha megpróbálja, de így időt adott Hraman-nak, hogy legalább állva fogadja az újabb támadást.
Azonban most már csak a kardja van nála, a zavadarinál meg a tőre és most még furcsa alakú pengéjét is előhúzza.
A vadász tudja, hogy sebesülten, egyre több vért veszítve nem biztos, hogy hárítani tud egy vagy több támadást, hiszen a másiknak elég csak kivárnia kicsit és elgyengül magától is, ráadásul hangja biztosan idecsalja a többieket is. De akkor sem fogja olcsón adni a bőrét.
A felé dobott tőrt még csak elkerüli, de tudja, hogy ez csak figyelemelterelés igazából, a neki ütköző testet nem is tudja elkerülni, hanyatt vágódik, de arra még van ideje, hogy egyik térdét felrántsa, hogy a másik ne férjen a puha gyomorhoz, ha szerencséje van, akkor pont azt, amelyikre a kardjával pályázik a másik.
Hraman kardja most hasznavehetetlen, de annak markolatával megpróbál jó nagyot ütni a sötét elf halántékára, miközben felhúzott térével lendületet adva lerúgni magáról.
Csak a zihálásuk hallatszik, de más hangot nem ejtenek, de ennek már nincs igazán jelentősége.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 7:29 pm

A párbaj folytatódik, igaz már a többi tünde szeme láttára. Hiszen felálltak mind a ketten. Az orvlövész kemény térdelést kapott a gyomrába és egy ütéstől a fejére még kába is lett. Érzi az ork faj erejét. Ám a görcsbe rándult hasához szorítja bal kézzel a meglendített lábat a talpa alatt megfogva és igyekszik az achileusi inat legalább átvágni, ha már a combot nem találta.
Vajon sikerül-e neki, mielőtt lerúgják és ő pár métert hátra tántorogva végül elesik.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 7:42 pm

Egyszerűen nem az a fajta Hraman, aki tétlenül várja, hogy véget érjen az élete, még akkor sem, ha tudj, hogy megpecsételődött a sorsa. Ha valami szerencse folytán le is győzné az ellenfelét, akkor sem tudna már elmenekülni, hiszen minden valószínűség szerint a legalább olyan éles hallású éjtündék, mint az orkok, már rég beazonosították merről is hallatszik a bokrok, csenevész fék törésének-zúzásának hangja.
Időben fogadja a sötétbörű harcos támadását és meg is akasztja a térdével, így az akármit is akar egyelőre nem tudja véghez vinni, igaz, Hraman sem tudja használni ilyen közelről a kardját, ezért inkább csak üt vele, mint egy bunkós bottal és ez meg is ingatja a támadóját.
A rúgásba minden erejét beleadja, aztán hátraveti magát, ahogy meglátja megvillanni a másik kezében a görbe kardot, mert nagyon nem szeretné ha az elérné, csúnya dolgokat képes tenni, azt első látásra is észre lehet venni.
Ha sikerül kicsúsznia a másik markából, nagy nyekkenéssel landol a hátán, amire már így is szerzett egy csúnya döfést, így a lélegzete is elakad, ahogy rázuhan. Az ő sötét bőre árnyalatokkal fehéredik el, ahogy az ájulás kerülgeti, de ismét megpróbál talpra állni és széleset suhint maga előtt a valami csoda folytán a kezében maradt karddal csak úgy vakon, ha esetleg ellenfele nekirohanna közben.
Ha megvágta a lábát, akkor persze nem áll fel, csak felöl egy fatörzshöz vetve a hátát és úgy teszi ugyan ezt.
- Gyere démon, fejezzük be! - vicsorog.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 8:50 pm

Óriási szerencse, amit talán Yrch bansheejának köszönhet vagy a jótékony szellemeknek, hogy a közelharcban sikerült magától távol tartani ellenfele éles szerszámát. Egyszerűen lerúgta végül magáról, hogy kis távolságot kapjon. Ám ekkor az orvgyilkos már a földön volt méterekkel odébb, akkorát kapott.
Hamar feláll és mindenre elszántan jött közelebb. Kis lépésekkel az elöl lévő lábbal, melyet szinte azonnal követ azzal a pár centivel a hátsó, ám mindig lemaradva tőle, mint a mostani vívóknál. Jobb kezében ott tartja a fegyvert, másikat a csípőjén hátul.
Ha a vadász támad először a karddal, akkor védi, de ha nem, akkor ő indít, de oly ügyetlenül, hogy azt a legügyetlenebb is könnyen levédheti. Ám ha megakad a görbe fegyverben a másik kardja, akkor hirtelen előre lendül a bal kardja, miközben a lentiek közül többen átokkal sújtják.
A bal kézben nem volt más, mint utolsó fegyvere, amit hozott, a buzogánya. És a rontás miatt Hraman lábának hátulsó izmait fájdalom rántja össze. Közel tíz éjtünde próbálja meggyötörni, hogy görcsös összerándulást idézzenek elő.
A pöröly pedig nem céloz mást, mint a kardot tartó egyik kezet.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."

A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 02, 2015 9:19 pm-kor.
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szomb. Május 02, 2015 9:19 pm

Igen, lehet, hogy valaki nagyon kedveli odaát, vagy csak azok szellemei védik, akiknek megmentette a családtagjait legutóbb, de maga is meglepődik, mikor sikeresen rúgja le magáról a támadóját, bár egyáltalán nem bízott a sikerben.  Már így is sokat kivett belőle, hogy távol tartsa annak komiszul élesre fent pengéjét, mikor az ingét és a nadrágját is átáztatta már saját, meleg vére.
Azonban nincs sok ideje fellélegezni, hiszen a sötét elf máris feláll, mintha nem egy lórúgást kapott volna és furcsa mozdulatokkal araszol Hraman felé, aki zihálva mered a közeledre, mellkasa súlyosan emelkedik és süllyed, ahogy levegőt igyekszik pumpálni a tüdejébe és állni tudja az újabb támadást.
Már annak is örül, hogy kivédi a kard csapását, de ekkor a lába egyszerűen megszűnik tartani a testét, olyan görcs rántja össze, hogy azonnal térdre esik, majd előre a kezére támaszkodva  és fájdalmasan felkiált, de talán pont ez a szerencséje, mert a pöröly, mely a tünde háta mögül előkerül, így talán félarasznyival, de elsuhan a feje felett, bár valószínűleg nem az volt a cél, de ha eltalálja, valószínűleg úgy loccsan szét, akár az érett dinnye.
Így viszont közel kerül a másik lábához,, amit megpróbál kirántani, aztán rácsapni a karddal az elterülő testre. Ha azonban lentről besegítenek a fickónak, nincs már mit tenni és valószínűleg utoljára hallatja a hangját.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 03, 2015 2:19 am

Az ifjú vadász érzi, hogy lépnie kell az egészségét veszélyeztető buzogány miatt. Ám mielőtt tehetne ellene, közbe avatkoznak a lentiek és ezzel... megmentik az életét. Vagy ha nem azt, akkor a karja épségét.
Összecsuklik a tünde lábába kapaszkodik, hogy kirántsa. És amikor ez sikerült, karddal vág rá az ismét földre kerülő ellenre.
De ne rohanjunk ennyire előre! Ez a titokzatos idegen Életet és Halált élt át eközben, mikor igyekszik apró lépésekkel előre araszolva előkészíteni egy váratlan támadást. A meglepetés nem is maradt el, csak épp őt (is) érte, mikor a vízszintesen mozgó acélfej elsüvített nem sokkal Hraman feje felett, teljesen elkerülve így őt.
Ahogy hátra esik, már azt hitte, hogy itt a Vég, ám a fegyvere meglepően könnyen akasztotta meg a sújtó csapást. Hirtelen úgy érezte, hogy az oly sok évtized alatt gyakorolt fogások most kész egésszé állnak össze és tudja őket használni éles helyzetben.
-Add meg magad! És akkor életben maradsz.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Vas. Május 03, 2015 2:57 pm

Hát Hraman sem úgy tervezte, hogy jóformán térdre esik a támadója előtt és a harc közben el is feledkezett a lenti csapatról, ami most meg is bosszulta magát. Bár ki tudja, lehet, hogy pillanatnyilag segítettek vele, mert a súlyos buzogány végül is nem okoz sérülést, amit, ha bármely módon betalál, akkor az bizony fájt volna és talán eldöntötte volna a küzdelmet is.
Így azonban a fájdalom ellenére is sikerül a zevadari lába után kapnia és hanyatt döntenie, majd a kardjával lecsapnia rá, ahogy az alkalom kínálta magát, de már nem sok erő volt a karjaiban, a vérveszteség és a fájdalmak, amik meggyötörték túl sok nyomot hagytak rajta.
Karja beleremeg a blokkolásba és látja, ahogy kardja oldalra csúszik a másik pengéjén, majd a földbe fúrja magát, aztán maga is utána bukik, miközben meghallja ellenfele hangját.
- Ahhoz le kell győznöd, démon! – vicsorog agyarait megvillantva és izmait megfeszítve igyekszik feltápászkodni, hogy állva fogadja a végső csapást, de forogni kezd vele a világ és valószínűleg el is veszíti az eszméletét, mert elborítja a sötétség, bár inkább abban reménykedik, hogy ez a halál.
Hallott már a sötét elfek rabszolgatartásáról és inkább meghalna, mint, hogy fogoly legyen.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Hétf. Május 04, 2015 5:35 pm

Hraman két megláncolt sötét elf nő mellett ébredt. Kint már világos van, valószínűleg órákat aludhatott. Így könnyen megszemlélheti Revant és Graccidentet. Jól kivehetően egy sátorban vannak. Kint katonák sütnek nyílt tűzön vagy beszélgetnek, elég sok helyre állítottak őröket is.
-Hát felébredtél, büdös szájú? -mordul rá az egykori hadvezér nem túl kellemes hangon.

Ez idő alatt Wirtschaftswund úgy dönt, inkább csak 6 éves srácokat szalaszt az üzenettel, a környező falvak veszélyben vannak. Mindenki erősítse meg őrségét és legyen résen.
Jó maga is elindul riasztani a Vonyítókat. Ám a kis kölyök és farkas barátja nincs a falutól kicsit távolabb tanyázók között. És furcsa mód nem akarták, hogy a közeli mezőre menjen, hogy beszéljen vele...
Ahogy kiért a rétre, a lélegzete is elakadt. Szőrös mellett négykézlábra ereszkedve lovasa, anyaszült meztelenül csaholt. Bebújt gyorsan egy bokorba, hogy észrevétlen figyelhesse, mi történik. Nem akart megzavarni egy szertartást. Pár perc múlva hangosan elkezdték ugatni a Teliholdat. Úgy vonyított mind a kettő, mint az igazi farkas. (No, hát az egyik igazi farkas is volt.)
És ekkor történt, amit utána jó darabig nem tudta, hová tegyen. Az ork kölyök szőrösödni kezdett és szép lassan teljesen farkas alakba átváltozott. Míg hátasa egy ember formához hasonló... farkasemberré.
Jobbnak látta a törzsfőnök inkább eljönni onnan.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Hétf. Május 04, 2015 8:32 pm

Bár soha nem érdeklődött a sámánoktól, hogy miként néz ki a szellemek hona, ahová majd harcos lelke tér, de valahogy nem úgy képzelte, hogy a fájdalom és ínycsiklandozó illatok ébresztik, amik még a fejének zsibongását is felülmúlták. Éhes volt nagyon és azt eléggé kétségbe vonta, hogy ilyet szellemként is érezhet, de meggyőződni arról, hogy bizony nagy valószínűséggel nem tért meg ősei mellé, csak akkor tudott, mikor kinyitotta a szemeit és szembesült azzal, hogy egy sátorban fekszik, két hasonlóan megláncolt sötét elffel, mint ahogy ő maga is meg van kötve.
A szagok meg kintről jöttek, ahol katonákat látott, amennyire most képes volt látni, bár az is lehet, hogy csak azért volt belőlük sok, mert mindenből duplát látott.
Egy jó cifrát káromkodott a saját nyelvén, mert legalább abban reménykedett a kudarcra ítélt támadása után, amit az íjász ellen tett, hogy megöli, ehelyett most rab, ráadásul két éjtündér nővel, és az egyikük már nem is tagadja meg önmagát, még ebben a helyzetben sem.
- Megcsókolhatod a seggem némber! – vágott vissza karcos hangon Hraman, kissé idegenül forgatva az idegen szavakat  és szívesen meg is mutatta volna, hogy hová gondolja, ha nem lett volna lánc rajta és nem fájna minden izma, a hátába vájó kínról már nem is beszélve.
Fájdalmában és dühében csak a két katonai ruhában lévő nőre vicsorit. Reméli, hogy sikerül valakit majd annyira feldühítenie, hogy megölje és ne hurcolják rabságba.
Csak azt bánja, hogy nem tudta erről a seregről Wirtschaftwundot értesíteni.

A hozzászólást Viridiel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05, 2015 2:14 pm-kor.
Revan
Hozzászólások száma :

163
2015. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Hétf. Május 04, 2015 11:27 pm

Eközben Revan éppen csak ébredezett hosszúra nyúlt pihenőjéből.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 11:35 am

Graccident borús tekintettel mérte végig az ifjú self-ölőt. Nem is sejtette, hogy faját hogy megritkította ez a túl fiatalnak tűnő harcos.
-Hol vagyunk?
*Nem tudta, mi történhetett a kiesett időben. De úgy gondolta, ennek pótlása lesz az első ahhoz, hogy eldöntse, mit is akar a továbbiakban tenni.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 2:16 pm

Úgy látszik elérte Hraman a kellő hatást, mert az őt sértegető nő tartózkodik a további ilyen megnyilvánulástól, ezért elégedetten morran fel, hogy ilyen gyorsan helyrerakta a némbereket, bár a másik egyelőre csendben van, úgy néz ki, hogy eléggé helyben hagyták és vér is gazdagon díszíti, igaz láthatólag azért ellátták őket.
- A szellemekre, hát honnan tudjam, ahogy elnézem a saját fajtád van odakinn, miért engem kérdezel? – morog vissza érdes hangon, mert attól, hogy hasonlóan foglyok még nem kedveli a gyilkos fajtájukat. – Kérdezd meg őket, asszony. – próbálgatja közben, hogy mennyit engednek neki a láncok és, hogy mennyire nyerte vissza az erejét.
Az izmai működnek, bár fájni természetesen fáj mindene, de úgy látszik a hátán lévő szúrás nem ért létfontosságú szervet, így komolyabb gondot nem okozott. Máris a szőkésen jár az esze, mert itt és így nem fog maradni, az biztos.
Revan
Hozzászólások száma :

163
2015. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 4:38 pm

Revan arcán mosoly jelent meg, az ork szavaira.
-Azaz azok az idióták azt hitték a kis párbajunk végén hogy jó ötlet lesz minket össze zárni a foglyaikkal, s minket is úgy tartani mind őket. Az ezredes mosolya semmit nem változott közben.
-Az pedig hogy meddig is leszünk itt az attól függ mennyi igazad is volt abban hogy ha elhagyják az országot az első lord nem vadásza le őket. Ezredesünk hangján érezhető volt az "ezt jól elbasztad zöldfülű" hangzása, ami nem éppen a kedvesebbik közé tartozott.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 5:42 pm

Az ideiglenes hadvezérasszony úgy nézett a szemtelen agyarasra, mint egy eltaposni való féregre. És nem is gondolt róla mást. Hamarosan kiszáradt torokkal érezheti, hogy nem kap levegőt, hiába kapkodna utána. Eközben az éjtünde vigyorgó arccal bámulta.
-Talán „Asszonyom, igen asszonyom!” Nem tudom, mióta vagy Zevadarban rabszolga, de már épp elég ideje, hogy taníthattak volna egy kis modort a szűk koponyádba.
*A kérdést nem közvetlenül Hramannak intézte az előbb és erősen félre értette a férfi, ha úgy érezte, bármilyen szinten is élőlénynek tekinti. Csupán egy tárgynak.
-És jobb lesz, ha félnek tőle. -mondta Revan felé fordulva és eleresztette áldozatát az átok szorításából- Ugyanis nélkülem is könnyen a maga oldalára állíthatja a hű embereimet. Már pedig akkor két hadtest jut egyre. És nem tudom, hogy mi a terve a volt Awernodyas csapatokkal. Ekkora túlerővel szép lassan fel lehet őrölni még egy jól szervezett védelmet is.
*Nem tudta, hogy hol vannak, hiszen országuk északi részén vesztette el az eszméletét, mialatt ellenfelével párbajozott. Úgy gondolta, hogy az ork vadász csak régebben, Demertorral kötött szövetség előtt fogságba esett szolga lehet csak. És valahol a Lápvidéken vagy a Fekete hegyekben lehetnek, bár az ajtón kinézve a szomszéd sátorra látva nem tudta megállapítani a pontos helyzetet.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 7:33 pm

Az ork népség nem becsüli le az asszonynépet, de csak a saját asszonyaikat tartják valamire, akik kardot ragadnak és ezzel kivívják a hímek legnagyobb megbecsülését. De ezek itt nem ork asszonyok voltak, ráadásul még a gyilkos faj legalját testesítették meg Hraman szemében.
Nem tudja mit követtek el, lehet, hogy csak a férfiakat szolgálják ki, de semmiképpen nem hagyja szó nélkül, hogy sértegessék. A válasza azonban láthatóan nem tetszett annak, aki eddig is beszélt hozzá.
a fiatal vadász morgása megakad és úgy érzi valami a mellkasára telepedve megakadályozza, hogy lélegzethez jusson, levegő után kapkod és döbbenten mered a vigyorgó nőre.
Ezek a némberek is varázstudók, démonfajzatok?
Agya zakatolva igyekszik felfogni az új információt és a szavakat, amit a másik hozzá intéz közben.
Na, nem mintha ettől „jó modort” tanulna és főleg esze ágában sincs sehogy sem megszólítani a gőgős szajhát, csak legfeljebb beverni a koponyáját, hogy ne tudja használni rajta az igézetét.
Köhögve dől előre, ahogy végre hirtelen oxigén önti el a megviselt tüdejét.
- „Kitépem a nyelved démonszuka” – hörgi saját nyelvén, mert egyelőre sajnos nincs esélye, hogy ezt a gyakorlatban is megtegye, de ami késik, nem múlik. – Nem vagyok rabszolga és nem is leszek! – jelenti ki azonban tisztán és hangosan pár minutum múlva.
Azt, hogy miről beszélnek, kitől kéne félni, milyen hadtestről beszélnek, nem is érti, de nem is érdekli. Öljék halomra egymást, neki az lenne a legjobb.
Revan
Hozzászólások száma :

163
2015. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 9:30 pm

Ezredesünk mosolya nem hagyott alább, sőt még szélesebb lett.
-Fogja fel Hadvezér asszonyság, hogy olyan helyzetbe vagyunk ahonnét Uráldur hadvezérünk nem fog ki húzni. Bár mit is várok egy ostoba frissen avatott zöldfülűtől. Nézett az elfre gúnyosan pont annyira örült az ő látványának élve mind annak a gondolatnak hogy bármelyik pillanatban bejöhet valaki és meg nyúzhatják elevenen vagy még rosszabb. Közben az orkra tekintett.
-Mi a neved ork? A másik fajankóval ellentétben nekem van annyi eszem hogy tudjam mi érte is lehet egy orknak, de hát mit lehet tenni ha mostanság a hülyét léptetik elő, s nem azt aki ért is ahhoz amit csinálni. Kérdezte az orktól s valamilyen szinten bocsánat kérésnek szánta a hadvezérasszonyság szavait már amiket halott.
-Az enyém Revan, mind hárman jobban járunk ha nem azt nézzük ki tudja előbb meg ölni a másikat, ha végeztünk itt felőlem akár meg is öletheti magát hadvezérasszony, de addig is legyen szíves befogni a száját és nem sértegetni azt aki ellen kevés az esélye fegyverek nélkül, de még azzal is. Fordította fejét a hadvezér asszonyra. Majd csak minimálisan az orkok nyelvét használva szól felé amit nem biztos hogy jól használt te tudod egy pár szót, bár ez inkább az orknak szólt.
"-ha meg teszed én leszek az első aki segíteni fogja nemes célod" Majd fejét közben az ork felé fordította a reagcióját látván.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Kedd Május 05, 2015 10:39 pm

Graccident szemében igen gyorsan süllyedt a társaságuk egyetlen másik sötét elf tagja is. Egyfelől mert elkövette kétszer ugyan azt a hibát. Egykorúak voltak, mégis meg volt róla győződve, hogy valamelyikük komplett idióta. És ezzel a viselkedéssel alá is kezdte támasztani a felvetést.
Másfelől még mindig hűséges volt a hadsereghez és az országához. Így visszataszító volt számára, hogy lealacsonyodva hízelkedik egy más erkölcsűvel. Márpedig ha ez a más nem sötét elf kultúra, hanem az elpuhult külvilágé, akkor az rossz.
-Ti csak beszélgessetek nyugodtan! Úgy látom, egy szinten vagy vele. Én megyek, szétnézek kicsit.
*Ezzel szavai ellenére hátra hajolt és végig feküdt még mindig lótusz ülésben a lábaival, majd szétterítette a haját a földön, hogy ne szoruljon alá sehol és ne feszüljön. Ez után mozdulatlanná vált.
Kilépve a testéből egyszerűen csak átsétált anyagtalan lényével Hramanon és a sátor falán. Kikukucskálva meglepődve látta, hogy fák nőnek a hegyek között. Látott már ilyet. De azok a számos hadjárat során, amikről győztesen tért vissza...
Aszad démonszellemei nem hagyták el Zevadart és kevesebb hajlandóságot mutattak szolgálni idegen földön. Főleg, mert a toborzott pokoli légió nem kapta meg az ígért ajándékot a fiskálisok elleni támadás elmaradása miatt. Így a mágikus védelmet nem húzták fel minden nap, csak ha nagyon muszáj volt.
Eközben egy ördögfióka csodálkozva méregeti annak hús-vér holttestét, aki sátorok falain áthatolva bujkál az esetleg figyelő tekintetek elől, hogy kiszökjön. Mivel a láncok nem engedik a két ősembert a közelébe, így leginkább csak az őrök bejövetelétől tart. Ám hű társa tudja a módját, hogy visszarántsa a lelkét, ha baj van.
Pár óra múlva a vadász szülőfalujában settenkedik. Bebizonyosodott a félelme, hogy a rebellis osztagok végül mégis csak teljesítették a kérést és az orkok földjére vonultak vissza. De ugyan mi célból? A trónkövetelő nem is helyezhette volna magát periférikusabb pozícióba.
Látja a központban összegyűlt harcosokat. Hallja a dobot és belép a sámán viskójába. És megmerevedik. A banshee és a kölyök sámán is észreveszi...

A levegőt kapkodva tér magához.
-Ki az a Wirtschaftswund, akinek a haláláról beszélgetett a védőszellemetekkel a sámán fia?
*Nem mondta el, hogy feltételes módban hallotta. Pont arra számított, hogy ha úgy gondolja a kis szolga, hogy eldöntött tény, akkor hamarabb megered a nyelve.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."
Viridiel
Hozzászólások száma :

2632
2014. Nov. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 06, 2015 11:05 am

Meglepődve hallgatja Hraman, hogy a másik elf nő mellette kezd el beszélni és rendre utasítja a másikat, bár ezzel sokat nem segített azon, hogy az orknak mi a véleménye a sötét tünde fajról, a gyilkosokról, akik majdnem mindenkit megöltek a falujában.
De ő se bolond, azért felfogja, hogy azért nem baj, ha van némi szövetségese addig, amíg nem dől el a sorsa vagy így, vagy úgy. Ezért végül csak morog valamit az alacsonyabbik éjtünde felé és megvonja a vállát, tovább feszegetve a láncokat, hátha meglazulnak.
Mikor az ork szavakat meghallja, azért érdeklődve kapja a nőre a tekintetét, aki még a nevét is megmondja és saját nyelvén ígéri meg, hogy segít neki a másikkal szemben.
~ Talán ezek ketten itt egymás ellenségei? Vagy csak engem akarnak valamiért megtéveszteni? ~
Bár elég jól játszsák a szerepüket, ha így van,mert Hraman szinte érzi a gyűlölet hullámait a két self felől egymás iránt.
- Hraman! – vakkantja oda, ha már kérdezték, de a segítségre csak bólint. – Meglátjuk!
A díszesebb ruhájú asszony ekkor hanyatt dől és olyan lesz, mint, aki meghalt. Ilyet látott már az ork, hiszen majdnem lecsapták miatta a lábát, így csak felhúzott szemöldökkel néz kérdőn a másikra.
- Mit csinál? Hogyan néz körül?
Tudj meg mindent az ellenségedről, ha mód van rá, tartja egy bölcs ork mondás és mivel a másik valamiért segíteni akar neki, talán látja rajta, hogy ő igazi hím, ezért reméli, hogy közlékeny is lesz.
Mindenesetre mikor a nőstény hirtelen zihálva megszólal, majdnem ugrik egyet ültében, de még időben fegyelmezi a döbbenetét.
- Micsoda? Honnan tudsz te Win…….mi az, hogy meghalt? Mikor? Hol? Hogyan? Az ne lehet! – hadarja kissé sápadtan, bár barna bőrén ez nem igen látszik. – A falu nem is esett útba! Hogyan tudtál ilyesmit? – önti el kérdéseivel a nőút, akit az előbb még szívesen megfojtott volna.
Revan
Hozzászólások száma :

163
2015. Jan. 07.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 06, 2015 12:00 pm

Ezredesünk gyorsan válaszol a kérdésekre.
-Egyszerű, elhagyta a szilárd fizikai testet, s a lelke körbe nézett miközben mindent lát és hal, csak őt nem érzékelik legalábbis ez a teória. Ezredesünk arcán a mosoly már alább hagyott.
-És egy újabb babona dőlt meg, legalábbis ilyen hazugság mellet már a fejünkre szakítottad volna a plafont. -Annak amit mondasz talán ha a fele igaz, de enged hogy ki találjam. Ezredesünk arcán gonosz vigyor ébredt.
-Hallottál valamit amit fontosnak tartasz, csak vissza már kicsit más kép mondod. Ha jól gondolom akkor annak a Wirtschaftswundnak még van esélye, hiszen nem ölték még meg csak tervezik, eltaláltam kicsi kém? Az ezeredes régen jártas volt abban hogy még a legbizonytalanabb véleményét teljes meg győződéssel legyen képes elő adni akár csak ezt a feltételezését s reméli hogy az elf meg tör.
-Viszont inkább azt kéne ki találnunk hogyan jutunk ki innen, viszont ahhoz legalább annyit adj meg az orknak hogy nem úgy beszélsz vele mint egy darab szarral. Ezredesünk arca arra engedett következtetni hogy már gondolkozik is a szökési terven.
-És ez rád is igaz Hraman, érződik rajtad hogy előbb tépnéd ki a gerincét a helyéről mind sem kedvesen szólj hozzá, s ez az érzésünk kölcsönös de most sajnos rá is szükségünk van. Igyekszik ezredesünk mind két felet rá venni az együtt működésre.
Uráldur
Hozzászólások száma :

5751
2014. Nov. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   Szer. Május 06, 2015 3:06 pm

A nő elégedett volt, hiszen a reakcióból azt egyértelműen leszűrte, hogy fontos a harmadik fogolynak az, akit említett. Ám nem tudni mennyire volt köze ahhoz, hogy végül megbékélőbb hangon szólalt meg ismét.
-Azt hiszem, nem lesz más választásom, ha ennyire összemelegedtetek. Szükségem lesz a helyismeretedre a szökésnél. A te embereid égette fel a falut pár hónapja. Tudod, hogy mi merre van.
*Nem kívánta kommentálni a halál hírt a továbbiakban. Hallotta, hogy a bansheek már pár nappal az esemény bekövetkezte előtt megjósolják az orkok halálát. Minden falunak van egy védőszelleme. És elégedett volt így a mozaik darabkákkal, mert úgy gondolta Hraman szavaiból, hogy ha a „halálraítélt” nem hagyná el soha a falut, akkor minden bizonnyal egy rajtaütés fog következni és abba hal bele.

Eközben Wirtschaftswund kemény arccal vette tudomásul, hogy Damoklész kardja helyett egy másik fegyver lebeg a feje felett. Elkerülheti a halált, de amit a kis sámán krapek mondott, az túl zavaros. Ennél már az is nagyobb megkönnyebbülés lenne számára, ha egyértelműen közölték volna és felkészülne, hogy élete legvitézebb alakítását adja majd a következő csatában.

A karakter dala:

"A Sötétben születtem,
mégis világos lettem.
Az Életben én sok jót
és rosszat is tettem."

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Yrch-pici ork falu   

Yrch-pici ork falu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Similar topics

-
» Yrch-pici ork falu
» Falu temetője
» Fürdő- és kereskedelmi falu
» Kamakura hegyi falu
» Elhagyatott bánya