KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Arkshakt Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Arkshakt Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Arkshakt Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Arkshakt Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Arkshakt Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Arkshakt Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Arkshakt Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Arkshakt Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Arkshakt Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Arkshakt Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Arkshakt Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Arkshakt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Arkshakt
Arkshakt
Hozzászólások száma :

7
Join date :

2015. Mar. 09.


Arkshakt Empty
TémanyitásTárgy: Arkshakt   Arkshakt Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2015 10:54 pm


Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Arkshakt


Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Ork

Nem: Férfi

Kor: 32

Becenév: Szürkefarkas

Rang: Harcos/Zsoldos

Mágia szint: -


Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb

„Harcos vagyok. Ízig, vérig. A becsületem van, meg a fegyverem. Harc elől még nem futamodtam meg sohasem, amit vagy megnyertem, vagy nem. De sosem sütötték rám a gyávaság bélyegét.”
Vallja ő, de mint annyi mást ezt is meg kérdőjelezte magában. Keres, kutat, hogy válaszokat leljen. Nem zárkózik el senki elől, hiszen tudást a legváratlanabb helyekről is szerezhet. Persze a harc szeretete még mindig lobog benne és nem is fog kialudni. Gyakran még mindig hatalmába keríti a rég őrület. Még mindig vehemens és könnyen kihozható a sodrából. Ha valaki kiáll ellene bátran megküzd vele. Nem veti meg az italt és a jó féle fehérnépet.
A sötét elfeket még mindig gyűlöli, hiszen nem sok jót tudott meg róluk. No meg a régi szokásokat és beidegződéseket nehéz levetkőzni.
A többi fajjal semleges a kapcsolata. Nem bízik meg bennük, de semmi ellenséges érzelmet nem táplál irányukba.

Nagydarab zöld bőrű monstrum áll előtted. Szájából agyarak merednek elő, amik jócskán megsárgultak már. Szemei sárga színűek és mélyen ülnek, míg a haja egészen sötét. Fajtársaival ellentétben viszont nincs hosszú haja, csupán egy vékony varkocs lóg le egészen a háta közepéig. Bőrén vágások és forradások nyomai látszódnak, megannyi viadal mementójaként. Mind két karját tetoválások borítják.  
Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Arkshakt 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Mit is mondjak magamról? Nem rég lettem csak harminckét éves. De máris annyi mindent láttam röpke életem alatt. Annyi mindent megtapasztaltam már. Sokaknak fogalma sincs, hogy mi rejlik a világ határain túl. Mi történik, ha kifordítjuk a sarkaiból. A legtöbb teremtmény élete abból áll csupán, hogy műveli a földjét és nem merészkedik a határain túl. Jól beidomított birkaként éldegéli a napjait és tűri, hogy körülötte farkasok portyáznak, amiktől a kutyák vagy megvédik, vagy nem.
Én pedig farkas vagyok. Hiszen orknak születtem. Harcosok családjába születtem, akik nem tűrik el, hogy birka módon terelgessék. Ha kell, akkor nekiugrunk bárkinek, aki a törzsünket fenyegeti. Én mint törzsem sarja pedig ezt fogom tenni. Kitépem a mocskok torkát akik foltot ejtettek a családom és törzsem becsületén. Hiszen ama törzs leszármazottja vagyok, akiket elátkoztak a sötét elfek és őrjöngő vadállatok lettek. Úgy neveltek, hogy tudjam, ez a hagyatékom. Legalábbis ebben hittem… sokáig.
Nekem közel sem volt olyan felhőtlen gyermekkorom, mint a korombelieknek. Már egészen fiatalon elkezdtek képezni. Megtanítottak, hogyan éljem túl egymagam a csatatéren és a kinti pusztákon egyaránt. Kiképeztek a fegyvereink forgatására és arra, hogy már egész lényünk rémületet teremtsen ellenfeleink szívében. Kiképeztek arra, hogy a gyűlöletem és a haragom, hogyan lehet a legnagyobb fegyver, amit forgatni valaha is fogok. Hogy a félelem legyőzhető és átformálható valami hatalmassá. Ami hősöket teremt és legendákat.
A tanulóéveim végén pedig jött a próba. Szűken, zárt körben zajlott, sötét és csillagtalan éjszakán. Csak a farkasok vonyítottak valahol messze és siratták a holdat. De minket nem zavartak. Előző éjjel már kint voltam. Le kell nyugtatnom tomboló lelkemet, ami eddig kötelékek nélkül vágtatott. De amint ez sikerült a törzs sámánja közelebb lépet. Keze gyengéden érintette meg vállamat.
- Készen állsz ifjú harcos. – szólalt meg reszelős hangon. – Készen állsz, hogy Berzerkerré válj. De még előtte itt egy utolsó próba. Ami kijelöli utadat. Hozzátok!
Majd a sötétségből két ork harcos lép elő, akik közrefognak egy sötét elf csöppséget. Hogy hány éves lehetett? Ki tudja már. De sírt és könyörgött. Arcán könny és takony szennyezte be. Hogyan sikerült elkapni? Nem tudom. De arca, azóta is feltűnik előttem rémálmaimban. A két marcona őre azonban rá se hederített, csak hozták tovább. Majd ledobták a lobogó máglya túloldalára és visszahúzódtak az árnyak közé.
- Itt a próbád! – mutat rá a sötét elfre. – Koncold fel. Vedd el életét, ahogy ők tették a miénkkel. Mutasd meg neki, hogy nincs kegyelem!
Az utolsó szavakat már szinte rikoltotta. Vérgőzös tekintettel, szinte tébolyodottan tekintett az ellenség egy porontyára. Én pedig tudtam, hogy mi a dolgom. Tudtam, hogy mit tettek velünk eme szörnyetegek. Akinek a könnyei csupán csalás és ámítás. Hogyha hátat fordítok neki, akkor kést nyom a hátamba. Tettem, amit a népem megkövetel tőlem. Rendületlenül és haraggal telve.
- Nincs kegyelem! – kiáltottam el magát.
Majd lesújtott a fegyverem. A hideg acél gond nélkül tépett bele a húsba és tört csontokat. Zúzta össze egy fiatal élet lehetőségeit. Ezt követően büszkén húztam ki magam és örömmel fogadtam a gratulációkat. Úgy éreztem, hogy bármit meg tudok tenni. Hogy nincsenek határok és készek vagyunk legyűrni ellenségeinket.
Örömteli időszak volt. Önfeledt és tébolyodott. Megannyi portyát indítottunk képzelt vagy valós ellenségeink irányába. De megannyi csatát követően a köd kezdett elpárologni. Kezdtek kételyek gyötörni. Vajon helyes amit teszünk, hogy fegyvertelen ellenfelek ellen vonulunk a legtöbbször? Hogy így szereznénk vissza a becsületünket? Nem inkább csak mélyítjük ezzel szégyenüket? Ezek és megannyi kérdés gyötört. De nem találtam választ. Társaimra ránézve tudtam, hogy nem lelek erre választ. Őket már teljesen bekebelezte a düh tébolya, amit az ital táplált és mélyített el. Én pedig undorodni kezdtem ettől. No meg saját magamtól is. Eltörtem. Már nem voltam hasznos társuk. Éreztem, hogy engem is olyan könnyen vágnának le, amint megkímélem egy poronty életét, akárcsak őket. De vajon próbálkozzam meg vele, vagy mentsem életem és váljak árulóvá.
Ez nem rám vallott. Elhatároztam, hogy amint lehet megteszem. Talán még van számunkra remény, hogy ne csak egy vérgőzös horda legyünk. De ehhez válaszokra volt szükségem és tudásra. Nem volt elég csupán az a tudás, amire a törzsem taníthatott meg.
Így amikor vége lett a portyának közöltem, hogy most elmegyek. A saját utamat kell járnom. Ez persze nem ment olyan egyszerűen. Hisz szent feladatot kaptunk. De én hajthatatlan voltam, így párbajra került sor. Egyik testvérem lett végül is az ellenfelem. Őt kellett legyőznöm, hogy szabad legyek és a saját utamat járjam. Saját válaszokat találjak. Így hát elkezdődött a párbaj. De minek térjek ki rá. Nem volt sem epikus sem felemelő. Csupán két ork küzdelme. Ököllel estünk egymásnak. Próbáltam fivérem fölé kerekedni. Ő ki rúgta a lábam, amire mind a ketten elterültek a sárba. Körülöttük a többiek őrjöngtek. De, hogy rövidre fogjam végül győztem. Kivívtam a győzelmet, igaz ez egy törött vállba és lábba került. No meg a gyűlöletbe, amit tettem miatt éreztek. De a hagyomány kötelezett. Így végül felszerelkezett és egy időre búcsút mondtam az oly ismerős hegyeknek.


A hozzászólást Arkshakt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 13, 2015 12:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Toryg
Toryg
Hozzászólások száma :

62
Join date :

2014. Nov. 26.


Arkshakt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkshakt   Arkshakt Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2015 8:17 pm

Azt hiszem nem váratunk tovább Smile

Elfogadom az előtörténetedet!
Vissza az elejére Go down
 

Arkshakt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Arkshakt - Az Ork Felfedező

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-