KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Összefogás - Page 5 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Összefogás - Page 5 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Összefogás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 7:42 pm

A kétségbeesett vergődésemen fogva tartóm csak szórakozik, de aztán csizmám talpa valami keménynek ütődik, ami ráadásul nagyot is reccsen. Ügy tűnik sikerült végre telibe találnom azt a vigyorgó képét. De a nagy öröm elmaradt. Míg ő azzal volt elfoglalva, hogy orrát tapogassa addig nekem sikerült talpra evickélnem és már iszkoltam is a kijárat felé. Nem foglalkoztam bekötött számmal és megkötözött kezemmel. Lábaim vittek. A hirtelen jött fényárban egy alak, egy ismerős alak dárdájába rohantam volna bele simán, ha nem figyel. Viridiel volt az. Míg kiszabadította a kezem és a számat mondott valamit, amit a kábulat és ijedtség miatt alig fogtam fel elsőre. Mikor nem reagáltam ő óvatosan belökdösött a bokrok közé és megismételte. Most már tudtam mit kér. Szót is fogadtam neki. - légy óvatos!- közöltem vele gondolatban aztán mikor már tényleg teljesen magamnál voltam felmásztam egy közeli magas fára és a védelmet nyújtó ágai között nézelődtem.....
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 11:02 am

Viridiel már akkor tudta, hogy most véglegesen le kell zárnia ezt az ügyet a sámánnal, amikor belépett a barlangba. A férfi óvatosan halad egyre beljebb, de legangyobb megdöbbenésére a sámán eltűnt. Ahogy jobban körülnéz, felfedez egy egészen szűk átjárót, amely kivezet a szabadba. Lassan követi a nyomokat. Egyszer csak egy pergament vesz észre a földön. Felveszi és elolvassa. Kiderül belőle, hogy kizárólag hajadonok vannak veszélyben. Vajon eszébe jut-e a legkézenfekvőbb megoldás, amivel legalább Hirát biztonságban tudhatná, vagy sem?
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 2:40 pm

Természetesen nekem sincs kedvem belerohanni a sámán valamiféle trükkjébe, így bólintok a lány aggódó szavaira.
- Vigyázok!
Ennek megfelelően óvatosan lépkedek egyre beljebb a barlangba, miután Hira eltűnt a kinti növényzet sűrűjében.
Azonban az orkok varázstudóját sehol sem találom, hiába kutatom át egyre izgatottabban a helyet.
~ De hát hová tűnhetett? Nem tudok olyan sámánról, aki ismerné a teleportálás valamilyen formáját! De már lassan semmi nem lep meg! ~
Ekkor viszont felfedezek egy alig látható, takarókkal elfedett, szűk átjárót, amit nem habozok követni, egészen addig míg ismét a szabadba nem jutok.
A földön nem nehéz követni a sámán lába nyomát és a dárdát készenlétben tartva igyekszem utána.
Szemem hamar felfedezi a nem a környezetbe tartozó pergamendarabot.
~ Hmmm……ez nyilvánvalóvá teszi, hogy miért rabolta el Hirannis-t és, hogy a lány még érintetlen. ~ olvasom el az írást, ami szerint a sámán csak a szüzekre jelent veszélyt.
Persze simán felfogom, hogy ezt az „állapotot” milyen módon lehetne orvosolni és a veszélyt a lány felé megszüntetni, de ilyet sosem tennék senkivel, csak a könnyebb megoldás érdekében, főleg nem Hira-val.
Remélhetőleg a lány egyébként is biztonságban van már, így én megyek tovább a nyomokon, hogy végre megtaláljam a sámánt.

Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:03 pm

Összefogás - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTE7McqglmnEkPjyY_CAveboAOGRpRWWd-ssxPQ3jwiSxAWAE_m69sczDM

A harc folyik az élőhalottakkal. Mindenre odafigyelünk és előszedjük gatyánkból a legjobb tudásunkat. Ha a Teremtő Anya megsegít, mindegyikkel végezni tudunk. De ha sikerül is, a sámánt kell végleg lapátra tenni, hogy ez a helyzet megoldódjon. Szóval lesz ami lesz alapon addig gyilkoljuk az ellenséget, míg mozognak. Aztán megyünk tovább. A többieket szólongatom gondolatban. Viridiel nem jelentkezik, Hirannistól kapok egy álmos választ. Lehet álmából ébredt amin nem is lepődök meg, viszont örömmel konstatálom, hogy észnél volt. Jobban nem is dönthetett volna. Egyik társam a keresésére indul, a másik kettő a falu felé veszi az útját, hogy megpróbálja visszaszerezni a kardunkat. Jó lenne tudni mit hagytunk ott..., de megbeszéltük, ha a terep veszélyesnek tűnik visszajönnek. Nem érnek annyit fegyvereink. Otthon van egy rakat. Én Viridiel keresésére indulok. Csendesen mozgok a fák között. A barlanghoz megyek vissza. Bent megtalálom a rejtettnek már nem nevezhető másik kijáratot és két nyomot is találok. Követem. Közben folyamatosan szólongatom Viridielt.- .....hékás. Viri öcsi brekegj már valamit! Szép a Szerelem, de nem ér ennyit....
Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:15 pm

Gallion hangja ébreszt fel. Szinte észre se vettem, hogy elaludtam a nézelődésben a biztonságot adó fészkemben. Azonnal válaszolok neki. Annyit közöl valaki értem jön, és vigyáz rám. Nem is telik el sok idő, és egyik társa már meg is érkezik. - hallod jól elbújtál te lány. Alig találtalak meg. -ugrat de jól esik. Nem vettem észre hogy megközelített, de ezen nem is akadok fent sokáig. Felmászik az egyik közelben lévő fára, mikor egy magasba ér velem rám kacsint, aztán macska ügyességgel mászik tovább, amíg tud. Közben az az érzésem támad, hogy folyton a fákkal társalog. Már tuti biztonságban vagyok, de tovább nézelődök.... Bízom benne Viridiel és a többiek is jól vannak....
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 2:55 pm

Viridiel a sámánt egy sziklán pillantja meg. Már éppen támadna, amikor lódobogást hall. Örömmel látja, hogy Hira apja érkezik meg kis csapata élén. A férfi megkönnyebbült sóhajt hallat. Most már az apa felelőssége a lány biztonsága. Viridiel teljes egészében az előtte álló harcra koncentrálhat. Mert most vége kell, hogy legyen ennek az őrületnek.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 3:37 pm

Nem soká kell már követnem a sámán nyomát, hogy megpillantsam a görnyedt férfi alakot egy szikla tetején. Egyből óvatossá válok, mert most vagy csapdába esett és nincs tovább út előtte, vagy azért vár be, hogy végre szembeszálljon velem, akkor meg fel kell készülnöm akár mágikus támadásra is.
Már azon gondolkodom, hogy milyen módon jussak a közelébe, hogy végre véget vessek ennek az egész őrült dolognak, amikor a hátam mögött meghallom a patadobogást és fél szemmel odapillantva látom, hogy egy csapat tünde igyekszik arrafelé, ahol Hira-t hagytam. A vonások ismerősek és azt gondolom talán Hira apja, vagy más rokona lehet a vezetőjük, de mindenképp jó, hogy a lány innentől már biztonságban lehet.
Innentől már csak arra kell figyelnem, hogy a sámán ne csúszhasson ki a kezemből.
Ha itt lenne az íjam, akkor ár sündisznót csináltam volna belőle, de most csak arra az egy szem dárdára számíthatok, ami a kezemben van.
Na és persze a saját mágiámra, ami, mivel egy erdő van körülöttünk, az én segítségemre lehet. még ha jelenleg egy csupasz sziklán is áll.
A közelben álló fákhoz fordulok, hogy gyökereikkel, ha tudják rázzák meg a sziklatömböt, ezzel elvonva az ork figyelmét rólam. Ha sikerül, addig gyorsan a közelébe sietek és megpróbálom ledöfni.
Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 11:19 pm

Összefogás - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTE7McqglmnEkPjyY_CAveboAOGRpRWWd-ssxPQ3jwiSxAWAE_m69sczDM

Viridielnek valahogy nehezére esik válaszolni. Biztos leköti valami a figyelmét. Izgatottságot és némi dühöt érzek felőle. Aztán meglátom. Épp a sámánnal szemez, aki egy sziklán áll. Nem akartam felfedni magam a sámán előtt. Arra készültem, hogy megpróbálom meglepni a rohadékot hátulról,mikor patadobogást hallok. Nem engedem elterelődni figyelmem a fickóról. Végig szemmel tartom, már ahogy a rejtekem engedi. Közben érzem, hogy enyéim érkeztek, Nimadarral az élen. Így már valóban nem kell Hirannist félteni. Gondolattal üzenek társaimnak az eseményekről. A fák segítségével nesztelenül osonok tovább. A sámánról le se veszem a szemem, aztán megállok.... azon pörögnek gondolataim, vajon merre próbál majd menekülni. De tudom, nem élheti túl ezt a napot, és ha az élőhalottakkal sikerült is végezni, hozzá mégnagyobb óvatosság és ügyesség kell. Mágiájáról próbálok nem megfelejtkezni, ha van neki...


A hozzászólást Hirannis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 10, 2016 3:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 11:27 pm

Újabb nyugtalan álomból ébredek. Igazából nem riasztott fel semmi... A védelmemre érkező katona a fám alatt beszélgetett társaival, akik fegyvereket hoztak. Próbálnék elcsípni pár szót és köszönni nekik, mikor felkapják a fejüket. Lovasok érkeztek. Apám....Itt van. Most már biztos minden rendben lesz. Próbálok üzenni neki, hogy jól vagyok.
Lemászok a többiekhez, és a barlangban várunk. Így már sokkal másabb itt lenni. Nem beszélnek sokat. Látszik az arcukon, hogy kommunikálnak gondolatban. Én koncentrálok, el is csípek pár gondolatot....
Vissza az elejére Go down
Nava Jade Aiglieri
Nava Jade Aiglieri
Hozzászólások száma :

592
Join date :

2015. Jul. 14.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 6:10 am

Miután megerkezik az erősítés, most már semmi akadálya annak, hogy végezzenek a sámánnal. Hira addig a biztonságot nyújtó fa tetején marad, amíg a férfiak megvívják harcukat. Amennyiben sikerrel járnak, és elintézik a gonosztevőt, úgy mindenki békességben tér meg otthonába.

/Ha megölitek a sámánt, akkor vége a mesének, és köszönöm a játékot!/
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 7:54 pm

Megérzem Gallion jelenlétét, de most minden idegszálammal a sámánra koncentrálok, hiszen nem tudom mit tervez, miért nem próbál meg kitörni, hanem várt meg azon a sziklán állva.
Most már Hirannis miatt sem kellett aggódnom, így mindent elkövetek, hogy véget vessek ennek a rémálomnak és megszüntessem a rettegést az erdőben, amit ez az ork okozott.
Senki nem gyárthat ilyen élőholt szörnyeket és senki nem rabolhat hajadonokat csak azért, hogy kicsavarodott gondolkodását és elképzelését megvalósítsa.
Minden lehetőséget, mágikusat és fizikait is kihasználok, hogy lekössem a sámán figyelmét, majd a kezembe szorongatott dárdám egy hirtelen előredöfésével, nyársra fűzzem a szörnnyé vált agyarast és ezzel megszabadítsam sötét lelkétől.
Ha közben Gallion is csatlakozik hozzám, hallhatja, ahogy egy nagy és megkönnyebbült sóhaj hagyja el a szám.
- Remélem örökre vége és már soha senki nem lesz képes ilyesmit tenni. Most már a lányok is és mindenki más is biztonságban lesz.
- Kérlek add át üdvözletemet Hirannis-nak és csapatod többi tagjának. – mondom aztán halkan a férfinek. – És remélem most már minden rendben lesz, de nekem most meg kell vinnem a hírt királynőmnek, hogy teljesítettem a feladatom. De majd mindenképp meglátogatom.
Zavartan fejezem be, mert magam sem vagyok tisztában mit is érzek, aztán kezet fogok fajtársammal és eltűnök az fák között. Az ork faluban még összeszedem a fegyvereimet, ha megtalálom, aztán tényleg hazafelé indulok.

//Köszönöm a játékot, nagyon élveztem Smile //
Vissza az elejére Go down
Hirannis
Hirannis
Hozzászólások száma :

296
Join date :

2015. Jul. 06.
Age :

40


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 10:38 pm

Összefogás - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTE7McqglmnEkPjyY_CAveboAOGRpRWWd-ssxPQ3jwiSxAWAE_m69sczDM

Nem volt Viridielnek szüksége rám. Egymaga vette fel a harcot a sámánnal, ami nem tartott sokáig. Sokan összegyűltünk, a helyszínen. Mindenki ott volt. A lovasok, a társaim és Hirannis is. Egyik társam odaadta Viridielnek a fegyvereit. Aztán elbúcsúztunk egymástól és mindenki hazatért. Sokáig fogok emlékezni ezekre az eseményekre. Izgalmasak és persze veszélyesek is voltak. Az emlékezéssel pedig biztos nem leszek egyedül és remélem mostantól Hirannis is óvatosabb lesz.

Jó lesz egy kis sikerélménnyel hazatérni....

//Én is köszönöm a játékot, tényleg jó volt! Én duplán is tanultam belőle.//
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Összefogás - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összefogás   Összefogás - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Összefogás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-