KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Garrel von Averill Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Garrel von Averill Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Garrel von Averill Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Garrel von Averill Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Garrel von Averill Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Garrel von Averill Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Garrel von Averill Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Garrel von Averill Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Garrel von Averill Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Garrel von Averill Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Garrel von Averill Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Garrel von Averill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Garrel von Averill
Garrel von Averill
Hozzászólások száma :

66
Join date :

2015. Dec. 27.


Garrel von Averill Empty
TémanyitásTárgy: Garrel von Averill   Garrel von Averill Icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2015 2:33 pm


Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Garrel von Averill


Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Ember

Nem: Férfi

Kor: 28

Becenév: Gar, Véreskezű

Rang: Szörnyvadász

Mágia szint: Nincs


Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Meglehetősen jóképű fiatalember. Széles vállak, izmos testalkat, csinos, ám mégis férfias arcvonások és nem utolsó sorban a ragyogó kék szempár. Mondhatni fajtája gyöngyszeme, minden nő álma, stb. Tény és való, szinte mindenki szerint az egész családban ő sikerült a legjobban. Ezzel viszont a család nem ért egyet. Garrelből mindig is hiányzott az a könyörtelenség ami mindkét bátyjában megvolt. Az ami a családot naggyá tette az évek során. Természetesen ő sem a hibátlanság mintaképe, mindenesetre sokkal könyörületesebb és barátságosabb mint testvérei.  Rettentően türelmes ember, ám ha valaki feldühíti beláthatatlan következmények elé kell, hogy nézzen.
Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Garrel von Averill 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A történetem rövid, s szerintem említésre sem méltó, ám ha kívánod elmesélem.
A von Averill család legfiatalabb sarjaként láttam meg a napvilágot. Nem a leghíresebb ház, ám remek harcosainkkal kivívtuk a többi nemes tiszteletét. Na meg persze az is csodákra képes ha megfelelő összeget csúsztatsz be a megfelelő zsebekbe. Visszatérve a harcosokra, családom meglehetősen katonai beállítottságú. Már kisgyerek korunk óta közelharcra és a stratégia alapjaira tanítanak minket, és mivel én voltam a legfiatalabb hatalmasak voltak az elvárások. Varian remekül értett a közelharchoz. A mai napig rettegek attól, szembe kerülök vele. Harrior a fiatalabb bátyám pedig rettegett stratéga lett. Mindig három lépéssel az ellenfél előtt járt. Talán ezért is lett ő a családi vagyon örököse. Ha kettejüket ötvöznék létrejönne a tökéletes katona. A szüleim pedig pont erre törekedtek velem kapcsolatban. Rengeteget edzettem és tanulmányoztam különböző ütközeteket. Reggeltől egészen késő estig. Ám mindez hiába. Sosem érhettem fel egyik bátyámhoz sem és ezt a szüleim is belátták.
Tizennyolcadik életévemben, követve a családi hagyományokat beálltam a seregbe és mint ahogy az lenni szokott, külön kerültem bátyáimtól. Hála az égnek. Keletre vezényeltek minket. Az Oughwar hegység északi részére. Feladatunk a határ figyelése és védelme volt. Bár a védelem erős kifejezés. Alig százan voltunk. Csupa újonc. Egy komolyabb fenyegetés esetén még arra sem lett volna jó ez a "sereg," hogy feltartsa az ellenséget.
Hogyan ragadt rám a véreskezű becenév?
Őszintén szólva a nagy részére már nem is emlékszem. A hegyekben voltunk felderítésen. Én és még tíz ember. Szerencsére mind jól képzett kardforgató volt. Hogy miért szerencse? Már épp visszafelé tartottunk amikor rajtunk ütött egy csapat sötét elf. Kétszer annyian lehettek mint mi. Biztos voltam benne, hogy mind odaveszünk. Szinte azonnal szembe kerültem a rajtaütők vezetőjével. Sokkal jobb volt nálam. Éppen ezért örömére szolgált játszadozni velem. Többször is alkalma volt megölni, mégis csak apró vágásokat ejtette rajtam, vagy belém rúgott. Az társaim sorra hullottak én pedig semmit sem tudtam tenni. Az a fekete fattyú nem hagyott szabadulni. Egyre csak gyűlt bennem a gyűlölet. Az utolsó emlékem az, hogy ordítva rárontok. Aztán egy hosszas emlékezetkiesés után, arra eszméltem, hogy csurom vér vagyok. Nagyjából annyira, hogy azt sem tudtam az a vér az enyém, az ellenségé, vagy a társaimé. Hátam mögül hangos éljenzés hangzott. Győztünk. Összesen négyen maradtunk, de győztünk. Körülöttem, végig vörös volt a hó. Hullák hevertek mindenütt. Nem tudom mi történt, de a túlélők mind azt állították, hogy én végeztem az összessel. Ezért is aggatták rám ezt az idióta becenevet. Mindenesetre ez a parancsnok fülébe is eljutott és előléptetett a felderítők vezérévé. Nagyjából nyolc évig tevékenykedtem a seregben, majd visszatértem a családi birtokra.
Hazaérkezve szörnyű hír fogadott. A pincénkbe egy óriási fenevad fészkelte  be magát. Több katonát leküldtek már a kiiktatására, de mind kudarcot vallott. Talán Variannak sikerült volna megölnie a bestiát, ám őt eltűnése után halottnak nyilvánították. Így hát én mentem le. És hosszas küzdelem után meg is öltem a szörnyet. Csupán ekkor figyeltem fel arra mit művelt idelent. Mindenütt csontok és szétszaggatott holttestek. Az egész pince bűzlött a rothadó hústól. Egy temetőt meg lehetett volna tölteni azzal a sok hullával ami odalent volt. Ekkor esküdtem fel az emberek védelmére.
Innentől kezdve szabadidőmben a szörnyek és egyéb hozzájuk hasonló teremtmény vizsgálatával, majd kiiktatásával töltöttem. Tanulmányoztam a szokásukat, étrendjüket, előfordulásuk gyakoriságát és legfőképp a gyenge pontjaikat.
Mire észbe kaptam már egy rutinos szörnyvadász voltam.
Ez lenne rövid történetem. Remélem nem untattalak vele.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Garrel von Averill Empty
TémanyitásTárgy: Re: Garrel von Averill   Garrel von Averill Icon_minitimePént. Jan. 01, 2016 9:34 am

Szia!

Varian után a testvére is megismerhetjük. Remélem, ezáltal azt is, hogy miben különbözik a bérgyilkos a családjától. Az ETörténetedet átolvastam és semmi hibát nem találtam benne, ezért ELFOGADOM.
Már is kezdheted szervezni a második kariddal a játékodat.


Garrel von Averill C7q81jv5wl9d3756gmrd


Jó játékot!

Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Garrel von Averill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Garrel és Cyraliss

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-