KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Rubin Sziget

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2016 8:07 pm

Miután a vezető elmondta, hogy tulajdonképpen egy titkos iskolában vagyunk, egy rejtett szigeten, akkor kérdően Morgánára néztem. Tekintetéből láttam, hogy Ő is arra gondol, amire én.

A férfihez fordultam:

- Nem igazán tudom miben tudnánk mi segíteni nektek,  hiszen a víz a ti lételemetek. Mivel mi a tűz népéhez tartozunk, be kell lásd a vízen nem sok hasznunkat veszed. De persze nagyon szívesen segítünk, csak mondd meg miben.

Ahogy nézelődtem, egy ötlet fogalmazódott meg bennem:

- Nagyszerű lenne, ha ezen a szigeten létrehoznánk egy közös tanítási módszert, ahol a ti gyerekeitek a mi fajtánk gyerekeivel közösen tanulnának. Sok minden van amit átadhatnánk egymásnak. A feleségem szintén vezet iskolát a mi fiataljainknak, ezért igen sok tapasztalattal rendelkezik ezen a téren.  De előbb persze a fontosabb problémát kell megoldanunk. 
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2016 11:22 am

Meghallgatta a Vezető Ivory felajánlását,mit elég kecsegetőnek is tartott...már csak azért is,mert nagyon jól tudta,hogy a Nagyasszony nem véletlenül küldte Őket ide a szigetre hozzájuk,mert nagyon is tudta,hogy megoldást fognak találni a felbukkanó nehézségekre..

-Nagyon örülök,Nagyúr,hogy közös kooperációban sikerül majd megoldani ezt a rejtélyt..és hamarosan újra biztonsággal nevelkedhetnek majd a fiataljaink.
Ha úgy gondolod,akkor ismertetem is a helyzetet a többi tanárral,és holnap el is indulhatunk,hogy kiderítsük mivel is állunk szemben..addig szívesen látunk a Csillag ünnepségünkön,mi a Tenger ünnepe nálunk.Örülnénk,ha eljönnétek mindketten a fogadásra
.-és átnyújt egy Meghívót az esti összejövetelre.

Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2016 7:43 am

Ez mind nagyon szép és nagyon jó, de eredendően gyanakvó vagyok. Nem tudom a szokásokat, de szerintem nem volna szerencsés este a vízre menni a támadások miatt. Szememet Morgánára villantom, és látom, hogy érti mit akarok.

- Köszönjük a meghívást. Feltétlenül ott leszünk. De most ha nem gond, visszatérnénk a házunkba. Este találkozunk.

Befejezettnek tekintve a megbeszélést, elbúcsúzunk a vezetőtöl és visszatérünk a hajónkra. Azonnal hivatom a kapitányt és elmondtam neki, amit az eltűnésekről hallottam.

- A tanácsát és a segítségét kérem. Mint tudja a mi elemünk a tűz. A vízen nem vagyunk otthon. Tudom, hogy.mindenben a segítségünkre lesz.

Ezek után Morganahoz siettem. Megbeszeltük, hogy este nem hajóval jövünk az ünnepségre, hanem a szellemlovakkal. A kapitány az bereivel együtt a vízet ellenőrzi, mi pedig a levegőből nézünk körbe.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 11:29 am

Az esti ünnepre már javában folyt a készülődés.
Az aulában már készen álltak az asztalok,és az emelvény is.Ezen az összejövetelen az egész Sziget lakói összejöttek,és minden olyan kérdésre vagy észrevételre vita keretében megoldást kerestek,é nem utolsó sorban mulattak is.Ez a találkozó kétszer van egy évben,a Napfordulók idején.

A szigeten élők elszigetelten élnek,és a Kontinenssel nagyon kevés kapcsolatuk van..a Szenátorasszony az ,aki "alapította"..és titkossága miatt nem is publikus a Világ számára..
Most Ivory és Morgana lett a Tulajdonosa ennek a festői tájnak,és felügyelői is,bár akik itt élnek,nem alárendeltek nekik,de a tisztelet kölcsönös.

Ahogy lement a Nap,kezdődik is a mulatság..ahogy érkeznek sorra a vendégek is..é nemcsak kék elfek tartózkodnak itt,hanem egy titkos"társaság"is..
De majd a Tűzmágusék megismerkednek majd velük..de ők csak éjfél felé érkeznek csak meg..

A Vezető sorra fogadja az érkezőket..ahogy mindenkit az asztalához kisér..
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2016 9:19 am

Én már régen elkészültem, de Morgana még sehol nem tartott. / Miért kell a nőknek ennyit vacakolni a ruhákkal? Ezt soha nem fogom megérteni./ Miután volt elég időm, elgondkodtam ezekről a támadásokról, amiről a sziget vezetője beszélt. Sajnos a tengerrel kapcsolatos dolgokról nagyon hiányos a tudásom. Kíváncsi vagyok látunk-e valamit a levegőből. Bár a legjobb az lenne, ha.semmit nem látnánk, mert az azt jelentené, hogy nem történt támadás.

Most már tényleg indulnunk kellene. / Mit csinál ennyi ideig az asszony?/ Végre nyílik az ajtó és megjelenik Morgana. A szavam is elakad, annyira szép. Kedvesen nyújtja felém a kezét, és én büszke hímként vezetem. / Néha úgy érzem kicsit mulat rajtam./

Ahogy felülünk a lovakra, azonnal a levegőbe emelkedünk. Csodálatos a végtelen tenger látványa. Szerencsére semmi különöaet nem látunk a vízen. Minden békésnek tűnik.
Hamar megérkezünk a szigetre. Már várnak ránk. Mindenki nagyon kedvesen fogad minket.

Látom, hogy a kapitány is megérkezik a kikötőbe. Vele majd később beszélek. Most az ünneplés ideje van.

A vezető elmondja, hogy éjfél felé még csatlakozik hozzánk egy nagyobb létszámú társaság. Kérdő tekintetemre csak egy mosollyal válaszol.
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2016 11:22 pm

Rubin Sziget - Page 2 Temna-nadherna-elfka

Kicsit több idő lett ,míg elkészültem..bár szerintem Ivory mindig túlreagálja a készülődésemre fordított időmet.
Sokszor csak arra koncentrál,hogy pár perc legyen az indulásig..én meg azt szeretem,hogy ha minden picike részlet a helyére kerülve legyen tökéletes..
..S ahogy a kezemet vezeti..érzem a büszkeségét..és az incselkedő pillantását is..

Ahogy elindulunk a víz felett körözve,azt hittem,hogy valami nagyon érdekeset látunk,de valahol mégiscsak..csodás volt látni a lágyan fodrozódó víztükröt..és ahogy a Szigetre érünk,még kíváncsibbá leszek..mert találkozni fogunk a szigetlakókkal is..és talán megismerhetem őket..
Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2016 8:43 am

Az ünnepség csodálatos. Az egész part fáklyafényben úszik. Vidám nevetés hangja száll mindenhol. A zene nagyon kellemes. Kedvem támad táncolni, pedig ez ritkán esik meg velem. Rámosolygok gyönyörű asszonyomra és.felé nyújtom a kezem. Karomba kapom és.elvegyülünk a táncoló párok között.

- Legalább van okom arra hogy magamhoz öleljelek - súgom a fülébe.

Amikor megszomjazunk, egy pompásan terített, hatalmas asztal felé vesszük az irányt. Olyab hosszu, hogy nem nagyon látom a végét. Roskadásig tele étellel és itallal.
Morgana egy asszonnyal kezd beszélgetni, ezért én meg a férfiak cskportja felé veszem az irányt. A vezető éppen a halászat eredményességéről . Amikor odaérek hozzájuk, meghajol felém és közli, hogy már nem kell sokat várni és megérkeznek a beígért meglepetés vendégek.

Egyre kíváncsibb vagyok, kik lehetnek......
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2016 9:45 pm

Hamarosan elérkezik az éjfél..már az ünneplés is nagy hangulattal zajlik.

A kapuban megérkeznek a csúkjával letakart vendégek..és ahogy bevonulnak a terembe,egy elöl,és utánuk egymás mellett még három köppenyes alak..

Amint a Vezető elé érkeztek,egy fejbiccentéssel üdvözölték..és körbenéztek a teremben..ahol észrevették a Tűzmágusékat...mert Őket még nem látták...



Vissza az elejére Go down
Ivory von Draco
Ivory von Draco
Hozzászólások száma :

132
Join date :

2015. Nov. 03.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2016 8:24 am

Végre megErkeznek a vArva-várt vendégek. Már a bevonulásuk is érdekes volt. Mindegyiken csukjás köpeny, ezért semmi nem látszik belőlük. Kérdően nézek a falu vezetőjére.

Nem nagyon tudom, hogy.mire számítsak. Kik lehetnek a későn jőttek? Azt észrevettem, hogy a többiek teljesen természetesnek veszik a jelenlétüket. Aztán azok akiket vezetőjűknek gondolok, hirtelen felénk fordulnak......
Vissza az elejére Go down
Fáwen
Fáwen
Hozzászólások száma :

259
Join date :

2015. Jul. 19.


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 02, 2016 8:47 pm

Rubin Sziget - Page 2 2Q==

-Üdvözlet a Sziget Népének és Vezetőinek!-bólintott a szószóló...és mindegyikük egy főhajtással Ivory és Morgana felé hajolt meg..

-Üdvözlet a Nagyasszony Vörörspalástos Mágusának!-hajolt meg külön Ivory előtt,de a csukjáját nem vette még le..

...aztán egy pillanatra végignézett a Vendégeken és ha a Mágus nem kezdeményez beszélgetést,akkor arrébb megy a társaival....egy italért...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Rubin Sziget - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubin Sziget   Rubin Sziget - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rubin Sziget

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötét Tenger-