KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Északi Emberek Visszatértek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2016 4:14 pm

Északi Emberek Visszatértek 2cmn5zk


ISIS ismét át kell vegye férje helyét egy ideig, amíg a pók-ház feje újból délnek tart. Támadás híre érkezett el hozzá, az ellenség szervezkedik.
Ám miközben régi ellenségei készülődnek, északról új fenyegetés jelenik meg a Sötét Tengeren. Neminra környéki vizeket egy év kihagyással újra az északi emberszerű nép hajói szelik. Mindegyikben húsz megtermett harcos és belőlük ismét több ezer van.
Egy katona kér kihallgatást az úrnőtől, akin a jól ismert pók-ház jele van.
-Jó estét úrnőm! -Capital sosem alszik, hisz látnak a sötétben, így nem számít illetlenségnek a késői zavarás- Nagy gond van. Az ellenség elözönlötte a partokat. Felderítőink ahhoz hasonló embereket fedeztek fel Zevadarban, mint akik tavaly Össznépi erődjét elfoglalták.
A kék elfek még nem merték őket megtámadni. Ám a hadvezér hátra hagyott ezredesei azt remélik, hogy te vezeted őket csatába a többi hadvezérrel összehangolva.
Férjed azt mondta, hogy távollétében mindenről te gondoskodsz helyette.

*Féltérdre ereszkedve mondja ezeket a szavakat. És bizony jóval kisebb teher volt az, amire úgy gondolta Uráldur, hogy rád nehezedik idehaza. Régen is neked kellett döntened, mikor például Al-Nuszra a kislányod ügyében kikérte a döntésedet a többi tiszt nevében.
Elvállalhatod, vagy dönthetsz úgy, hogy a pók csapatok maradjanak az ork határon és védjék onnan a behatolóktól. A széthullott birodalomban talán akad más hadvezér is, ki rendet vág majd a földjeiteket elfoglalók soraiban.

Eközben egész máshol egy másik feleség ül Zevadar szikláin. A hideg szelek fújják mosolygós arcát. "Megcsinálta!" Az első hírek hallatán még nem gondolta komolyan. Férje az egyik legjobb fegyverforgató volt, nem mérheti hozzá magát.
Hatalmas sereg kelt útra múltkor új, termékeny földekért. Alig néhányan tértek vissza. Elképesztő túlerőről és mesébe illő varázslók csapásairól számoltak be.
Csak gyermekek ijesztgetéséhez használják azokat a bugyuta történeteket, amiket a történtekbe fűztek a kudarcukat magyarázó hazatérők.
~Ideje indulni. Meg kell bosszulnom a gyilkosokat.~
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimePént. Okt. 21, 2016 5:25 pm


Mindig meg kell erősítenem magam, amikor Uráldur elmegy. Tudom, hogy képes vagyok megbirkózni az itthoni feladatokkal, hiszen nem először hárulnak rám a ház ügyes-bajos dolgai, azonban akkor sem könnyű. Főleg nem most, amikor valami forrong a levegőben Zevadar-ban is, a házak nyugtalankodnak. Meleth is egyre többször nyaggatott, hogy ő is Aglarnis nyomába akar lépni, amitől már kirázott a hideg. Persze kötelessége a nemzettségeknek, hogy harcosokkal lássák el a népet, de mi már elég áldozatot hoztunk, legkisebb lányomnak nem ezt a sorsot szántam. Okos volt és gyors eszű, érdekelte a történelem és a költészet is. Egy jó és gondos férjet akarok, neki nem kardot az oldalára és állandó életveszélyt.
Késő este éppen a kiadásokat és a bevételeket róttam fel ház költségvetési naplójába, mikor kopogtak és testőröm egy katonát jelentett be.
Mikor féltérdre ereszkedett intettem neki , hogy beszéljen, hagyva a szokásos protokollt.
Bár tisztában voltunk vele, hogy eléggé forrong a határ, arra nem számítottam, hogy pont most kell majd ilyen döntéseket meghoznom, amikor férjem távol van.
Nem igazán ez volt tervezve, mikor rám bízta Uráldur a Pók ház irányítását távolléte alatt.
De, hát nem válogathatom meg, hogy mit mérnek rám a szellemek és nem várhatom meg azt sem, hogy a behatolók még nagyobb tért nyerjenek és esetleg idejük legyen megismerkedni a vidékkel és felkészülten várni egy támadást.
- Állj fel! – mondtam neki elgondolkozva. – Egyelőre ne kapkodjunk el semmit. Sokkal több információra lesz szükségem, ha döntéseket akarok meghozni. – beszéltem csak úgy szinte magamnak. – Valaki üzenjen Al-Nuszra-nak, hogy készüljön, ő is elkísér, hogy csatlakozzunk a többi hadvezérhez és megvitassuk a tennivalókat.
Döntök gyorsan, ahogy mindig is szoktam. Csak annyi időt pazarlok, míg elrendezem a ház dolgait és úthoz és harchoz öltözöm, magamhoz véve fegyvereimet Na meg mindenek előtt elbúcsúzom Meleth-től, hiszen nem pletykálkodni ugrom el a szomszédba.


Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2016 12:40 pm

A jól ismert centuró, aki hatalmasat ugrott idén az Éjtündék bálján a rangsorban, hiszen már hadvezérként Awernondyas által egykor vezetett hadosztályt vezetve ma már fekete-lila színekben pompázva csatlakozik a nőhöz.
-Üdv ISIS! Jó újra látni téged. Remélem sikerül valakinek egységet teremtenie. Sajnos király nélkül csak akkor képzelhető el döntés az ügyben, ha minden hadvezér egyetért.
*Látszanak vonásain már az Uráldur alatt szolgáló évek gyötrelmei. Drowra nem túl jellemző módon enyhe ráncok tették öregebbé kinézetét. Ám lelke úgy tűnik sokkal elevenebben él most. Régen talán nem merte volna ilyen nyíltan hangoztatni a hadvezérek önállóságát seregeik felett. Minden hadvezér egyetértése közel lehetetlennek tűnik, de néhányakkal minden bizonnyal majd együtt tudsz működni. Ahogy a most fenyegetett Sötét Vastelep elfoglalásához sem kellett Uráldurnak a haldokló Dementor szava vagy minden hadosztály támogatása, csupán Ivory barátsága, hogy ketten együtt vegyék el a törpéktől.
Ám miközben ő most délen tervezi megvédeni eme érdekeltségét, neked nejeként az országot veszélyeztető betolakodókkal -és előre láthatóan a hadvezérek kerékkötéseivel- kell viaskodnod.
-Ha eltudod érni férjedet valahogyan, akkor tedd meg! Mindig meglepő húzásai vannak és az ellenség soraiban ezek mindig kapkodást váltanak ki. És ne izgulj! Ő sem mindig tévedhetetlen, de ezt a teremben majd semmi pénzért nem ismétlem meg. Emlékszem amikor saját maga csalta el az egyik ork falu főnökét, miközben nekem parancsba adta mikor fogjam el a családtagjait, hogy zsarolhassa. Ellenállásba ütköztünk, de a meglepetés ereje még mindig a mi oldalunkon maradt. Alig vesztettünk harcost, miközben majdnem az egész falut kiirtottuk.
*Számára ez nem a legnagyobb hőstett, csupán egy tanulságos emlék volt, hogy ha jó parancsokat oszt a sereg vezetője, azt akkor is végre lehet hajtani, ha pár dolog balul üt ki.
Odabent már a legtöbb hadúr vár titeket. És idő közben a kémek egyik képviselője már megkezdte a begyűjtött információk ismertetését. Fiatalnak tűnik a betolakodókat vezető nő. Valószínűsíthető, hogy igen gyenge még kardforgatásban. Valamiféle kulturális vonás lehetett az ő kinevezése kapcsán, mint harcban mutatott tudása. Ebben az esetben rossz stratégát feltételezünk.
Ám nem zárható ki teljesen soraikba beépült kémek hiányában, hogy volt néhány összecsapás, ahol szerencsés meglátása volt és bizonyította jó szemét a háborúban.

A hadvezérek közül néhányan kérdéseket tesznek már most fel, melyek egy része úgy tűnik inkább a bekerítésre és támadásra provokálásra irányul. Másik részük viszont gyors, megsemmisítő lerohanás esélyeit körvonalazza.
-Azt hiszem a spion arra akarna utalni, hogy a nőt öljük meg a csatatéren. Ha csak megörökölte valakitől a rangját, akkor nem lesz nehéz elsöpörni egy rosszul felállított sereget. De ennek kulcsa a lelkük megtörése, a tömeg lefejezése. Ha okos a csaj okos, akkor ő jelenti a legnagyobb veszélyt ránk. És minél hamarabb meg kell ölni, még mielőtt a jó húzásai érvényesülnek. Ha nem mondta el senkinek a haditervét, akkor úgy sem tudja utána már a csapata, hogy mit kellene tennie.
Ám csodálom, hogy Fáwent nem hívták meg. Nem csak beépülni lehet az ellenség soraiban, hanem mágiával kifürkészni a titkaikat. Rossz jel az, ha vakon csapkodunk, miközben lehetőségeink kihasználatlanok.

*Lehet egyszerre túl sok információ volt ez számodra, de létfontosságú az azonnali megértése, hogy minél hamarabb feltedd a kérdéseidet vagy megtedd lépéseidet, még mielőtt a többi hadvezérben más tervek körvonalazódnak.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2016 6:05 pm

Már elég sokat tanultam a férjemtől ahhoz, hogy a saját embereinken kívül ne bízzak meg feltétlenül senkiben, így bár hívattam Aw utódját, de csak azért, mert már bizonyított a csatákban és most, magamra utalva szükségem volt rá. Talán a támogatását is bírhatom, ha kenyértörésre kerül sor a többi hadvezérrel.
Szavai, amiket a köszöntésem után hozzám intéz, csak megerősít abban, hogy nem lesz könnyű dolgom és minden támogatásra szükségem lesz, hogy helyt tudjak állni és képviselni Uráldur és népem érdekeit.
Al- Nuszra vonásaira is rátelepedtek a selfek től szokatlan ráncok, ami egyrészt tapasztalatát, másrészt gondjait mutatta, de legalább egyelőre mellettem állt és a tanácsai nagyon is megfontolandók voltak. Az orkoknál elért sikereket, meg ismertem már a férjemtől, tudom, hogy végül ezzel a csellel döntötték el azon törzs sorsát, de azt is, hogy talán Nuszra jobban élvezte a vérengzést, mint kellett volna.
Minden jótanácsa ellenére, jobb vigyáznom vele.
A tanácskozás mer elkezdődött mikor odaértem, ami már biztos jele volt, hogy nem igen tartanak tőlem, vagy…..nem számolnak velem……Öreg hiba, amit a férfiak sokszor elkövetnek.
Azért a lényegről nem maradtam le, a kémek által megszerzett jelentés nem volt sok, de több volt a semminél, főleg a betolakodókat vezető nőről szolt, aki persze szintén lebecsültek.
- Én nem hinném, hogy egy olyan harcosokból álló nép, mint akikről hírt adtatok, csak „úgy” megválasztanának valakit vezetőnek. Ha azt mondják a kémek, hogy nem a testi erejével vívta ezt ki, akkor biztos vagyok benne, hogy az esze tette alkalmassá a feladatra. És azért mert nő, még nem biztos, hogy nem forgatja kiválóan a kardot. talán valaki próbát akar tenni, hogy én mennyire vagyok jó fegyverforgató? – nézek körbe fürkészően és kihívóan.
Jobb, ha már most tisztázzuk, ki hol áll a sorban és hogy áll hozzám.
- Én nem támadnék addig, míg a behatolók erejét nem mérjük fel kellően. Nem alapozhatunk csak arra, hogy ha levágjuk a kígyó fejét, akkor elpusztul a test is, mert mi van, ha egy hidrával állunk szemben? – nézek körbe a férfiakon. – Fawen-nek meg meg van a dolga, nem kell mindenhová mágia, vagy már elfelejtettek az urak a fejükkel gondolkozni? Egyébként tudni már, hogy mekkora sereggel állunk szemben és milyen felszerelésük van?
Ha választ kapok a kérdéseimre, akkor azt ajánlom, hogy gondoljuk át, mit tudunk és pár óra múlva találkozzunk újra, addig szeretnék elvonulni, hogy apám szelleme segítségével felvegyem a kapcsolatot párommal és kikérjem a véleményét.






Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2016 11:48 am

Senki nem meri megkérdőjelezni ISIS képességeit sarló alakú kardjaival. És maga a kém is helyesbíteni kényszerült kijelentéseit.
-Nos, én inkább a fiatal korára értettem, hogy nem lehet tapasztalt, mint nő voltára. Természetesen tudjuk, hogy te harcban is párja vagy férjednek, nem csak a családban és örülünk is, hogy a pók-ház ilyen jeles személyiséggel van képviseltetve a gyűlésen.
Kérdésedre válaszolva pedig 250 hajó és körülbelül ötezer ember. Hozzávetőlegesen egy fél hadosztálynyi. Tavalyi év negyede, amiből arra következtetünk, hogy erősen megfogyatkozott a hadra fogható férfi azon a vidéken.

*Ha elfogadod a bocsánatkérését, akkor mindenkinek jót fog tenni egy kis szünet. És miközben a legtöbb hadvezér a büfébe megy és egy szendviccsel a kezében próbálja meggyőzni igazáról valamelyik társát, addig te az említett lidérccel váltasz üzenetet Uráldurral.
-Mond meg neki, hogy legyen nagyon óvatos! Győzelem csak egy új lenne a sorba családunk részéről. Ám ha hiányos sereggel áll ki ellene, a bukás egész famíliánk gyengeségét vetné fel.
Ha ott lennék is és minden katonám velem, akkor lehet kétszeres túlerővel és a mi minőségi kiképzésünk tudatában lehet a támadás mellett döntenék, hogy ne bátorítsam fel a náluk otthon maradókat.
A vízi elfek nem jók szárazföldön. Készüljenek elvágni a menekülők útját a tenger felől és ne engedjen ki a táborukból hírnököt vagy felderítőt! A nőt pedig próbáld elrabolni csellel! Múltkor gyorsan új királyt választottak, de nem tudjuk mit tesznek, ha a királynőjük még él. Ha pótolják is ISISem értékes információkat szerezhet meg tőle.
Nem ismerik a vidéket. Válogatás nélkül öltek selfet, embert és aki csak útjukba akadt. Ám nőket magukkal nagy számban valószínűleg most sem hoztak. Vannak kéjnőink. Ha a nő helyére férfi vezető lép, még az exkirálynőt is használja fel nyugodtan! A nevünkben felajánlunk egy házasságot és úgy hiszik majd értékes szövetségest kaptak. Sádien pedig ráveszi őt, hogy délre, a mi ellenségeink ellen vonuljon csapatával. Most jól jönne egy kis zavar azzal, hogy lekötnénk jelentős erőket arra. Létszámuk ellenére nagyon jó harcosok és komolyan oda kellene rájuk figyelni.
De tudom, hogy ügyes leszel és megoldod. A pókok ereje a váratlanságban van és nőként te egyébként is másként kezelsz ösztönösen dolgokat, mint a férfiak.

*Visszatérve lassan mindenki meguzsonnázott. És szünet előtti szavaid arra inspiráltak másokat is, hogy többségbe kerüljenek azok, akik egyelőre csak elzárnák az utat ezek elől a harcosok elől. És egyelőre még gondolkodnak a cselvetésen, ami kevés veszteséggel vinne el az ellenség lemészárlásához.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2016 4:31 pm

Gonoszabb énem most tagadhatatlanul elégedett lehetne, ahogy a férfiak szépen egyenként visszavonulót fújnak és inkább másfelé néznek, nem a szemembe, de nem ezért mondtam, amit mondtam, hanem, hogy felnyissam a szemüket és ne akarják lerohanni az ismeretlen sereget, mert eleve gyengébb vezetést feltételeznek róluk a női vezetőjük miatt.
A hírhozó is torkát köszörüli és aztán gyorsan finomít a szavain, jelentését is tovább fűzve.
~ Szóval 5000 ember, jobban mondva 5000 harcos! ~ mormogom a gondolataimban.
Nem egy olyan serege, ami félelmet ébreszthetne a szívünkben, de azért nem is olyan, akinek csak vaktán nekirohanhatunk.

Nagyon örültem, amikor apám szelleme visszatért kedvesem tanácsaival, hiszen a vállamra most sokkal több felelősség került, mint egy ház ügyes-bajos dolgainak irányítása és akár romlásba is dönthetném a Pók nemzetséget, ha rossz döntést hozok, végérvényesen meggyengítve Uráldur elért eredményivel megerősödött pozíciónkat. Ezt csak megerősítette az üzenet.
Visszatérve a tanácskozásba, már megerősített szívvel és lélekkel néztem szembe a várakozó hadurakkal, akik kíváncsian várták értékes és meggondolandó cselekedetre sarkallom-e őket, vagy ostobaságra, amit rögtön felhasználhatnak ellenem.
- Óvatosságra intek mindenkit. Először próbáljuk meg csellel. Hívjuk tárgyalásra a hódítók vezetőjét és az úton a találkozóra, vagy onnan visszafelé tartva fogságba ejthetjük. – javasolja a férfiaknak. – Aztán gondoskodhatunk róla, hogy a fejetlenné váló harcosok, találjanak egy csapat „elesett” nőt, akik majd gondoskodnak „kényelmükről” is. Ha így meggyengítettük őket, akkor előállunk egy szövetséggel és földet ajánlunk nekik az emberek és az erdei elfek területén.
Úgy gondolom eléggé elgondolkodtató tervvel álltam elő, így feszülten várom, mit szólnak hozzá.

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeVas. Okt. 23, 2016 5:47 pm

ISIS karizmatikusan állt a hadurak és hadúrnők élére. Ott volt minden bizonnyal Saraven és néhány más hadvezérnő is, ám férje tanácsai jók voltak arra, hogy ha kivitelezhetőek, akkor mindenki támogatja a megvalósítást. Néhányan talán csak azért, hogy felkészüljenek az esetleges kudarc esetén a támadásra, mások pedig az ellenség kiismerése szándékából.
Ám nem minden úgy sikerült, ahogy ISIS és Uráldur megálmodta. A futár, aki a találkozóra invitálta a nőt ott áll mellette pár száz méterre emberei sorfalától. És láthatóan azt várták, hogy oda menjen. B-Terv. Most jön elő az, mit akartak csinálni, ha nem esett a fejére a barbár asszony és nem akart túl messze elmenni a táboruktól.
-Beszél Linga Francatot? Emböröd mundá, beszél ni. -mutat magára, majd a mögötte állókra.
*Vörös haja a szélben lobogott és ruhája felett bőrpáncélt és bőr alkarvédőt viselt vértezetként. Oldalára egy kürt és egy kard volt kötve. És persze most is díszítette megannyi ékszere. Szemei pedig büszkék és határozottak voltak.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2016 7:51 pm

B-Terv nincs! Vagyis mindenképpen arra számítottam, hogy az a szuka hajlik egy megegyezésre és nem akar egy láthatóan nagy sereggel szembe szállni, ha nem muszáj. De végül is, neki is felajánlhatom, amit az utódjának megtettem volna, csak sokkal jobb pozícióból, amikor már a markomban van.
A baj csak az, hogy hallhatóan nyelvi nehézségekbe fogunk ütközni, mert fogalmam sincs, hogy mit karattyol össze-vissza, csak pár szót ismerek fel.
Persze ez egyelőre ahhoz elég, hogy rábólintsak, de egy bonyolultabb és hosszadalmasabb tárgyaláshoz ez kevés lesz.
A határozott arcvonásait nézem, büszke tartását és kihívó tekintetét és tudom, hogy akármit is mondanak a kémeink, ez a nő kemény ellenfél lehet bárkinek. Azonban, ha valakinek van esélye meggyőzni, akkor azt egy másik nő talán elérheti, aki legalább olyan büszke és kitartó, mint ő.
- Igen! Beszélni akartam veled! Meg akartalak magamnak nézni. – mosolyodtam el hidegen. – Talán ajánlhatok neked és harcosaidnak egy jobb földet, mint a mi hegyeink és köves földjeink. Kössünk szövetséget és kövér, dús földeket hódíthattok meg. – vágok bele, mert sosem voltam jó az udvari intrikákban.

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2016 8:31 pm

Északi Emberek Visszatértek 2cmn5zk


A nő meglepődve néz rád. Majd arca dühös lesz.
-Férjuram halálnak bosszú gyüvénk. Ni legyák mindüt. Hun valá az füd? Hun valáhanak gázok?
*Nagy a mesélő szomorúsága, hogy férjura ennek a jóasszonynak nem szállt itt partra. De ők akkor még csak azért jöttek, amit most ISIS kínál. És erős szövetségesük lehettek volna, hiszen számukra nem volt vonzó eme kietlen vidék és keresték is a lehetőséget, hogy szövetségeseket találjanak új hazájukban. Ám a női szív úgy tűnik másra is vágyik. És most egy másik asszonynak kell megfejteni szavait és érzelmeit.
Úgy tűnik valamiért a végén mégis mindig jóban vannak ezek az északi barbárok és az éjtündék. Ez jó jel a tárgyalásokra. Egy éve még Uráldur őket gyilkolni indult el, ám végül az erdei elfek arroganciája miatt inkább az oldalukon kapcsolódott be a vesztes csatába és próbálta Astelathot hátba támadni... szintén a zöldikéknek köszönhetően nem sok sikerrel.
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 1:33 pm

Erőlködve ráncolom a homlokom és hegyezem a fülem, pedig azzal nincs semmi baj, csak én nem értem túlságosan az idegenek nyelvét és körül nézve az értetlen arcokon, azt hiszem nem vagyok egyedül vele.
- Van itt valaki, aki fordítani tudna? – szólalok meg hangosan, hogy a körülöttünk állók mind hallják, akár az én, akár az ő embereiről legyen szó. – Nagyban megkönnyítené a tárgyalást, ha nem ötletelgetnem kéne, hogy miről beszélünk. – nézek a nőre sokatmondóan. – Nyilván te sem szeretnéd, hogy valami fontos dolgot félreértsünk és úgy ugorjunk egymás torkának, hogy akár meg is egyezhettünk volna.
Persze egy részét értettem, bár nem tudom ki ölte meg és mikor a férjét, de a szavai másik részére csak tippem volt, azonban még ez a kis információ is biztatónak tűnt, hiszen mégis csak kíváncsi volt, mit ajánlok neki.
Ha nem akad jelentkező, aki értené mindkét nyelvet, akkor maradunk a nyelvtörésnél és bízom benne, hogy megérti a következőket is.
- Isis vagyok Zevadar Első Lordjának hitvese és vesztettem el szerettemet harcban, így megértelek, hogy lelked bosszúért kiált, de nem mi voltunk okozója férjed halálának, viszont irányt tudunk mutatni jogos dühödnek, amit megtetézhetsz még zsíros földdel is, ha ez a vágyad. Az emberek és erdei elfek birtokai embereid minden vágyát kielégíthetnék. Ők az okai gyászodnak. – mutatok a mondott irányba és bár nem tudom pontosan ki ölte meg férjét, Uráldur elmondása alapján e nép közül valamelyik, bár akkor is ezt mondanám, ha nem így lenne.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 2:44 pm


/Gratulálok a jó játékhoz!/


Északi Emberek Visszatértek 2cmn5zk


-Én ért Linga Francatot.
*Furcsa dolog, de borzasztó akcentusa ellenére is nagyon jól érti ISIS beszédét. Csak a selfeknek -és kb minden más népnek, ha találkoznak ezekkel az idegenekkel- van problémájuk megérteni őket. A közös nyelvnek egy nagyon távoli verzióját beszélik és harc mellett egyik erősségük a nyelvtanulás. Így bár több ellenőrző körre is szükség lesz, az egyezség megköttetik.
-Ni varég. -mutat magára és a többi vele jöttre- Igazábúl mundád! Hálás lészök.
*Ha felajánlod a nőket is, akikkel meg akartad puhítani őket, akkor tanácsadóid egy tucatot választanak ki erre a feladatra. És bár ISIS számára valószínűleg jelentéktelen tény, de közöttük lesz egy nem régen elfogott csempész, kit Fatime-nek hívnak. És elmondták szomorú sorsát, hogy egy hadsereg kéjnői lesznek, kiknek engedelmessége Capital érdeke. És szívesen hoznak bárkinek kínhalált és cserélik egy kezesbárányra, ha ezen múlik az egyezség.
Felsorakoztatják őket új uraik és egyre szorosabbra húzódik körülöttük a férfiak vizslató tekintete. Hamarosan mozdulni is alig lehet.

Északi Emberek Visszatértek Spartacus_gota01


Egy fiatal, magabiztos harcos végül kilép a sorból és egész közelről megszemléli az egyetlen nimfát. Mutató ujjával gyengéden felemeli az állát, hogy az eddig lesütött szemébe nézhessen. Elégedettségének hangot adva eként szól:
-Akar asszonyállatom leszesz?
*Az erdő leánya gyűlölettel az arcán leköpi az arcát. És a harcos meglepődve konstatálja "Dikk!". Ez után Fatime elé lép és ha nem néz rá, akkor az ő állát is egy ujjal megigazítja. Ha még akkor sem akar engedelmeskedni, akkor sem folyamodik nagyobb erőhöz. És neki is felteszi a kérdést.
-Akar asszonyállatom leszesz?
*Személyes sorsa attól függ, hogyan fog reagálni erre.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2016 12:12 pm

Északi Emberek Visszatértek 291kwie


Az elmúlt sok nap után,már azt hittem ,hogy sohasem látom az eget..
De mégis eljött az a nap..mit vártam..hogy megint érezzem a szellőt az arcomon.

Valamiféle északról jött emberekhez visznek most..és valójában azt se tudom mi lesz ott velem.

Sok férfi vesz körül..és úgy érzem magam mint egy darab hús a piaci asztalon..
Mély szomorúság van az arcomra írva..ahogy a szívembe is.
A kezeim megkötözve mint egy bűnöző..holott nem tettem semmi rosszat eddig sem.
Egyedül a kígyó volt barátom akivel kényszerböl kellett táncolnom..de valahol barátnak tekintettem ,mert ugyanolyan rab volt mint én...és amikor egyedül gubbasztottam a "lakhelyemen"..egyedül hozzá tudtam szólni csak.
Ugyanolyan szerencsétlen volt mint én,aki rossz helyen volt rossz időbe..

Aztán mikor sorba állítottak,egy pasas lépett ki a többi közül..és sorra kérdezett valamit a lányoktól akikkel együtt vagyunk a "piacon"..de hamarosan rám került a sor..és eleinte meg sem mertem szólalni..
Lehajtott fejjel álltam ott..és vártam a sorsomat..
..aztán egy mozdulattal megemelte államat hogy nézzek rá..
Inkább egy bólintásra jutott erőmből,minthogy válaszoltam volna....mert ennél már csak jobb lehet..és ha ezzel a férfivel kell elmennem valahova..az is jobb mint a sötét föld mélye..
Eloldozta köteleimet és a derekamat átkarolva magával vitt ..
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2016 1:45 pm

Fatime joggal felkészülhetett szomorú sorsára, hiszen az éjtündék úgy adták át őket ezeknek a férfiaknak, mint hentes a karajt.
Ám a következő napokban sok minden kiderül számára. Ezt a hadsereget egy nő vezeti, ami alapvetően rányomja keze nyomát emberei viselkedésére is. Nincs a tavalyi inváziójukhoz hasonló visszaélések a nőkkel. Szövetségre léptek a selfekkel és akiket tőlük kaptak a csempészlánnyal együtt, azokat is szabad emberként kezelik.
A két éjtünde lány falatnyi ruhájukban látszólag alig várta örömük beteljesedését, bár lehet sejteni, hogy viselkedésük inkább az ellenszegülőknek járó kegyetlen büntetések miatt jól betanult. Ám a nimfa, egy elf és egy ember leány dacosan elutasított minden közeledést. Ők az Özvegy névre hallgató vezér asszony szolgálatába kerültek és senki nem bánthatta.
A férfi Fatimet megfordította és elvágta a köteleit. Majd gyöngéden derekára téve kezét kísérte a tábortűzhöz. Nyomát sem lehetett látni a vágytól elvakult férfiasságnak. Inkább kérdezgették az újonnan érkezetteket és próbáltak tőlük minél többet megtudni új világukról.
Mindegyiküknek jó nyelvérzéke van, így az akcentusuk hamarosan finomodott. Az asszonyállat helyet asszony, nő, leány szavakat vettek fel, a ni helyett minket mondtak és még hosszan lehet sorolni. Ahogy azokat a meséket is, amiket Óhazájukról mondtak vagy a jövővel kapcsolatos terveiket.
Egy fagyos, hideg világból, Wallhalából keltek útra hajókkal, hogy megbosszulják társaik halálát és reménykednek földművelésre jól használható földek megszerzésében. Egy új várost akarnak itt alapítani York néven. (Mely a nyelvükben szintén várost jelent.) És hamar rájössz, hogy legalább annyira teli vannak kétségekkel, mint te magad. Négyszer ennyien indultak tavaly útra bátrak, kik hittek abban, hogy új földeket és jobb megélhetést szereznek. Mi van akkor, ha újra legyilkolják őket? És vajon tényleg meg lehet-e élni ezen a vidéken vagy legyőzhetetlen bestiák tizedelik a népet és gonosz istenek pusztítanak időről időre?
Dönthetsz, hogy elszöksz tőlük és egyedül próbálsz visszajutni hazádba vagy ezekkel a ritka magas és erős testalkatú emberekkel tartasz és előtte esküvőt tartasz a szőke fickóval, akinek ajánlatára bólintottál. Kígyód mind két esetben hasznos segítőd lesz és jó tanítványod, ha tovább idomítod.


/Köszönöm a játékot és bárhogy alakuljon, gratulálok a szabaduláshoz!/
Vissza az elejére Go down
Isis Do’Odrun
Isis Do’Odrun
Hozzászólások száma :

898
Join date :

2014. Dec. 20.


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2016 3:16 pm

Úgy látszik megpendíthettem valamit ebben az erős asszonyban, mert hamarosan már egy erős kézfogással pecsételtük meg szövetségünket a varégokkal. Hogy örömömet az erős harcosok szövetségével megünnepeljük, egy kisebb lakomát is rendeztünk, mely során egy tucat kéjnőt adtunk ajándékba. Ezt a hadvezérek tanácsolták nekem, ráadásul megszabadíthattunk pár bányában dolgozó rabszolgát is és újra napfényre segíthetjük őket.
- Telepedjetek meg itt a határunk mentén, ahol még ellát benneteket a tenger és a föld. Nem sokára hazatér másik útjáról Zevadar Első Lordja és akkor megtárgyalhatod vele hódító háborúnk első lépését. – búcsúzom el az asszonytól elégedetten.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Északi Emberek Visszatértek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Északi Emberek Visszatértek   Északi Emberek Visszatértek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Északi Emberek Visszatértek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az Északi Emberek Legendája – Ó, azok a nők!
» Az Északi Emberek Legendája -Mindenhol jó... csak Dante bányájában nem!
» Az északi kellemetlen vendég
» Emberek
» Emberek leírása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Zevadar pusztaság :: Sötét Tenger-