KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:57 pm

Türelmesen várok..
Az erdő neszeit nagyon jól ismerem,ahogy az állatokat..

Mellettem nem messze egy vaddisznó veri fel a csendet és ezzel a szomszédos fáról ,a mókusokat..

Magamhoz hívtam egyiküket és "megkértem",hogy nézzen körül a társaival a táborba..
És én láthassam azt,mit ő lát..

Hamar le is ért a kis "mókushad".. a sátorban körül is néztek,ahogy a ládáknál is..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 11:07 pm

Megint egy jó ötlet kár, hogy most nem lesz megjutalmazva....

A mókusok elindulnak le a fáról és ahogy a tábrban kezdenek szaladgálni elnyeli őket a föld és ők a kicsiny vékony hangukon ordítanák, hogy
Neeee, segíts Neee!!!!

Szegény mókuskák az ösztönzésedre el lettek temetve.... kellemetlen.....

De ami téged illet, te türelmes vagy és a fán várod ki, hogy olyan éjfél fele oda érjen a várva várt személy....
A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief


Alndor sétál be a táborba és hamar el is tűnik a sátor árnyékában, de előtte a pici ládikókat pakolgatja szépen rendre egymásra és valamit rak is némelyikbe...

Ha netalán bátorkodnál lemenni a táborba az utazó a sátrában van és már alszik, de néha néha mintha pár nem erre utaló hangot is adna ki magából, bár lehet ijesztgetés miatt csak....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 11:21 pm

A kis Mókuskák elvesztése megviselt..mert minden élőlényt tisztelek és nem kivánom halálukat...föleg igy..
~ohh..szegénykéim!sikoltok fel magamban,és választ keresek a történtekre,hogy mi volt ez????~

Aztán hamarosan meglátom Alndort..bár valahogy nem erre számítottam..-komolyodik el az arcom..

Lám a türelmemnek meglett az eredménye,ahogy annak is,hogy most a szememmel láthatom mit csinál..
Ahogy igy néztem a tevékenységeit..emlékeztetett a Hugomra,Navára..ő is éppen ilyen furcsa és öntörvényüen csinál mindent..ahogy a nagyi is megmondta Hugiról..
"Ne csodálkozz sok mindenen,amit Nava csinál..Ő senem erdei,senem self..ő mindkettő egyszerre"

Nagyikám szavai csengtek ujra a fülembe,és tudom azt is,hogy mindig igaza van...

Ha a növények elmondanak mindent,és biztonságosnak tudom,akkor lemászom a sátorba..
Lehet ,hogy merész vagyok...de mostmár ki akarom deriteni mi folyik itt:!!
De az érzékeimet nem hagyom lanyhulni..éberen figyelek minden rezdülésre és hangra..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 7:23 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Amikor Caroline azthinné van ideje körbenézni meglepődne, mert amint leér a sátorhoz, egy kés kerül a nyakához...

-Ki vagy te? Ohh ne haragudjon hölgyem, másra számítottam....-engedi le a pengét

Közben ha akarsz megfordulhatsz és így Alndor néz veled szembe kissé meglepődötten.....

-Nem kellene itt lennie kegyednek, veszélyes ilyenkor az erdő..... főleg most....Gyorsan menjen innen mielőtt baja lenne..

Mondta neked teljes meggyőződéssel, és rajtad áll hogy döntesz
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 7:49 pm

Amint a sátorhoz érek,kiváncsian néznék körbe..de egy hideg penge szorul a torkomnak.

-Caroline vagyok..
-suttogtam halkan,és ügyeltem,hogy ne tegyek hirtelen mozdulatot.

Aztán elengedett a kés szorítása,és megfordultam vele szembe.

-Azért jöttem,hogy szoljak...keresnek nagy erőkkel..teljesen lezárták a falum területét,és nagy létszámmal erre tartanak..
...csak ennyit akartam...nem zavarok tovább..biztos sok dolgod van
..-nézek körbe a ládákon..
Melonnal jöttem,és jelez,ha közelbe idegenek vannak..igy most inkább neked kell menned..
..jahh...majdnem elfelejtettem...hoztam a fájdalomcsillapítóból,ha szükséged lenne a lábadra
..-mosolygok,és átadom neked a kis csomagocskát.

~Mellon!gyere kérlek..indulunk haza..~hívtam a tigrisemet,és felülök a hátára.
-nem félek az erdőtől..itt nöttem fel..-mosolygok vissza rád.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 10:07 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

-Köszönöm, de ezért nem kellett volna utánam jönnöd...
A férfi távozó szavaidon elmosolyodik....

de te és ő is érezheted, hogy itt még nincs vége a történetnek...

Ahogy mész hazafelé a falud felé egy nyíl suhít el melletted... Állatod ideges lesz és rohanni kezd előre...

valami nem jó lassítani kezdett... keres utat...közeledő fények, hangok..léptek...annyira sok...merre merre mehettek???

ki lő és miért???

sok sok kérdés merülhetett fel benned, amikor szemeid kiszúrják, hogy egy őr beszél valakivel és pont rád mutatnak...úgy néz ki valamiért téged keresnek....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 10:17 pm

Végül otthagytuk Alndort,és indultunk hazafelé..
Kicsit megnyugodtam,hogy már teljesen jól van a seb a lábán,mert nemhogy halkan,de gyorsan is mozgott,hogy mögém kerülve a tőrt a torkomnak szegezze..

Valahogy éreztem,hogy meg kell bizonyosodnom arról,hogy jól van..és most,hogy láttam,sokkal nyugodtabb vagyok..

De ahogy iramodunk a falunk felé,egy nyíl süvit el mellettem pár centire..

Leugrottam Mellon hátárol é futni kezdtem a sürübb fák felé,kikerülve amennyire csak lehet a következő támadásokat..
Fogalmam sincs ki lö rám..de ha jól hallom a szavakbol,akkor engem keresnek..

~de miért?mit akarnak tőlem?nem tudm kik ezek!!!..Mellon távolodj el...nem tudom kik ezek akik lőnek..huzódj háttérbe..és figyeld a jelemet ha szólok..~

A két férfi ,mikor rám mutatnak,meglepődöm..de nem támadok..nem tudom mit akarnak...

Lassan haladok előre...és várom mi lesz...
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 10:24 pm

A kör lassan bezárul... sok őr közeledik és te egyedül vagy...

Nem túl jók a kilátások és a mesélő úgy véli ellenálásnak nem sok értelme van...

ahogy közelednek, maximum egyet kettőt tudnál megölni, de rengetegen vannak...

Így hamar dárdák és íjak sora néz veled szembe és az ismerős őr áll veled szembe:

-Csalódtam magában kisasszony... a nagyija annyira rendes volt...maga pedig egy tolvaj? Nem a helyes útra lépett szégyenlje magát.... Adja meg magát!

És már közelített is, hogy megkötözzön...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 10:30 pm

Amit az őr mondott,attol teljesen elképedtem..
-Hogy micsoda??!!!Dehogy vagyok tolvaj!!!!!Miért mondja ezt???Mit képzel???EZ SZEMENSZEDETT RÁGALOM!!!NEM VAGYOK TOLVAJJJJJJ!!!HONNAN VESZIK EZT A KÉPTELENSÉGET???NEM TETTEM SEMMIT!!!!-kiáltok felháborodva.

Nem akarok ellenállni,inkább hagyom magam elfogni..

~nem értem mi van!!!Miért mondanak nekem ilyet????ÍAZT SEM TUDOM MIRŐL BESZÉL EZ A FÉRFI!!!!!!~
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2017 10:49 am

Az őrök sokat nem tétováznak a megkötözéseden hamar megkötik a kezeidet és az egyik őr húz maga után

-méghogy nem tudja miről beszélünk, a lopott nyakláncról arról amit a házában találtunk meg!

Lassan indult el az őr a társaival, így összesen veled együtt négyen mentek a falu felé vissza, a többi körülbelül 20 katona az erdőben ment tovább a selfet keresve....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 30, 2017 4:29 pm

Gyorsan le is fogtak,nem telt bele pár percbe.de még mindig érthetetlenül álltam a dolog felett.

-Milyen nyaklánc??nekem nincs olyan emlitett ékszerem!!!Biztos valami félreértés van!!
-mondom az őrnek.

Eléggé ugy bánnak velem ,mint egy bünözővel...pedig egyetlen olyan holmim sincs..

~milyen nyalkánc?????!!!!!A házunkban??????ráadásul lopott!!!...ez képtelenségggg...~
gondolkozni kezdtem,hogy miről beszélnek...és jo idő múlva eszembe is jutott a dolog..vagyishogy a nem dolog...

~Uram atyám!!!!amit a Férfi adott nekem,és én visszautasítottam...ezek szerint ottmaradt az asztalon...és ráadásul,még a becsületemet is megkérdőjelezik ezek a katonák!!Pedig semmi közöm nincs ehhez!!!!ALNDOR!!!!...HA A SZEMEM ELÉ KERÜLSZ AZT MEG FOGOD BÁNNI!!!!!!!~
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 5:57 pm

Főhősnőnk kezd rájönni mi is történt, de ez nem menti meg őt attól ami következik....

Bűnöző lett, jobb esetben bizonyítják, hogy nem ő volt.... rosszabban akár ki is végezhetnék, főleg ha tagad és rábizonyítanak más ügyeket is amik még aznap este történtek

Ugyanis ahogy hallgatózhatsz több betörés is történt a faluban és azzal is téged vádolnak a "biztos az is ő volt" logikán

Nem biztos a mesélő ezt szó nélkül hagyná, dehát nem az én döntésem volt, hogy hallgat az alakról, vagy hogy nem vallotta be a ténylegesen elkövetett bűneit....

Szegény nagyija mit fog hallani a pici lánykájáról....

Szépen lassan visznek visszafelé a faluba... meg vagy kötve tigrised eltűnt.... rengeteg őr mindenhol a hajtóvadászat miatt.... aggódnék az biztos....

De nézzük bátor kalandorunk mihez kezd a helyzettel....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 6:08 pm

Ahogy kisérnek az őrök vissza a házunk felé,egyre csak járnak a gondolataim..

~Nem értem mi van!!Alndor adta azt a nyakláncot!nekem semmi közöm hozzá!!..~

-Nem tudom honnan vették ezt a képtelenséget!!Egy férfi esett be az ajtón súlyos sebbel...és ő adta ..de én nem fogadtam el!!Fogalmam sincs ki az a Pasas..és semmi közöm nincs az ékszerhez,ahogy máshoz sem!!!Én gyógyító vagyok!és egy sebesült ellátása nem bűn!!de nem tudtam,hogy kicsoda!!Nem mondott semmit nekem!!én csak a gyógyítását tettem,,azon kívül semmit!!!!
Miért lennék bünöző???!!!!Miért nem hisz nekem senki???!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 6:26 pm

-Ügyes próbálkozás hölgyem, de nem tudunk sem sebesültekről sem hasonló vendégről... Mellesleg magánál megtaláltuk az egyik lopott tárgyat! Mostmár elég legyen a hazudozásból! Hova rakta az anyám gyűrűjét?!-fordul meg az őr és ordít bele az arcodba és érzed egy penge éle simul a torkodhoz...

Alapvetően a tündék békés népek, de úgy néz ki ő most nagyon dühös rád.... társai nem is szólnak bele a dologba, hagyják a dolgok folyását.... Lehet őket is megloptad?

Vajon mit tudsz ilyenkor tenni? Egy kritikus pillanat neki egy piciny mozdulat elég és elmetszi a torkodat.... épp csak beszélni tudsz....

Mit lehet ilyenkor egy sértett tündének mondani, ha ő megvan győződve róla, hogy a családját és őt is megsértetted megloptad?

Elég necces helyzet...
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 6:35 pm

Az őr nemhogy nem hallgat meg..még rám is támad..

-Nem tudom miről beszél!!!Amit mondtam,az az igazság!!Ahogy a nyaklánchoz sincs közöm,ugy más holmikhoz sem!Semmiféle gyűrűt vagy más ékszert,holmit nem láttam!!
VÁGJA EL A TORKOM HA ETTŐL MEGNYUGSZIK!!NEM TETTEM SEMMIT!!NEM VAGYOK SE TOLVAJ SE HAZUG!!!
DE AZT MEGMONDOM,AHOGY A NÉPEM IS,HOGY EDDIGI ÉLETEMBEN SEM TETTEM ROSSZAT MÁSOKAK,MÉG AKKOR SEM HA MINDENKI LEMONDOTT RÓLA!GYÓGYITÓ VAGYOK..ÉS AZ ÉLETEM ERRE TETTEM FEL!
...ÖLJÖN MEG HA EZT AKARJA!!!!!HOGY EGY ÁRTATLAN VÉRE SZÁRADJON A LELKÉN A HALÁLOMMAL!!!
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 7:08 pm

Amikor a Főhősünk a halál közelében jár össze-vissza fecseg butaságokat... Először nem ismeri fel saját falubelijeit, másodszor meg nagyon meg akar halni, még jó, hogy a mesélő és az őrök is lágyszívűek....

Szóóóval a penge a lány torkánál, nagy gonosz elborult elméjű őr őrjöng, amikor egy apró vágást ejt a torkán... nem is amiatt, mert elakarná vágni, hanem mert valaki rászólt:

-Mit csinál maga féleszű?! Vigyék a zárkába maguk ketten! Maga pedig a kést tegye el és velem jön!

Szerencsédre a parancsnok elvitet téged... a torkodon egy pici de annál fájdalmasabb vágás, szerencsére csak felszíni seb, de közel voltál a szomorú véghez....

Bedobnak egy pici zárkába, kőből van, mert tudják a fa nálad nem valami kifizetődő.... adnak rád egy rongyos ruhád és mindened elveszik....

Nagyon hideg és sötét az este, a hold is elfordult tőled... lopás és hazudozás.... ez már sok....

Dideregve kellhetsz fel, ha egyáltalán elaludtál a pici helységben, és hamar napkelte után két őr jön érted és visznek a bíró elé:

-Üdvözlöm Caroline Azure, a vád maga ellen többszörösen elkövetett lopás. Bevallja-e a bűneit?

Közben ha körbenézel az alapvetően zöld erdő árnyékában a fehér köntösben lévő alak mögött sok dühös alak kezd gyülekezni, Falud meglopott tagjai azok... jól láthatóan nem viccből jöttek ide....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 02, 2017 7:32 pm

A seb amit vágott az őr,nem volt mély..de valójában az volt nekem,mert a lelkemet sebezte meg..

Becsuktam a szemem,és vártam..
~..vagy a vég jön el..vagy nem tudom..de azt igen,hogy nem tettem semmit..és nem loptam!~

Aztán egy éles hang rántott vissza a fájdalomba,és az életbe..
Egy tiszt volt,aki kiszedett az elborult őr kezei közül,és egy tömlöcbe vetett..

Mindenemet elvették..a ruhámat..a fegyvereimet..az íjamat...
Még sohasem volt tőlem távol egyik holmim sem..és ez nagyyon megviselt.

Az idő megszünt ,ott a sziklabörtönben,és nem is tudom mikor vittek ki onnan..csak egy teremben néztem körül,ahogy az ottani arcokat néztem.
Egytöl -egyig ismerősek voltak az arcok..de a gyülölet csak úgy sütött belőlük..

némán néztem végig rajtuk..azokon a falubelieken akiken eddig segítettem..és az életüket köszönhetik nekem..és most itélkeznek felettem,holott semmit nem tettem..

hallottam mit mondanak a vádlók..de csak némán álltam ott ..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 7:13 pm

Úgy néz ki főhősünk teljesen összetört lelkileg, valahol érthető is, de mindenki azthiszi róla, hogy körbelopta az egész falut, biztos erre készült régóta....

A bíró állt előtted, és várta mondasz-e valamit neki....
Nem feleltél semmit, ez kicsit bántotta, de erre azt felelte:
-Nos akkor ezt beismerésnek veszem......

A nép üvöltözni kezdett, hogy mi legyen a bűnöd, súlyosabbnál, súlyosabbak voltak, de végül a bíró döntött....
Két őr fogott meg ekkor hátulról, hogy megvárhasd azt ítéletet:

-Caroline Azure, a faluban elkövetett lopási sorozatod és a sértettek kielégítése képen, továbbá, hogy ez ne fordulhasson elő többet, SZÁMŰZLEK A FALUBÓL életed végéig, vagy amíg a falu lakói másképp nem döntenek. Vihetik

Szóóval száműzés.... lehetett volna rosszabb is, de van remény még a számodra...

Most azonban két őr kísér a falu határa felé, most a másik irányba mentek, nem amerre a hajtóvadászat van....
okosnak hiszik magukat, nem akarnak selffel találkozni....

Szépen lassan botorkáltok kifelé a faluból, ha hátranézel még látod a nagyidat, ahogy a bíróval beszél....

Majd elhagytátok a települést és jó órát sétáltok kifelé kísérőiddel (akik untató beszéd mellett helyeselték a számüzetésedet) amikor zörejt hallotok és megálltok...

-Mi ez mi volt ez?
-Nem tudom nézd meg én kikötözöm ide
-remélem nem aza szörnyeteg az...

Így is tettek, az egyik elment megnézni mi volt a zaj forrása a másik pedig megkötözött téged...
Amikor az utolsó csomók egyike került a helyére egy vérfagyasztó sikolyt hallasz.
-A fenébe is
Állt fel a másik téged a fánál kötözve hagyva és elment... nem telt sok időbe amíg mégegy hasonló sikoly hallatszott

Most vagy egy nagy gonosz szörny az vagy a self vagy valami rosszabb.....

Aztán most azt a főhős dönti el végülis melyik is az igazság amikor is előtte két méterrel egy ismerős alak jelenik meg háttal:

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Igen-igen a gonosz aki effektíve tehet erről az egészről....

De erre ő csak megfordul sálját lehúzza és mosolyogva integet neked:

-Halihó, szép napunk van nemde Caroline?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 7:32 pm

A biró hamarosan kimondja az itéletét.
Még mielőtt egy pillanatra fel is fognám mi történik..négy kéz ragad meg és visznek is..

-....hogy....hogy micsoda???!!..ez nem lehet....-mondom hadarva az őröknek,és csak vonszolnak el a faluból..
A nagyikámat is egy másodpercre láthattam..és el sem búcsúzhattam tőle..de tudom ,hogy Ő tudja,hogy ártatlan vagyok.


~Édes Nagyikám...visszajövök...bebizonyitom,hogy hamisan vádolnak!!..vigyázz addig hectorra..Mellon ugyis velem tart..bárhová is visznek..nagyon fogsz hiányozni,kedves Nagyikám!!~gondolataim csak ugy jártak a fejemben~.és azt is tudom,hogy Mellon is érzi,hogy miken megyek keresztül..de nem adom fel!!Csak találkozzak azzal a Csalóval!!~

Már kiértünk a falu határához,mikor halálsikoly rázta meg a levegőt..
A vigyázóim kissé rémülten néztek körbe..de nem tudtuk,hogy mitől is származik a hang..de az biztos,hogy nem kellemes lesz a találkozás a hang okozójával..

Megkötözve álltam a fánál..és lassan a szemem elől is eltünt a másik kisérőm..de aztán..

Egy ismerős alak körvonalazodott ki ..akire nem éppen kedves szavakkal gondoltam egy ideje..és még nem lenne elég..
Még van képe vigyorogni rám..és integetni,mint egy jóbarát...

Aztán ezt még überelte azzal,hogy "szép napunkvan...."

~na igen....csak jöjjön közelebb!~
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 7:39 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Na igen úgy tűnhet ő volt a gonosz meg minden..... De ebben nem lennék biztos.... Very Happy

Alndor du Nord

-Na, miért vagy ilyen csendes, várj hadd segítsek.....

Közelített feléd és gyorsan el is vágta a fához téged szegező kötelet, persze lehet olvas a fejedben, vagy csak a tekinteteden lévő tiszta gyűlölet az ami miatt nem oldozza el a kezedet rögtön, ehelyett veled szemben ül le és vigyorogva néz rád
-Mesélj


A hozzászólást Helléna Silvermoon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 03, 2017 8:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 7:59 pm

Szépen megvárom,mig eloldja a köteleim..
~bár magam is meg tudtam volna tenni..de igy legalább közelebb jött..~

-csendes?...-simitom meg az elgémberedett csuklóimat és lesütött szemmel nézem,a kidörzsölt börömet..


Aztán egy ötlettöl vezérelve a fának a gyökereivel nagyon szorosan gúzsba kötözöm..de úgy,hogy mozdulni se tudjon..

-Méghogy szép napunk van,mi!!-rivallok rá .
-Mibe rángattál bele,te csaló???!!!megvádoltak és megaláztak a saját falumban!!Mit képzelsz te rongy??!!..semmi közöm nincs a lopott vagy akármilyen holmidhoz!!!Temiattad száműztek az otthonomból!!!!!!!!!!!!!!!A nagyikámtol még elbucsúzni sem hagytak!!MIT AKARSZ TŐLEM????tAKARODJ A SZEMEM ELŐL!!!..MIATTAD HAZUGNAK ÉS TOLVAJNAK HISZNEK,HOLOTT SOHASEM TETTEM SEMMI TÖRVÉNYTELENT!!!
MIATTAD FÖLDÖNFUTÓVÁ LETTEM...MIG BE NEM BIZONYITOM,AZ ÁRTATLANSÁGOM!!
tE TETTÉL NEKEM ROSSZAT!PEDIG AZ ÉLETEDET KÖSZÖNHETED NEKEM ÉS A NAGYIMNAK!!HÁLÁTLAN VAGY!!-
fakadok ki és minden fájdalmammal együtt esek neki,és a szememből csak ugy csorog a könny ,ahogy a nagyimra gondolok..

~Nem voltam még igy..mindig segitettem másokon..de most egy hazug alak miatt vagyok bajban..és senki sem hisz nekem...~

-MOST AZÉRT JÖTTÉL HOGY NEVESS RAJTAM???HÁT SIKEERÜLT A TERVED!!BÜSZKE LEHETSZ MAGADRA!!
-nézek rajta végig.

-REMÉLEM MEGÉRTE NEKED AMIT TETTÉL VELEM??!!-kiáltok rá...csak nem tudom merre tartsak...nagyon elkeseredtem..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 8:31 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Ahogy a fák rátekerednek ő nagyon megijed egy pillanatra, de aztán hamar kijön közülük.....rejtélyes mi?

-Ugyan ez így*nyög és kint is van* nem kihívás.... ezt érdemlem?

Majd ahogy hallgatja a mesédet felnevet

-mibe hogy nem mondtál semmit....pedig elvezeted őket a táboromba, tuti tisztáztak volna..... Most meg hova mész Caroline? Őszintén mit vársz tőlem? És nem mellesleg ebben a rongyban akarsz elmenni hátrakötött kézzel?


Jogos amit mond... ha egyedül maradsz tutira meghalsz és nem akarom a falra festeni az ördögöt, de nem sok esélyed van kikötözni sem a kezed bilincsét....

Lassan magasan jár a nap és te előző vacsora óta megint nem ettél és ittál.....

De rajtad áll, hogy döntesz
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 8:42 pm

~A Férfi mintha megrázná magát és kibújik a gyökerek szoritásábol..mintha ott se lenne rajta..nem értem..~

Elindulok..és bár még nem tudom hová és miként..de az igaz,hogy hátrakötött kézzel vagyok..

-Nem mindegy neked?..innen el..bárhova..mert már úgysem mehetek haza..-zokogásba török ki,és ahogy egyre jobban patakzik a könnyem..ugy kezd fogyni az erőm..
alig ettem valamit..és a szomjuság is látható az ajkaimon..ahogy lassan már egy napja nem vettem magamhoz ételt..

leroskadok a földre és sirok tovább..most minden összegyülemlett fájdalom és bántás kijött rajtam..de azt tudom,hogy az ijamat és a kardomat magamhoz fogom venni..amint visszanyerem az erőm..valamennyire..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 8:57 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Nem kegyetlen a férfi, de azért most tényleg nem érti mi baja van a lánynak végülis ő volt buta.....

De azért annyira megesik rajta a szíve, hogy ad neki kis vizet és ennivalót, de előtte:
-Ha megígéred, hogy nem támadsz rám eloldozlak....

Válaszodtól függően folytatta a cselekedetét és ételt italt ad neked, ha utána benne vagy a táborába kísér.... mivel semmid nincs csak a rongy ami rajtad van [se fegyver se semmi] segíteni akar neked

-Adok pár dolgot ha tényleg útra akarsz kellni, de ha akarod segítek és elvihetlek innen mielőtt megint elfognak....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 03, 2017 9:08 pm

Igazábol nem tudom mitévő legyek..csak gondolkozom..és a kimerültség miatt nem is tudok teljesen józanul a gondolataim rendezni..

Aztán Alndor kérdésére csak egy bólogatásra futotta..hogy nem támadok rá..

szomjas és éhes is voltam.
...de végül adott ennem is,és amint a szomjuságom is csillapodott,már kezdtem lenyugodni..
Csendbe engedtem,hogy a táborába vigyen..mert rá kellett döbbennem,hogy igaza van..
~semmim sincs..se rendes ruhám..se az ijam..se a kardom..igy nem is jutnék messzire..~

-rendben...veled tartok..-mondtam halkan..

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Drufah a hűtlen vándor
» Készen vagyok!
» Alia Caroline Azurre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-