KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Robertünk érkezése Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Robertünk érkezése Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Robertünk érkezése Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Robertünk érkezése Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Robertünk érkezése Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Robertünk érkezése Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Robertünk érkezése Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Robertünk érkezése Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Robertünk érkezése Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Robertünk érkezése Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Robertünk érkezése Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Robertünk érkezése Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Robertünk érkezése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 9:51 am

Robert a Mesélő sem tudja, hová akart elhajózni Ynev kontinenséről... vagy épp Ynev kontinensére. Attól függ, hogy induló állomását néztük vagy a reménybeli érkezése célját.
A kabinjában békésen hever az ágyon. Már fél órája ébren van, de valami különös rezgés miatt a levegőben nem akart kikelni az ágyából.
Hirtelen egy ütközést észlel, amibe belerázkódik az egész hajó. És megszűnik a tenger szokásos imbolygása. Ha veszteget rá időt, hogy jobban megmérje vagy megfigyelje, akkor még most is mozog egy picit, ezt odafigyelve több módon is ki lehet mutatni. Ám töredéke sincs az előtte érzethethez.
A másik, ami biztosan nem kerüli el a figyelmét, az gyönyörű női hang éneklése, mely csalogatná őt az -eddig még- ismeretlenbe.
-Gyere! Gyere! -dúdolja egy kórus.
* Kilépve a trópusi meleg szobájából sarki hideg fogadja a fedélzeten. Befagyott tenger, szállingózó hó. És a már említett zene sokkal hangosabban. A fa hajó orra erősen felfelé áll, a tatja pedig már a vízbe merül. Mintha teljes sebességgel rászaladtak volna valami szárazra, de innen az látszik, hogy még messze a partvonal, úgy ötszáz méterrel előtte. Hátul ameddig a szem a hóesés bezáródó falában ellát egy hosszú csíkban feltörve a jég, valószínűleg pont ti okoztátok.
Úgy 1 kilométerre tőletek egy másik hajó is az öbölbe befelé tart. Kék bőrű elfek vezetik és maguk előtt hosszú nyelű szerszámmal törik a szilárd tengerfelszínt. Sárkány forma magasodik ki a hosszú csónakjuk elején.
Az idegenek megcélozzák egy szigonnyal az egyik lék szélében kapaszkodó nőt és beledobják a fegyvert a húsába. Az próbálja kitépni magából, de három tünde férfi húzza a kötelet a hajójuk hátsó része felé.
Több bajba jutott nő is van a jégen, kik talán utolsó tettként éneklik a gyerét.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 10:35 am

Robertünk érkezése CeBp6ISUsAIO8dX

Robert

Csendes hajó útnak nézek elébe, ami bőven rám fér pláne ha figyelembe veszem hány őrültel élek együtt és kik vadásznak rám nemi tolvajlás miatt nagyon úgy néz ki hogy másik síkon kell körülnéznem egy kicsit. De az meg odébb van pihenek meg kicsit de valami fura erő nem enged felkelni nem mintha akarnék de ez azért erősen zavaró és frusztráló. A hajó ütközik valamivel ami meglepő nézve hogy vízben vagyunk és gyakorlatilag csak akkor lehet elgázolni valakit ha utáljuk vagy csak a vagyonára hajtunk de ez a hajó nem tűnt kalózfészeknek ezért választottam az utazáshoz szóval...
-Mi a fene van már -mordulok fel majd felugrom és azzal a lendülettel pofára esem mivel már semmi nem tart lekötve engem. Így irány a fedélzet mivel a hajó kicsit meredek szöget kezd el felvenni. Ami igazából zavar hogy rajtam kívül sehol senki illetve némi ráhagyással női hangokat hallok, amikor felérek sikoly harsan amit három kék elf csáklyáz éppen meg egy feredőzö nőt. Na ne mi az hogy kék elf oké Ynewen nem sok létezhet belőle az ismertek száma bőven eléri a nullát. Szóval...
-HOL A FENÉBEN VAGYOK
A hajó süllyedni kezd lefutok a holmimért nem fogok semmit itt hagyni ha már megszenvedtem azért a nyamvadt tekercsért. Újra fel immár meredek szögben álló hajó fedélzetére, a vízben megfagynék így a csábos invitálást kihagyom.
-Bocs hölgyek szívesen fürödnék önökkel kicsit melegebb vízben így viszont szíves engedelmükkel kihagyom a dolgot, plusz gyanús a lehetősége hogy útitársaimmal is önök végeztek szóval ne legyen harag köztünk semmi személyes csak nem vagyok finom falat.
A közelebbi arcába ugrom majd onnan egy tűzcsóvával kilövöm magam az elfek felé, persze időben észlelem eszetlen tervem buktatóját így egy lebegést is elsütök majd bukfenccel és fekve érkezem remélhetőleg nem húsevő elfek közé.
-Üdv valaki megmondaná hol vagyok vagy mikor?
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 11:30 am

Hősünk sikeresen átjutott a másik fedélzetre.
A lángcsóvával pofon csapott hölgy biztos zokon vette a lelépésedet, ám egy nőt sem ismerek, aki dühkirohanás nélkül kibírna egy egyértelmű visszautasítást. Ha visszatér ide, biztos számíthat még a böjtre, hogy ilyen jó dolga volt.
A hajóba épségben megérkezve minden hegyesfülű azonnal fegyvert ránt és rád szegezi. Csak a három kötélhúzó nem engedi el a zsákmányát. Egy hang nélkül kézzel mutogatnak rád és megtárgyalják a váratlan eseményt és úgy tűnik, továbbra is ki akarnak hagyni belőle. Annyit értesz meg belőle, hogy nem személyként csevegnek becses létedről.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 11:43 am

Robert

Hú ez meredekebb lesz mint gondoltam, az nem lepett meg hogy fegyvert rántottak rám. Lássuk be normál esetben én már az összes nyilveszőt kardot vagy ami akad a hajón bevetettem volna magam ellen de az élet nem olyan szemét mint én néha.
-Ha jól látom nem igazán értitek amit mondok na akkor váltsunk elfre remélem azért nem sokban tér el a nyelvetek ti kis kék nyavalyások.-elf nyelvre váltok következő mondataimmal remélem sikerrel ha nem megy max mentálisan csevegek az egyikkel már ha túl élem.
-Üdv srácok remélem most már értetek engem ha nem kénytelen leszek némi fejfájást okozni egyikőtöknek szóval hol vagyok és mikor? Jut eszembe kérdésekre majd akkor válaszolok ha nyugisabb a helyzet.
És most nézek rájuk mosolyogva talán kicsit vigyorogva de a lényeg hogy nem kellett a hideg vízben úsznom tuti megfagytam volna. Közben kiszúrom a kézjeleiket és igyekszem értelmezni azokat.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 2:17 pm

A következő kézjel értelmét könnyedén megfejted. Az egyikük oldalra fordítja a fejét a mutatóujját a füle alá helyezi közvetlen. Mintha csak fel akarná hívni arra a furcsaságra a figyelmedet, valami idegen anyag kéklik benne.
Érzed te is, hogy a szirének éneke egyre jobban lebontja védelmedet és kezd hatni mentális tudatodra. Egyre erősebb késztetést érzel, hogy józan eszed ellenére kivesd magad innen és amilyen gyorsan csak tudsz, szaladj a jégen hozzájuk. Ám még ellen tudsz állni.
A késztetés felerősödhet, amikor két új útitársad kötelet vesz elő, hogy gúzsba kössön.
A telepatikus üzenetváltás csak az érintetnek okoz fejfájást. Ám kezded átlátni a kézjeleket és felveheted velük a kapcsolatot, amire egy összetett szót kapsz válaszul. emberiuszadék
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 2:47 pm

Robert


A figyelmem egyre ritkában irányul az elfek felé, mindinkább a víz felé ami tudom hogy rossz ötlet lenne. Így amíg még eszemnél vagyok keresek a holmimban valami hangfogót utána ráérek behúzni az elfnek aki uszadéknak szólított.Az mondjuk a javára szolgál hogy jelezte a gondot és remélhetőleg csak megkötöznének nem kajának szolgálnának fel. A gyors matatás eredménye egy gyertyát juttat a kezembe igaz mágia van benne de csak nem okoz a fülben zűrt legközelebb ezt is kipróbálom valakin nehogy csak én járjak porul.
Amint eltorlaszolom a füleim jelzem hogy kihagyom a köteles túrát, majd a víz felé sétálok kicsit szolidabban kevesebb hévvel mint korábban.Mivel víz jócskán akad a környéken a nyavalyás szirénjét befagyasztom a francba senki kajája nem leszek. Majd a varázslat után duzzogva fordulok az elfek felé és...
-És most mi van ehh még mindig nem értetek engem de jó hogy csak olvasó szemüvegem van ami segít az ismeretlen dolgok elolvasását de csevegésre kevés -majd ezzel az ötlettel vállig nyúlok a tarisznyámba majd a fejem dugom bele hogy megkeressem a szemüveget és némi író eszközt. Írásban bemutatkozom majd a szemüveget tartva a főnökszerű felé hogy vegye fel és olvasson.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 3:02 pm

Varázslatod sikerül és jól láthatóan meghökkennek a mutatványtól az elfek is. És ez a kevés idő elég lesz neked arra, hogy felszereld beszélőtársadat a kommunikáció eszközeivel. Ám az a szemüveget nem kéri. Elkezd betűket rajzolni egymás után.

"Nem, Robert, téged rabszolgának hívnak. Kifogtunk a vízből, mint egy halat. Emberiuszadék vagy, a tenger ajándéka."

Tökéletesen ír-olvas elf nyelvül. Meghökkentően azonosak a szavak és a ragok, csupán ez az egy szó nincs Yneven talán, amit körül kellett magyarázni. A társainak int, hogy kötözzenek meg.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 3:26 pm

Robert


Rabszolga mi? Na azt lássa meg bármelyik isten hogy engem megint láncra verjenek a semmiért. Kicsit tolatok nem akarom őket bántani de nagyon úgy néz ki muszáj lesz. Felhuzok egy pajzsot majd elfűl válaszolok az inzultusra.
-Két okot is tudok rá hogy miért nem vagyok se uszadék azaz vízből kinyert áru, sem rabszolga. Az egyik hogy egy kicsit se lettem vizes -legalább is javarészt nem a csizma talpam nem számít ha firtatják felégetem ezt a ladikot- szóval kimentve nem lettem. A másik hogy illedelmesen bemutatkoztam és hajlandó vagyok fizetni az útért esetleg még dolgozni is nagyon szívesen, cserébe némi kajáért és egy térképért amit lemásolhatok ugyan is erősen idegen vagyok a környéken és egy apró kérdés Satralis melyik szigetén éltek ti hogy eddig nem láttam hozzátok hasonlót. Már elfet igen velük viszonylag jóban vagyok már ha az egyik klánjukat nem veszem, de az nem téma. Szóval mit szólsz az ajánlatomhoz ti elvisztek egy kikötőig és én fizetős utaskén besegítek a hajótokon sőt ha a kikötőben javításra szorulna állom a javítását. Békés természetű vagyok de nem vizi nehezék amit kifosztanátok csak úgy.
Állok meg immár mert unom hogy tolatok előlük. Felsóhajtok elkezdek írni leírom a monológom ami tök jól hangzott volna ha halják vagy ha én hallom na mindegy éljen a kommunikáció csődje. Majd át adom....
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 3:51 pm

Elkezdenek vadul kézjelezni és láthatóan a te ajánlatodat vitatják meg. És azt is érezni lehet, ha másból nem, a hosszúságából, hogy libikókázik a válasz a számodra jó és rossz között. Igaz ha neked rossz lesz, akkor nekik is az. A fa fuvarozó eszköz hamar lángra kapna és ők még a megsemmisülés előtt megölnének téged.
Még én sem látom tisztán mindenki mutogatását, nehéz megítélni a teljes képet. Ám abban biztos vagyok, hogy megtalálják a megoldást majd a pajzsod áttörésére, csak kevés időre véd meg tőlük. Mint faltörő kosoknál vagy inkább evezésnél, egyszerre ritmusra mozogva feszülnek neki nagyobb erővel, mint amit kibírna. És hamarosan kardok sűrűjében találnád magad.
Ám ha meggyőzted őket, akkor 30 aranyat fognak kérni és felajánlják neked, hogy elvisznek Calipsoba.
"Erdei elfekkel vagy jóban?" -kérdezi írásban az egyik, nem akivel először vetted fel a kapcsolatot.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 4:15 pm

Robert


Mielőtt hazugságba sodornám magam esetleg kinyíratnám a pajzsot megszüntetem és a beszélgetőkhöz csatlakozva licitálok a jegy árára nem zavartatva magam a többiektől amikor az egyik elf rákérdez egy apróságra amire perpill nehéz lenne válaszolnom.
-Előbb kérlek válaszolj egy kérdésemre cserébe én megelőzöm a bizalmat és őszintén válaszolok mert ennyit megér nekem a dolog. Illetve két dolgot szeretnék egyért ami fura lesz tekintve a helyzetet de muszájos a dolog mutatnál egy arany érmét mert az a gyanúm rossz világban vagyok így csak az arany értéke a mérvadó a pénzemnél. Az elfes kérdésedre a válasz erdei elfekkel vagyok jóba -már ha azt a pár ezer évvel ezelőtti incidenst nem vesszük az aquirok elleni csatánál ami után a népemet is csúnyán kiirtották-mindenképp tisztelem az erdőlakókat hisz van tőlük egy kardom is valahol a táskámban. És az egyik vénjükkel vértestvérek is vagyunk.-ez sem hazugság csak ő kinyírna én meg kerülöm őt -Sokat tanultam tőlük a fémek megmunkálásáról és a varázslat szövésről.Életem adnám ha egy hibám javíthatnám vele náluk.A lombiak sok dologra megtanítottak.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 4:40 pm

Jól láthatóan az általad papírra leírtak gyanakvást szülnek köreikben. És bár az elővett érme szépen csillog az alacsonyan delelő téli Nap sugaraiban, de nagyon úgy tűnik neked, hogy ők meg nincsenek igazán jóban az erdőben lakó néppel.
-Őszintének tűnsz, a végletekig. Ritka kincs ez a mostani világban. Nos a válaszunk...

/Kockadobás: Tízes
1-5-ig -Balsiker, inkább rád támadnak és megpróbálnak legyűrni, hogy megkötözzenek. A szádat is előbb kézzel befogják, majd rongyokkal próbálják betömni és bekötözi. Mindenki egyszerre lendül támadásba.
6-10-ig -"Nos, a válaszunk rendben van. 50 aranyért elviszünk Calipsoba.
/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 4:40 pm

The member 'Uráldur' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Tízes' : 6
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimePént. Dec. 08, 2017 6:24 pm

Robert

Robertünk érkezése CeBp6ISUsAIO8dX

Az életem végre egyenesben halad, nem vagyok se rab se nehezék és viszonylag olcsón megúsztam. Kicsit matatok a táskámban néha mélyebbre nyúlok benne mint kellene de kiveszek egy zacskó aranyat majd súlyra megsaccolva a kapitány kezébe nyomom.
- Nos ez kb fedezi a kért összeget pontosabban a dupláját adtam mert nem tudom mi a fém keverési arány nálatok. Viszont ha van rá pár napom segitek nektek hogy ne keljen feltétlen a füldugó amikor épp horgásztok. Vagy ha az esetleg nem kell akkor valami munka a számomra? Mert nem tervezek henyélni köztetek hisz meg kíméltetek egy fölösleges szökéstől valami eszement helyről. Szóval dolgozni szeretnék ha a hang védelem esetleg nem kellene. Bár szerintem hasznos lenne számotokra a dolog.
Ha munkát adnak az is jó ha a varázst kérik azzal is el lehetek napokig bár egy csendes kikötőben könyebb lenne de az ember ne válogasson újsütetű barátai közt. Pláne ha én ajánlottam fel a dolgot nekik.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Dec. 09, 2017 8:02 am

A kék elfek jobban bíztak továbbra is a saját halász technikájukban. Ám mivel télen ritkán indulnak el, csak egy igen magas rangú, képzett mágus kérése vette rá őket a lékhorgászatra, ezért ha tudsz módszert a hazaúton a könnyebb jégtörésre, akkor kísérletező kedvedet kiélheted vele. Ám ha ennyi jéggel nem tudsz elbánni, akkor kezedbe adják azt a hosszúnyelű csákányt, amivel eddig a régi legénység lett úrrá a helyzeten.
Ám mielőtt még hazafordulnának, a szigony kötelét tovább húzva a fedélzetre vontatják a pikkelyes nőt. Bármennyire is szép, azonnal agyon ütik és szemfogai a kígyókra emlékeztet. Ugyan azzal a módszerrel lecsapolják a mérgét. Bár a fedélzeten hagyják, mint jókora fogást, de nem igazán kapkodnak a húsáért. Szemmel láthatóan ez az egy testrésze kellett belőle nekik.

Robertünk érkezése 0voaafa099k6ob7la9zs

Pár napos út alatt megérkeztek Calipsoba, a kék elfek fővárosába. Addig sokat cseveghettek elf nyelven.
Vissza az elejére Go down
Shuga
Shuga
Hozzászólások száma :

653
Join date :

2016. Oct. 09.
Age :

45


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Dec. 09, 2017 10:14 am

Robert

Az elfek érdekes kéréssel állnak elő, ez még érdekes és hasznos is lehet mind a tanulmányaim mind gazdasági szempontból.Ugyanis egy ilyen rúnasorért vagyonokat fizethetnek és ahogy elnézem ez a piac elég üres kínálat terén szóval éljen a kereslet adta opció.
-Azt hiszem tudok rá egy remek megoldást amit később még ti is tudtok kezelni, esetleg más társaitoknak tovább adni.-vigyorodom el. Viszont óvatosan kezelem őket mert kitudja mikor gondolják meg magukat és kezdik megint a rabszolga mániát. Le megyek a hajóközbe az orrhoz és munkához látok amíg horgásznak senki nem zargat felrajzolhatok egy összetett elf rúnasort hogy ne okozzon problémát a használata. 24 órával később kimerülten szemlélem az alkotásom ami első körben zavarosnak tűnt de így egyben egy három soros rúnafonat lett ami önfenntartó de egy egyszerű mozdulattal ki és be lehet kapcsolni.
-Néha ijesztő mennyire zseni vagyok, de kész van a dolog- nézek körül-mit is képzeltem ki lesz itt. Na menjünk értesíteni a kapitányt.
Az elkövetkező napok tanulással teltek és információ szerzéssel. Az út rövid volt de nagyon úgy tűnik megérkeztünk a városukba. Amit lehetett a holmimból eltüntettem mert sok erre felé az uszadék mentő én meg smucig vagyok ha a holmimról van szó. Érdeklődve nézek a kapitányra majd a város felé.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitimeSzomb. Dec. 09, 2017 3:37 pm

A beszélgetések alatt hamar kiderül számodra, hogy az emberek között megszokott hiearchia itt nem túlzottan van jelen. Akivel először beszéltél, szinte véletlen pont ő szólalt meg. Nincs nagyobb tisztelete neki, mint bárki másnak.
És ez az út további részén megadja neked azt a kissé nyomasztó töltetet, hogy gyakran nem is szokták megbeszélni a feladatokat. Egyszerűen mindenki teszi a dolgát a régi rutin szerint. Ha eveznek, énekelnek. Ha jó irányba támad fel a szél, akkor egymást figyelve pillanatok alatt vitorlát bontanak. Bonyolult, összehangolt munkát is képesek parancsok nélkül végrehajtani.
Érzed, hogy idegesíti őket, hogy veled mindent előre kell tárgyalni. És néha csak az utolsó másodpercben dobják a kezedbe a kötelet, majd jönnek rá ismét, hogy neked még nem megy rutinból a tengerész élet. Ám Calipso szerencsére nem egy újabb, egy nagyobb hajó, hanem egy egyszerű halászkikötő. Falunál csak a mérete különbözik. És eddigre már azt is megtudod, hogy a lombtündék az 5 nép szövetségével vannak. És a vízi (más néven kék) elfek pedig inkább a sötét testvéreikkel szimpatizálnak. Noha megsértődnek, ha valaki összemossa a két fajt.
Akikkel találkoztál, létezik lila bőrárnyalatuk is. Ám az éjtündéknek mindig szürke a bőrük.


/Folytatás itt:
https://neminra.hungarianforum.com/t178p25-calipso-a-kek-elfek-kozpontja#15541
/
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Robertünk érkezése Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robertünk érkezése   Robertünk érkezése Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Robertünk érkezése

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Érintetlen vadon - A Nysiy :: A szirén öböl-