KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Aesma Daeva Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Aesma Daeva Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Aesma Daeva Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Aesma Daeva Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Aesma Daeva Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Aesma Daeva Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Aesma Daeva Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Aesma Daeva Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Aesma Daeva Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Aesma Daeva Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Aesma Daeva Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Aesma Daeva Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Aesma Daeva Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Aesma Daeva Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Aesma Daeva Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Aesma Daeva Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Aesma Daeva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aesma Daeva
Aesma Daeva
Hozzászólások száma :

73
Join date :

2017. Dec. 22.


Aesma Daeva Empty
TémanyitásTárgy: Aesma Daeva   Aesma Daeva Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2017 6:06 pm


Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Aesma Daeva


Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Sötét elf

Nem: Nő

Kor: 45 esztendő

Becenév: Khil

Rang: Vándor, íjász

Mágia szint: tanonc


Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Egy kissé bohókás, komolytalan természetű személy vagyok, aki gyakorta örvendezteti társaságát némi gyerekes csínnyel. Persze, ez nem jelenti azt, hogy fajtám jellegzetes viselkedése kikopott belőlem. Bár nem vagyok annyira rosszindulatú, olykor mégis hajlamos vagyok a hazugságokra, a hiúságra, a kapzsiságra és a lopásra. Természetes agresszió vesz körül, számomra semmi sem szent, ugyanakkor nem vagyok a fizikai támadások híve. Jobb szeretek inkább mentálisan átjárni a másik eszén, vagy ha arról van szó, megzsarolni. Gyermekiességem betudható annak is, hogy még alig töltöttem be a negyvenötödik életévemet, ami a sötét elfek között igencsak fiatal egyedet jelent.

Talán ezek után hasznavehetetlen szájhősnek hiszel. Pedig igenis hasznos vagyok, s ha úgy hozza a sors - meg az egymás iránt érzett szimpátia - bizonyos pénzmennyiségért cserébe bárki társának elszegülök. Csak bírja arannyal!

Jól használom az íjat, eme hű társam - a mérgezett nyilak társaságában - mindenhova elkísér engem. Ezen kívül a kard és a tőr sem áll rosszul a markomban, ügyesen forgatom mindegyiket, gyakorlás, vagy szórakozás gyanánt, de akár a csatatéren is. Bár be kell valljam, sajáttal nem rendelkezem...

De mit is lát egy külső szem belőlem?

Egy nyurga, fürge alkatú, nagyjából 185 centiméteres, alacsony sötét elfet, ki fekete csuklyával takarja arcát. Hátán az íja és a nyílvesszőkkel teli tok, oldalán egy nagy bőrből készült tarisznya, valószínűleg ebben tartja minden értékét. Térdig érő csizmája van, s bár nem tudsz róla, nem egy penge van elrejtve benne, a talpából kiálló szögekről nem is beszélve. Persze, nem bolond ő, hogy csak úgy ok nélkül használja őket.

Csak naplementétől napfelkeltéig látható, a melegebb időszakokat az árnyékban tölti, alvással. Ha lecsaljuk róla az őt takaró csuklyát - ami nappal felejtős, de éjjel egy kis élelemmel, vagy arannyal megvesztegethető - akkor megpillanthatjuk valódi énjét. Éjfekete haja a válla fölé ér,  frufruja alól sunyi, gyermeki tekintet méreget, egy vörös szempáron keresztül. Hamuszürke arca kerek, néhol véres és portól mocskos, de karcolás mentes, az egyetlen heg a homlokán van, amit ügyesen takar a tincseivel.

Eleinte kedvesen közeledik, te viszont látva sötét elf mivoltát, tartod a távolságot. Kiszimatolja a félelmedet, édes szavakkal illet, kedvesen beszél, még az élelme felét is felajánlja neked, hogy együtt fogyasszátok. Téged viszont nem ver át,  a belőle áradó fekete mágia rossz közérzettel ajándékoz meg. Nem tudod, hogy milyen szinten ismeri a varázslatokat, de fajtája miatt mindenképpen veszélyes. Kezed a hátad mögött elhelyezett fegyverre csúszik, ha netán megtámadna, ne érjen váratlanul. Megfeszülve figyeled, még a lélegzeted is visszatartod. Elindul feléd, mire te azonnal előkapod a kardod. Ő megszeppen és ledermed, a csuklya alól vörösen villogó tekintetét a feléd emeli. Dühös, akár egy veszett vad, s talán egy kissé csalódott is. Lassú léptekkel indul meg, aurája egyre jobban fullaszt. Ekkor veszed észre, hogy a fele sem tréfa,  s lendítesz egyet a kardoddal felé, hátha megriad. Még fiatal, nincs szíved bántani. De azt sem akarod, hogy ő bántson téged.

Kabátját felhasítottad, karjából vörös vércseppek távoznak. Meglepetten pislog a frissen szerzett sebekre, majd elkuncogja magát. Egy méterrel előtted áll meg, meghajol és megköszöni a társaságod, majd elsétál. Te csak nézed, ahogyan eltűnik az éj sötétjében... A néhány arannyal a markában, ami még percekkel ezelőtt a te zsebedben volt.

Utána indulsz, de már nyoma sincs. Mintha csak a föld nyelte volna el...
Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Aesma Daeva 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Oh... Érdekel a múltam? Az enyém? Hát legyen! Foglalj helyet, kedves Vendég, ez egy hosszú mese lesz!

Gyönyörű gyermekkorom volt... Egy egyszerű család harmadik gyermekeként jöttem világra. Édesanyám szerint egy csoda a létezésem. Ugyanis, amikor megszülettem, nem sírtam fel. Levegőt sem vettem... Az akkori gyógyító mentette meg az életemet és hozott vissza a halálból. A szüleim története szerint az akkor kapott gyógyfüvek miatt produkálok... Mondjuk úgy, hogy ,,különleges" dolgot. Sosem hittem el, tudtam, hogy kell legyen más magyarázat. Egy válasz, valahol jó mélyen elrejtve... De sosem jöttem rá.

De kiknek is lennék a sarja? Apám, - mint a falvam megannyi tagja - zsoldosként dolgozott, míg anyám háztartásbeli feleség volt. Én, és két bátyám gyakorta versenyeztünk a ,,szülők kedvence" címért. Emlékszem, minden szabadidőmet a kertben töltöttem, edzéssel, hogy még jobb legyek, s még olykor a mágia tanulását is elhalasztottam, ó, én ostoba! Pedig a babázáshoz is húzott a szívem, oly' szívesen játszottam volna a korombeli lányokkal... Én mégis minden erőmmel azon voltam, hogy egy nap én lehessek a legerősebb a családban és ezzel az apám irántam érzett büszkeségét is elnyerjem. Mindennél jobban szomjaztam az ő elismerésére...

A sok gyakorlás ellenére mégis én voltam a boxzsák, akit az idősebb - és sokkalta erősebb - fivérek kedvükre bánthattak. Elegem volt az elnyomásból, hogy sosem lehetett szabad akaratom. Mégsem tudtam tenni elenne. Bármennyire erőlködtem, képtelen voltam kiemelkedni a mocsokból. Ezért tanultam meg egy idő után alázatosnak lenni, szorgalmasnak, erősnek, kegyesnek és kívánatosnak. Egy minta-feleségnek. Én voltam az egyetlen, aki egy jó házassággal adhatott volna egy biztos talajt magának és a családjának. Mégsem tudtam beteljseíteni az ígéreteimet, egy hiba miatt. Életem legnagyobb hibája miatt.

Csak egy kis gyógynövényt akartam szedni, tartalékba. De sajnos túl messze mentem. A fejem már csak az idegen terület láttán kaptam fel. Ezernyi útvonalat próbáltam ki, de vissza már soha többé nem tértem.

Több hetes vándorlás után találkoztam csak élettel. Először merészkedtem idegen városba, az emberek közé, annak reményében, hogy ők talán tudnak segíteni egy eltévedt gyermeknek. Nos, Kedvesem... Ugye tudod, hogy milyen hírben állunk, nemde?
Én, naiv, gyermeki lélek, fogalmam sem volt, mekkora veszély leselkedik rám, a vastag falú, búskomor épületek mögül. Nem sok hiányzott, hogy ott hagyjam a fogam! Ha nem lennék olyan fürge, már rég a rabszolgapiacot díszíteném jelenlétemmel... Én mondom, barbár az a népség, aki gyermekekre támad, s egy homokszemmel sem jobb a sötét elfeknél!

Csak éjszaka lopakodtam be újra, hogy lopjak magamnak egy kis élelmet és ruhát, a szélen elfekvő házakból, majd amilyen gyorsan csak tudtam, eltűntem az éj sötétjében.

Mindig csak árnyék voltam, bárhová is mentem. Szűlők híján a népek neveltek fel... Nem érintettek, nem szerettek, nem szóltak hozzám. Sosem tudtak a létezésemről.

A fák tetejéről figyeltem az erdei elfek íjászkodását, a tudásomat általuk csiszoltam ki.
A lombok levelei mögül tanultam meg a gyógyfüvek használatát az oawáktól. Magamnak kellett ellátnom a sebeimet, ha úgy hozta a sors. Mindig arról álmodoztam, hogy egyszer beilleszkedhetek közéjük... Ahogy egyre nőttem, úgy adtam lejjebb. Már teljesen mindegy, melyik népcsoporthoz... Már teljesen mindegy, kihez... Már teljesen mindegy, mihez...

S végül mégiscsak saját magam társasága lettem.

Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Aesma Daeva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aesma Daeva   Aesma Daeva Icon_minitimePént. Dec. 29, 2017 4:32 am

Üdvözöllek Khil Neminra Csodálatos Világában!


Átolvastam az ETörténetedet és bármennyire is szomorú az otthonod gyors elvesztése, de melegséggel és irigységgel tölt el a tudat, hogy legalább a gyerekkorod szép volt.
Izgalmasnak tűnik a folytatás és remélhetőleg a folyamatos tanulási vágyát a karaktered ki tudja élni a játéktéren. Drukkolni fogok neked. Mivel hibát nem találtam, ezért az ET-det ezennel ELFOGADOM.

Aesma Daeva C7q81jv5wl9d3756gmrd


Uráldur
Vissza az elejére Go down
 

Aesma Daeva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aesma Daeva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Játékos karakterek-