KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Király a királynőhöz Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Király a királynőhöz Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Király a királynőhöz Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Király a királynőhöz Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Király a királynőhöz Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Király a királynőhöz Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Király a királynőhöz Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Király a királynőhöz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2018 4:30 pm

A törpe király érkezett küldöttségbe Awyris királynőjéhez.
A kíséretében épp úgy megtalálhatóak népe leghíresebb harcosai, mint gazdag kereskedők, néhány tudós és pár írnok. Mosolyogva halad az elf határőrök kíséretében az erdei nép között, amíg nem találkozik Amerith-fel.
-Üdvözöllek királynő!
Már azóta várom, hogy újra élvezhessem néped legendás vendégszeretetét, mióta legutoljára elváltunk és hálám jeléül ajándékokat is hoztunk. Egy láda aranyat, egy igazgyöngy karkötőt és magammal hoztam legjobb kovácsunkat, hogy méretet véve férjedről a legjobb páncélt készítse el neki a különleges törpacélból.

Vissza az elejére Go down
Amerith
Amerith
Hozzászólások száma :

122
Join date :

2015. Oct. 06.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeSzer. Jún. 20, 2018 9:23 pm

Szomorú időszak köszöntött be rám. Hőn szeretett párom //remélem nem végleges// elvesztése miatt. Nem igazán volt kedvem fogadni senkit. Alig mentem ki szeretett népemhez. Mikor hallottam vendégeim érkezéséről, időt kértem. Igyekeztem gyorsan, és hatékonyan kibőgni magam, hogy aztán szemrebbenés nélkül tudjam fegyelmezni kikészült idegeimet és fájó szívemet. Még egy pici szíverősítőt is felhajtottam a garatra, bár ilyet sose tettem...Jó néha előfordult, de akkor is csínján...
Bíztam benne nem várakoztattam meg vendégeimet. Mikor megláttam hányan vannak, azt gondoltam menten elmenekülök, de próbáltam Királynőhöz méltón viselkedni és félretenni a Szerelméért hisztiző feleség énemet. Ez a kötelesség tartott vissza attól, hogy ne rohanjak Őérte a biztos vesztemre.
Köszöntöttem a törpöket aztán meghallgattam a Királyt. Meglepetésként ért, hogy jól esett látogatása mindaddig, míg nem kezdte keresni a Királyt.
- Hát nem tudod?.... Nem kéne keresned!... - ripakodtam rá, megküzdve újra feltörő érzelmeimmel. Az elfojtott könnyeim miatt úgy éreztem a hangom szánalmas rikácsolássá változott. Aztán fel -alá járkálva elmeséltem neki mindent amit csak tudok a történtekről. Aztán befejeztem... Ránéztem és láttam nem csak ő van ott, a többiek is végignézték műsoromat és nem menekültek el. Gondolom komplett idiótának tartottak közben, de mindegy ez van.
Bocsánatkérőn felemeltem a két kezem és a rogyásig megpakolt asztalhoz invitáltam őket. Én kimerülten rogytam le a helyemre. Bízom benne mindenki helyet foglal. Szerencsére a Palota személyzete tudta mivel kedveskedjen vendégeimnek.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Jún. 26, 2018 8:38 pm

Király a királynőhöz W5p6oyxuzm4qw6dal00


Mognart nem a megszokott, kedves fogadtatás várta ezúttal az elfek erdejében. És meglepődve hallgatta a választ.
-Mi történet vele? Csak tán nem lebetegedett? Vagy még mindig Észak-Bivalya alatt hadakozik? Nem akartam tapintatlan lenni.
* Fejét lesüti, mert látja, hogy a hű feleség igen csak megviselt lelkiállapotban van és gyanítja nagyon is, hogy nem egy múló megfázással menti ki magát az uralkodó.
~ Márpedig ez nagy probléma. Az egyik leányuk elvesztése után hányan is maradtak, akik átvehetnék az ország vezetését, ha baj történne?
Amerith és leányuk, Elonar.~
* A terített asztalhoz ültek és most még nem látta jónak a pillanatot, hogy előhozakodjon azzal, amiért ideérkezett.
Vissza az elejére Go down
Amerith
Amerith
Hozzászólások száma :

122
Join date :

2015. Oct. 06.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2018 11:24 pm

Jaaaj hát tényleg nem tud semmit. Megint majdnem elkap a bőgés, de uralkodok magamon. Jól esik hogy itt van, de nem akarom rinyálásommal... pardon... Embarassed Embarassed jajveszékelésemmel terhelni.
- Nagyobb a baj egy betegségnél. Ha erről lenne szó, bocsáss meg de nem fogadtalak volna. Ott lettem volna mellette. Végülis ez az egyik kötelessége egy Asszonynak nem igaz? A Királyt foglyul ejtették ellenségeink. Nem tért haza. Már tudok sokmindent és rossz, hogy tehetetlen vagyok. Nem tudom mitévő legyek. Túl veszélyes küldetés lenne ez ahhoz, hogy akár a te néped segítségét kérjük ebben. Egy szövetségesemtől se várom el, hogy ilyen veszélyt magára vállaljon. Mégis ez az egyetlen reményem. Egyetlen ütőkártyánk van a sötét elfek ellen. Mi nem vagyunk büszkék. Képesek vagyunk egymást segíteni és tisztelni kölcsönösen. De egy egyesített sereget összehozni és rájuk zúdítani, több lenne a meggondolatlanságnál. Nagy dolognak, nagy lenne. De egyiken se ismerjük őket annyira, hogy pillanatok alatt megjósolhassuk ennek a cselekedetnek jövőjét, végkimenetelét. Lehet olyan bajt okoznék vele, ami nemcsak a mi népünk, de szövetségeseim épségét is veszélyeztetné....Szóval kérdezek. Te mit tennél. Tudom milyen Eliarion. Magának való, de sose kívánná senkitől, hogy veszélybe sodorja magát érte. Én pedig legyek bármennyire is kétségbeesve, nem hibázhatok. Most a legkevésbé se. Népemnek szüksége van rám.
- Mondom és csak kitörő könnyeimet büszkén kimutatva az étel és ital felé intek, hogy fogyasszanak bátran.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeVas. Júl. 01, 2018 8:24 pm


Király a királynőhöz W5p6oyxuzm4qw6dal00


Mognar a szakállát kezdte el simogatni. Könnyű kitalálni, mi bántja. A törpék sosem hátráltak meg a harc elől. Ám a többi népnél hosszabb életük során bölcsebbé is váltak talán a tárnáik mélyén.
-Egy ész nélküli támadás minden, csak nem segítség. Meg kell tudni, hol tartják fogva és ha a csatabárdunk célirányosan suhoghat, akkor több ezer jól kiképzett katonámat adom a rendelkezésedre.
Ti is küldtetek sereget, mikor én kértem a földem félszabadításáért szövetséges támogatást az éjtündék ellen. Nektek is sok volt a veszteségetek, de ha ez az ára, hogy véget vessünk Neminra földjén Zevadar terrorjának, akkor ránk bizton számíthatsz.

* A törpék uralkodója arcán elégedettség ült ki, hiszen remélhetőleg szavait nem árulásnak és meghátrálásnak tekinti Amerith, hanem bölcs tanácsnak és segítségnyújtásnak.
És nem voltak kétségei afelől, hogy hamarosan elmozdulnak Awyrisban is a kétségbeesésből és kitalálnak valamit.
Vissza az elejére Go down
Amerith
Amerith
Hozzászólások száma :

122
Join date :

2015. Oct. 06.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeKedd Júl. 03, 2018 10:29 pm

Megérintenek szavai. Látom a szemében népe összes erényét. Mégis féltem. Attól tartok nagy bajba sodrom, ha a segítségét kérem. Ezt magunknak kell megoldanunk. Nagyon finoman próbálom eltolni segítő kezét. Rákérdezek mi szél hozta szeretett erdőnkbe mert eddig erről nem volt szó.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2018 1:53 pm


Király a királynőhöz W5p6oyxuzm4qw6dal00


Úgy tűnik a törpe király számára, hogy harcosai, kiknek épp elég baja van a selfekkel, nem biztos, hogy valaha is részt kapnak majd a király kiszabadításában. Ám Amerith kérdése áttereli a témát valahová máshova.
-Szeretnék tengeri utat a két nép között. A víz megvan, adottak a feltételek. Ám birodalmunk partjainál eleddig nincs kikötő. A mi fajunk a föld alatt érzi biztonságban magát és most jövünk csak rá, mennyire bezárkózóak voltunk.
Arra szeretnélek kérni, hogy küldj vállalkozó szellemű fiakat népedből, hogy letegyék egy új város alapjait! Hadseregem védelmet fog nekik adni és biztos vagyok benne, hogy sok kézműves és kereskedő is megtelepszik majd a tengerparton, ha nem kell csak magukra vállalni egy új kolónia létrehozásának minden gondját
.

* Úgy tűnt szavaiból, hogy az ő országa területén jönne ez létre és mint mondta, a védelmet ők megszerveznék. De ez persze egy javaslat, és a te feladatod tárgyalni az ötletről... vagy elvetni az egészet.
Vissza az elejére Go down
Amerith
Amerith
Hozzászólások száma :

122
Join date :

2015. Oct. 06.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2018 9:32 pm

Ez a felvetés jól hangzik. Jó ötlet, hogy fiaimat elküldhetem segíteni, hogy ezzel továbbra is ápoljuk a szövetséget. Néhányan talán vágynak is arra, hogy eme nehéz időben kicsit máshol lehessenek, friss levegőt szívhassanak. De persze ez nem erőszak. Ezt a kérést, feltevést meg ki kell hirdetnem. Meglátjuk lesz e rá vállalkozó szellemű ifjú.
- Nézd. Ez jól hangzik. Mindenképp kihirdetem a népem körében. De egyiken se erőszakolhatunk rájuk egy ilyen izgalmasnak ígérkező feladatot. Mindaddig míg választ kapunk szeretettel várlak téged és követeidet itt. Aztán meglátjuk mi lesz. Ami pedig a védelmet illeti azt megköszönöm, de remélem egyéb ellátásukat is biztosítod és nem lesznek terhedre
.
- mondom és várom mit reagál. Ja és gondolom fát megint tőlünk kér. Lenne egy ötletem, a fa telepítésre de ezt hagyjuk most...
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2018 1:44 pm


Király a királynőhöz W5p6oyxuzm4qw6dal00


Az elf királynőnek tetszik az ötlet és úgy tűnik -mivel a törpék területén lenne az ő kérésükkel, így joggal- az élelmezést és egyéb problémákat is Mognarra és népére bízná. Ami miatt a szakállas uralkodó nem aggódik.
-Raydanan így is az emberek kereskedői látják el népemet már évszázadok óta étellel. Ha új piac nyílik a városban, biztosra veszem, hogy kapni fognak az alkalmon és felkeresik áruikkal a tengerparti települést is.
Sosem kérném, hogy néped bármely tagja kényszerből telepedjen le, ahogy én is csak szorgalmazni tudom, hogy a mieink költözzenek be az új településbe. Ám úgy vélem, kettőnk szava elegendő lesz a terv felvirágoztatására
.

* A további beszélgetésben kiderül, hogy az erdeiek igen nagy szabad kezet kapnak a vidék alakítására. Ha erdők között érzik jól magukat, telepíthetnek nyugodtan. És ez egy új, jelentős bevételi forrásnak ígérkezik az oda települőknek.
Ahogy új kalandot a bátraknak, kik feltérképezik és megismerik annak a hegységrendszernek a titkait.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Király a királynőhöz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király a királynőhöz   Király a királynőhöz Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Király a királynőhöz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Az új király támogatói
» A gyilkos király
» Hallgattassék meg a király szava

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-