HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntünk Neminra csodálatos világában!

Regisztráció előtt kérlek tekintsd át a Szabályzatunkat és a Keresett karaktereket is!
Ha ezzel megvagy nincs más dolgod, mint regisztrálni, majd megírni az ETörténetedet.
Légy részese te is egy rejtélyes világ izgalmas kalandjainak!

Várunk!
A Staff jó játékot kíván!

Lashrael Laralytha
PM||Profil
Bárminemű dolog kapcsán kérdezzetek és jelezzetek nyugodtan!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Latest topics
» Isabella & Alia
Yesterday at 9:43 pm by Isabella

» A királyért!
Yesterday at 7:40 pm by Lashrael Laralytha

» Ki a hunyó?
Yesterday at 7:07 pm by Fenothar

» Új hajnal virrad
Yesterday at 2:01 pm by Alia Caroline Azurre

» Braslov, Üdvözöljük városunkban!
Yesterday at 12:43 pm by Pokoljáró Rexxan

» Nekromanta csapdája
Kedd Jan. 15, 2019 9:19 pm by Hirannis

» Lashrael Laralytha
Hétf. Jan. 14, 2019 7:55 am by Lashrael Laralytha

» Evenon
Vas. Jan. 13, 2019 10:37 pm by Lashrael Laralytha

» Készen vagyok!
Vas. Jan. 13, 2019 7:03 pm by Evenon

» Ra'ena
Vas. Jan. 13, 2019 5:02 pm by Ra'ena

» Folyó mentén
Szomb. Jan. 12, 2019 2:45 pm by Alia Caroline Azurre

» Kék elfek
Pént. Jan. 11, 2019 6:10 pm by Viridiel

Statistics
Összesen 114 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Ra'ena

Jelenleg összesen 18663 hozzászólás olvasható. in 545 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 2 Bots

Isabella, Lashrael Laralytha

A legtöbb felhasználó (27 fő) Pént. Nov. 02, 2018 9:12 pm-kor volt itt.
Top posters
Uráldur

Viridiel

Alia Caroline Azurre

Isis Do’Odrun

Lashrael Laralytha

Admin

Shuga

Nava Jade Aiglieri

Isabella

Angel Natalie Moonlight

Share | 

Skici-skiccek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

855
2017. Jun. 27.

TémanyitásTárgy: Skici-skiccek   Szer. Aug. 29, 2018 3:15 am

Itt szétszidhatjátok a fejem, ha valami vacak és nem akarjátok felvállalni/befejezettnek látni, mert túl ciki Very Happy + Ha nincs lehetőség kényelmesebb egyeztetésre, akkor itt is le tudjuk beszélni a változtatásokat. A többi topicba inkább csak befejezetteket raknék *virtuális rendmánia, kár, hogy a szobára nem érvényes*, hogy a büszkeségeket végignézve motiválódjam állandóan. (Psszszspsssz, ne szóljon be senki, hogy sehol sem tartanak azok a topicok, tudom xD)
No, mindenesetre ide skiccek fognak kerülni, afféle folyamatos jelzésként, hogy csinálgatom a dolgokat, ha lassan is, és közben tudtok fickándozni, ha valamit másképp láttok jónak, kipróbáljuk úgy is Very Happy

"Don't worry about me, I'll be fine. Just don't look into my eyes."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

855
2017. Jun. 27.

TémanyitásTárgy: Re: Skici-skiccek   Szer. Aug. 29, 2018 4:18 am

Szerintem elképesztően sok skiccet nem osztottam még itt meg, szóval kezdjük a szokásossal! Jöjjön a Lash-őrület!

Megint nagyon sokat változott az, ahogy rajzolok, pedig nem sok idő telt el a legutóbbi Lash-avatar óta...

Legutóbbi Lash-avi július közepéről:

Nem tudom, ki emlékszik erre a rondaságra, de ezt is újraskicceltem egy ideje, hogy megnyugtassam a saját lelkem:

Ez egy amolyan személyes kedvenc, az egész elképzelés annyi, hogy a megjelenített lyányka sekély vízben fekszik (vagy inkább vízfelszínen úszik), körülötte tavirózsák meg hosszú hajfürtök mindenütt. (Csak hát be kéne fejezni, haha.)

Nem fogjátok elhinni, de ebből lett a legfelső Lash-avatar. Komolyan!

Ezen elképesztően jól szórakoztam egyik éjszaka.

Soha nem találjátok ki, kiket rajongok ezzel körbe!

És ennél se! Bár ez újrarajzolást igényel Very Happy

Tündérfátyol-virágzás az alapötlet, amiből semmi nem látszik, de egyébként is valószínűleg egy másik tündécske lesz ott, nem Lash, Lash kicsit nagyon másképp néz ki... Very Happy

Daratrine karaktere a Szökésben c. játékban innen jött. Volt egy pocsék napom, amikor nem éreztem magamban a rajzolást:

A képregényhez is elkezdtem tervezgetni, bár még nincs sok. Fő szempont az alkat és a magasság, az elsővel már boldogulok, többnyire. Mondjuk ötletem sincs, kik szerepelnek ezen...  scratch

És most jön az a rész, amit idáig dugdostam, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon és soha nem akartam megmutatni xD Ugyanis beindult a Viri-őrület, és nekem vérzik az orrom és kifolyok a fotelból

Ez sikerült a legjobban. Komolyan. Kiábrándulsz, ha lejjebb görgetsz!

Legelső próba, amikor próbálom megérteni, hogy van a haja, de az a tekintet kinyír.

Ma éjszakai próba, amikor feladom, hogy van a haja, és a Titkos gyógyír játék mostani körein gondolkodtam.

Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

855
2017. Jun. 27.

TémanyitásTárgy: Re: Skici-skiccek   Pént. Okt. 05, 2018 11:32 pm

Ide is jön egy újabb adag, amiket szeptemberben csináltam, és oooh, boy, nagyon sok van.

Szakmai gyakorlatomon nem tudtam kiverni a fejemből ezt a karaktert, így ez ugyan nem szeptemberi (hanem júliusi), de attól még berakom.

Unatkoztam az első sulis napon:

Ez a kép egy játék során merült fel bennem (Mentőexpedíció), mint lehetséges opció (de már nincs rá esély), és muszáj voltam legalább leskiccelni.

Volt néhány rosszabb napom, és bár készítettem 2 kész tradisat, azokat a maguk intimsége/brutalitása miatt nem raktam fel Very Happy

Fejlesztem az animációs tanulmányokhoz használható, egyszerűbb stílust:

Sötét Vastelepre menetelnél egy számomra nagyon jelentős pillanat:

Sötét Vastelepen történtekhez egy megkezdett rajzika, egyelőre sok értelme nincs, de felrakom; még tavaly merült fel bennem az elképzelés, de a suliban nem lehet normálisan rajzolni, az ötlet viszont nem merült feledésbe Very Happy

Valami, de elég menő lenne, ha befejezném:

Virágban üldögélő lyeány, idővel lesz valami, volt erre kb 10 percem, mert kezdődött az óra xD:

Ezt mindenképp be akarom fejezni, nagyon előttem van:

Itt meg szerintem előreszaladtak a gondolataim Rolling Eyes

Régről kísérő karakter, és azóta se kezdtem vele semmit; Nivida újrarajzolva, keresve a most megtalált rajzi irányban az ő kinézetét:

Lash-arcok, mert hát ilyen vagyok, mindig a saját karakteremet ugrálom körbe; szeretnék majd matricát gyártani ezekből, miután picit belenyúltam digitálisan és kiszíneztem őket:

ÚRISTEN, ez nagyon sok, most realizáltam xD

Ale-t elkezdtem tervezni, kb ugyanez van egyébként a füzetemben is, ami még szakmai gyakorlatról van.

Lash (már helyettetek is én forgatom a szemeimet, annyira utálatosan sokat rajzolom őt Very Happy) gyerekként és háttal felnőttként:

Ruhatervezés éjszaka, de annyira nem voltam a zónában sajnos:

Tündérfátylas pillanatok, az elsőhöz tuti fogok animációt csinálni, csak legyen annyi időm, a második meg remléhetőleg egy tök szuper háttér lesz később:

Mentőexpedíció egyik pillanata, mert ezt se tudtam kiverni a fejemből:

Titkos gyógyírban az egyik NJK:

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Skici-skiccek   

Skici-skiccek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal