KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Flint lovag

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Flint lovag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flint lovag   Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 7:58 pm

Flint lovag - Page 2 1sjm2e

Mikor már talán jobbra is fordulhatna a helyzet, akkor romlik el minden és mivel a lány azonnal kihasználja a dolgot, kezdek kételkedni benne, hogy jól gondolkoztam róla. Mégis csak egy álnok kígyó lenne?
- Semmi ilyet nem tettem! - álltam fel, bár ennek ellentmondott a kezemben lévő véres kés. - Ez egy őrült szuka, de eszemben sem volt....megbecsteleníteni. POnt ő volt az, aki valami idegen vallásról locsogott.
-Dobja el a kést! És emelje magasra a kezét! -mordult rám a fickó és másfélkezes kardját maga előtt tartva nagyon óvatosan közeledik felénk a pajta ajtaja felől.
Hátráltam a fickó elől, mert egy szál késsel nem sokra mentem volna a kardjával szemben és eléggé katonaviseltnek látszott ahhoz, hogy tartanom kelljen tőle. Egy lehetőségem volt csak, hogy elcsalom az ajtó elől és megpróbálok mellette kisurranni.

//Kockadobás: Hatos
1 és 2 -Túl tapasztalt az idegen, Flint fennakad.
3-6-ig -Sikerül elmenned mellette, 5 és 6 esetén az érkező két másik belépőt is kicselezed.//
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Hozzászólások száma :

657
Join date :

2014. Sep. 29.


Flint lovag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flint lovag   Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 7:58 pm

The member 'Viridiel' has done the following action : Szerencse, játék, kockázat


'Hatos' : 5
Vissza az elejére Go down
https://neminra.hungarianforum.com
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Flint lovag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flint lovag   Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 8:26 pm


/Flint/

/userrel egyeztetve Skypon/

Flint lovag - Page 2 Many210


A fickó túl óvatosnak bizonyult és számítva valami cselre, előbb félre húzódik előled, hogy kis teret nyerjen. És éppen egy hálósipkás új barátoddal szemben futsz, aki fejfedőjéhez van öltözve, csupán lándzsája nem illik a képbe.
És a te képedbe sem, bármennyire is arra tartja. Elütöd és már odakint látod, hogy megint van egy új, aki viszont kutyájával és rövid kardjával inkább egy becsületes embernek tűnik, akinél most érkezett el a "kocsma után első a család" következő fázisa.
A láncon sétáltatott véreb még nem ideges és a gazdája sem engedte el. Fel sem fogta egyáltalán, hogy ki kivel van.
-A király nevében megállni! -üvölti hátad mögött a szolgálaton kívüli katona. Van bőven lehetőséged kereket oldani.
* Az utcai élet segített most abban, hogy gyors legyen az egykori tolvaj, így a kardos fickót sikerül kikerülnie és bár nem számított rá az ajtóban feltűnő másik kettőt is. A hálóinges a lándzsájával együtt veszélytelen, a kutyás pedig még láthatóan nem tért magához, így esélyesen elrohanok mellettük.
Nem akar tovább időzni itt, mire felverik az egész várost, így egyenest a kapu felé tartok, az istállóba, hogy elvigye Vánszorgót és ahogy lehet maga mögött hagyja a várost.
A bandának meg elmondja majd, hogy valaki felültette őket.
"Szégyen a futás, de hasznos!" -mondják a régiek. És a fiatalok között Flint. Nem kell sok ész, hogy kitaláljuk, mi történt volna, ha nem így tesz.
A nő hamar elmondja az úri emberként viselkedő katonának, hogy Angélus nemes emberei védelmében tartott haza, amikor ez a szatír fiú rájuk támadt. A vérző nyaka pedig nem igazán arról árulkodik, hogy hősünk nem bírta a sok szentbeszédet a szekta tanairól és kétségbeesésében a késével próbálta elhallgattatásra rábírni Scintiát, hanem inkább arra gyanakodtak a férfiak, hogy az életével fenyegette, hogy engedje meredő férfiasságát belé és legyen jó kislány.
Bizony nem lett volna jó a helyzeted, ha egy városőr ellened vall két másik polgárral és egy előkelő úr két fegyveres szolgája is csak azt tudja megerősíteni, hogy uruk aggódott a vendége testi épségéért.
Jól tetted, hogy időben kereket oldottál. Hiszen így bár a megbízást nem teljesítetted -és ez nem vet jó fényt rád- ám neved a fővárosban ismeretlen marad.


/Köszönöm a játékot!/


A hozzászólást Uráldur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 16, 2017 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Flint lovag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flint lovag   Flint lovag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2017 8:32 pm

Flint lovag - Page 2 1sjm2e

Aggodalmam ellenére simán kijutok a kapun, nem állít meg senki és biztos vagyok benne, hogy még pont időben húztam nyúlcipőt, különben hamar a bitófán találtam volna magam.
Vánszorgó is megemberelte magát és meg sem álltunk Bivaly városáig, ahol nem kevésbé voltam ideges, hogy miként veszik a megbízóim ezt a kisebb kudarcot, ami nem is volt az, mert ennyi információval, amit kaptam tőlük, már az is csodaszámba ment, hogy megtaláltam a lányt. És nem igazán volt miért megölnöm sem, ha csak nem akarok nagyobb botrányt.

//Köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Flint lovag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flint lovag   Flint lovag - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Flint lovag

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A Hercegnő és a Lovag

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Észak-Bivaly-