KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Lorelei & Eliarion Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Lorelei & Eliarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anonymous
Vendég


Lorelei & Eliarion Empty
TémanyitásTárgy: Lorelei & Eliarion   Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2014 7:03 pm

Lassan sötétedett, a fák közé szürkeség költözött, a nappali állatok szép lassan elhalkultak, s énekeiket szép lassan felváltották az éjszakai lények sokak számára ijesztő hangjai. Én viszont szerettem az éjszakát és a benne élő érdekes lényeket, ezért is mentem ki palotánk egyik erkélyére most is. Éjszakánként szeretem erről az ágakból "font", gyönyörű erkélyről szemlélni az esti sürgölődést. Az elfek nagyobbik része aludni tér, de sokan, például az őrök ilyenkor kezdenek aktívak lenni. Mint a gyönyörű, tiszteletreméltó baglyok, olyanok ők.
A korláthoz lépkedtem, ráhelyeztem kezeimet és így figyeltem az erdőt. Szerettem ilyenkor egyedül lenni. Eléndra ma is elszökött, még nem tért haza. Tervezem, hogy kinézek a fák lombjainak tetejére, bár délután úgy látszott, mintha esőre állna az ég. Lehet, hogy nem fogok ma csillagokat nézni, bár ki tudja...
Egy apró, barna éjjeli lepke szállt le kezem mellé a korlátra. Elé raktam a tenyerem, mire ő felmászott rá, én pedig szemeim magasságába emelve nézegetni kezdtem őt és csodálni. Milyen törékeny, milyen apró, mégis egy nagyon fontos része a természetnek. Csodálatos teremtés...
Vissza az elejére Go down
törölt felhasználó
törölt felhasználó
Hozzászólások száma :

7
Join date :

2014. Nov. 07.


Lorelei & Eliarion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lorelei & Eliarion   Lorelei & Eliarion Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 3:11 pm

Csendes éjszaka lepte el az erdőt és én pont ebben nagy, halk időszakban fejeztem be dolgaim. Amerith már álmait járta, lányaim meg valószínűleg az erdőt. Igazából nem gondoltam rossz dolognak a felfedezést, hiszen fél életemet annak szántam, csak ekkor az apai aggodalom öntött el mindig. Nem véletlen tehát, hogy mindig jó juttatásokban lett részük azoknak az elfeknek, kik visszahozzák csavargóimat.
Dolgaimat elpakoltam, de még nem voltam álmos. Túlságosan is elragadtatott az ittlét, Awyris erdeje, a szülőhazám. Így hát az erkély felé vettem az irányt, hogy még utoljára, alvás előtt kitekintsek a többi elfre. Az erkély ajtaját átlépve azonban lányomat pillantottam meg ott. Meglepett, hogy ezúttal nem a palota elhagyása mellett döntött.
- Lorelei...! Lory... hogyhogy úgy döntöttél, hogy itthon maradsz, gyönyörűségem? - mondtam mosollyal az arcomon, majd mellette nekidőltem az erkélynek. Még mindig hihetetlen volt számomra, hogy mennyire megnőtt, hisz utazásom előtt még teljesen más volt... csak egy kis szerény, csendes kislány.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég


Lorelei & Eliarion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lorelei & Eliarion   Lorelei & Eliarion Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2014 4:33 pm

Ahogy a népünket, majd a kis szárnyas teremtményt figyeltem, egyszer csak lépteket hallottam magam mögül. A lepke elszállt, ahogy figyelmem másra terelődött, úgyhogy nyugodtan leeresztettem a kezem, majd hátrafordultam, hogy megnézzem ki közeleg.
Apámat pillantottam meg. Most nem tűnt olyan fáradtnak, talán kezd belerázódni a kötöttségekkel teli királyi létbe, a szabad vándorlás után.
Köszöntött, így a magam módján én is köszöntöttem őt.
-Apám. – szóltam, majd lehajtva fejem, tisztelettel üdvözöltem. Mindenben megértettem őt és döntéseit, mégis nehezemre esett tényleg az apámként tekinteni rá. Inkább láttam őt királyomnak, mint apámnak.
-A szél azt súgta maradjak inkább a palotában ma este. – válaszoltam, majd apámról újra a kilátásra pillantottam. Ó, pedig milyen szívesen mentem volna megint csillagokat nézni, de valami azt súgta, jobban teszem, ha maradok.
Ahogyan a fákat vizslattam hirtelen eszembe jutott, hogy nem rég találkoztam Athanarral. Vajon kapott engedélyt apámtól a portyázásokra?
-Aminap összefutottam Athanarral az erdőben. Azt mondta engedélyt kért kisebb portyázásokra a határnál az elfogott sötét elf kém miatt. Megkapta az engedélyt? – kérdeztem kíváncsian fürkészve atyám tekintetét. Nyugodtabb, ha járőrözhetnének és szerintem a nép is jobban érezné magát. Viszont féltettem Athanart és a csapatát, de azt is tudtam mi a dolguk és hogy ők vállalták mindezt.
Azt nem tudom, hogy a sötét elfről nekem szabad volt-e tudnom, de az biztos, hogy a többieket nem kellene ezzel ijesztgetni, hiszen még csak egy kém volt. Biztosan káosz lenne az elfek között, ha megtudnák, hogy ezek a mocskok erre kószálnak.
-Talán beszélni kéne velük. Talán hajlandóak lennének békét kötni… - sóhajtottam aggódva, aztán a korlát felé fordultam és nekidőltem, kezemet pedig a korláton pihentettem, így nézelődtem tovább. Bár inkább a gondolataim között keresgéltem valamiféle megoldást…
Vissza az elejére Go down
törölt felhasználó
törölt felhasználó
Hozzászólások száma :

7
Join date :

2014. Nov. 07.


Lorelei & Eliarion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lorelei & Eliarion   Lorelei & Eliarion Icon_minitimePént. Nov. 28, 2014 5:43 pm

Athanar... ismerős a neve, de arcát nem tudtam volna felidézni. Bár főleg kellemes érzések kerítettek körbe lányom döntése miatt, ez valahogy mégis fortyogott és kis zavart keltett bennem. Elvesztettem egy pillanatra a magamba vetett hitet. Kérdezném, milyen király az, aki a saját társait nem ismeri, mikor őket kéne védelmeznie? Ha egy testőr nem tudná kit véd, csak bolyongana, elveszne még Awyris erdejében is. Emlékeket próbáltam felidézni, hiszen a pihenőm előtt éppen ilyesfajta kérvényekkel foglalkoztam, de sehogy sem jutott eszembe. Azt tudtam csak, hogy a legtöbbet elfogadtam. Jámbor tekintettel és lágy hangon szólaltam meg:
- Nap, mint nap rengeteg engedélyt kapok, éppen a mai nap futottam át rajtuk, de szerintem Athanar még nem kapta meg a hírt, legyen az elfogadó vagy elutasító.
Ezután a sötét elfes témára készültem fel válaszolni. Az erkélynek támaszkodtam, karjaimmal kinyújtva, testemmel kissé fölé dőlve. A messzeségbe néztem ki, arcomról büszkeséget lehetett leolvasni.
- Hasonlóan gondolkodunk, lányom. Bár ne zárnák el magukat ennyire a többi néptől és hajlandóak lennének tárgyalni. És sajnos akkor és csak akkor tudnánk velük úgy beszélni, mint elf az elffel.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Lorelei & Eliarion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lorelei & Eliarion   Lorelei & Eliarion Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lorelei & Eliarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eliarion
» Lorelei
» Athanar & Lorelei
» Lorelei & Demertor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-