KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Az események folyása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Lashrael Laralytha
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

1607
Join date :

2017. Jun. 27.


Az események folyása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az események folyása   Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2018 4:12 pm

Dacosan fordítja el a fejét, elvégre Fredericnek igaza van. Bármennyire is viszolyog az egésztől az emlékek okozta kellemetlenségek miatt, muszáj egy próbát tenniük. Sokat nem veszíthetnek, na meg ő már így is elveszítette lényegében mindenét, amiért érdemes létezni. Persze ha ellenkezne, azzal se menne semmire, elvégre legyengült és sérült, ennélfogva gyakorlatilag bárki képes arra, hogy elrángassa a helyszínről, és bizony ez így is történik. A falusiak közül néhányan megragadják őt, és elviszik a település bábájához, ellenkezni pedig nem ellenkezik, tudván, azzal úgyis csak a saját baját növeli. Épp eleget kínlódott az elmúlt fogalma sincs, mennyi időben, és bár az erős alkoholtól most meglehetősen élénk, hamarosan úgyis visszahívja őt az álom - talán végérvényesen. Bizonyára igazi csodának fog minősülni most már, ha felépül.
Amint bekerül a bába otthonába, még véletlenül se néz rá, végig csak oldalra vagy maga elé, mi több, senki mással sem keresi a szemkontaktust a régmúlt megalázottságának köszönhetően. Ha esetleg a nő hozzáér vizsgálat gyanánt, akkor azt csendesen tűri, megmakacsolva magát, hogy bárminemű fájdalomra utaló hangot kiadjon, legfeljebb ábrázata torzul, ha kellemetlen ponton tapintja őt. Kelletlen hozzáállásának hála még azt sem figyeli, mit és hol kutakodik az asszony, ezért meglepetésként éri, mikor a szájába nyomja az üvegcsét, ösztönösen és akaratlanul is lenyelve a benne lévő folyadékot, mely kesernyés utóízt hagy maga után, és az elfogyasztását követően nem sokkal nyomban álmosabbnak érzi magát - bizonyára az ital mellékhatása. Nem akar elaludni, nem akar ennyire kiszolgáltatott és tehetetlen lenni, ám akármennyire féljen a körülötte lévőktől, az ismeretlentől, lényegében mindenkitől és mindentől, az ágy és a gyógyital hatása hamarosan legyűri ezeket a kellemetlen érzéseket, álomtalan sötétségbe zárva őt. Ha Frederic esetleg követi őt az épületbe, elalvás előtt egy megfáradt mosolyt intéz felé, majd egy intéshez hasonló, erőtlen mozdulattal búcsúzik tőle. Mégiscsak segített neki, így nem érezné igazságosnak, ha a végén őt is teljesen kizárná önfejűségből.
- Szerencsés utat - mondja még halkan, és ha a férfi távozik, azt még végigkíséri, végül behunyja a szemeit, nem bírva tovább ellenállni a kísértésnek.

//Ha esetleg itt a vége, akkor köszönöm szépen a fura ismerkedést, legközelebb asszem már egy kar mínusszal találkozunk :'D//
Vissza az elejére Go down
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Az események folyása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az események folyása   Az események folyása - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2018 8:55 pm

Az események folyása - Page 4 867avatar_4

A falusiak nem haboztak felkapni az összeeszkábál szállítóeszközt és elvinni a bábához a lányt. Úgy tűnt, hogy az öregasszony valami vezetőféle lehetett itt és senki nem mondott neki ellent.
Én meg miért tettem volna, örültem, hogy talán valamivel több segítséget kaphatunk.
Lashraelt elnézve minden segítség jól jött.
A töltöttgalamb formájú, középkorú nő nem látszott meglepettnek és nem is habozott a vizsgálattal.
Kétségbeesettnek sem tűnt, amikor végzett és azonnal elővett egy kis fiolát, amit megitatott a tünde lánnyal.
- Remélem segít neked és elmúlnak a fájdalmaid. - szorítottam meg még utoljára a kezét. - Még egyszer nagyon sajnálom. - suttogtam a le-lecsukódó szemű lánynak és nagyon szégyelltem magam.
Ha megnyugtattak, hogy vigyáznak rá és jó kezekben marad, akkor én nehéz szívvel, de tovább állok, mert a feladataim nem várhatnak.

//Ha tényleg itt a vége, akkor én is köszönöm a játékot. Én még reménykedek, hogy két karú maradsz. Smile //
Vissza az elejére Go down
 

Az események folyása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Ceralla síkság :: Emberek királysága :: Határmenti falvak-