KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Viridiel Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Viridiel Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Viridiel Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Viridiel Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Viridiel Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Viridiel Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Viridiel Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Viridiel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Viridiel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Viridiel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Viridiel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Viridiel Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Viridiel Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Viridiel Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Viridiel Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Viridiel Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Viridiel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Viridiel
Viridiel
Hozzászólások száma :

3300
Join date :

2014. Nov. 23.


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Viridiel   Viridiel Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2014 1:44 pm


Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Viridiel


Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf

Nem: Férfi

Kor: 61

Becenév:

Rang: összekötő, hírvivő, futár

Mágia szint: haladó


Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én


Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Viridiel semmiben nem tér el faja többi tagjától, nyúlánk, vékony, de szálkás izomzatú. Bőre halovány és kissé zöldes árnyalatú, de az inkább csak a fák árnyékában látható, napsütésben szinte észrevehetetlen. Haja nagyon világos barna, egy-két zöldesbarna tinccsel kiegészítve. .Vonásai lágyak, a szeme pedig legtöbbször melegbarnán mosolyog másokra.
Alapjában véve, nem az a szószátyár típus, de azért természetesen el lehet vele beszélgetni, ami el is várható tőle. Könnyen tanult mindig, így az eszére nem lehet panasz. Mint minden erdei, remekül bánik az íjjal és a legutóbbi csatában a sötét elfekkel már volt is lehetősége ezt a tudását hasznosítani. Azóta tudja, hogy visszatérnek és készül rá. Mágiában már elérte a Haladó szintet. Mondhatni nyugodt és higgadt természet, amit minden körülmények között igyekszik megtartani.
Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Viridiel 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Én már a folyamatos készenlét és a háború korába születtem, bár voltak hosszú, békésebb időszakok és a sötét elfek támadása sem mindig érintett minket erdeieket. Ez már akkor sem volt a felhőtlen béke időszaka és talán ennek köszönhető az én nyughatatlanabb természetem is.
Persze míg kölyök voltam, izgalmassan hangzottak a felnőttek elbeszélései, a harcokról, hiszen csak olyan volt számunkra, mint sok más kitalált tündérmese, de mikor a saját családomon keresztül tapasztaltam meg a háború borzalmát, már nagyon is valóságossá vált. Még mindig emlékszem mikor az újabb sötét elf betörés után hazajöttek az emberek megsegítésére küldött harcosok és én izgatottan rohantam megkeresni a bátyámat, Thedias-t, de csak apámig jutottam, aki szorosan megragadott és nem engedett tovább. Akkor már hallottam anyám keserves zokogását is és az izgatottság egy pillanat alatt változott gyomorszorító fájdalommá. Még a testét sem tudtuk örök nyugalomba helyezni, meg sem találták.
Talán ez volt az a pont, amikor felfogtam végre, hogy idilli kis életem milyen gyorsan párologhat el. A sötét elfek támadásai nem fognak maguktól megszűnni, sőt egyre vadabbak lettek, de sosem maradtak annyi ideig, hogy komoly haderőt lehessen felvonultatni ellenük. Váratlanul, kiszámíthatatlanul jelentek meg, soha nem ugyanott, aztán mikor megszerezték amit akartak, vagy kigyilkolászták magukat, visszavonultak, épp olyan gyorsan, ahogy jöttek. Csak találgatások voltak miért teszik ezt.
Minden nép szenvedett tőlük és mindenkitől elraboltak már valami értékeset, ahogy tőlünk, elfektől is loptak az élet fájának nektárjából. Ezzel örökre megpecsételték a két nép sorsát, végképp halálos ellenségekké téve egymást.
Bátyám halála után, erős esküt tettem magamnak és bár még talán kölyök voltam hozzá, ez határozta meg az ezt követő életemet.
Persze voltak vad elképzeléseim eleinte, még szökni is elakartam, mikor apám letörte bolond elképzelésemet a bosszúról, mellyel azonnal rohantam volna a saját vesztembe, de aztán lehiggadtam. Különben is hová mentem volna? A sötét elfek visszavonultak pokolbéli szigeteikre és ki tudja mikor jönnek vissza. De addigra felkészülhetek! Fejleszthetem harci tudásom, mágikus képességem és a hasznára lehetek a népemnek, hogy egyszer talán végképp megszűntethessük a fenyegetést, amit ezek a vadállatok jelentenek. Ha megtudnánk miért jönnek újból és újból, hogy mit akarnak az elrabolt dolgokkal, talán tehetnénk ellene.
Mire elértem a felnőtt kort már tudtam, hogy ennek kiderítése és a sötét elfek általi fenyegetés megakadályozása lesz a legfontosabb dolog az életemben.
Ehhez viszont nem volt elég népünk ősi lakhelye, ehhez világot kellett látnom, tájékozódni, megismerni másokat, mindig egy lépéssel közelebb jutni a célomhoz.
Bár sokszor gyötört honvágy, ha távol voltam Awyris buján zöldellő erdejétől, de meg volt a célom és ez mindig segített átvészelni ezeket az időszakokat.
Királyunk, Eliarion engedélyével, olyan hírvivő féle lettem, ha éppen valami fontos információt kellett megosztani egymással a népek vezetőinek. Így aztán tényleg sokat voltam úton.  Az évekkel ezelőtti legutolsó sötét elf betörésnél pedig már nyilaim is pusztították az ellenséget. És bár bátyám halálakor bosszút esküdtem, a szívem és a lelkem nem volt boldog. Mi a természet gyermekei voltunk, és semmilyen halál nem okozott örömöt, még egy olyan gyilkos nép tagjaié sem, mint a sötét elfek.
Már évek teltek el azóta, de egyre feszültebb a helyzet megint, talán már csak napok választanak el az újabb háborútól, amit jó lenne megakadályozni, hiszen újabb ártatlan lelkek fognak áldozatul esni.  
Vissza az elejére Go down
Gushagak
Gushagak
Hozzászólások száma :

27
Join date :

2014. Oct. 23.


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viridiel   Viridiel Icon_minitimeHétf. Nov. 24, 2014 10:14 pm


Viridiel C7q81jv5wl9d3756gmrd
Üdvözöllek köreinkben, Viridiel!
Bár a történeted nem a leghosszabb, azért öröm volt olvasni. Talán a tényleges veled történt eseményeket részletezhetted volna, de így is rendben vagyunk. Érdeklődve várom további történeteidet, ahogyan bekapcsolódsz a sötét elfek elleni küzdelembe! Sok sikert kívánok hozzá!
Üdvözlettel:
Gushagak




/a képet ha tudod, kérlek javítsd, vagy küldd el nekem és én megteszem /
Vissza az elejére Go down
http://artaanachronicles.blogspot.hu/
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viridiel   Viridiel Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2016 8:22 pm

Viridiel hosszú kalandjai során megtanulta a mágia mester szintjének összes varázslatát. Átváltozó alakja az erdőkerülő farkas (Lurinx). Most már teljes biztonsággal tud beszélni az állatok nyelvén és segítséget kérni tőlük.

Viridiel Lurinx__erd_ker_l_farkas__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viridiel   Viridiel Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2018 7:23 pm

Nemes elfektől kapott kristály felszerelését szétrabolták az orkok, ezért Roberttől a következő tárgyakat kapta:
-elf penge sötétkék színben, már ránézésből különleges anyagból
-egy fehér láncinget, mely külsőre egy közönséges gúnya
-Egy köpenyt, mely segít magát álcázni az erdőben
-egy íjat, mely naponta egy pókfonalas, egy méregfelhőt és egy tűznyilat képes kilőni
Vissza az elejére Go down
Lashrael Laralytha
Lashrael Laralytha
Hozzászólások száma :

1607
Join date :

2017. Jun. 27.


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viridiel   Viridiel Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2019 3:25 pm

Felszerelések:

Kard: lunír penge, ami érdekes fekete-kék színben némi damaszkolt mintával csillog és nyeli el a fényt.
Láncing: hófehér, aminek a súlya ránézésre lehet 10-15 kiló, valójában ennek a töredéke némi mágiával megspékelve, igaz, nem a súlyra ment a dolog, hanem a tartósságra és a rejtésre. A páncél a rá mért ütések jórészét is elnyeli és van még egy praktikus képessége: inggé, kabáttá vagy épp az aktuális viselethez hasonlóvá változik, így nem látszik valakin, ha rajta van.
Íj és nyilak: az íj maga nem rejt mágiát, de ha egy csepp vért csöpögtet Viridiel az idegre, nem lesz gond a feszességével, és rajta kívül senki se fogja tudni használni.
A szürke tollú nyílvessző pókháló szerű fonalkötelet húz, amin fel vagy át lehet mászni egyik pontból a másikba.
A zöld tollú sűrű ködfelhőt idéz azon a helyen, ahova beleállt a vessző, a mérete négy méter sugarú kör, a nyíllal a központjában.
A vörös tollú lényegében az emberi mágusok tűzlabda képességét birtokolja.
Mindezeket azonban csak napi egyszer.

Köpeny: elfek készítették elf hajból és egy különleges fa kérgéből, így viselőjét a legtöbb területen jól elrejti, amolyan kaméleonhatást gyakorolva. Természetesen nem tökéletes, a szemfülesek és azok, akik tudatosan keresik a célpontot, észrevehetik a palástot és tulajdonosát, de egyébként könnyedén túlhaladhatnak rajta a fürkésző tekintetek.

Karperec:
Természet Anya ajándéka, egy egyszerűen kinéző karperec, melyet, ha viselnek, blokkolja a mágia minden formáját. Viselője így nem tud használni mágiát, de semmiféle mágikus hatás nem éri őt, sem ártó, sem sebző, de még támogató sem.

Viridiel továbbá a király kimentését követően ismét hozzájutott a nemeselfeknek csupán egyszer járó kristálypáncélzathoz, kristálykardhoz, illetve a három különleges nyílvesszőhöz, amelyek közül az egyik idegmérget tartalmaz, a másik recézett, a harmadikat pedig nemsokára kikeresem, mert az adminnéni nem emlékszik rá.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Viridiel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viridiel   Viridiel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Viridiel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Viridiel Ly'ess
» Viridiel Ly'ess
» Raghal & Viridiel
» Viridiel/Isis
» Titkok Temploma: Viridiel és Stylet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Játékos karakterek-