KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Asha'rae Zaharr Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Asha'rae Zaharr Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Asha'rae Zaharr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Asha'rae Zaharr
Asha'rae Zaharr
Hozzászólások száma :

6
Join date :

2014. Nov. 25.


Asha'rae Zaharr Empty
TémanyitásTárgy: Asha'rae Zaharr   Asha'rae Zaharr Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 12:10 pm


Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Asha'rae Zaharr


Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Oawa nép, Uasha törzs

Nem: Nőstény

Kor: 25

Becenév: Asha

Rang: Utcai mutatványos

Mágia szint: -


Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Külsejét tekintve az Uasha törzs tagjaihoz képest alacsonynak és törékenynek hat, de pusztán hozzájuk mérten. Bundája ezüstös színű, szeme borostyán, valamint sűrű fekete hajzuhataggal is megáldották az Istenek. Sajnos több heg is húzódik testén, karján, lábán, sőt, halványan még arcát is keresztezi egy.
Jelleme nagyon aktív és spontán személyiség, muszáj mindig csinálnia valamit. Persze nem kényszeres ez nála, hiszen ennek ellenére nyugalmat és harmóniát áraszt a lénye az egyértelműen pozitív, életörömmel átitatott kisugárzásán túl. Természete derűs, imádja a bohókás dolgokat, a csínytevéseket, mindent, ami örömteli és igyekszik ezt a környezetére is átragasztani. Egy szabad lélek, aki egyensúlyban van önmagával, ismeri az értékeit és nagyjából a gyengéit, így nem is nagyon érdekli az, hogy mit gondolnak róla, élvezettel éli hát szabados életét. Könnyen létesít új ismeretségeket, melyeket igyekszik ápolni a későbbiekben is. Művelt és nyitott az újra, kíváncsi és okos, sőt kifejezetten ravasz egy teremtés, amire büszke is. Sőt, alapvetően egy büszke alkat, erős önbecsüléssel, és szerencsére mellette egészséges önkritikával.
Temperamentumos, hajlamos könnyen felkapni a vizet és heves vitában megvédeni az álláspontját, ha szükséges, de ez mind csak az érzelmi többletből táplálkozik, amivel megáldotta a sors, mert egyébként alapvetően nem ellenséges senkivel szemben sem. Persze azért kivételt tesz, ha valaki megérdemli. Talán az érzelmi többlete és a tettrekészsége az alapja a lázadó természetének is. Van egy szilárd elképzelése a világról, arról, hogy mi a helyes, és az erő is meg van benne, hogy tegyen érte és megvédje. Nem egy meghunyászkodó, a parancsot vakon követő típus, aki képes lenne szó nélkül engedelmeskedni bárkinek, vagy bármilyen eszmét követni, akivel, vagy amivel nem ért egyet. Viszont ebből is következik, hogy szorult belé némi bátorság, igazságérzet, becsület, szóval nem fél kimondani a véleményét őszintén senkiről és semmiről sem. Ebből viszont kitűnik, hogy kényes esetekben nem biztos, hogy jó diplomatának bizonyulna.
Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Asha'rae Zaharr 3zl85eudcgm44z9x9zvb
Sosem jártam még odahaza, az oawák földjén, de sosem sajnálkoztam efölött. Tudom, hogy egyszer oda is eljutok, s azt is, hogy valószínűleg egészen máshogy képzelem el, mint amilyen valójában. Ezért sem sürgetem a találkozást, még nem biztos, hogy készenállok a csalódásra. Addig továbbra is járom a világot, megyek, amerre lábam húz.
A múltamat nézve apámat nem ismertem, nem tudom ki lehetett, anyám nem beszélt sokat róla. Igazából még csak azt sem tudom, hogy testvéreim apja ugyanaz a személy lehet-e? De ez valahogy nem is volt lényegi kérdés. Anyám kitagadott oawa volt, aki egy vándorcirkuszhoz csatlakozott, viszont ne is kérd, nem tudom megmondani azt sem, miért kellett elhagynia övéit. Erről még kevésbé beszélt, sőt, ingerültté vált, ahányszor felhozakodtam a témával, így egy idő múltán már nem is próbálkoztam. Úgy sejtem bátyáim legalább sejthettek valamit a múltról, az idősebb biztosan, mert ő is hasonlóképpen, haragvóan reagált kérdéseimre. De ő mindig is kicsit más volt, mint a többiek.
De hogy akkor anyám egyáltalán miről mesélt nekünk? Legendákról, drámákról, vígjátékokról, verses művekről, világtörténelemről, művészetekről, tudományról. Minden mutatványos, énekes és egyéb jártasságom is tőle szereztem. Hihetetlen mestere volt az ásványoknak, fűféléknek.
Gyermekkorom a cirkuszban telt, rengeteg különböző fajú, lelkű embert ismerhettem meg, s ha úgy vesszük, sok-sok anyám és sok-sok apám volt egyszerre. Főleg azért is, mert anyámnak szokása volt akár hónapokra is eltűnni mellőlünk, hogy saját útját járja. Sosem lehetett előre sejteni mikor megy el, vagy jön haza. Így volt ez két esztendeje is, miután azóta sem tért vissza. De nem aggódom érte, tud vigyázni magára, s majd egyszer összefutunk még talán. De ha mégsem... meg kell tanulni elengedni a dolgokat, személyeket.
Egyébként testvéreim is felvették ezt a szokást, s szép lassan az idők során elhagyták a karavánt. Régen láttam már őket, régebben, mint anyámat, de ilyen ez a vándorélet. Ha a sors úgy akarja, ha dolgunk lesz egymással, találkozni fogunk. Legkisebb gyermekként csak nemrégiben kezdtem el én is kibontani szárnyaim, el-elhagyni vegyes származású közösségünket, s önállóan kalandozni. Az önbizalmam adott, így nem hiszem, hogy ne állnám meg a helyem. Ilyen szempontból jó volt anyám nevelése, hisz arra tanított, hogy mindig legyek képes ellátni magam, megoldani a problémáim, akár egyedül is, hisz másokra nem lehet építkezni. Bármikor elsodorhatja mellőled őket az élet. Egyedül te lehetsz magadnak a biztos pont, így neked kell szilárd lábakon állnod.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Asha'rae Zaharr Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asha'rae Zaharr   Asha'rae Zaharr Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 2:56 pm



Üdv nálunk Asha!

ETörténetedet átnéztem és nem találtam benne hibát. A legkevésbé sem mondható róla, hogy túllépné a faj határait, nagyon tetszik, hogy visszafogott karaktert csináltál. A történelemmel sem ütközik semmi.
Nincs is más hátra, mint belevetni magad a kalandok sűrűjébe. Az ET-det ELFOGADOM.


Asha'rae Zaharr C7q81jv5wl9d3756gmrd
Vissza az elejére Go down
 

Asha'rae Zaharr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-