KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
Alia Caroline Azurre Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 Alia Caroline Azurre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


Alia Caroline Azurre Empty
TémanyitásTárgy: Alia Caroline Azurre   Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzomb. Május 30, 2015 2:06 pm


Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Alia Caroline Azurre


Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb



Faj: Erdei elf

Nem: Nő

Kor: 75

Becenév: Lia

Rang: állatidomító és gyógyító

Mágia szint: gyógyító


Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Ez vagyok én!


Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Jellem: barátságos,kitartó
Külső: Közel 170 cm, amivel szokványos magasságú vagyok népemben. Szőke haj keretezi arcomat, melyben a zöld szemben az életöröm csillog.
Ruházat: halványkék palást, ami teljesen eltakarja a testem, csak az arcom látszódik ki.
Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb

A múltamról


Alia Caroline Azurre 3zl85eudcgm44z9x9zvb

Awyris erdelyében születtem.Szüleimmel és 3 testvéremmel együtt élünk már Ősidők óta.1 nővérem ,1 húgom,1 öcsém van.Másodszülött vagyok.
Nővérem a Szüleink nyomdokaiba lépett ,és így az íjkészítés Mesterévé vált.Engem inkább az Állatok és a Természet ami érdekelt,és így a gyógyítás és az idomítás művészetét tanultam kiskorom óta.
.Kissé "kilógtam"a testvéreim közül,mert Ők inkább a fegyverek és a családi hagyományok hívei.De engem nem igazán érdekelt az elkészítésük,inkább a fegyverek használata vonzott.
Sokszor gyakoroltam az íjjal,és tőrrel,de titokban a kardot is kitanultam forgatni...
Legtöbb időmet az Erdő fái közt töltöm, így ,már nagyon jól ismerem Awyris Erdejét.Bejártam már minden ösvényt,és zugot, és azokat az utakat is,amik mások szeme elöl rejtve maradnak.
Még olyan helyeket is bejártam,ahová nem merészkedik senki..a Pókok Birodalmába..
...Az erdő szülötte lévén minden percemet a Fák és a Természet között töltöm.. Egy napon,mikor a szokásos körutamat jártam egy érdekes hangra lettem figyelmes..
..egy lányt láttam meg a fák sűrűjében,ahogy a nyilával gyakorolt..egy széles odvas fa volt a célpontja,és néztem ,hogy feszíti íját..Ö nem vett észre engem,de én nagyon jól láttam minden mozdulatát..
..kíváncsian figyeltem,hogy hogyan lövi ki nyilait,és volt,hogy némelyik kissé célt tévesztett..
..ahogy így csendben néztem,azon tűnődtem,hogy még ennyire közelről nem láttam embert sohasem..a Családom elég elszigetelve élt az erdő mélyén,és csak hallomásból tudtunk az emberek létezéséről,de ennyire közelről sohasem láttam még senkit..így még kíváncsibbá és merészebbé váltam...Bár sok Mondát ismertem,és Legendát,de nem hittem,hogy igazak lehetnek..különleges rajzolatok borították testét..és láttam rajta,hogy eléggé kiismeri magát az erdő rengetegében..és elég hangosan mozgott ,hogy engem észrevegyen..Smile )

Igen hamar megismerkedtem egy pók barátommal, akit elneveztem Hectornak. Gyakran megengedi, hogy a hátára üljek és jó szórakozás így utazni.
Vissza az elejére Go down
Uráldur
Uráldur
Hozzászólások száma :

5926
Join date :

2014. Nov. 28.


Alia Caroline Azurre Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alia Caroline Azurre   Alia Caroline Azurre Icon_minitimeSzomb. Május 30, 2015 10:22 pm

Szia Alia!

Mivel a karakteredben nincs kivetnivaló, ezért nem is kérdéses, hogy az Elő Történetedet ezennel ELFOGADOM.

Alia Caroline Azurre C7q81jv5wl9d3756gmrd
Vissza az elejére Go down
 

Alia Caroline Azurre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Készen vagyok!
» A Vándor rejtélye /Caroline/
» Alia Njk-i
» Alia és Tanil
» Isabella & Alia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Lépj hát be Neminra világába! :: Karakteralkotás :: Inaktív karakterek-