KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözöllek!
Köszöntelek Neminra világában!

Mielőtt regisztrálnál, kérlek, nézd át a Szabályzatot a regisztrációra vonatkozó kikötések miatt. Az oldal keresett karaktereire is nézz rá, ha esetleg találnál egy számodra érdekes karaktert, akkor arra lecsaphass.

A regisztrációt követően a leírások alapján nekivághatsz az adatlapod elkészítésének és beküldésének, az elfogadást követően pedig szaladhatsz a játéktérre, hogy belemerülj a világ történetébe és részese lehess annak alakításában!

Ha bármi kérdésed van akár regisztráció előtt, akár regisztráció után, a lejjebb található chatablakban felteheted a kérdésedet. A regisztrációt követően pedig az admint is felkeresheted egy privát üzenettel, ha nem szeretnéd a chatet használni rá.

Tárt karokkal várunk és előre is jó játékot kívánunk!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Mindent vagy semmit
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2021 6:15 pm by Aesma Daeva

» A királyi főtanácsos lakosztálya
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimePént. Május 21, 2021 7:31 pm by Octavia Yar

» Első fejezet: A vidéket járók
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeVas. Május 02, 2021 5:13 pm by Destiny Vex

» Selieth Awarion
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 5:27 pm by Shuga

» Készen vagyok!
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2021 2:50 am by Wanderer from the Past

» Elithne
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2021 12:00 pm by Elithne

» A végtelennek tűnő út
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:19 am by Destiny Vex

» Zelgadis Melion
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 4:33 pm by Zelgadis Melion

» Az új világ új csodái és pár manó.
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 1:50 pm by Isabella

» Harlon
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2021 9:20 am by Harlon

» Egy titokzatos levél
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2021 5:19 pm by Ethugan Merlioth

» Egy új esély
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 5:54 pm by Wora

» Egy város alapítása
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2021 12:13 pm by Isabella

» Felaern Laralytha
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2021 5:07 pm by Felaern

» Flern az őrült, de cuki
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2021 2:40 pm by Isabella

» Éjtünde bál, Neminra 473. éve
A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeSzer. Feb. 24, 2021 7:48 pm by Isis Do’Odrun

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (49 fő) Kedd Szept. 29, 2020 12:36 pm-kor volt itt.
Top posting users this month
No user
Statistics
Összesen 128 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elithne

Jelenleg összesen 20728 hozzászólás olvasható. in 782 subjects

Megosztás
 

 A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 5:51 pm

Hosszú hoszzú idő telt el izgalom mentesen a hősünknek otthonában ahol nagyijával éldegélt. Már-már nyugodt és békés életnek is lehetne mondani, és nem is tévedünk nagyot. De ekkor még nem tudta az erdei elfünk Caroline, hogy ez az élete hamar fel fog fordulni....

Egy kellemes hold fényes este volt, a ciripelés és a csend nyugtató volt, ma is. Hősnőnk nem is aludhatott volna kellemesebben, amikor egy állat ordítását hallotta és erre hamar fel kapta fejét, nagyon közel lehetett....
Nem tudom meddig lehetett fel Caroline, ugyanis annyi biztos, hogy alig fél óra múlva az ajtaja hirtelen betőrt és egy alak esett be rajta... Ha a hősnőnk kiszalad megnézni kiaz és miaz akkor egy köpenybe burkolt férfit talál, aki a lábán vérzik és nincs eszméleténél....

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief


Reggel aztán a férfi is felkelt nagy nehezen, de nem akart beszélni, makacs volt, de persze a lába miatt ordítozott rendesen....

egyenlőre ez a hősnőnk feladata, hogy rávegye valahogy a beszédre... feltéve, hogy nem néma a srác és van olyan dolog amivel rátudná venni az egyébként furcsa küllemű idegent....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 6:22 pm

Nagyimmal nagyon jól teltek a napjaink.A kalandokkal teli időszak után jólesett ez a kis pihenő.
Már-már ugy teltek el a napok,hogy kezdett hiányozni a futás a széllel..és Mellon is egyre jobban várta az utrakelésünket..de ez még váratott magára..

Ezen időszakban-ami jopár hét is volt talán-a gyógynövénykészleteimet és az ismereteimet fejlesztettem tovább,amiben Nagyikám nagyon sokat segített..és mi tagadás,a sok tanulás és pihenő nap után kezdett nekem is hiányozni a kalandozós utazások..

Ez a nap is a mindennapi teendökkel és tanulással telt.Estére jól el is fáradtam Mellonnal való játékba..és persze az éj leszálltára mindannyian vártuk a pihentető alvást..

Szép csillagos ég volt az éjjel..ahogy eddig minden nap..távol a csatáktól ..és a fájdalmaktól..
Csak a puha párnám közt álmodtam ..
Hatalmas üvöltés rázta meg az eddig nyugodalmas éjt..és
a zajra kiugrottam az ágyamból és rohantam a bejárathoz..éreztem,hogy valami nagy baj van..Mellon is érezte..ahogy én is.

Nem telt el sok idő,mikor az ajtó kivágódott..

Egy Férfi zuhant egyenesen a padlóra az asztal mellett.

Egy pillanatra meglepődtem..de a vérző sebe elég súlyosnak látszott,igy bevonszoltam a konyhából,és az ágyra fektettem..
Jo nehéz volt,de tudtam,hogy a sebét el kell látni mihamarabb..aztán sorba a többi dolog..ha persze megtudom,hogy ki is ő valójában..

Elláttam a sebét és bekötöztem..elég csúnya volt,de rendbe fog jönni...fiatal szervezete van..igy biztosan napok alatt lábra áll..

Ahogy ott feküdt...egy pillanatra néztem az arcát,de nem volt ismerős..
Az éj hátralévő részét mellette töltöttem,és figyeltem,hogy nem-e súlyosbodik az állapota.
..Ahogy láttam,nem régi a sebe,de nagyon mély,és ha seblázat kap?...inkább nem gondoltam erre..és figyeltem,hogy minden rendben van e vele..

Aztán reggel ,mikor felébredt..órdítani kezdett..

-nyugodj meg!itt biztonságban vagy!..a sebedet bekötöztem..nem lesz semmi baj!-mondtam kedves hangon az idegennek,és igyekeztem megnyugtatni..

-hozok egy kis vizet..-bolintottam-mindjárt jövök..-siettem el,és hamarosan egy kupában hoztam friss forrásvizet.
-Tessék!..igyál..-mosolyogtam rá..

Ha kéri akkor segitek neki inni..és ha ivott,akkor elveszem a kupát.
-A nevem ,Caroline...uraságodban kit tisztelhetek?

Nem akartam tolakodónak tünni,de nagyon kiváncsi vagyok,hogy ki is ez a Férfi?és hogy került ide?millio kérdés merült fel bennem,de nem is tudom hogyan kezdjem el..zavarba voltam..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 10:06 pm

A naiv lányka egyszerűen próbálja szóra bírni a magányos farkast, de ez nem nagyon sikerül neki, hiába akar kedveskedni ő csak nem akar megszólalni, lehet tényleg néma lenne? Ezt a mesélő sem tudja... csak azt, hogy amikor a vizet kínálta neki a lányka azt elfogadta és megitta, majd amikor lábra akart állni, nos hamar visszaült, nincs mit tenni a sebe miatt nagyon fájt neki....
A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

A köpenyét levette alatta a fekete haja és a tünde füle volt.... de jól látszott a vörös arca is... lázas lenne vagy csak ideges az előtte álló nő miatt? Nem tudni biztosan... mert nem árulja el nekünk....

Vajon mit tesz erre a lány?
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 10:20 pm

Zavarom nem mulik,de erőt veszek magamon és igyekszem leplezni.

-maradj...pihenned kell!..a kötés rajtad jót tesz,és idő míg beforr a seb.Kérlek ne mozogj,és hamarább mulik a fájdalom is.

-ezt idd meg..gyógynövényekből van,segít a fájdalmadra..

odaadom a főzetet,és látom,hogy leveszi a köppenyét.

Kissé meglepett a bőre szine,de a pírosság rajta jobban aggasztott.
Homlokára tettem a kezzem,hogy megbizonyosodjak a gyanúmra,és úgy reztem,hogy kissé melegebb a hő,mint kellene lennie..
~remélem nem sebláz..~

-hozok hidegvizes borogatást..addig maradj itt..-hadartam el gyorsan,és már indultam is ki a tálért..

Visszatérve,bevizesitettem a kendőt,és rátettem a homlokára.
-Jobb lesz hamarosan..a főzet segit.

-Mi a neved?..vagy nem tudsz beszélni?-néztem rá kiváncsian,mert nem tudtam eldönteni,hogy most tényleg néma,vagy csak valamiért nem beszél?..bár más sérülést nem láttam rajta,mikor átnéztem..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 10:36 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

A lány még mindig győzködni akarja, hogy beszéljen, de talán rosszul kezdett hozzá? Nem tudni miért nem beszél.... lehet szándékos vagy tényleg néma szegény... bár utóbbira utaló jel nincs....

Láza van egy pici, de hamar elmúlik a borogatástól neki, amikor aztán mész el félszemmel látod a szája megmozdult, de tünded füle nem hallott semmit... lehet megszólalt és te vagy figyelmetlen... ez kellemetlen

Hamarosan azonban amikor visszatérsz hallasz tőle valamit fájdalmas hangja van... lehet nem jó a gyógyszer? vagy nem hat?
-Alndor....
Ennyit tudtál meg tőle, neve lehet vagy valami idegen nyelv szavai, de akkor mit jelentenek?
Annyit tudsz biztosra hogy vagy elaludt vagy rosszabb elájult...
Mit kéne tenned? A seb még mindig csúnya, de ha újra megnézed valami mintha szennyezte volna és elfertőződött....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 10:59 pm

Alig hogy rátettem a nedves kendőt,nemsokára kicsit mintha javulni látszana..de aztán ajkai mintha mozdulnának,de csak fájdalommal teli sóhajt hallat.

átkötöm ujra a sebet,és vörösség fut rajta végig..
~ez nem jo..~fut át az agyamon,és itt valami más is van..

Mikor felnézek egy szót hallok nagyon halkan.."Alndor"1talán a neve?vagy talán valami mást jelent?-tünödök egy pillanatra,de aztán a sebére koncentrálok.

~Mérgezésre utalo jelei vannak..ide más kell,de gyorsan!~hirtelen nyilal belém a felismerés,és felnézek.

~ohh..szegény...nagy fájdalmai vannak..elájult..~

rohanok ki a Nagyihoz és a mérgek ellenszereiről szólo könyvét lapozom gyorsan..
~gyorsan rá kell jönnöm,hogy mivel állok szemben,mert lehet,hogy ...nem!!...erre ne is gondoljak!Fel kell épülnie!Nem hallhat meg!!nem bocsátanám meg magamnak!~kezdtem egyre türelmetlenebbé vállni,de azt is jól tudom,hogy most tiszta fejre és gyors kezekre van szükség!

Összeszedtem hát a könyvben leirt gyógynövényeket,és siettem vissza a Férfihez.

Még mindig öntudatlan volt..talán nem is baj..

Összekevertem a hozzávalókat,és rákentem a sebre.
~ennek hatnia kell!Nagyi tudja ....nagyon remélem felépül ez a férfi!~jártak a gondolataima fejemben szélsebesen..ez a főzet és a kenőcs segiteni fog..mindent megteszek érte!..nem halhat meg..

Egész nap őriztem és figyeltem.
egy percre sem mentem el mellőle..
minden rezdülését és mozdulatát lestem..

óránként kötöztem át a sebét,és kentem be ujra..ahogy a fözetből is az ajkai közé csepegtettem..

~most várnom kell...nem lehetek türelmetlen..~mondogattam magamban,és a kendővel a homlokát hütöttem..és vártam..és vártam,mig kinyitja a szemeit..vagy bármi más reakciót..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 11:23 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Bravó a figura kinyúvadt.... Szegényke....

Najó nem, még nem, sőt ahogy látod kitartásod és lelkesedésed megérte és hamarosan felkelt, már másnap dél körül volt viszont amikor szemei kinyíltak, te valószínüleg nagyon elfáradhattál már a sok munkától, de a kék szemei egyenesen téged néztek, na nem mintha a szemeidbe néznének inkább onnan lejjebb picivel, konkrétabban a mellkasodat bámulta, de mintha még nem lenne teljesen magánál.....

Na aztán ezzel az üveges szemmel bámul téged még egy ideig, mintha nem lenne otthon senki....

Aztán egyszer szája kinyílik!

És becsukódik megint... ásított...

Ejnye untatod szegényt....

Megint pár óra telik el kevés eseménnyel amikor gondol egyet és felül, ééés végre a szemedet bámulja nem tudva mi van.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeHétf. Jún. 26, 2017 11:42 pm

Hosszú órákon át figyeltem minden rezdülését a férfinek,és bár fáradt voltam már..nem hagytam magára.

A kötést sorra cseréletm,és ügyeltem,hogy ne száradjon ki,ahogy a főzetet is adagonként csepegtettem ajkai közé..

A Nap lassan leszállt,és aztán reggel ujra felkelt..a órák meg egyre csak peregtek..

De aztán lassan mozdulni látszott,és kinyitotta a szemeit.
valójában azt se tudtam,hogy most sírjak vagy nevessek,hogy végre életjelt mutat..
Amikor felült,kissé távolabb léptem,de nem messze,hátha segítségre szorul..de hagytam,hogy magátol emelkedjen fel fektéből..

Picit megkönnyebbülve sohajtottam alig hallhatón,hogy látom sokkal jobban néz ki tegnep óta...és még a szemeit is kinyitja...vagyishogy kissé szemérmetlenül kezdett el bámulni..és ez zavarba hozott.

Kicsit htrébb léptem,hogy teret engedjek neki,ha fel akar ülni..de a szemeivel még ugyanúgy bámult..

~ha nem veszi le rólam a szemét,akkor megnézheti majd magát!!~futott át a gondolat rajtam,és egy kissé szúrósabban néztem rá,de nem akartam szóban figyelmeztetni..mert látszott rajta,hogy még kissé kába..

-Jobban vagy?-kérdeztem halkan..és vártam,hogy megszólal..

Miután nem felelt,ugy döntöttem.hogy hagyom is ennyiben a dolgot..~ha nem akar beszélni,akkor nem eröltetem..biztos oka van rá..~

~de ha igy bámul továbbra is,akkor megnézheti magát!!~nyugtáztam magamban,és egy pillantással le is zártam a dolgot.

-Éhes vagy?

Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 11:01 am

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Caroline jogosan volt ideges a férfira, hiszen nem tudhatta, hogy éber és pimasz vagy kába a sok érzéstelenítőtől amit folyamatosan tuszkolt belé Very Happy

Annyi viszont biztos volt, hogy végre felült és talán szóra bírható, de valami nem stimmelt azzal amit ekkor mondott:
-Köfönöm a fefítféget! ooo a nyelfem el fan fibbadfa!
Kissé kiábrándító volt amit mondott, de ezek szerint tényleg a sok gyógyszer volt ami kiütötte, KO volt szegény és nem nagyon tudott még órákig beszélni így amíg lehetett csak bólintással felelt neked...
éhségre egy egyszerű bólintással felelt neked, bár nem biztos zsibbadt nyelvvel jó ötlet neki enni... még félrenyelne....

Nahát igen igen a sok gyógyszer sem jó, mert kiszámíthatatlan mi lesz a vége, bár ezt ő is tudta, hogy jó szándékból volt, azért kicsit biztos mérges volt rád....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 11:13 am

Már már azt hittem hogy a Férfi hallgatását kezdtem megszokni..mikor megszolalt végül..

-ö..ö..nincs mit!..természetes hogy segitettem..
A nyelved zsibbadása lassan de elmulik..sajnos szükséges volt egy nagyobb dozissal kapnod a gyogyszerböl..nagyon csunya és fertözödött volt a sebed..de már sokkal jobban gyogyul..
..hozok ennivalot..-mondtam kedvesen..de kicsit rosszul is éreztem magam amiatt..hogy ...
~örülök hogy jobban van..nagyon aggodtam...de legalább tud beszélni..nagyon ...~
Kicsit megszeppenve kimentem a konyhába..és egy kis gyümölcsöt apritottam péppé,hogy egyen.

Mikor visszatértem odaadtam a tálkát..és kicsit hátrébb léptem..
Gyorsan körbenéztem hoyg keressek valami elfoglaltságot..pakolásztam a gyogynövényeket..de azért fél szemmel ovatosan figyeltem hogy nehogy félrenyeljen a zsibbadás miatt..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 12:38 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Hát azthiszem nem voltál valami megnyugtató vele, nem tudta miért zsibbadt teljes teste....

Amire viszont sem a mesélő sem te nem számíthattál az az volt, hogy mire a péppel visszaértél ő eltűnt, lehet megijesztetted? vagy elvitték?
Lehet valami rossz történt vele..... a legrosszabb, hogy még mindig begyógyszerezve szaladgál valahol... Még a mesélő is aggódik érte
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 12:51 pm

Mire visszaértem a pépes étellel..kikerekedett szemmel álltam megrökönyödve..
A Férfi sehol sem volt..csak a vetetlen ágy maradt utána..

~Mellon..gyere kérlek..~hivtam be tigrisemet hogy szagminta alapján megkeresse nekem az idegent.

-siessünk ,Barátom..bajba van az a Férfi..kábán koborol valahol..siessünk..
Iramodtam meg gyorsan a hátára ülve,miután megszaglászta a "kicsikém"az ágyat ahol eddig feküdt a sebesült .

Kicsit aggodva..de reménnyel is indultunk el keresni..
~nem juthatott nagyon messzire..hisz sántikál még..csak ne legyen baja..még nem gyogyult meg teljesen..~
-siessünk...-biztam magam a tigrisemre,mert tudtam hogy Mellon orra nem téved...
Gondterhelten kapaszkodtam a bundájába,és mindenfelé figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 1:04 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Úgy néz ki egy hatalmas állatkával rohansz a srác után, pedig nem is ismered akár sorsára is hagyhatnád....

De mégis csak lelkiismeretes vagy és utána mész aranyos.... vagy buta?

Szóóval hamar megtalálod az állatod hamar megtalálja őt, a szomszéd szobában ült egy könyv előtt
és úgy néz ki jól van, bár csuklyája megint eltakarja őt teljesen....
-Ne haragudj hogy eltűntem... nem bírtam az ágyban maradni....
úgy néz ki a rejtélyes idegennek akinek a nevét sem tudod biztosan, elég hamar kiment a nyelvéből a zsibbadás és meleg mély hangja kedvességet sugároz..

Valami nem stimmel vele és titkol is valamit, valamit ami a házban tartotta, mert elakart menni onnan.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 1:13 pm

Mellon hamarosan rátalál az idegenre..és nem is volt olyan messze..
Bár most vegyes érzelmekkel néztem körbe..és talán el is pirultam..de lehet hogy nem a kedves hangja hallatán..

Bár sokmindent akartam volna rázúditani ami a számon volt..de csak annyit tudtam kimondani hogy -..még nem vagy jol!hogy képzelted hogy csak igy szo nélkül elmész..nem gyogyultál meg teljesen..addig én felek értrd..
Kérlek..ne tedd ezt többé..
Kicsit elhallgatok..aztán egy pillanatra ránéztem ujra.

-házam vendége vagy..b@rmikor jöhetsz mehetsz..nem tartozol semmivel..

Kicsit szomoruan nézek még rá és kimegyek a ház elé hogy a sirásomat ne lássa..kicsit megnyugodjak..nagyon megijesztett..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 1:23 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

-Ne haragudj rám kérlek kiengesztellek valahogy, és már elég jól vagyok hozzá, hogy szaladgáljak.....

Aztán ahogy kimentél, vagy kirohantál cicád jelzett neked....
Ha bemész rá felfigyelhetsz arra, hogy eltűnt megint, de most nem találod meg a házban, és fura mód a tigrised sem követi, elvesztette a nyomát...

Tudom megint meg fogsz ijedni, de nem kell sokáig aggódnod érte mert egy óra múlva tér vissza, az ablakon ugrik be és melléd sétál
-Ezt hálám jeléül fogadd el kérlek. -nyújt neked egy ezüst nyakláncot amit azonnal rád is ad- és azthiszem még nem mutatkoztam be illendően Alndor du Nord vagyok, kit tisztelhetek benned?-és ha engeded neki ad egy csókot a kezedre

Több kérdés is felmerülhetett benned az alakkal kapcsolatban, de legalább a nevét megtudtad... talán ha faggatod nem ijeszted el nagyon.... de nem tudni merre vezet innen az út....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 4:12 pm

Amint a ház elé értem,csak úgy potyogtak a könnyeim.Valójában nem is tudtam miért zaklatott fel ez az egész,de a lelkiismeretem szerint felelösséget vállalok minden betegemért..és itt ez a férfi akiről alig tudok valamit,vagyishogy semmit sem..és mégis jobban aggódtam érte,mint magamért..
Pedig lassan 3. napja le sem hunytam a szemem,és még egy falatot sem ettem,mióta beesett a házunk ajtaján..

Soha nem várok el semmit a bajbajutottaktól,mert úgy hiszem hitem szerint,hogy a gyógyítás nem anyagi dolog,hanem kiváltság és olyanokon segítség,akik magukat ellátni sem tudják.
Mindegy ,hogy gazdag vagy épp egy réz sincs a zsebébe..mindenkit megillet a gyógyulás esélye,ahogyan a 2. esély is az Élethez..

Mellon odabujt hozzám,és fejét az ölembe hajtotta..éreztük és hallottuk egymás minden gondolatát,ahogy az érzelmeink rezdülését is.

Nem tudom meddig üldögéltünk ott kint a tornácnál,bár mellon egyszer mordult kicsit,jelezvén,hogy mozgás van odabentről,de nem ment el mellölem,mert én fontosabb voltam számára,minthogy egy mozdulattal is iramodjon újfent az idegen után..de tudom jól,hogy követni tudja bármerre is vinné utja..megismerte a "szagát"..

Egy idő után lépteket hallottam mögülem,és felálltam..tudtam,hogy közeledik felém..de csendben álltam ott..nem tettem semmit.

Döbbenetem késöbb vett urrá rajtam,mikor megszólalt és bocsánatot kért a viselkedéséért..
Bár nem vártam semmit,de egy szép ékszerrel a kezében közeledett.
Kissé haboztam,hogy "mit is akar tőlem?"..de aztán mire szólhattam volna egy szót is ,a nyakamba akasztotta az ezüstöt..

Meglepetésemet talán láthatta,mert igyekeztem igaz mondani valamit,de egy hang sem hagyta el ajkam egy jo pár percig..s mikor végre a levegő is visszaáramlott a torkomba,ujabb meglepetést okozott a férfi..

-ö..öö...öö..Caroline...Caroline Azurre..örvendek Alndor du Nord..-hebegtem egy sort,és aztán egy finom mozdulattal a kezemre lehelt egy csókot..

Ahogy felemelkedett,elhuztam a kezem..nem vagyok én hozzászokva efféle "lerohanásokhoz"..de kedves volt velem,igy nem válaszoltam másképp.

-nagyon kedves vagy,de nem kérek semmit a segítségem fejében..azért segitettem,mert a gyógyításra tettem fel az életem..és te bajban voltál..nem fogadhatom el ezt a drága holmit..-mutattam a nyakláncra..és levettem a nyakambol.

kicsit megszeppentem,és alig találtam a szavakat..de aztán végül csak egy kis mosollyal néztem rád,és bementem a konyhába..
Sok kérdést akartam feltenni,hogy talán üldözték?..vagy esetleg Haramiák hagyták sorsára?..netán vadászat közbe sérült igy meg?..
De aztán mégsem tettem fel a millionyi kérdésemet..pedig nagyon kiváncsi vagyok ki ez az Alak..és hogy került épp pont ide..

-Enned kell...erőre kell kapnod..a sebed súlyos volt,és pihenni kell még,hiába érzed,hogy most már sokkal jobb..-nézek rád egy pillanatra,és a gyümölcsös tálat odarakom eléd..

-Erősödj..egyél..-mosolygok rád,és megvárom,hogy vegyél belőle..
-Saját kertből van..-kinálom neked,és én is elveszek egy almát,s beleharapok.

Amint beleharaptam a gyümölcsbe..most érzem csak igazán,hogy milyen fáradt vagyok és éhes..eddig nem is törödtem a jelekkel...de most mintha egy mázsás suly nehezedne a szemhéjamra,és a hangosan korgó pocim is zavarba hoz..
most érzem csak,hogy mennyire kimerültem,ahogy a lábaim is remegni kezdenek alattam..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 8:18 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Meglepődött a férfi, egy ilyen csinos nő aki nem szereti az ékszereket??? Micsoda világ van már....

-Nem, ezt kegyednek hoztam ragaszkodom hozzá, és nem maradhatok tovább, túl veszélyes lenne...

Talán nem is értette senki miről beszél még, de egészen biztosan kiderül előbb-utóbb.....

A férfi erre ki is rohant azon az ablakon amelyiken bejött...

Nem telt el sok idő, csak amíg Caroline evett egyet amikor az utcán felfordulás alakult ki....

Ha kimentél két dolgot láthattál:
1. Az őrök össze vissza rohangálnak
2. sok sok ember keres valakit vagy valamit

Kérdés, hogy a főhősnőnk mit tesz erre.....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 8:36 pm

Az éhség eléggé kellemetlenné kezdett válni,igy pár falatot ettem..

Alndoron látszott,hogy meglepödött,hogy nem akarom elfogadni a láncot..
Szép volt nagyon,nem is ez a gond..csodásan ragyogott,de nem fogadhattam el..
A szavai viszont határozottnak és ellentmondást nem türően hangzottak,hogy ezt nekem hozta,és fogadjam csak el..

~majd meggondolom...~

Aztán majdnem kiesett az alma is a kezemből,mikor tényszerűen közölte,hogy most mennie kell,és azzal a lendülettel már ott sem volt.
Úgy távozott,ahogy érkezett..villámgyorsan..

De még talán egy fertályora sem telt el,mikor zajra lettem figyelmes..és Mellon morgására..
Kinézve sok ember fel s alá rohangál,kiáltozva..mintha keresnének valamit,vagy..... Valakit..

Kirohantam én is,hogy megtudjak többet a felfordulásról..de a rohangálók jobban el voltak foglalva a kézrekerítéssel,minthogy nekem válaszoljanak..

Aztán...egy pillanattal késöbb összeállt a kép..

~Mellon...mennünk kell Barátom..Alndor szerintem veszélyben van....utána kell mennnk figyelmeztetni..~küldtem gondolataimat hűséges Barátomnak..és kis idő mulva már magamhoz is vettem a dolgaimat,és a fák leple alatt utnak is indultunk Mellonom hátán ,Alndor felkutatására..és van egy előnyünk a többiekkel szemben...Mellon érzi a szagát,bármerre is ment..még mágia sem tudja elfedni a Férfi illatát..a tigrisemre nem hat...~mosolyodtam el magamban..és szárnyaltunk a széllel...Alndor után..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 9:38 pm

A Vándor rejtélye /Caroline/ Elven%2Bthief

Alndor du Nord

Caroline nem is sejtette mibe cseppent még ekkor, és még a mesélő maga sem tudta megmondani mi lesz ennek a vége....

Tigrised úgy néz ki megint szagot fogott de mielőtt a nyomokat tudnád folytatni a település szélénél megállítanak téged az őrök:
-jó napot hölgyem, megkérdezhetném uticélját?

Attól függően mit felelsz fog ő kiengedni és úgy tudod majd folytatni az utadat du Nord után. Bár nem biztos ez jó ötlet, de ezt a döntést is főhősnőnek kell meghoznia
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 9:55 pm

~Jo tempóban haladunk Mellon hátán.. talán egyre közelebb is kerülünk a Férfihoz,hogy figyelmeztessük a veszélyre.
...bár ténylegesen fogalmam se van,arról,hogy mi is folyik itt?!..~
Aztán egy hang állit meg..Egy őr..a szomszéd faluból..aki szerintem még emlékszik is rám..
Mellonnal nem vagyunk valami feltünésmentesek..és a Nagyimat itt mindenki ismeri..ahogy engem is..

Mosolyogva köszönök nekik,és megállok.

-Jo napot,urak!A hegyeken túlra tartok..gyógynövényeket gyüjteni..Alia a nevem,Madleine unokája..gyógyitó vagyok. ...-mondom nekik kedves hangon.
-Talán valami baj van?Láttam,hogy nagyon sokan tartottak errefelé..-nézek rájuk kérdőn..
-Utoljára az Orkok támadásánál láttam ennyi elfet ..-mondtam halkan,s szomorúan..
-ugye nincs valami ilyesmiről szó?
-De ha nem tartanak ..akkor sietős lenne a dolgom..-mosolygok .
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:07 pm

Az őrt mintha ujjad közé csavartad volna engedett el téged hirtelen, hiszen közben felismert téged is és a nagyid nevére ezt felelte:
-üdvözlöm őt! és köszönöm, hogy ellátott! jó utat hölgyem és vigyázzon a sötét elfekkel, láttak erre elvileg párat!

Az erdő most furcsa volt... csendes, bár ez nem meglepő a sok sok mozgó alak miatt, és bár hittek neked a gyógynövény keresés kapcsán nem ártana óvatosnak lenned, mert miután elhagytad a faludat és talán visszanéztél, talán megláthattad, hogy felírnak egy lapra valamit...

Tigrised lelkesen vitt előre az erdőbe, amikor egy kis füstöt vettél észre az egyik fa mögött... A tigrised megállt és nem hajlandó mozdulni tovább, valami nem stimmel vele, lehet rossz jel... de innen sajnos nem látod mi van a fa mögött és hacsak nem visszafelé mennél le kell szállnod hátasodról....

Ha így teszel egy kisebb táborba érsz, ahol van pár ládika és egy sátor... valaki itt akart aludni is....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:18 pm

Mikor tovább engedtek az őrök,én kedvesen integettem nekik és megigértem ,hogy ovatos leszek..

A "kicsikémmel"haladtunk tovább,míg valami miatt meg nem állt..
Halk morgással jelezve,hogy ott nem messze van valami..
Leszálltam a hátáról és óvatosan indultam közelebb..

Lépteimet a növényzet takarta,ahogy a hangokat is elnyelte a rejtözködés tudománya..
Mallont nem féltettem...tud magára vigyázni..és osonásban kevesen jobbak nála..

Mikor már majdnem odaérem,felmásztam a fára..ott jobban is látok,és az ágak a lábam alá illeszkedtek..egy csepp mágia..de jo az óvatosság..

Elhelyezkedtem a fa középső ágain,és figyeltem..nagyon kiváncsi vagyok mi folyik itt..

Csendesen nézelődtem..és a fák hangjaira figyeltem,mert biztos vagyok abban,hogy érdekes dolgokat mesélnek el nekem..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:31 pm

Valóban nem rossz ötlet óvatosnak lenned....
És a kreatív ötlet a fára mászás sem marad jutalom nélkül, a fák és a természet dalolni kezd neked
Egy furcsa alakról beszélnek ők sem tudják mi fajta, de sötétséget sugároz magából....

Lehet ez lenne a self akiről az őr is beszélt? De akkor mi történt az új barátoddal, lehet itt halt meg?

Végülis a tigrised eddig hozott... nem tudni a nyomok vinnének-e tovább téged és ha igen az merre lenne....

De a mesélő most csak annyit tud elmondani, hogy sokáig unatkozol ha nem teszel semmit, és a nap nyugta sincs messze amikor zörejt hallasz....
Vissza az elejére Go down
Alia Caroline Azurre
Alia Caroline Azurre
Hozzászólások száma :

1661
Join date :

2015. May. 25.


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:41 pm

Az ágak között ülve hallgatom mit "mondanak"..és érdekes dologra leszek figyelmes..

A sok évi kalandozások tapasztalata azt mondatja velem,hogy várjak..és türelemmel legyek..
Elég jól elhelyezkedtem,és ha kicsit várok még mielőtt lemásznék..talán többet tudok meg az ittlévő holmikról..
Szerte szét heverő ládák és egy sátor..ami érdekesnek tünik..közelebbről is megszemlélem majd..
De most a felzörrenő hangra leszek figyelmes..s nem árt az óvatosság.
Előveszem az ijam,és készenlétben tartom..ezüstrúnái szépen illeszkednek bele,ahogy a nyilaim is..soha nem téveszt célt..a lelkem egy darabja..

Várok..és figyelek..
Mellon már biztos helyre ment..tudom.

Leszáll lassan a Nap..és a zaj erősödik..én meg figyelek..és várom mi lesz..
Vissza az elejére Go down
Isabella
Isabella
Hozzászólások száma :

571
Join date :

2016. Dec. 14.
Age :

28


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitimeKedd Jún. 27, 2017 10:48 pm

A zaj egyre közelebb jön és közelebb

Már úgy érzed rég látnod kéne azt aki jött...

Talán észrevett téged? vagy mi történt?

Túl sok a kérdés és kevés a válasz.... a fák sem tudnak segíteni és ösztöneid azt ordítják

Vigyázz!! Vigyázz lecsapnak rád!

Talán egy pillanatra meg is ijedsz a hirtelen az egyik bokorból előtörő hatalmas vaddisznótól, de mivel fent vagy a fán nem kell tőle tartanod nagyon...

A vaddisznó hamar elment és utána megint csend jött, egy jó órán át semmi, aztán megint valami közeledik, persze ha van türelmed megvárni....
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A Vándor rejtélye /Caroline/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Vándor rejtélye /Caroline/   A Vándor rejtélye /Caroline/ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A Vándor rejtélye /Caroline/

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Drufah a hűtlen vándor
» Készen vagyok!
» Alia Caroline Azurre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Neminra világa :: Játéktér :: Awyris erdeje :: Elfek birodalma-